کنفرانس تورم: بیل کلینتون امکاناتی “به طرز حیرت انگیز عالی” را برای بلاکچین می بیند

کنفرانس متورم شدن موج دار

Ripple’s سالانه کنفرانس ورم در سانفرانسیسکو سخنرانی اصلی بیل کلینتون ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده در سال جاری را نشان داد و او سخنان خوبی برای فناوری بلاکچین داشت.

کنفرانس متورم شدن موج دار

در طی بحث پس از سخنرانی با مشاور اقتصادی سابق ژن اسپرلینگ, بیل کلینتون این حرف را زد, “این کل معامله بلاکچین فقط به این دلیل است که در مرزهای ملی (و) گروه های درآمد قابل اجرا است. جا به جایی ها و احتمالات به طرز حیرت انگیزی عالی است. “

رئیس جمهور سابق همچنین به سراغ سایر موضوعاتی رفت که جهان با آن روبرو است ، گفت که سیاست های اقتصادی اجتماعی “به عنوان بازی های جمع مثبت بهتر عمل می کنند.” برخلاف بانک های مرکزی دارای بار سیاسی ، ارزهای رمزپایه واقعا بی ملت هستند و در برابر فشارهای سیاسی بسیار مقاوم هستند. معرفی اخیر مکانیزم تسویه بین بانکی اروپا که SWIFT را دور می زند ، نمونه ای عالی از نفوذ سیاست ها به سیستم مالی است..

به نظر می رسید بیل کلینتون در حال گسترش انشعابات بین متحدان قدیمی است و هشدار داد که: “ما می توانیم همه اینها را با سیاست منفی هویت و سیاست اقتصادی و اجتماعی از بین ببریم. شما در مورد آن فکر می کنید. ” شکافهای سیاسی که در کشورهای پیشرفته در حال ظهور است جدی است ، اما اخیراً عدم اراده سیاسی برای یافتن راه حل های جامع برای مشکلات جهانی حتی بیشتر آشکار شده است.

بیل کلینتون راه حل های بانکی را برای مردم می بیند

ارزهای رمزپایه راهی کاملاً جدید برای تجارت به شهروندان جهانی ارائه می دهند. از موانعی که یک فرد عادی در دنیای بانکداری با آن روبرو است نباید دست کم گرفت. در بسیاری از موارد ، جمعیت در یک اقتصاد در حال ظهور مجبور می شوند که در اقتصاد نقدی بی قاعده باقی بمانند ، خواه ناخواه از بانک استفاده کنند.

در مکان هایی مانند اندونزی ، هزینه های مربوط به افتتاح و نگهداری حساب بانکی باعث می شود اکثریت قریب به اتفاق مردم خارج از بازار بانکی. این امر علاوه بر اینکه موارد ساده ای مانند ارسال پول را بسیار گران تر و وقت گیر می کند ، بحث هر نوع وام نیز دور از ذهن است.

از رمزنگاری ها می توان برای معاملات در مقادیر بسیار کمی از ارزش و تقریباً بدون هزینه استفاده کرد. سیستم عامل های صرافی متعددی مانند CoinCola و Pundi X در تلاشند تا سطحی از خدمات مالی را به جمعیت “غیرقابل پرداخت” در سطح جهان ارائه دهند. سیستم عامل های آنها رمزنگاری معاملات را آسان تر می کند ، که به فقرای جهانی امکان می دهد از اقتصاد نقدی خارج شوند و به سطح بالاتری از خدمات مالی دسترسی پیدا کنند.

ملت ها می توانند از Blockchain نیز بهره مند شوند

سیستم عامل Ripple اساساً با هدف کارآیی بیشتر معاملات بین بانکی انجام شده است. تا همین یکی دو هفته پیش ، تنها سیستم انتقال بین بانکی که توان جهانی داشت ، SWIFT بود. اکنون که ممکن است اتحادیه اروپا سیستمی را طراحی کرده باشد که به نهادهای مالی مستقر در اتحادیه اروپا امکان تجارت با شرکت ها یا کشورهایی را که در لیست سیاه ایالات متحده هستند ، انجام دهد, سیستم دیگری وجود دارد که می تواند به جای SWIFT استفاده شود.

در این مرحله ، به جز مقرراتی که در بیشتر کشورها برای بانک ها وجود دارد ، هیچ مانعی فنی برای از بین بردن سیستم های کند و آهسته مانند SWIFT وجود ندارد. در برخی از کشورها مانند تایلند و سنگاپور ، رمزنگاری ها و بلاکچین اکنون یک ساختار نظارتی مثر دارند.

در ایالات متحده آمریکا ، مقررات رمزنگاری با سرعت بسیار کندتری پیش می روند. هفته گذشته كنگره آمریكا از جی كلیتون ، رئیس كمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار (SEC) س askedال كرد كه آژانس وی چگونه می خواهد رمزگذارها را از طریق نامه تنظیم كند. هنوز هیچ خبری از SEC نشده است ، اما در برخی موارد ، افراد تحت کد SEC به دلیل جعلی ICO در ایالات متحده تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

نیاز به مقررات واقعی در ایالات متحده آمریکا

دادرسی قضایی دور از مقررات م effectiveثر است ، دقیقاً همان چیزی است که به شما امکان می دهد توسعه بلاکچین و رمزنگاری در مقیاس بزرگ در ایالات متحده پیش برود. Ripple اخیراً به تشکیل یک گروه لابی جدید کمک کرده است که برای کمک به دولت ایالات متحده در تلاش برای ایجاد مقررات پشتیبانی رمزنگاری کار خواهد کرد. آنها همچنین فقط سیستم عامل xRapid خود را راه اندازی کردند که انتقال فیات به فیات را ساده می کند.

البته ، سود بالقوه یک پلتفرم مانند xRapid بسیار زیاد است ، حتی اگر فقط کسری از هزینه انتقال SWIFT باشد. به نظر می رسد ریپل در وضعیت خوبی قرار دارد و با توجه به این واقعیت که آنها توانستند بیل کلینتون را برای کنفرانس خود به زمین بنشانند ، ممکن است در واشنگتن دی سی بسیار موفق باشند.