پنج جوک رمزنگاری آوریل اول ما

April Fools Day Crypto

مانند اکثر صنایع ، رمزنگاری نیز تمایلات طنزی دارد. اشتباه نکنید ، در حالی که بسیاری از جانبازان بیت کوین در یک جنگ مقدس علیه موسسات جا افتاده اند ، آنها تمایل به سرگرمی دارند ، به خصوص در روز اول آوریل. حالا که آن روز بعضی از آن را Crypto Fools می گویند ، گذشته و از بین رفته است ، Blockonomi فکر کرد که جالب است که در مورد جالب ترین جوک های صنعت امسال صحبت کنیم.

Vitalik ‘Hops’ در قطار ترون

در Token2049 ، رویداد برتر رمزنگاری هنگ کنگ ، بنا به دلایلی ، چهره ای از Tron’s Justin Sun وجود داشت. در حالی که من (که در این کنفرانس شرکت کردم) فکر می کردم که این یک افزودنی عجیب و غریب به دکوراسیون مجلل هتل کری (در حال حاضر) است ، ویتالیک بوترین ، خالق Ethereum فکر می کرد که این یک زمینه عالی برای شوخی او در اول آوریل است.

در زیر دیده می شود که بوترین با یک ایستادگی در کنار هم در کنار یک خورشید شاد ، به ظاهر به قطار اعتیاد به مواد مخدره ترون می پیوندد.

https://twitter.com/VitalikButerin/status/1112581840630484993

البته ، چهره بالفعل Ethereum با یک بلاکچین رقابتی درگیر نمی شود ، در عوض ، او یک جوجه توییتر چند هفته ای را تحت عنوان یک تعطیلات شبه تداوم می بخشد. خوب ویتالیک بازی کرد. خوب بازی کرده.

CNBC – یک نیروگاه تجزیه و تحلیل فنی

در تلاش برای جذب بیننده ، CNBC از سال 2017 شروع به پوشش فعال صنعت رمزنگاری کرد. در حالی که بیشتر پوشش رسانه ها به شکل اخبار درآمده است ، رسانه ها سعی در تجزیه و تحلیل فنی دارند. نزدیک اما هیچ سیگار برگ.

سال گذشته ، Jacob Canfield ، مفسر صنعت ، تشخیص داد که 95٪ پیش بینی های CNBC یک شاخص مخالف است. به عبارت دیگر ، وقتی خروجی خواستار تجمع شد ، بیت کوین سقوط کرد.

CNBC دارای بهترین TA در رمزنگاری است

– جوزف یانگ (jamjosephyoung) 1 آوریل 2019

جوزف یانگ ، روزنامه نگار برجسته صنعت ، در اول آوریل با سرگرمی از این موضوع صحبت کرد و به شوخی اظهار داشت که CNBC (واضح است) معتبرترین منبع برای تجزیه و تحلیل فنی مناسب و مناسب است. من می دانم که برای دیدن اطلاعات در مورد تصمیمات سرمایه گذاری خود ، به کجا می روم.

فروشنده کوتاه بیت کوین “Bullish”

مارک داو ، یک سرمایه گذار برجسته آمریکایی ، نام خود را در محافل ارزهای رمزنگاری شده در اوایل سال 2018 اعلام کرد ، زمانی که او اعلام کرد کوتاه مدت بیت کوین است. در حالی که طرفداران رمزنگاری او را به دلیل چنین بدگویی آشکار مورد تحسین قرار دادند ، داو تا پایان سال 2018 ، هنگامی که لباس کوتاه خود را به طور کامل پوشاند ، تأیید شد. به دنبال آن ، داو به سرگرم کردن ارزهای رمزنگاری شده ادامه داد ، و این خبر را تقویت کرد که CBOE آینده بیت کوین خود را در رده پایین قرار خواهد داد..

با این حال ، در یک اتفاق عجیب و غریب ، سرمایه گذار صبح روز دوشنبه با ارسال نمودار نمودار بیت کوین ، ادعا کرد که قابل خرید است. با توجه به تاریخ ، Dow احتمالاً جدی نیست. این همان چیزی است که خرس ها به هر حال می خواهند باور کنند.

# بیت کوین چارت سازمانی. قابل خرید. XBT دلار $ BTC pic.twitter.com/gE3urIfLJ5

– داو (mark_dow) 1 آوریل 2019

خداحافظ رمزنگاری!

رمزنگاری بارها و بارها با سیستم عامل های رسانه های اجتماعی تلاقی کرده است. اعم از توئیتر ، ردیت یا یوتیوب ، ذینفعان صنعت مکانی برای تبلیغ کلمه خوب پیدا کرده اند * رمزنگاری مورد علاقه خود را اینجا وارد کنید *.

با این حال ، آری پل همیشه آنلاین BlockTower ، اخیراً این مسئله را به اوج رسانده و ادعا کرده است که او قصد دارد “علاقه واقعی خود را” به عنوان مدیر حساب شبکه های اجتماعی دنبال کند. پاول قصد دارد در ازای فرصتی برای اجرای حساب کاربری توییتر Wendy’s ، موقعیت خود را به عنوان شریک موسس یک شرکت سرمایه گذاری پیشرو در صنعت کنار بگذارد. یا نه.

من برای پیگیری علاقه واقعی خود به مدیریت حساب های رسانه های اجتماعی رمزنگاری را ترک می کنم. من از فردا وندی را تحویل می گیرم.

– آری پل ⛓️ (AriDavidPaul) 1 آوریل 2019

Blockstream Ethereum Block Explorer را راه اندازی می کند (کار نمی کند)

Blockstream ، یک شرکت توسعه بیت کوین مستقر در سانفرانسیسکو و ویکتوریا ، کانادا ، مدت طولانی است که سایت دیدنی خود را در رمز ارزهای برجسته نگه داشته و به سختی از مسیر حداکثر خود خارج شده است. با این حال ، برای شروع درست آوریل ، شرکت انتفاعی روز دوشنبه یک اکتشاف کننده بلوک Ethereum را راه اندازی کرد. کاربران Ethereum خوشحال می شوند!

من خوشحالم که اعلام کردم پس از ماهها کار سخت ، پشتیبانی Ethereum به آن اضافه شد https://t.co/M3r8M295mh و به اسپلورا!

موجود در: https://t.co/HTF7o0ReeB (هنوز در مراحل نهایی استقرار است ، باید هر لحظه به صورت زنده ادامه یابد)

– Nadav Ivgi (shesek) 1 آوریل 2019

“اما اینطور نیست ،” شما به من بگویید. بله … به نظر می رسد که من خیلی سریع آن را پریدم. شوخی این است که دقیقاً کار نمی کند. به جای نمایش همه موارد Ethereum ، “محصول” Blockstream یک صفحه بارگیری را نشان می دهد که سعی در “همگام سازی” دارد. به من اعتماد کن ، کار نمی کند.