تصمیم SEC در مورد Bitcoin ETF بر بازارهای رمزنگاری کره تأثیر می گذارد

بلاک چین کره جنوبی

فشار برای تصویب صندوق های معاملاتی بیت کوین (ETF) طی چند ماه گذشته بسیار طاقت فرسا بوده است ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تصمیمات قابل توجهی در مورد اعطای تأیید به برنامه های ETF یا آنها را رد کنید.

با این حال ، برای نشان دادن اینکه انتظارات زیادی در مورد آینده برنامه های مختلف Bitcoin ETF وجود دارد ، گزارشی از رسانه خبری کره هرالد تأیید کرده است که مقامات مالی در جمهوری کره در حال تصمیم گیری در مورد تصمیم نهایی SEC هستند.

بلاک چین کره جنوبی

این خبرگزاری به یک منبع ناشناس از KRK استناد می کند که می گوید تنظیم کننده منتظر است تا حکم SEC را ببیند و همچنین نحوه اجرای این سناریو را اعلام می کند. این منبع گفت ایالات متحده همیشه پیشرو در توسعه گزینه های سرمایه گذاری مربوط به رمزنگاری بوده است. با پشتیبان گیری از ادعاها ، مقامات رسمی به تنظیم معاملات آتی بیت کوین در ایالات متحده اشاره می کنند ، که اولین مورد در صنعت بود. برای سایر کشورها ، مراقبت از تصمیم تنظیم کننده آمریکایی و همچنین سایر تحولات در فضای ارزهای رمزنگاری شده برای سایر کشورها ضروری است..

این نماینده ادامه داد که راه اندازی Bitcoin ETF به طور قابل توجهی با وجود یک شاخص قابل اعتماد مانند آنهایی که در Ether (ETH) و Bitcoin (BTC) راه اندازی شده توسط Nasdaq پیش بینی شده است.

این خبرگزاری به نقل از این مقام رسمی گفت:

تهیه یک شاخص جامد مورد نیاز برای راه اندازی چنین ETF ها و نقش آن هنگام تجاری سازی و ادغام در بازار به طور گسترده در KRX در حال بحث است زیرا در نهایت به موضوعات حمایت از سرمایه گذاران مربوط می شود.

ETF و SEC: سابقه رد

ETF سبدی از اوراق بهادار است که به تناسب در سهام صندوق نشان داده می شود. پایدارتر از سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال بسیار پایدار به نظر می رسد ، و بسیاری نیز آنها را به عنوان کاتالیزورهای قابل توجهی برای تصویب کامل ارزهای رمزپایه به عنوان وسایل نقلیه سرمایه گذاری معرفی کرده اند.

با این حال ، از زمان معرفی ، ETF ها تا حدودی مسیر تأیید را دنبال می کنند. تاکنون ، هر برنامه Bitcoin ETF که قبل از SEC ارائه شده است رد یا به تأخیر می افتد.

شرکت هایی که در گذشته تأییدیه های خود را برای ETF بیت کوین داشته اند توسط SEC رد شد شامل GraniteShares ، ProShares ، Direxion و Gemini Trust متعلق به دوقلوهای Winklevoss.

اکثر این رد ها رد شده اند زیرا طبق SEC ، ETF ها هنوز گزینه های سرمایه گذاری ناپایدار بودند و به همین ترتیب قادر به تأمین مقدار کافی از سرمایه گذاران نبودند.

2019: آیا سال موفقیت ETF خواهد بود?

هنوز هم ، علی رغم سابقه انکار برنامه های SEC ، شرکت ها از تلاش برای لیست کردن ETF خود منصرف نشده اند..

در اوایل این هفته ، تأیید شد که تنظیم کننده روند بررسی درخواست ارسال شده توسط VanEck ، Exchange Options Board Chicago (CBOE) و SolidX Partners را آغاز کرده است..

این برنامه قبلاً در Federal Register’s پر شده است چاپ 20 فوریه, شروع یک دوره 45 روزه که در آن مردم می توانند نظرات خود را درباره ETF ارائه دهند. پس از دوره بازبینی عمومی ، آژانس سه هفته دیگر فرصت دارد تا در مورد رد یا پذیرش پیشنهاد حکم صادر کند.

یک درخواست قبلی برای تغییر قانون توسط CBOE ثبت شد ، اگرچه تعطیلی جزئی دولت در مورد اختلافات در مورد امنیت مرز ، هیئت مدیره را مجبور کرد ماه گذشته درخواست خود را پس بگیرد. CBOE سپس درخواست خود را در تاریخ 31 ژانویه ارسال کرد.

این پیشنهاد جدید ، در صورت تصویب ، به سرمایه گذاران امکان خرید و فروش سهام SolidX مبتنی بر بیت کوین را که توسط VanEck SolidX Bitcoin Trust صادر و نگهداری می شود ، می دهد..

برنامه VanEck با برنامه دیگری همراه با Bitwise Asset Management و بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) Arca ثبت شده است.

ETF Bitwise قیمت بیت کوین را بر اساس حرکت قیمت دارایی ها در طیف وسیعی از سیستم عامل های مبادله ای ثابت می کند. هر دو نهاد قبلاً از راه اندازی a

ETF مبتنی بر بیت کوین “Bitwise ETF Trust” لقب گرفت. آنها سرانجام ماه گذشته با شروع دوره بازبینی عمومی 45 روزه درخواست آن را ارائه دادند.

تحلیلگران بر این باورند که هر دو برنامه از موفقیت خوبی برخوردار هستند و در حالی که جامعه رمزنگاری آمریكا با انتظار چشمگیر نتیجه را تماشا می كند ، تنظیم كنندگان خارج از كشور نیز مراقب این امر خواهند بود.