Poloniex 9 ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده را در میان رگولاتور Mire حذف می کند

بررسی Poloniex

در اطلاعیه روز پنجشنبه ، صرافی رمزنگاری مستقر در ماساچوست و تحت حمایت Circle ، Poloniex اعلام کرد که با توجه به آنچه “عدم اطمینان نظارتی در بازار ایالات متحده” نامیده می شود ، 9 ارز رمزپایه را برای کاربران آمریکایی سیستم عامل خود از لیست خارج می کند.

به طور خاص ، Poloniex گفت که در حال حاضر قادر به استنباط نیست که آیا دارایی های مورد بحث اوراق بهادار ثبت نشده ای هستند ، یعنی از نظر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به طور غیرقانونی ارائه شده است. برای احتیاط خطا کنید ، مبادله متعهد به حذف لیست است که از 29 مه اعمال می شود.

بررسی Poloniex

ارزهای رمزپایه ای که به زودی حذف می شوند برای خرید و فروش برای همه کاربران غیر آمریکایی Poloniex باز خواهد ماند و شامل پروژه های زیر است:

  • آردور (ARDR)
  • اوگور (REP)
  • Bytecoin (BCN)
  • تصویب شده (DCR)
  • اعتبار بازی (GAME)
  • گاز
  • Lisk (LSK)
  • Omni (OMNI)
  • NXT

1 / جمعه 29 مه ، ساعت 16:00 UTC ، بازارهای ARDR ، BCN ، DCR ، GAME ، GAS ، LSK ، NXT ، OMNI و REP برای مشتریان Poloniex در ایالات متحده غیرفعال می شود. تمام دارایی ها برای تجارت در خارج از ایالات متحده در دسترس هستند. https://t.co/eNWeZTjT5X

– تبادل Poloniex (Poloniex) 16 مه 2019

تیم Poloniex در مورد اعلان در توییتر اظهار داشت که مصمم است تا به پرورش و مبارزه برای رویکردهای نظارتی حامی رمزنگاری کمک کند:

“ما درک می کنیم که چقدر این انتخاب برای مشتریان و جامعه رمزنگاری ما ناامیدکننده است. ما به قدرت و پتانسیل این دارایی ها اعتقاد داریم و به تمرکز وقت و انرژی خود بر پشتیبانی از سیاست های مثبت و تحولات نظارتی برای دارایی های رمزنگاری ادامه خواهیم داد. “

برای ذینفعان در گوشه و کنار رمزنگاری آمریکا ، اعلامیه لغو حذف لزوماً تعجب آور نخواهد بود. مقررات مبهم نظارتی کشور ، که در آن بسیاری از تنظیم کنندگان اصلی (به عنوان مثال SEC ، CFTC ، FinCEN ، IRS ، و غیره) همه نظرات مخالف در مورد چگونگی تنظیم رمزنگاری در ایالات متحده را حفظ می کنند ، تأثیر کلی بر تجارت کریپتو آمریکا داشته است.

علاوه بر این ، توضیحاتی که توسط آژانسهای فردی در آنجا داده شده است به اندازه کافی جامع و لازم الاجرا نبوده اند تا احساس واقعی تسکین داشته باشند.

به همین منظور ، هستر پیرس ، کمیسیونر SEC ، در اوایل این ماه به گروهی از همتایان خود در مجمع اجرای اوراق بهادار اشاره کرد که چگونه فکر می کرد سازمان او آنقدر کار نمی کند که مطمئن شود اقتصاد رمزنگاری آمریکا را از طریق بی عملی خفه نمی کند. پیرس گفت:

“این اقدام بیش از حد SEC نیست که صنعت رمزنگاری را خفه کرده است ، بلکه تمایلی به انجام اقدامی معنی دار ندارد.”

البته ، آنچه می تواند باتلاق رمزنگاری کشور را از بالا به پایین حل کند ، تصویب قوانین فدرال است که قوانینی یکپارچه در مورد چگونگی رفتار ارزهای رمزنگاری شده توسط ناظران در ایالات متحده تعیین می کند..

با این حال ، چنین قانونی تا به امروز دست نیافتنی است ، به همین دلیل است که احتمال اطمینان قانونی برای ارز رمزنگاری شده تبدیل به یک موضوع سیاسی برای کاربران رمزنگاری ایالات متحده می شود.

اندرو یانگ خواستار نامزدهای پیشین ایالات متحده در خواست وضوح رمزنگاری است

مسابقه ریاست جمهوری 2020 ایالات متحده اکنون تقریباً گوشه ای است و نامزدهایی که پیشنهادات خود را اعلام کرده اند در تلاش برای جلب رای دهندگان با سیستم عامل خود هستند..

با این حال ، هنگامی که صحبت از کدام یک از سیستم عامل های این نامزدها به صراحت طرفدار رمزنگاری است ، تاکنون فقط یک مورد وجود دارد: Andrew Yang’s ، از شهرت #YangGang.

یانگ ، یک کارآفرین که در حال حاضر حدود یک درصد در سراسر کشور از بین مدعیان حزب دموکرات نظرسنجی می کند ، ماه گذشته پس از انتشار مبارزات انتخاباتی خود از یک سیستم سیاسی متمرکز بر “تنظیم Crypto / دارایی دیجیتال و حمایت از مصرف کننده” ، در اکوسیستم ارز رمزنگاری موجی ایجاد کرد.

بر این اساس ، یانگ خواستار فضایی شد که بتواند از نوآوری رمزنگاری در آمریکا پشتیبانی کند:

“سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه و دارایی های دیجیتال بسیار فراتر از چارچوب های نظارتی ما در ایالات متحده است. ما باید به سرمایه گذاران ، شرکت ها و اشخاص اطلاع دهیم که برای حمایت از نوآوری و توسعه ، چشم انداز و روش درمانی به جلو پیش خواهد رفت. بلاکچین پتانسیل گسترده ای دارد. “

یانگ مطمئن است که کاخ سفید در سال 2020 ساخته شده است. اما داشتن چنین نگرشی طرفداری از رمزنگاری که عنوان بالاترین دفتر اجرایی آمریکا را در اختیار دارد ، می تواند تأثیر گرم کننده ای در مشاغل ارزهای رمزپایه آمریکایی ایجاد کند..

رئیس جمهور یانگ نمی تواند لوایح طرفدار رمزنگاری را از طریق کنگره مجبور کند ، اما اگر چنین قانونی به میز کار او بخورد قطعاً می تواند آنها را وارد قانون کند..