Unicorns: گزارش جدید می گوید 11 شرکت بلاکچین اکنون بیش از 1 میلیارد دلار ارزش دارند

اسب تک شاخ

“یک شرکت تک شاخ” یک شرکت خصوصی است که قبل از انجام عرضه اولیه (IPO) به ارزش یک میلیارد دلار رسیده است..

آ گزارش جدید از شرکت تحقیقاتی و سرمایه گذاری Hurun مستقر در چین می گوید تعداد تک شاخ های صنعت بلاکچین اکنون کمتر از 11 نیست.

این هفته که منتشر شده است ، اولین چاپ سالانه “Hurun Global Unicorn List” نتیجه گیری می کند که اکنون 494 استارت آپ تک شاخ در جهان وجود دارد که بیشترین فعالیت در زمینه تجارت الکترونیکی (68) و fintech (56) است..

اسب تک شاخ

قابل توجه ، 11 تک شاخ صنعت بلاکچین آن را با “New Retail” که در کدام بخش ها بیشترین شرکت ها را دارند ، در رده شانزدهم قرار می دهد.

در مورد اینکه کدام شرکت های زنجیره بلوک لیست Hurun را تشکیل داده اند ، این 11 استارت آپ شامل:

 • Bitmain (12 میلیارد دلار)
 • Coinbase (8 میلیارد دلار)
 • ریپل (5 میلیارد دلار)
 • کنعان (3 میلیارد دلار)
 • دایره (3 میلیارد دلار)
 • Binance (2 میلیارد دلار)
 • Block.One (2 میلیارد دلار)
 • Dfinity (2 میلیارد دلار)
 • Ebang (2 میلیارد دلار)
 • BitFury (1 میلیارد دلار)
 • مایع (1 میلیارد دلار).

در سال های آینده جالب خواهد بود که ببینید آیا تعداد این شرکت های تک شاخ با رشد در صنعت بلاکچین بیشتر از نظر نوع متورم می شود یا خیر؟.

مطابق با تجزیه و تحلیل این شرکت که ماه گذشته توسط ResearchAndMarkets.com منتشر شد ، پیش بینی کرد که بازار جهانی بلاکچین تا سال 2027 به ارزش بیش از 162 میلیارد دلار برسد.

این شرکت تحقیقاتی گفت: “پیش بینی می شود مناطقی در حال رشد مانند آسیا و اقیانوسیه ، خاورمیانه ، آفریقا و آمریکای جنوبی نیز در دوره پیش بینی فرصت های رشد قابل توجهی برای بازار جهانی بلاکچین فراهم کنند.”.

برخی با شرکتهایی که در لیست هستند مشکل دارند

از آنجایی که اخبار مربوط به لیست تک شاخ ابتدایی Hurun شروع به چرخاندن رمزنگاری کرده است ، برخی از سهامداران در فضا تحقیقات را ناقص یا نادرست خوانده اند.

به عنوان مثال ، رایان سلکیس ، بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی پلتفرم تجزیه و تحلیل ارز رمزنگاری شده ، با استفاده از توئیتر گفت که این لیست شامل “زباله” است و “برخی از غول ها” را کنار گذاشته است. Selkis لیست تجدیدنظر شده خود از 16 شرکت را ارائه داد ، چندین شرکت بزرگ اقتصاد رمزنگاری مانند BitMEX و Huobi که محققان هورون آنها را شامل نمی شوند.

لیست تک شاخ رمزنگاری:

(از زباله های هورون که شامل Circle ، Dfinity است ، چشم پوشی کنید & Ebang ، و برخی از غول ها را نادیده می گیرد.)

تبادل:

بینانس

BitMEX

Coinbase

هووبی

OKex

Bitfinex

مایع

UpBit

گوزنی

کراکن

نشانه:

موج دار شدن

BlockOne

معدن:

Bitmain

کنعان

Bitfury

دیگر:

DCG

– رایان سلکیس (twobitidiot) 23 اکتبر 2019

چین و چروک مهم دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد توسط لری Cermak ، مدیر تحقیقات در The Block ، که در توییتر خود اشاره کرد که حداقل دو تا از 11 شاخ بلاکچین Hurun – Circle و Ripple – سهام شرکت دارند که در حال حاضر با تخفیف های عمده در بازارهای خصوصی تجارت می کنند.

لیست Hurun Unicorn هم Circle و هم Ripple را به عنوان تک شاخ ذکر کرده است ، این مسئله خنده دار است زیرا سهام Circle در حال حاضر با تخفیف 80 private در بازار خصوصی و Ripple با تخفیف 90 ~ ارائه می شود. در حال حاضر هیچ یک از اینها در بازار خصوصی بالای یک میلیارد نیستند.

– لری Cermak (lawmaster) 23 اکتبر 2019

هورون گفت که این تحقیق را برای تجزیه و تحلیل تک شاخ خود در تابستان گذشته به پایان رسانده است ، بنابراین لیست آن به طور طبیعی با شرایط فعلی بازار به روز نیست. حتی هنوز هم ، کار شرکت دقیقاً همین است – کار یک شرکت – و نباید کاملاً معتبر تلقی شود.

با رشد فعالیت سازمانی ، انتظار داشته باشید که تک شاخ های بیشتری داشته باشید

تک شاخ های فوق الذکر این وضعیت را کسب کرده اند در حالی که صنعت بلاکچین تا حد زیادی در لبه جریان اصلی جریان داشته است. اما با توجه به اینکه بنگاه ها و م institutionsسسات بیشتری به این بخش نگاه می کنند ، پول بیشتری باید وارد شود و احتمالاً یک شاخ بیشتر ساخته خواهد شد.

در واقع ، در روزهای اخیر انبوهی از تحولات مربوط به نهاد در اطراف اقتصاد رمزنگاری وجود دارد که نشان می دهد تک شاخ های بلاکچین بیشتری برای ساخت وجود دارد.

به عنوان مثال ، انجمن آژانس های ملی شماره گذاری (ANNA) ، یک نهاد جهانی که به تشکیل شناسه های منحصر به فرد و جهانی برای دارایی های مالی سنتی مانند اوراق بهادار و کالاها کمک می کند ، فقط اعلام کرد که کار در زمینه ارائه توصیه هایی در مورد شناسه دارایی های دیجیتال را آغاز می کند – اقدامی این فقط به وارد کردن ارزهای رمزپایه و شرکتهای رمزنگاری به جریان اصلی کمک خواهد کرد.

این هفته نیز اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه Bakkt ، پلتفرم مبادله ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات مورد حمایت ICE صاحبان NYSE ، به تازگی به یک رکورد جدید در تاریخ معاملات قراردادهای آتی بیت کوین دست یافته است که از طریق محل برگزاری آن روزانه معامله می شود.

نه تنها Bakkt شانس تبدیل شدن به یک شاخدار در نوع خود را دارد ، بلکه افزایش علاقه به اطراف سیستم عامل آن نشان می دهد که پول سازمانی بیشتری به طور مداوم به فضا سرازیر می شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me