نحوه استخراج Groestlcoin GRS: راهنمای کامل مبتدیان

نحوه استخراج Groestlcoin

Groestlcoin سکه ای خصوصی ، مقاوم در برابر ASIC و هزینه های کمی است. این سکه همچنین یک تیم توسعه فعال دارد که هر 3 ماه ساخت جدیدی را منتشر می کند. Groestlcoin از الگوریتم استخراج Grostl-512 استفاده می کند. آنها همچنین می گویند اولین کسانی بودند که segwit را فعال کردند و اولین کسانی بودند که شبکه رعد و برق را در شبکه آزمایشی خود اجرا کردند.

نحوه استخراج Groestlcoin

اکنون که با جزئیات Groestlcoin آشنا شدیم ، بیایید به استخراج GRS بپردازیم!

برخی از نکات عمومی استخراج

بنابراین قبل از شروع این آموزش ، من دو نکته برای استفاده بیشتر از تجربه استخراج شما دارم. ابتدا مطمئن شوید که جدیدترین درایورهای GPU خود را دارید. ثانیا ، اکثر نرم افزارهای استخراج به عنوان ویروس از اسکنرهای ویروس پرچم دار می شوند. به همین دلیل ، اگر ماینینگ خود را در استفاده روزمره یا رایانه مخصوص بازی خود که دارای آنتی ویروس است نصب کنید ، می خواهید نرم افزار استخراج را از آنتی ویروس حذف کنید. کاری که دوست دارم انجام دهم این است که یک پوشه درست می کنم و سپس تمام نرم افزارهای استخراج خود را در پوشه های فرعی قرار می دهم. سپس من پوشه سطح بالا را از آنتی ویروس حذف می کنم و این شامل تمام نرم افزارهای استخراج نمی شود.

استخرهای استخراج

اولین چیزی که ما نیاز داریم استخر استخراج است. شما می توانید به صورت انفرادی استخراج کنید ، اما بسته به میزان قدرت دکل استخراج شما پرداخت ها ممکن است ماه ها به طول انجامد و استخرهای استخراج معمولاً هزینه بسیار کمی (1٪ یا کمتر) می گیرند. استفاده از استخر به شما امکان می دهد چندین بار در روز پرداخت های مداوم دریافت کنید.

برای این آموزش ما استفاده خواهیم کرد https://groestlcoin.miningpoolhub.com/. من این استخر را انتخاب کرده ام زیرا استخر هزینه کم (0.9٪) دارد و به نظر می رسد یک استخر معدن شناخته شده باشد.

در مورد ویژگی های آنها ، یک استخر بزرگ در آنجا وجود دارد که سکه های مختلفی برای استخراج دارد.

حتماً در سایت ثبت نام کرده و یک کارگر ایجاد کنید ، بعداً به این اطلاعات نیاز خواهیم داشت.

اکنون که استخر داریم ، استخراج را شروع می کنیم!

استخراج پردازنده

ما در مورد استخراج CPU تمرکز نخواهیم کرد زیرا در مقایسه با استخراج GPU سودآور نیست.

استخراج GPU – انویدیا

برای استخراج GPU برنامه های زیادی برای انویدیا در نظر گرفته شده است ، اما برنامه ای که به نظر من بهترین است CCminer است. استخراج کننده هزینه Dev ندارد. این نرم افزار استخراج با ویندوز و لینوکس سازگار است ، با این حال فقط باینری های از پیش ترکیب شده برای ویندوز موجود است.

می توانید صفحه رسمی و لینک دانلود را در اینجا پیدا کنید https://github.com/tpruvot/ccminer/releases

پس از بارگیری ، استفاده از آن بسیار ساده است.

فقط یک فایل دسته ای جدید ایجاد کنید (یا در صورت استفاده از Linux از یک اسکریپت استفاده کنید) داخل پوشه ای که ماینر در آن قرار دارد ، ایجاد کنید و آن را در پرونده دسته ای جای گذاری کنید

ccminer-x64.exe -a الگوریتم -o طبقه + tcp: //mining_pool: بندر -تو login_id.worker_name -p x

“الگوریتم” را با الگوریتمی که می خواهید استفاده کنید جایگزین کنید. در این حالت ما باید از “groestl” استفاده کنیم

“mining_pool” را با hub.miningpoolhub.com جایگزین کنید

“پورت” را با 20486 جایگزین کنید

شناسه ورود به سیستم وب سایت را با “login_id” جایگزین کنید.

