Wall Street’s Fundstrat: بدترین شرایط ممکن برای Crypto Bear Market است

خرس در مقابل گاو نر

Fundstrat Global Advisors ، مهمترین تحلیلگران ارز رمزنگاری شده وال استریت ، اظهار داشته است که چرخه نزولی اقتصاد رمزنگاری ممکن است شروع به چرخش کند.

این شرکت در چشم انداز رمزنگاری سال 2019 خود ، که در تاریخ 2 آوریل منتشر کرد ، جزئیات زیادی را ارائه داد – به جای مناسب در همان روز قیمت بیت کوین (BTC) تقریباً $ 1000 USD افزایش یافت تا برای اولین بار در این سال به طور خلاصه 5000 دلار باشد..

خرس در مقابل گاو نر

در گزارش خود ، فاندسترات توضیح داد که چگونه دیدگاه آنها در ماه در ماه های آینده نسبت به فضا یک خوش بینی عمومی بوده است ، با توجه به تحلیلگران پیش بینی اقتصاد رمزنگاری 2019 برای مبادلات “ریسک / پاداش مثبت”:

“خط پایین: دلایل کمتری برای زیر سوال بردن بهبود قیمت های اخیر بیت کوین – بهترین سه ماهه از سال 2017. در حالی که اصلی ترین مانع قیمت فنی بسته شدن BTC بالاتر از 200D است (در حال حاضر 4600 دلار and و کاهش 15 دلار در روز) ، 2019 را به عنوان زیر مشاهده می کنیم: خطر / پاداش مثبت. “

این شرکت چندین زمینه را که به طور مثبت برای اکوسیستم ارز رمزنگاری در چند وقت اخیر همگرا هستند ، برجسته کرد ، از جمله عبور بیت کوین از میانگین متحرک 200 روزه ، پیشرفت متولی نهادی ، پیشرفت راه حل مقیاس شبکه رعد و برق و کاهش سرعت عرضه اولیه سکه (ICO).

هر زمان CT را بررسی می کنیم ، نتایج خود را به اشتراک می گذاریم

>50٪ CT نزولی است ، در مقابل دیدگاه “احساس کاپیتولاسیون وجود دارد” هیئت داوران در CFA TX Summit.

برداشت ما هرکسی که اعتقاد بلند مدت به رمزنگاری داشته باشد ، پویایی قیمت بسیار سالم تر است. کلاهبرداری کمترhttps://t.co/kfJ7Ar0LN4

– توماس لی (fundstrat) 2 آوریل 2019

تحلیلگران همچنین اشاره کردند که تمام شاخص های رمزنگاری انحصاری خود ، مانند FS Crypto Platform و FS Crypto Exchange شاخص ها ، در هفته گذشته سبز بوده اند و به نظر می رسد به اصطلاح “Big Money” – سرمایه گذاران ثروتمند یا شرکت – در حال خرید بیت کوین و اتر (ETH) با قدرت دوباره زیرا شورت آتی بیت کوین در حال کاهش است در حالی که حجم ETN رمزنگاری “پروکسی” Coinshares در حال افزایش است.

با کوچک کردن گزارش Fundstrat ، استفاده از ارز رمزنگاری شده در فضا نیز در هفته گذشته بسیار پررونق بوده است ، زیرا معاملات در یادآوری بیت کوین در آن دوره بیش از 3000 درصد رشد کرد.

به نظر می رسد که این افزایش حداقل تا حدی از افزایش احساسات ناشی شده است. چشم انداز Fundstrat نشان داد که چگونه شاخص بدبختی بیت کوین شرکت نشان دهنده خوش بینی رو به رشد در میان مداحان است.

چیزهایی که به دنبال بلند مدت هستند ، اما چه عواملی باعث جدیدترین حرکت سریع BTC شده است?

افزایش شدید 20 درصدی قیمت بیت کوین در تاریخ 2 آوریل باعث بحث فوری در مورد آنچه حرکت را کاتالیز کرده است شد.

عدم وجود عناوین واضح و محرمانه در آغاز باعث سردرگمی هیجان انگیزی شد. با این وجود ، پس از نشست گرد و غبار ، به نظر می رسد ناظران قیمت پاسخ خود را دریافت کردند: یک مهمانی مقصر بود.

در روزهای آینده به جریانات دقت کنید. موسسات FOMO نیز. pic.twitter.com/rXa4jCCQDK

– اسپنسر نون (spencernoon) 2 آوریل 2019

الیور فون لندزبرگ-سدی ، مدیر عامل شرکت دارایی های دیجیتال BCB Group ، با اشاره به اینکه به نظر می رسد یک موجود واحد تقریباً 20،000 BTC خریداری کرد با موفقیت سریع در صرافی های Bitstamp ، Coinbase و Kraken:

“یک سفارش وجود داشته است که به صورت الگوریتمی در این سه مکان مدیریت شده است ، یعنی حدود 20،000 BTC. اگر به حجم های هر یک از این سه مبادله نگاه کنید – واحد های هماهنگ ، همزمان شده ، حدود 7000 BTC در یک ساعت وجود داشت. “

اینکه خریدار چه کسی است یا از کجاست ، ممکن است هرگز مشخص نشود. اما تزریق سریع فشار خرید ، کارشناسان رمزنگاری را درگیر این سوال می کند که آیا مرحله برای FOMO بیشتر تنظیم شده است (“ترس از دست دادن”) یا اینکه این افزایش شدید موقتی بود و BTC در این میان نزدیک به 4000 دلار کاهش می یابد.

در حال حاضر هنوز حدس هرکسی است.

در مدت زمان کوتاهی می تواند اتفاق بیفتد

در یک موضوع توئیت بعدی ، تام لی Fundstrat توضیح داد که بیت کوین معمولاً “در عرض 10 [روز] از هر سال بیشترین تحرکات قیمت رو به بالا را مشاهده می کند.

2 / یادآوری اینکه BTC به طور کلی در 10D از هر سال تمام عملکرد خود را ایجاد می کند.

–در 10 روز اول ، BTC از سال 2013 سالانه 25 درصد کاهش یافته است pic.twitter.com/zoEocEEZvu

– توماس لی (fundstrat) 2 آوریل 2019

غذای آماده؟ بیت کوین تمایل دارد تا در شرایط حاد ، با دوره های طولانی ثبات نسبی در بین موج ها ، به سمت بالا حرکت کند.

به همین منظور ، لی در موضوع خود به شوخی گفت که بهتر است “HODL 355 روز دیگر” باشد. مطمئناً ، گذشته یک نقشه پاک برای آینده نیست ، اما اگر عملکرد تاریخی BTC نشانه ای از آن باشد ، اقتصاد رمزنگاری ممکن است فرصت بیشتری برای کوتاه تر شدن در کوتاه مدت داشته باشد.