Cygnus Up: Layer-Two Celer Network Mainnet را روی Ethereum راه اندازی می کند

شبکه Celer

شبکه Celer, پروژه ای متمرکز بر کسب درآمد از بازی های بلاکچین و سومی که پیشنهاد توکن خود را در Binance Launchpad میزبانی کرده است, از “شبکه اصلی آلفا” خود استقبال کرد در Ethereum در 8 ژوئیه.

شبکه اصلی ، که پس از صورت فلکی معروف شمال ، Cygnus نامیده می شود ، بخشی از ماموریت سازندگان آن است که این سیستم عامل را به عنوان اولین “شبکه کانال دولتی عمومی” برای برنامه های غیرمتمرکز ، به ویژه بازی های تلفن همراه ، در اقتصاد رمزنگاری عملی سازد..

شبکه Celer

در مقابل تکیه بر معاملات زنجیره ای ، پلتفرم مقیاس لایه لایه دو Celer می تواند با استفاده از اهرم بین بلاکچین ، به پرداخت های خرد “در زمان واقعی و با نرخ صفر” دست یابد. Ethereum ، و یک dapp.

تبریک بزرگ به CelerNetwork تیم در راه اندازی شبکه اصلی Ethereum خود هستند! اگر در مورد راه حل L2 آنها کنجکاو هستید ، حتماً صحبت من را با ما بررسی کنید @ no89thkey در داخل اتر.https://t.co/ehiEIsgG6Q

– eric.eth (econoar) 8 جولای 2019

همانطور که قابلیت های شبکه در س FAالات متداول پروژه:

“معاملات خارج از زنجیره ای در Celer می تواند خودسرانه ای باشد که از طریق تقلب از جمله پرداخت عمومی مشروط ، جابجایی بازی چند طرفه ، پیشنهاد حراج قیمت دوم ، تبادل نشانه با فرکانس بالا و غیره”

بر این اساس ، این ویژگی ها به گونه ای طراحی شده اند که فناوری بلاکچین عمومی می تواند به خانه ای کاربردی برای برنامه هایی که به قدرت عملی نیاز دارند تبدیل شود. در اطلاعیه روز دوشنبه ، تیم شبکه Celer استدلال کرد که پروژه آنها از طریق انعطاف پذیری ، مقرون به صرفه بودن و سرعت ارائه شده است:

“به طور خلاصه ، mainnet قابلیت برنامه ریزی قرارداد هوشمند را در مورد فناوری blockchain لایه 2 ارائه می دهد ، 100 درصد معامله رایگان را فراهم می کند ، تاخیر تعامل قرارداد هوشمند را با 10 هزار برابر استاندارد صنعت تسریع می کند ، انتزاعی قدرتمند از” پرداخت مشروط “را فراهم می کند و به شدت بهینه سازی می کند هزینه کانال دولتی به پایین ترین سطح. “

البته ، از آنجا که شبکه اصلی Cygnus هنوز در مرحله آلفا است ، سازندگان آن از برنامه های پیشرفته برنامه ریزی شده برای شبکه در ماه های آینده بسیار برخوردار هستند.

یک لایه دو لایه برای یک مرکز بازی… و فراتر از آن

پس از فعال سازی شبکه اصلی ، اولین نسخه Cygnus اکنون پشتیبانی از CelerX ، “مرکز برتر بازی” شبکه و برنامه بازی لایه دو.

و با این فعال سازی ، تیم سلر گشوده است  به توسعه دهندگان این کیت به شما این امکان را می دهد تا با اضافه کردن حداقل دو خط کد ، با هر بازی HTML5 که توانایی شبکه دارد ، از بازی های HTML5 کسب درآمد کنید..

به عنوان بخشی از تلاش های راه انداز ، Celer با سازندگان استوک کوین Dai MakerDAO مشارکت کرده و یک استخر 10 هزار دایی را تشکیل می دهد تا زمانی که تجهیزات برای کاربرانی که برنامه CelerX را بارگیری می کنند ادامه یابد ، داده شود..

درباره اخبار ، دکتر Mo Dong ، بنیانگذار Celer ، دکتر Mo Dong اظهار داشت که چشم انداز شبکه در صنعت بازی فقط آغاز چشم اندازهای گسترده تر این پلتفرم است که می تواند فراتر از بازی های موبایل باشد. دکتر دونگ گفت:

“بازی برای میوه بلاکچین میوه کم آویز است و سریعترین راه برای آزمایش توانایی های یک سیستم عامل است. اگر ما بتوانیم به سازندگان بازی مزیت بارز بلاکچین را نشان دهیم ، مشارکت و مقیاس آنها را برای مدیریت نیازهای معاملاتی آسان کنیم ، موفقیت ما به سرعت به صنایع دیگر تبدیل می شود. “

تا آنجا که به سایر موارد استفاده طولانی مدت برای Celer ، سازندگان آن بیمه اتومبیل را بر اساس استفاده و نه قیمت گذاری مسطح ، حراج های خرد ، WiFi نظیر به نظیر و موارد دیگر ذکر کرده اند..

یکی از فارغ التحصیلان اولین Binance Launchpad در اطراف

شبکه Celer در مارس هنگامی که 597،014،925 نشانه CELR را به مبلغ 4 میلیون دلار در سیستم عامل فروخت ، در میان اولین پروژه هایی بود که Binance Launchpad را به کار گرفت ، این فقط در کمتر از 20 دقیقه بود.

قابل ذکر است ، به عنوان بخشی از شرایط Launchpad ، رمزهای CELR فقط با Binance Coin (BNB) خریداری می شوند. وقتی این پیشنهاد اتفاق افتاد ، یک رمز CELR 0.000434 BNB ارزش داشت ، به این معنی که یک BNB واحد در آن زمان کمی بیش از 2300 نشانه CELR دریافت می شود.

از آن زمان ، قیمت BNB بیش از دو برابر شده است و از حدود 15 دلار در اواسط ماه مارس به موقعیت فعلی خود رسیده و بالاتر از 33 دلار است چند ماه بعد.

قبل از شبکه Celer ، Binance Launchpad فقط میزبان پیشنهادات توکن BitTorrent (BTT) و Fetch.AI (FET) بود. این پروژه ها توسط ذینفعان اقتصاد رمزنگاری مورد رصد قرار می گیرند تا ردیابی کنند که آیا پروژه های اولیه Launchpad به رونق یا انفجار منجر می شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me