تگزاس ممکن است Stablecoins را به عنوان پول تشخیص دهد: روند باکینگ در ایالات متحده آمریکا

ارز رمزنگاری تگزاس

اگر رمزنگاری ها یک اختراع جدید پولی باشد ، پول های پایدار صرفاً نوزادانی در دنیای پول هستند. تا به امروز ، برخی از پول های ثابت که به محبوبیت رسیده اند ، گاه بحث برانگیز بوده اند. Tether هیچ کمبود انتقادی و فریبی ایجاد نکرده است ، اگرچه به نظر می رسد دلار Gemini دوقلوهای Winklevoss بدون انتقادات زیادی مورد قبول واقع شود.

یکی از بزرگترین موضوعات موجود برای پول های ثابت وضعیت حقوقی آنهاست.

ارز رمزنگاری تگزاس

برخلاف پول نقد ، بیشتر رمزنگاری ها مانند سکه های ثابت ، بیشتر شبیه اوراق بهادار یا کالا هستند. این ممکن است یک موضوع کوچک به نظر برسد ، اما از منظر استفاده برای معاملات ، یک معامله بزرگ است. پایدار کوین پروژه معروف به “اساس” به تازگی مجبور به تعطیلی تنها پس از هشت ماه شدند ، زیرا آنها نمی توانستند راهی برای دریافت پول خود به عنوان پول نقد در نظر بگیرند.

اکنون به نظر می رسد که حالت تگزاس روند را پشت سر می گذارد, و ممکن است حداقل در بعضی از شرایط به عنوان پول نقد به عنوان پول نقد رفتار کنند. یک یادداشت نظارت که در دوم ژانویه توسط وزارت بانکداری تگزاس منتشر شد ، به نام “یادداشت نظارت 1037” ، این امکان را دارد که نحوه مشاهده قانونی توکن هایی که به ارز فیات مرتبط هستند را تغییر دهد.

بخوانید: Stablecoins چیست؟?

کودتای Stablecoin تگزاس

یادداشت نظارت 1037 می گوید که دریافت یک ثبات با پشتوانه حاکمیت در ازای “قول” برای در دسترس قرار دادن آن در تاریخ آینده یا مکان دیگری می تواند به عنوان انتقال پول شناخته شود. این ممکن است به این معنی باشد که بر اساس قانون خدمات پول تگزاس ، یک پول ثابت می تواند پول یا ارزش پول در نظر گرفته شود

این تفاهم نامه ادامه دارد:

“تجزیه و تحلیل مجوز این موضوع را بررسی می کند که آیا پایدار کوین حق بازخرید برای ارز حاکم را به دارنده ارائه می دهد یا خیر ، بنابراین ادعایی ایجاد می کند که می تواند به پول یا ارزش پولی تبدیل شود. این صرف نظر از اینکه حق بازخرید صریحاً توسط صادرکننده اعطا شده باشد یا ضمنی از آن صادر شود ، صادق است.

در این سند همچنین آمده است,

“ارز رمزپایه براساس قانون خدمات پول پول نیست” ، و “با این حال ، هنگامی که یک معامله ارز رمزنگاری شده شامل ارز حاکم باشد ، بسته به نحوه رسیدگی به ارز رایج ، انتقال پول ممکن است باشد. تجزیه و تحلیل مجوزها بر اساس کار با ارز مستقل است. “

نتیجه گرفته شده از Supervisory Memorandum 1037 این است که تگزاس ممکن است در تلاش است تا پول پولی را به عنوان یک دارایی ، حداقل در بعضی موارد ، از بقیه جهان رمزنگاری جدا کند. چگونگی این امر با مقامات فدرال مشخص نیست ، اما دقیقاً مانند تصمیم اخیر دادگاه تگزاس در مورد قانون مراقبت مقرون به صرفه ، به نظر می رسد تگزاس برای حقوق خود ایستاده است.

کلرادو به اکشن می پیوندد

جمعه گذشته دو قانونگذار ایالتی از کلرادو قانونی وضع کرد که می خواهد ارزهای رمزپایه و برخی نشانه های دیجیتالی را از قوانین اوراق بهادار معاف کند. قانون پیشنهادی ، “قانون توکن دیجیتال کلرادو” نامیده می شود ، توکن های با هدف “عمدتا مصرفی” را از قوانین اوراق بهادار معاف می کند.

هدف این قانون با اقدام اخیر تگزاس تا حدودی متفاوت است. به جای ایجاد توانایی استفاده از پول های ثابت برای استفاده به عنوان پول ، قانون توکن دیجیتال کلرادو “عدم اطمینان نظارتی” را از فضای توسعه برای شرکت هایی که نشانه بازاریابی ندارند و دارای ارزش “سوداگرانه یا سرمایه گذاری” هستند حذف می کند.

قانون توکن دیجیتال کلرادو,

وی افزود: “مشاغل کلرادو را که از سیستم های اقتصادی رمزنگاری برای کمک به رشد و گسترش مشاغل خود استفاده می کنند ، قادر می سازد سرمایه رشد را بدست آورند ، از این طریق تشکیل و رشد شرکت های محلی و ایجاد اشتغال را ترویج می کند و به کلرادو تبدیل می شود به مرکزی برای شرکت هایی که در حال ساخت اشکال جدید غیرمتمرکز هستند. سیستم عامل ها و برنامه های “وب 3.0” ، با توجه به متن لایحه پیشنهادی.

نقدی جدید ممکن است به زودی ارائه شود

در حالی که ابزار ایجاد پرداختهای مبتنی بر رمزنگاری در دو ایالت متفاوت است ، هدف اصلی به ظاهر یکسان است. با در نظر گرفتن رمزنگاری ها به عنوان یک امنیت ، رقابت آنها با ارز ، که مشمول یک رژیم کاملا متفاوت از مالیات است ، غیرممکن است.

هر دو تگزاس و کلرادو نیز سابقه قطع مسیر خود را دارند ، کلرادو برخی از اقدامات تهاجمی را در سطح کشور انجام می دهد تا تغییرات عمده ای را در قوانین طولانی مدت مواد مخدر ایجاد کند. البته ، عدم توانایی دسترسی به خدمات بانکی برای تجارت شاهدانه یک مشکل بزرگ است ، که می تواند دلیل این امر باشد که چرا به زودی در ایالت به عنوان پول نقد در ایالت رفتار می شود؟.