بیت کوین یک محافظ در برابر بی ثباتی جهانی است ، ادعا می کند که مفسر برجسته رمزنگاری است

Bitcoin Hedge علیه رکود اقتصادی

ساتوشی ناکاموتو ، خالق نام مستعار پروژه بیت کوین ، همیشه ابراز بی اعتمادی و بدبینی نسبت به نهادهای متمرکز ، از جمله وال استریت و دولت فعلی می کرد. این مضمون فقط هنگامی که ساتوشی عنوان خبری Financial Times را تعبیه کرد ، مورد بحث قرار گرفت رکود بزرگ 2008, وارد سکه اولین بلوک ذهنیت او شد.

اما در طول سال ها ، پیشنهاد ارزش اصلی بیت کوین تفسیر غلطی شده است ، خصوصاً اینکه طرح های “سریع ثروتمند شدن” به یک پایه اصلی بخش تبدیل شده اند. با این حال ، تعدادی از مفسران برجسته صنعت رمزنگاری تلاش کرده اند تا این جامعه را به ریشه های خود برگردانند ، و درگیر جنگ کلامی و اجتماعی شده اند تا بار دیگر روایت ضد استقرار را تحت فشار قرار دهند.

Bitcoin Hedge علیه رکود اقتصادی

بی ثباتی جهانی یک مورد بیت کوین بول را ارائه می دهد

در سال 2017 ، مخفی نبود که اکثر سرمایه گذاران بیت کوین ارز رمزنگاری شده را برای سود پول خریداری کرده اند. اما ، از آنجا که ارزش دارایی های دیجیتال کاهش یافته است ، به سایر شرکت کنندگان در این فضا یک جفت چشم تازه داده شده است تا این صنعت را مشاهده کنند.

این را هیچ کس بهتر از الک زیوپسنیس ، معروف به RhythmTrader در توییتر ، که اخیراً شروع به بی وقفه ادعای شایستگی های اساسی بیت کوین به روشی کاملاً عصبانی می کند ، نمی داند. در یک توییت اخیر ، Ziupsnys اظهار داشت که “افزایش تقریباً رکوردی بدهی دولت” ، افزایش سطح بی ثباتی اقتصادی و سیاسی جهانی و تورم ارزهای ناخواسته باید هجوم فشار سمت خرید برای ارز رمزپایه را فشار دهد..

https://twitter.com/AlecZiupsnys/status/109502888636101047040

در حالی که برخی ادعا می كنند كه نگرانی های زیوپسنیس بیش از حد افزایش یافته است ، زیرا اقتصاد كلان در مسیر روند صعودی قرار دارد ، خود صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) شروع به بیان این موضوع كرده است كه این امر باعث نگرانی می شود. در اجلاس دولت جهانی در دبی ، صندوق بین المللی پول کریستین لاگارد اظهار داشت که “چهار ابر” در فضای مالی جهانی بسته شده است ، حتی اینکه ممکن است “طوفان” ایجاد شود.

لاگارد توضیح داد که این ابرها شامل تجارت تجاری بین ایالات متحده و چین ، تشدید کمی ، Brexit و ، بدون شک مهمتر از همه ، “بدهی سنگینی” است که دولت ها ، افراد و شرکت ها به طور یکسان به دست آورده اند.

و با در نظر داشتن همه اینها ، برخی از آزادیخواهان و چهره های ضد استقرار معتقدند که سقوط بسیاری از دنیای اقتصادی میراث در سالهای آینده امکان پذیر است. برخی از افراد با این طرز فکر ، همراه با تمایل رمزنگاری شده ، مانند ماکس کیزر محترم ، نتیجه گرفته اند که ارزهای رمزپایه یک پرچین کامل در برابر بحران احتمالی است.

بیت کوین یک مبادله پیش فرض اعتبار در برابر عدم مسئولیت مالی است

Ziupsyns تنها خودی در صنعت نیست که شکلی از این روایت را تبلیغ می کند. مطابق با CNN Business, تراویس کلینگ ، مدیر دارایی سابق Steven Cohen’s Point72 که به عنوان رئیس صندوق سرمایه گذاری Crypto hedge تبدیل شد ، اظهار داشت که بیت کوین یک پرچین کامل در برابر “عدم مسئولیت سیاست مالی و پولی” در اجلاس سرمایه گذاری جایگزین کیمن است.

كلینگ ، كه كاملاً 180 درجه از زندگی خود را به عنوان یك عکس فوری در وال استریت گرفته است ، حتی در ادامه شبكه رمزنگاری پرچمدار را به مبادله پیش فرض اعتبار (CDS) در برابر بانك های مرکزی تشبیه كرد ، به ویژه تمایل غیرقابل انكار م institutionsسسات به چاپ پول. CDS البته همان چیزی است که به تنهایی باعث سقوط اقتصادی 2008 شد. (ایرونیک ، متعجب.) سرمایه گذار ، که اکنون مدیر ارشد سرمایه گذاری Ikigai مستقر در لس آنجلس است ، حتی اظهار داشت که او نسبت به میزان بدهی که دولت ها درگیر آن شده اند محتاط است.

بنیانگذار Ikigai ، که صندوق خود را در اکتبر سال 2018 راه اندازی کرد ، حتی اظهار داشت که افزایش چشمگیر استراتژی های کاهش کمی (QE) “نحوه نوشتن متن” برای استفاده از ارزهای رمزپایه ، به ویژه ارزهای کاملاً غیرمتمرکز است. سراسر دنیا در مصاحبه قبلی با TD Ameritrade ، کلینگ این احساسات را نسبت به طبیعت منحصر به فرد بیت کوین به عنوان یک دارایی غیر حاکمیت ، تورم ، تغییرناپذیر و غیرمتمرکز ابراز کرد..

اگرچه مدیر صندوق کاملا متقاعد شده بود که ارزهای رمزپایه در آستانه عظمت هستند ، کلینگ خاطرنشان کرد که در حال حاضر ، “بیش از حد تقاضا برای رمزنگاری وجود دارد”.