“Worker_name” کارگری است که در داشبورد ایجاد می کنید

به عنوان مثال تنظیمات من:

ccminer-x64.exe -a groestl -o stratum + tcp: //hub.miningpoolhub.com: 20486 -u zach_h.officecomputer -p x

برای اجرای ماینر روی پرونده دسته ای دوبار کلیک کنید و باید چیزی شبیه به این را ببینید

پیکان قرمز GPU را نشان می دهد که در سیستم شما شناسایی کرده است.

پیکان آبی سرعت کلی GPU شما را نشان می دهد.

پیکان سبز نشانگر سرعت ساعت GPU ، هش در وات ، کل مصرف برق ، دما و سرعت فن است.

استخراج GPU – AMD

برای استخراج GPU برنامه های زیادی برای AMD وجود دارد ، اما بهترین برنامه ای که پیدا کردم sgminer است. استخراج کننده هزینه توسعه ندارد. ماینر با ویندوز و لینوکس سازگار است. می توانید صفحه رسمی و لینک دانلود را در اینجا پیدا کنید https://github.com/genesismining/sgminer-gm/releases

پس از بارگیری ، استفاده از آن بسیار ساده است.

فقط یک فایل دسته ای جدید (یا یک فایل اسکریپت در صورت استفاده از Linux) در داخل پوشه ای که ماینر در آن قرار دارد ایجاد کنید و آن را در پرونده دسته ای جای گذاری کنید

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 1

setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100

setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100

setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

sgminer.exe -k الگوریتم -o طبقه + tcp: //mining_pool: بندر -تو login_id.worker_name -p x

اگر از Linux استفاده می کنید ، همه دستورات setx را حذف کنید.

“الگوریتم” را با الگوریتمی که می خواهید استفاده کنید جایگزین کنید. در این حالت ما باید از “groestl” استفاده کنیم

“mining_pool” را با hub.miningpoolhub.com جایگزین کنید

“پورت” را با 20486 جایگزین کنید

شناسه ورود به سیستم وب سایت را با “login_id” جایگزین کنید.

“Worker_name” کارگری است که در داشبورد ایجاد می کنید

به عنوان مثال تنظیمات من:

sgminer.exe -k groestl -o stratum + tcp: //hub.miningpoolhub.com: 20486 -u zach_h.officecomputer -p x

اگر از GPU بزرگی استفاده می کنید (1 گیگابایت حافظه یا بیشتر در هر GPU ، به پاراگراف بعدی بروید ، حتی اگر به نظر می رسد نرم افزار استخراج کار می کند)

برای اجرای ماینر روی پرونده دسته ای دوبار کلیک کنید و باید چیزی شبیه به این را ببینید

پیکان قرمز سرعت GPU و سرعت کلی را نشان می دهد.

اگر مشکلی وجود داشته باشد ، ممکن است حافظه مجازی کافی نداشته باشید. شما ممکن است به 16 گیگابایت حافظه مجازی نیاز داشته باشید (برای GPU Vega به بیش از 16 گیگابایت برای هر GPU نیاز دارید) برای تغییر این حالت به کنترل پنل -> سیستم و امنیت -> سیستم و روی Advanced system Settings در سمت چپ کلیک کنید. از آنجا ، روی تنظیمات زیر برگه پیشرفته کلیک کنید. بعد روی تغییر کلیک کنید و سپس در صفحه سوم ، علامت خودکار مدیریت را بردارید ، اندازه دلخواه را انتخاب کنید و اندازه (به مگابایت) را برای هر دو جعبه متن تایپ کنید. سپس دکمه set را فشار دهید و سپس دکمه ok را فشار دهید.

عیب یابی عمومی

یکی از مواردی که باید از آن نظارت کرد سهام مانده یا مردود است. اگر تعداد زیادی از سهام قدیمی را مشاهده می کنید ، ممکن است بخواهید سروری را که به شما نزدیکتر است امتحان کنید. اگر تعداد سهام رد شده زیادی مشاهده کردید ، سعی کنید در صورت وجود شدت ماینر را کاهش دهید.

چه مقدار GRS در روز کسب خواهم کرد?

برای پی بردن به این موضوع ، به اینجا می روید http://whattomine.com و از ماشین حساب آنها استفاده کنید. در این حالت ، ماشین حساب GRS در واقع شده است https://whattomine.com/coins/48-grs-groestl  ماشین حساب تخمین تقریبی ارائه می دهد ، بنابراین ممکن است مبلغی بالاتر یا کمتر از آنچه ماشین حساب می کند ، به شما پرداخت شود.

