Enjin پشتیبانی دارایی Blockchain را برای EnjinX Explorer راه اندازی می کند

EnjinX

بازی ها همیشه قسمت اصلی چگونگی ایجاد حمایت عمومی توسط فناوری بوده اند. Enjin یکی از سریعترین کاوشگران بلاکچین را در آنجا ایجاد کرده است. نامیده می شود EnjinX. اکنون آنجین دارد پشتیبانی بیشتری از دارایی های بلاکچین ERC-1155 اضافه شده است, براساس استاندارد توکن ، که CTO شرکت ایجاد کرده است.

به طور کلی ، بلاکچین کاربر پسند نیست و دارایی های رمزنگاری باعث ترس بسیاری از کاربران می شود. EnjinX راه حلی برای این مشکلات است و می تواند یکی از مهمترین پیشرفتهای فناوری بلاکچین باشد.

اکنون Enjin قابلیت توکن های ERC-1155 را اضافه می کند ، که اجازه می دهد تا “Ready Player One“- مانند جهان که باید توسعه یابد. تا کنون محبوب ترین بازی های جهان توسط شرکت های عظیم کنترل می شد ، اما اکنون زیرساخت ها برای دوره کاملا جدیدی در بازی ها ساخته شده است.

EnjinX

EnjinX قبلاً توسط پنج سرویس مبادله ارز رمزنگاری شده به تصویب رسیده است:

آنجین پیشگام راه است

Enjin در حال توسعه طیف وسیعی از ابزارها است که ادغام بلاکچین در بازی و سایر صنایع را کاملاً آسان می کند. به طور کلی ، اگر سطح بالایی از دانش فنی نداشته باشید ، بازرسی نشانه های منحصر به فرد بسیار دشوار است.

با استفاده از EnjinX ، یک شکاف بزرگ در جهان بلاکچین پر شده است.

EnjinX این چالش را برطرف می کند و به افرادی که سطح پایین تری از پیچیدگی زنجیره بلوک دارند ، اجازه می دهد تا رمزهای بی نظیر را مرور و تأیید کنند. توانایی محبوب کردن نشانه های منحصر به فرد ، مانند نشانه های جدید ERC-1155 ، بخش بزرگی از گسترش فناوری بلاکچین در بین مخاطبان بسیار گسترده تر است.

بازی یک فرصت عظیم است

بازی آنلاین در سراسر جهان بسیار محبوب است. همانطور که “زندگی دوم” نشان داده است ، بازار گسترده ای برای محصولات مستقل توسعه یافته در بازی های آنلاین وجود دارد. استاندارد توکن ERC-1155 که Enjin به توسعه آن کمک کرده است ، امکان استفاده در بسیاری از محیط های بازی آنلاین را دارد و از استقلال بالایی در دارایی های آنلاین خود برای کاربران برخوردار است..

بر خلاف موارد عادی بازی ها که فقط در سیستم عامل یک شرکت قابل استفاده هستند ، رمز ERC-1155 می تواند در هر بازی یا پلتفرمی مورد استفاده قرار گیرد که امکان استفاده از آن را فراهم می کند ، تجربه بازی بهم پیوسته ای را که Enjin آن را “Multiverse” می نامد ، امکان پذیر می کند. این بدان معنی است که یک جامعه آنلاین گسترده می تواند پیرامون این نشانه های منحصر به فرد شکل بگیرد ، دقیقاً به همان روشی که Ready Player One نشان داده است.

آزادی غیرمتمرکز برای گیمرها

یک تفاوت بزرگ بین دنیای Ready Player One و ‘Multiverse’ از Enjin وجود دارد: عدم کنترل متمرکز. Enjin ابزاری را ایجاد کرده است که امکان ایجاد یک فضای بازی کاملاً تعاملی و غیرمتمرکز جهانی را فراهم می کند ، اما آنها آن را کنترل نمی کنند.

آنژین توضیح داد که ، “چند برنامه ای ایجاد می شود که چندین بازی و سیستم عامل تصمیم به ادغام و پشتیبانی از موارد مشترک در بازی بگیرند ، بنابراین جهانی بازی های جداگانه را از طریق قابلیت بازی بین دارایی های بلاکچین به هم متصل می کند … این تجربه ای را در اختیار بازیکنان قرار می دهد که در آن می توانند چندین جهان در حالی که موجودی خود را با خود می بردند “، وقتی آنها این ویژگی جدید را اعلام کردند.

از آنجا که رمزها در بلاکچین ذخیره می شوند ، پس از اینکه توکن ها در اختیار یک توسعه دهنده یا شخص قرار می گیرند ، Enjin کنترل نمی کند که برای چه مواردی استفاده می شود یا اینکه چگونه می توان آنها را انتقال داد.

کاربران می توانند دارایی های خود را حفظ کنند ، آنها را بفروشند و آزادانه معامله کنند ، در حالی که توسعه دهندگان در اجرای این موارد به دلخواه خود آزاد هستند. به عنوان مثال ، یک اسلحه در بازی یکی از توسعه دهندگان ممکن است در بازی دیگری به یک جنگ ستیز تبدیل شود.

تاکنون Enjin دارای بیش از 2000 بازی ساز است که در حال کار بر روی دارایی های بلاکچین ERC-1155 هستند و با درک مردم از پتانسیل این فناوری ، این تعداد احتمالاً افزایش می یابد.

یک تخم مرغ عید پاک شگفت انگیز!

Enjin همچنین تصمیم گرفته است تا theتلاش چندرسانه ای‘، که شکارچیان گنج را برای یافتن” The Monolith “الهام خواهد داد. نشانه ای که ارزش آن 1 میلیون سکه Enjin (ENJ) است. جوایز دیگری نیز برای یافتن در این راه در نظر گرفته شده است و به زودی جزئیات بیشتری درباره Multiverse Quest انتظار می رود. در حال حاضر ، کاربران می توانند اطلاعات بیشتری در مورد Monolith و سایر موارد Multiverse در EnjinX کسب کنند.

به طور کلی ، Enjin کارهای زیادی انجام داده است تا فناوری بلاکچین را هم برای توسعه دهندگان بازی و هم برای گیمرها در دسترس و در دسترس قرار دهد. استاندارد توکن ERC-1155 پتانسیل فوق العاده ای دارد و می تواند پایه یک روش کاملاً جدید برای انجام بازی های آنلاین باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me