Vitalik Buterin اگر خانواده بانکی روچیلدز به رمزنگاری وارد شوند ، نگران نیست

ویلا روچیلد

ویتالیک بوترین ، خالق مشترک Ethereum ، به طور فعال در بحث مربوط به شایعاتی مبنی بر درگیر شدن خانواده بانوی معروف بانکی روچیلدز در ارزهای رمزپایه شرکت کرده است و حتی ممکن است یکی را ایجاد کند یا از آن پشتیبانی کند که گفته می شود “IMMO” است. از نظر این ، به نظر می رسید که باترین انزجارآمیز است و در توانایی روچیلدها برای تأثیرگذاری بر رمزنگاری شک می کند. وی همچنین در مورد موضع فعلی خود در مورد حفظ حریم خصوصی آنلاین توضیح داد و اینکه چرا احساس می کند این مسئله اکنون از اهمیت بالایی برخوردار است.

ارز رمزنگاری شده و روچیلدها

برای کسانی که نمی دانند ، روچیلدها یک خانواده شناخته شده و بسیار مخفی هستند که به خوبی می توانند یکی از ثروتمندترین خانواده های امروز روی زمین باشند. امروزه اطلاعات زیادی درباره این گروه مخفی شناخته نشده است ، اما سرمایه گذاری آنها به بزرگترین بانک های جهان از جمله Goldman Sachs و ING انجام شده است. این خانواده مشارکت در امور مالی جهانی را از اواسط دهه 1700 آغاز کرد.

وال استریت & amp؛ بیت کوین

بررسی رابطه عشق و نفرت وال استریت با بیت کوین

توطئه های مربوط به روچیلدها به قرنها قبل بازگردید و شامل پیشنهاداتی باشد که خانواده عمداً باعث جنگ و سپس سود دولتهایی می شود که وامهای کلانی برای تأمین بودجه جنگها می گیرند. بیشتر این اتهامات چیزی بیش از تئوری های توطئه و شایعات نیست و امروز هیچ مدرک محکمی وجود ندارد که صحت آنها را اثبات یا حتی نشان دهد.

روچیلدها

لرد روچیلد رئیس RIT Capital Partners و J Rothschild مدیریت سرمایه است ، تصویر از زمان

در موضوع شایعات و توطئه ها ، الف گزارش بیرون آمد اخیراً گفته شد که روچیلدها در حال حاضر درگیر ارز رمزنگاری شده هستند و ممکن است پروژه ای را برای خودشان راه اندازی کنند. برخی از شایعات نشان می دهد که هدف از این پروژه ایجاد یک سکه پایدار جدید است که به عنوان یک سیستم انتقال خصوصی به بانک به بانک عمل کند..

باز هم ، هیچ دلیل مشخصی وجود ندارد که بتواند صحت این موضوع را نشان دهد. با این حال ، فقط ایده کافی بود تا ویتالیک بوترین را به بحث علاقه مند کند. در پاسخ به اینکه روتشیلدها با پیوستن به ارز رمزپایه چه تاثیری خواهند داشت, بوترین گفت:

آیا “روچیلدها” حتی به اندازه کافی هماهنگ شده اند که ارزش این را داشته باشد که به عنوان یک گروه از آنها مراقبت شود؟ من چند روز قبل مقاله ویکی پدیا را در مورد آنها خواندم و این روزها به نظر می رسد که آنها فقط چند صد یا هزار نفر هستند که در موقعیت های مختلف جامعه بالا از نوع پول قدیمی متولد شده اند.

ظاهراً ، بوترین به ویژه نگران یا تحت تأثیر قرار گرفتن احتمال این گروه در رمزنگاری نیست. وی سپس ادامه داد:

اگر جامعه بالا از نوع پول قدیمی می خواهند ارزهای خودشان را بسازند ، به قدرت بیشتری برای آنها ادامه دهند. شما را در بازار متوسط ​​و متوسط ​​می بینیم.

موضع تکامل یافته Buterin در مورد حریم خصوصی

ویتالیک بوترین

بعداً در بحث Reddit ، مسئله فناوری حفظ حریم خصوصی و نظارت گسترده مطرح شد.

کاربر padpad پرسید:

“نظر صادقانه شما در مورد نظارت گسترده چیست؟ گاهی اوقات احساس می کنم فن آوری های اطراف بلاکچین به طور بالقوه می توانند آخرین امید بشریت در تعادل بخشی بین قدرت بین دولت و مردم آن باشند. “

برای این منظور ، بوترین نظر خود را در این زمینه بیان کرد ، به طور خاص اشاره کرد که افکار وی در مورد اهمیت حریم خصوصی طی چند سال گذشته تکامل یافته است. به طور خاص ، اعتقاد او به اهمیت حفظ حریم خصوصی به طور قابل توجهی رشد کرده است ، و اکنون او خود را کاملاً طرفدار حریم خصوصی می داند.

چه چیزی نظر او را تغییر داد؟ به گفته باترین ، خواندن آثار نویسنده رابین هانسون و دیگران در مورد سیگنالینگ ، و اینکه چگونه او “حریم خصوصی را راهی برای جلوگیری از نگرانی سیگنالینگ از تمام فعالیت های ما می داند”.

وی همچنین داشتن “درک عمیق تر از راههایی که باعث می شود باعث مکیدن زندگی دیگران شود” و همچنین ایده خود مبنی بر اینکه مردم “همیشه با فضیلت نیستند و فشار اجتماعی به عنوان مکانیسم تأثیرگذاری بر رفتار مردم همیشه به نتایجی که من تأیید می کنم منجر شود “.

از روچیلدها نترسید?

ویلا روچیلد ، فرانسه. تصویر از پیکسابای

اگرچه این یک آزمایش فکری جالب است برای بررسی اینکه آیا یک خانواده پولدار معروف مانند روچیلدها که درگیر ارز رمزنگاری شده اند تفاوت عمده ای ایجاد می کند یا خیر ، باید به یاد داشته باشیم که تاکنون این اطلاعات عمدتا از منابع تأیید نشده.

بعلاوه ، خود روچیلدها ، یا حتی هر یک از اعضای خانواده ، هیچ اظهارات یا اعلامیه مطبوعاتی مشخصی نکرده اند که حتی جزئیات علاقه به ارز رمزنگاری شده را توضیح دهد ، چه رسد به این که برنامه های خود را ایجاد کند. آنچه جالب خواهد بود برای دیدن این است که اگر این شایعات حقیقت داشته باشند ، رمزنگاری مورد حمایت روتشیلد چگونه خواهد بود و برای چه استفاده می شود.