بانک آمریکا به عنوان بزرگترین دارنده حق ثبت اختراع بلاکچین ظاهر می شود

رمزنگاری بانک آمریکا

اگر یک مسابقه جهانی برای تأمین حق ثبت اختراعات بلاکچین برگزار می شد ، بانک آمریکا برنده می شد. آنها در حال حاضر 50 حق ثبت اختراع بلاکچین دارند. به نظر می رسد این رای اعتماد زیادی به این فناوری است ، اما همچنین می تواند راهی برای ارتقا business تجارت آنها باشد و به نظر می رسد در لبه برش Fintech باشد.

Bank of America اولین حق اختراع بلاکچین خود را در سال 2014 ثبت کرد. این عنوان تحت عنوان “انتقال وجه با استفاده از ارز رمزنگاری شده” بود و اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) آن را در سپتامبر سال بعد تصویب کرد. این بانک برای توسعه بیشتر این سیستم عامل کم کاری کرده است و این می تواند نمایانگر دیدگاه آنها در مورد رمزنگاری ها و فناوری بلاکچین باشد.

رمزنگاری بانک آمریکا

خواندن بانک آمریکا سخت است

وجود دارد دیدگاه های مختلف وقتی صحبت از انگیزه های واقعی بانک آمریکا در فضای رمزنگاری / بلاکچین می شود. در ژانویه سال 2016 آنها به مطبوعات گفتند که در حال آماده شدن برای درخواست 20 اختراع بلاکچین هستند.

در آن زمان کاترین بسانت ، مدیر ارشد عملیات و فناوری آنها ، به CNBC گفت که ، “به عنوان یک فن ، این فناوری جذاب است. ما سعی کرده ایم در خط مقدم بمانیم. من فکر می کنم که در حدود 15 حق اختراع ثبت شده داریم ، اکثر مردم با ثبت اختراعات در بلاک چین یا فضای ارزهای رمزپایه در Bank of America شگفت زده می شوند. “

این بانک به ثبت اختراع فناوری رمزنگاری ادامه داده است. روی کاغذ ، بانک آمریکا (BoA) به نظر می رسد یکی از مترقی ترین بانک های بزرگ خارج از کشور است. به گفته یک کارمند سابق ، این ممکن است چیزی شبیه به یک فریب باشد.

مایکل ووهلر بیش از 11 سال در BoA کار کرد. اکنون او یک متخصص بلاکچین در ConsenSys است. در ماه آگوست سال جاری ، او ادعا کرد که انبوهی از اختراعات ثبت شده BoA از نظر وی “بی معنی” است و ممکن است هرگز منجر به هیچ گونه کاربرد در دنیای واقعی نشود. او ادعا می کند که BoA در حال ثبت اختراع ایده های رمزپایه و بلاکچین است زیرا آنها خواهان پوشش مطبوعاتی و جلوه دادن تصویر ابتکاری خود هستند.

آقای ووهلر در 8 مورد از 50 اختراع ثبت شده بلاکچین که BoA در حال حاضر دارد ذکر شده است ، بنابراین نظرات وی در مورد انگیزه های بانک احتمالاً دور از ذهن نیست.

ایجاد کتابخانه

انگیزه آنها هرچه باشد ، BoA لیستی چشمگیر از اختراعات رمزنگاری شده و بلاکچین را تهیه کرده است. جدیدترین حق ثبت اختراع تایید شده مربوط به ایمن نگه داشتن کلیدهای خصوصی است. در 30 اکتبر توسط USPTO تأیید شد.

ظاهرا BoA فکر می کند که محافظات فعلی برای کلیدهای خصوصی کافی نیستند. حق ثبت اختراع می گوید ، “در حالی که بسیاری از […] دستگاه ها ممکن است مدارکی را برای نقض امنیت (به عنوان مثال دستکاری فیزیکی یا غیر فیزیکی در دستگاه و / یا داده ها) فراهم کنند ، این دستگاه ها پاسخ در زمان واقعی را ارائه نمی دهند. چنین تخلفاتی ، به طوری که از سو ofاستفاده از کلیدهای رمزنگاری خصوصی جلوگیری می شود. “

این بانک امیدوار است با اختراع ثبت شده جدید خود این مسئله را حل کند. جدیدترین حق ثبت اختراع تایید شده آنها ادامه دارد: “بنابراین ، نیازی به وسیله ای امن برای ذخیره کلیدهای رمزنگاری خصوصی وجود دارد. ابزار ذخیره سازی مورد نظر باید خطر سوisa استفاده از کلیدها را به دلیل ذخیره شدن داخلی کلیدها در یک گره محاسباتی که به طور مکرر یا در برخی موارد به طور مداوم از طریق شبکه ارتباطات عمومی مانند اینترنت قابل دسترسی است ، کاهش دهد. “

از نظر ظاهری ، BoA به دنبال راه های جدیدی برای استفاده از مدل تجاری موجود خود است. ثبت اختراعات متعدد دیگری که آنها ثبت کرده اند به نظر مشابه می رسند و به نظر می رسد تمرکز آنها بر ایجاد امنیت به فناوری است که برای دور زدن زیرساخت های بانکی موجود طراحی شده است..

آیا Cryptos یک تهدید است?

BoA فن آوری رمزنگاری را ثبت اختراع کرده است ، اما به نظر نمی رسد که آنها مایل باشند به مشتریان خود اجازه دهند در بازار رمزنگاری ها شرکت کنند. سال گذشته آنها از طریق عدم پذیرش اجازه استفاده از کارت های بانکی خود در صرافی های رمزنگاری ، در تعطیل کردن مشتریان خود از بازار رمزنگاری ، به بسیاری از بانک های دیگر پیوستند..

آنها همچنین این بیانیه را در گزارش سالانه خود در سال جاری صادر کردند ، “مشتریان ممکن است تصمیم بگیرند که با سایر فعالان بازار که به تجارت می پردازند یا محصولاتی را در مناطقی که به نظر ما سوداگرانه یا پرخطر است مانند ارزهای رمزپایه ارائه می دهند ، تجارت کنند.” اشاره آنها به ارزهای رمزپایه و به طور خاص بیت کوین بود.

اینکه آیا BoA واقعاً از هر یک از این حق ثبت اختراع استفاده می کند یا نه کاملاً ناشناخته است. این بانک ممکن است در حال آماده شدن برای انجام اقدامات احتمالی باشد ، و منتظر است ببیند مردم چه کاری انجام می دهند. برای لحظه ای به نظر می رسد که آنها به ثبت ایده های عالی بالقوه بسنده کرده و آنها را در قفسه قرار داده اند. یک چیز مطمئناً است ، اگر رمزنگاری ها هرگز به یک فناوری بزرگ حل و فصل تبدیل شوند ، BoA آماده خواهد بود.