بیشتر مقادیر قبلاً به درستی وارد شده اند و شما فقط باید چند مقدار را ویرایش کنید.

میزان هش: سرعت كل خود را (بر حسب كیلو هش در ثانیه) برای همه رایانه های استخراج خود وارد كنید. این مقدار “سرعت کلی” در نرم افزار استخراج شما خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که تمام رایانه هایی را که برای استخراج Groestlcoin استفاده می کنید ، اضافه کنید.

قدرت: مقدار کل نیرو (در وات) را که دکل استخراج شما استفاده می کند وارد کنید. برخی از نرم افزارهای استخراج این مورد را برای شما اندازه می گیرند. همچنین می توانید با استفاده از یک نرم افزار خاص یا یک کیلووات متر ، کل مصرف برق را برای رایانه خود اندازه بگیرید. من ترجیح می دهم از یک کیلووات متر استفاده کنم ، زیرا به نظر من دقیق ترین آن است. اطمینان حاصل کنید که تمام رایانه هایی را که برای استخراج Groestlcoin استفاده می کنید ، اضافه کنید.

هزینه: هزینه هر کیلووات ساعت را که به شرکت برق خود پرداخت می کنید وارد کنید. من توانستم این اطلاعات را در صورتحساب ماهانه خود و همچنین در وب سایت آنها پیدا کنم.

هزینه استخر: هزینه استخر + هزینه توسعه نرم افزار miner را وارد کنید. برای مثال ما 0.9 + 0 = 0.9 وارد می کنید

هزینه سخت افزار: هزینه کل سخت افزار خود را وارد کنید.

برای مثال با استفاده از سیستم AMD Vega خود ، نحوه خواندن داده ها را به شما نشان خواهم داد. در تصویر بالا واقعاً 3 چیز وجود دارد که به دنبال آنها هستم.

شماره 1 مشکل 24 ساعته و مشکل 7 روز. ما می خواهیم اینها تقریباً یکسان باشند ، همانطور که هستند. این به ما می گوید محاسباتی که در تصویر دوم زیر مشاهده خواهیم کرد ، برای روزهای آینده دقیق هستند ، به شرطی که قیمت بی ثبات باشد.

شماره 2 سابق. حجم 24 ساعته و درپوش بازار. به طور کلی ، هرچه اینها بزرگتر باشند ، قیمت بی ثبات تری خواهد داشت. ما می خواهیم قیمت بی ثبات باشد بنابراین محاسبات ما برای روزهای آینده دقیق خواهد بود. در این مثال ، محدودیت بازار کوچک تا متوسط ​​است ، بنابراین قیمت می تواند کمی روز به روز تغییر کند.

شماره 3 1 BTC در ایجاد کنید و شکستن حتی در. همیشه جالب است که ببینید ساخت 1 BTC چقدر طول می کشد به دستگاه استخراج شما. وقفه حتی در ، با استخراج این سکه ویژه ، تخمینی تقریبی از مدت زمان پرداخت دکل استخراج شما را نشان می دهد. این عالی است که قبل از ساختن دکل استخراج خود استفاده کنید تا ببینید چه مدت طول می کشد تا سود خود را ببینید.

در این تصویر ، ما می توانیم به سرعت ببینیم که در بازه های زمانی مشخص چه تعداد سکه و ارزش دلاری ایجاد خواهیم کرد. شما می خواهید به ستون سود نگاه کنید ، زیرا این مقدار پس از پرداخت هزینه برق شما است. من معمولاً فقط روی پرداخت روزانه دلار تمرکز می کنم. فقط با تمرکز بر روی این عدد ، می توانید ماشین حساب را برای چند سکه مختلف اجرا کنید و به سرعت ببینید کدام یک از سکه ها برای نصب دکل استخراج شما سودآور است. بخاطر داشته باشید که می خواهید پرداخت روزانه را نیز با کلاهک بازار بسنجید. یک سکه سقف بازار کم ممکن است روزی واقعا سودآور باشد و فردا نیمی از پرداخت آن را داشته باشد.

خودشه. اکنون باید در حال استخراج Groestlcoin باشید! برای پیگیری آمار خود ، حتماً کلید عمومی خود را در داشبورد استخر استخراج تایپ کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me