فضای شناسایی هویت بلاکچین PayPal در سری جدید A Investment

نحوه خرید بیت کوین با PayPal

یکی دیگر از چروک های دسیسه هایی که در این هفته به رمزنگاری اقتصادی مبتلا می شود ، خبرهایی مبنی بر تأیید سرمایه گذاری PayPal در جریان اصلی راه اندازی بلاک چین ماساچوست است..

این حرکت به ویژه نشانه ورود مستقیم به اکوسیستم دفتر توزیع شده برای اسپین آف eBay با مشخصات بالا است. آن استارت آپ, بلاکچین کمبریج, یک بازی مدیریت هویت است که از فناوری بلاکچین برای تسهیل راه حل های انطباق هویت برای موسسات استفاده می کند.

نحوه خرید بیت کوین با PayPal

پی پال در مورد تأیید سرمایه گذاری سری A بسیار کوتاه صحبت کرد ، سخنگوی یک شرکت به CoinDesk گفت که کار Blockchain کمبریج به نظر می رسد پیشرفت مثبتی دارد.

“ما در Blockchain کمبریج سرمایه گذاری کردیم زیرا این شرکت بلاکچین را برای هویت دیجیتال اعمال می کند به گونه ای که به اعتقاد ما می تواند به سود شرکت های خدمات مالی از جمله PayPal باشد. سرمایه گذاری ما به ما امکان می دهد تا همکاری های بالقوه برای استفاده از فناوری بلاکچین را بررسی کنیم. “

این دو شرکت نیز غریبه نیستند. حمایت پی پال از کمپین شتاب دهنده Fintech Europe 2018 منجر به اولین تماس این شرکت با کمبریج بلاکچین شد که در آن رویداد شرکت داشتند. این تماس ها سرانجام تا جایی پیشرفت کردند که شرکت راه اندازی اواخر سال گذشته با بازوی خطرناک PayPal ، PayPal Ventures شروع به کار کرد.

هیچ یک از شرکت ها هنوز مشخص نکرده اند که میزان سرمایه گذاری PayPal چقدر بوده است ، با این حال پرونده های کمبریج در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نشان می دهد مبلغی کمتر از 3.5 میلیون دلار بوده است.

بر این اساس ، این سرمایه گذاری به میزان سرسام آوری نبوده است ، اما به طور قطعی چشم انداز پی پال را برای تلاش های بیشتر – و شاید بزرگتر – به سمت فناوری بلاکچین در آینده افزایش می دهد.

در مورد آنچه در آینده برای meld به وجود می آید ، این یک سوال آزاد است در حال حاضر.

متیو کامونز ، مدیر ارشد اجرایی کمبریج بلاکچین در اخبار خاطرنشان کرد: “ما نمی توانیم به طور خاص در مورد هر کاری که تجاری انجام می دهیم صحبت کنیم ، زیرا اکنون همه چیز اکتشافی است.”.

Cambridge Blockchain عضو اتحادیه Enterprise Ethereum Alliance (EEA)

نرم افزار Cambridge Blockchain می تواند همراه با تمام دفترهای توزیع شده استفاده شود ، بنابراین فقط در اطراف هر پروژه یا سیستم عامل متمرکز نیست.

با این اوصاف ، این شرکت نوپا کارهای زیادی را روی زنجیره های خاص انجام داده است که مهمترین آنها از زنجیره های آنها نبوده است عضویت در صفوف نسبتاً چشمگیر Enterprise Ethereum Alliance (EEA) ، که کمبریج سال گذشته به آن پیوست.

EEA “سازمان صنعتي به عضويت” است كه بر روي تسهيل نوآوري در اطراف Ethereum به منظور “توانمندسازي تمام شركتها” از طريق وب سايت اين گروه تمركز كرده است. کمبریج در آنجا شرکت خوبی داشته است ، زیرا بدنه دارای صدها عضو از جمله وزنه بردارهای برجسته مانند مایکروسافت ، اینتل و JP مورگان است..

بدین ترتیب ، پی پال اکنون به طرز جالبی با درگیر شدن روزافزون خود در کمبریج ، سهمی غیرمستقیم در EEA دارد.

فیس بوک به دنبال Blockchain برای هویت است ، بیش از حد

PayPal تنها قدرت اصلی نیست که به دنبال زنجیره بلوک برای موارد استفاده مبتنی بر هویت است.

در ماه فوریه ، مارک زاکربرگ بنیانگذار و مدیر اجرایی فیس بوک فاش کرد که رهبری این شرکت رسانه های اجتماعی در حال بررسی ایده ورودهای توزیع شده مبتنی بر بلاکچین بوده است.

زاکربرگ در آن زمان گفت: “شما […] اطلاعات خود را می گیرید ، آنها را در برخی از سیستم های غیرمتمرکز ذخیره می کنید و این امکان را دارید که در مکان های مختلف وارد سیستم شوید و یا از طریق یک واسطه استفاده نمی کنید.”.

آنچه که از این مشورت های اخیر به دست خواهد آمد ، باید منتظر ماند ، اما آنها در حالی رخ می دهد که فیس بوک به طور فزاینده ای بر روی مغز خود زنجیره بلوکی ایجاد کرده است.

DataLight: BTC Volume بهترین پی پال را در سال 2018 نشان می دهد

در دیگر اخبار اخیر PayPal ، شرکت تجزیه و تحلیل رمزنگاری DataLight در گزارش جدیدی مشخص کرد که بیت کوین شبکه کل PayPal را هنگام رسیدن کل حجم معاملات در سال گذشته به دردسر انداخت..

با انتقال کل خیره کننده 3،4 تریلیون دلار با بیت کوین در سال گذشته ، ما تصمیم گرفتیم بیت کوین را با سیستم های پرداخت سنتی مقایسه کنیم و نتایج بسیار شگفت آور است.

برای خواندن مطالعه کامل ، لینک زیر را دنبال کنید! https://t.co/QxAjZrzeyb

– DataLight (DataLightMe) 1 آوریل 2019

DataLight دریافت که شبکه بیت کوین معاملات 3.5 تریلیون دلاری را در سال 2018 تسهیل کرده است. این مبلغ قابل توجهی بیشتر از 578 میلیارد دلار بود که PayPal در همان بازه زمانی تسهیل کرد..

طرفداران رمزنگاری می گویند که واقعیت نشان می دهد PayPal باید درک کند که فضای بلاکچین شورشی شایسته چیزی بیش از احترام نیست.