نشان صنعت (Vice Industry): اکوسیستم جدیدی که برای تماشای پورنو به شما پول می دهد؟

نشانه صنعت

به نظر می رسد این روزها از یک برنامه بلاکچین استفاده شده است. زمانی زمانی وجود داشت که تلفن های هوشمند هنوز چیز جدیدی بودند و مردم تقریباً در مورد هر چیزی می گفتند “برنامه ای برای آن وجود دارد”. با توجه به سرعت کارها ، به نظر می رسد تقریباً برای هر چیزی می توانید بگویید “برای آن یک بلاکچین وجود دارد”. بنابراین ، شاید ناگزیر ، پورنوگرافی – که هنوز هم محبوب ترین استفاده از اینترنت است – با یک سیستم پاداش رمزگذاری که موج می زند و ابروهایی را در اطراف وب بالا می آورد ، جهشی به بلاکچین و ارز رمزپایه تبدیل کرده است. آن سیستم به نام Vice Industry Token به تازگی همکاری خود را با Tube8 آغاز کرده است. اما دقیقاً چیست و چگونه کار می کند?

نشانه صنعت

رمزنگاری + انجمن

اگر بتوانید لحظه ای حس و تعقل خود را به حالت تعلیق درآورید و وانمود کنید که کسی هرگز هزینه پورنوگرافی را بصورت آنلاین پرداخت می کند ، گزینه های زیادی در اختیار مصرف کننده قرار دارد. PayPal و کارت های اعتباری محبوب ترین روش پرداخت برای سهولت استفاده آنها بوده اند. با این حال ، اکثر مردم نمی خواهند چنین مواردی در قبض کارت اعتباری آنها نشان داده شود ، و پی پال مطمئناً محدودیت هایی (و هزینه) دارد..

در حالی که چند سکه پورنو در چند سال گذشته آمده و رفته اند ، Verge اولین جریان اصلی altcoin بود که با صنعت محتوای بزرگسالان رابطه برقرار کرد. Verge با PornHub همکاری کرد و به کاربران امکان پرداخت هزینه محتوای برتر را با استفاده از سکه XVG ، AKA Verge داد..

راهنمای نرخ ارز رایج (XVG)

بخوانید: راهنمای مبتدیان برای ورج ارز (XVG)

این با شور و هیاهو و اغراق زیادی از طرف Verge همراه شد. در آن زمان از جاستین ‘سانروک’ والو ، مدیر توسعه دهنده ، نقل شده است که این همکاری با “یک سازمان جهانی است که شبکه گسترده ای از سایت های بسیار پر بازدید را کنترل می کند” که منجر به این خواهد شد که هر کسی درگیر Verge باشد دلیل خواهد بود “واقعاً خوشحال”.

با ادامه کار ، والو گفت که این مشارکت “یک کمپین بازاریابی جهانی را آغاز می کند که قبلاً هرگز ندیده اید”. بنابر اعلامیه این همکاری نوید داده شد که XVG را وارد جریان اصلی می کند (و امیدوارم قیمت ها را به سمت بالا ببرد).

عدم راه اندازی

مشارکت به عنوان یک روش پرداخت جایگزین برای پورنوگرافیک برتر در PornHub ، آن ضربه ای نبود که منتقد رمزنگاری انتظار داشت. و منصفانه است که بگوییم ، این اتفاق به همان خوبی که ورگ امیدوار بود پایین نیفتد و در واقع منجر به جوک چند شوخی شد اما برخی از نام های بزرگتر در فضا ، مانند داگ پولک که نمایش در اینجا:

از آن زمان ، PornHub همچنین از Tron در لیست خدمات پرداخت رمزنگاری استقبال کرده است. تمام شوخی ها به کنار ، این یک تجارت بزرگ است. پورنوگرافی همیشه به معنای پول بوده است و با میلیاردها بازدید ماهانه در وب سایت آنها ، این می تواند به خوبی برای همه احزاب خدمت کند.

منافع مصرف کنندگان محتوا خصوصی نگه داشتن عادات مشاهده آنها است. با استفاده از ارزهای رمزنگاری شده مانند Verge و Tron ، کاربران می توانند هویت خود را با استفاده از ارسال خصوصی مخفی کنند.

برای تماشای پورنو حقوق دریافت کنید?

ورودی های Verge و Tron در دنیای سرگرمی بزرگسالان در آوریل سال جاری بود. چند ماه سریع جلو بروید و به نظر می رسد که تکامل بعدی در ازدواج پورنوگرافی و اینترنت داریم – برای تماشای پورنو حقوق دریافت می کنید. این برای بسیاری از پسران نوجوان مانند کار رویایی به نظر می رسد ، اما آیا واقعاً امکان پذیر است?

نشانه صنعت – یا VIT – اکنون با Tube8 ، یکی از شرکت های تابعه PornHub ، همکاری کرده است تا در مشاهده ، رتبه بندی و اظهار نظر در مورد ویدیوهایی که در Tube8 میزبانی می شوند ، رمزگذاری کند. توکن سازی با انتقال محتوای Tube8 به بلاکچین صورت می گیرد و همه تعاملات یک معامله است که در صورت پردازش منجر به صدور رمز می شود. آنها این را اثبات مغز (PoB) و اثبات مشاهده (PoV) می نامند. مقیاس گذاری باید با انتقال به بلاکچین Steem (محل اقامت SteemIt بسیار محبوب) انجام شود ، جایی که 100000 تراکنش در ثانیه پردازش می شود.

بررسی Steem

همچنین بخوانید: راهنمای مبتدیان Steem

صاحبان محتوا ، بینندگان و گردانندگان سایت همگی از مزایای این پلتفرم بهره مند می شوند. به محبوب ترین مطالب بیشترین پاداش داده می شود و به کاربرانی که مرتباً مشاهده می کنند ، نظر می دهند و امتیاز می دهند ، به طور مشابه پاداش داده می شود. این یک موضوع معمول در حال حاضر در Cryptoverse است – فاصله گرفتن از تبلیغات گچ بری و پاپ آپ برای کاربران و رویکرد پراکنده برای پاداش دادن به سازندگان محتوا. با بیشترین پاداش دادن به بهترین مطالب ، کاربران باید از این انگیزه اضافه شده به تولیدکنندگان محتوا برای تولید مواد با کیفیت و اصلی بهره مند شوند..

SteemIt و DTube ، یک وبلاگ نویسی و گزینه YouTube ، در کسب درآمد از سیستم عامل ها برای همه کاربران پیشگام است. پاداش سازندگان محتوا با رأی دادن بیشتر توسط بینندگان داده می شود و رأی دهندگان بالایی نیز به دلیل نظارت در پست های محبوب پاداش می گیرند. در حالی که یوتیوب و وبلاگ های سنتی در بالای درخت باقی مانده اند ، محبوبیت و جذابیت افرادی مانند SteemIt در حال افزایش است. در حالی که Vice Industry Token به سمت بلاکچین Steem (یا چنگال آن) حرکت می کند ، به نظر می رسد حرکت در این منطقه در حال افزایش است.

چراغ قرمز برای پیشرفت

این س remainsال باقی می ماند: هنگامی که این همه محتوا به طور رایگان در اینترنت در دسترس است ، همکاری Vice Industry Token و Tube8 چقدر می تواند محبوب باشد؟ آیا جذابیت پرداخت برای مشاهده و اظهارنظر درباره محتوا به اندازه ای است که مردم را به پیوستن فریب دهد؟ بعلاوه ، آیا Vice Industry Token قادر به ایجاد بازار برای خود خواهد بود تا ارزش داشته باشد ، یا اینکه فقط به نشانه دیگری بی فایده تبدیل می شود?

با نگاهی به تاریخچه اخیر Verge می توان به ما پی برد. در آگهی اعلامیه ماه آوریل ، قیمت XVG در تاریخ 1 مارس از حدود 0.054 $ USD افزایش یافت و در 17 آوریل به طور پیوسته به اوج 0.11 دلار رسید ، سپس در 18 آوریل بلافاصله به 0.074 دلار رسید و به طور مداوم نزولی به 0.13 $ امروز رسید. دلار آمریکا. به یک معنا ، حجم به دنبال قیمت بود. بنابراین 5 ماه دیگر ، به نظر می رسد که واقعاً به ارزش Verge صدمه زده است ، و مطمئناً محدودیت بازار آن بسیار سخت شده است.

ممکن است این تمرین بیشتر اثبات مفهومی باشد که بعداً در جاهای دیگر به کار گرفته شود. اساساً ، تصور اینکه این مسئله به عنوان یک تغییر دهنده بازی بسیار دشوار است ، هرچند این ایده بد است.

تصاویر از طریق pixabay.com ، گزارش اضافی توسط پل داونز

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me