پرداخت های بیت کوین: Bakkt جزئیات بیشتر برنامه و حق ثبت اختراع کیف های مربعی را نشان می دهد

بیت کوین ، هنگامی که برای اولین بار راه اندازی شد ، به عنوان “پول نقد الکترونیکی نظیر به نظیر” برای جهان به بازار عرضه شد (یا پیشنهاد شد).

در حالی که بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر بیت کوین را در این مسیر دنبال کرده اند ، هیچ دارایی دیجیتال به یک شکل پرکاربرد پرداخت دیجیتال تبدیل نشده است ، حتی در مکان هایی که سیستم های پرداخت سنتی بسیار کند ، گران یا کاملاً غیرقابل دسترسی هستند.

در واقع. اخیراً نقل شده است که ری دالیو ، یکی از برجسته ترین مدیران پول در جهان و طرفدار جدی اینکه بانک های مرکزی از کنترل خارج می شوند ، در مصاحبه ای با CNBC گفت که بیت کوین بسیار بی ثبات است و نمی تواند یک ذخیره مناسب برای ارزش و متوسط ​​باشد. تبادل.

اما ، طی 24 ساعت گذشته ، دو شرکت بزرگ که با ارزهای رمزپایه کار می کنند پیشرفت هایی را اعلام کرده اند که می تواند به بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال کمک کند تا فرم های بهتر پرداخت شوند.

اختراع کیف های مربعی که معاملات رمزنگاری به فیات را مشخص می کند

Square ، یک شرکت fintech به سرپرستی جک دورسی توییتر است که در سال 2018 یک بیت کوین بورس استخوان های بدون زنگ را ادغام کرد ، فقط به یک رمز ارز مربوط اعطا شد ثبت اختراع.

این حق ثبت اختراع سیستمی را توصیف می کند که به شما اجازه می دهد فیات به سرعت به ابزارهای “غیر فیات” تبدیل شود ، در مواردی که در سند ذکر شده است کلمات “بیت کوین” و “ارز رمزپایه” (و همچنین اتریوم):

فناوری حاضر به طرف اول اجازه می دهد تا با هر ارز پرداخت کند ، در حالی که به شخص دوم اجازه پرداخت با هر ارز را می دهد.

شبکه و فناوری تعریف شده در اختراع ثبت شده می تواند از لحاظ نظری معاملات رمزنگاری به فیات و فیات به رمزنگاری را امکان پذیر کند ، به طور بالقوه می تواند عنصر نوساناتی را که قبلا ذکر شد ، که دالیو به عنوان یک عامل اصلی مانع اعتبار بیت کوین به عنوان یک نوع پول توصیف کرد ، کاهش دهد..

این تنها اطلاعیه مربوط به پرداخت های رمزنگاری نیست که Square اخیراً اعلام کرده است.

طبق گزارش های قبلی Blockonomi ، Square Crypto ، بخش داخلی متمرکز بر بلاکچین ، روز سه شنبه از کیت توسعه رعد و برق (LDK) رونمایی کرد.

این نوعی شبیه یک کیت توسعه نرم افزار سنتی است (SDK) اما روی شبکه لایتنینگ متمرکز است ، یک راه حل مقیاس گذاری لایه دوم که به طور موثر برخی از معاملات را از زنجیره اصلی منتقل می کند تا انتقال سریع ، موثر و رایگان از طریق زنجیره را انجام دهد..

این پست نشان می دهد LDK به توسعه دهندگان کیف پول اجازه می دهد تا از طریق API ، برنامه های آزمایشی و سایر ابزارهای فنی یکپارچه سازی “سفارشی” شبکه را “به روشی آسان ، ایمن و قابل تنظیم” ایجاد کنند..

اساساً ، بدون اصطلاحات فنی و زبان رمزنگاری ، این محصول باید ادغام شبکه رعد و برق در نرم افزار رمزنگاری موجود یا در حال ظهور را بسیار راحت تر از آنچه که هست انجام دهد و بنابراین باید با استفاده از زمان کافی ، راه حل مقیاس را افزایش دهد.

Bakkt جزئیات بیشتری درباره برنامه Crypto مرتبط با Starbucks را فاش کرد

در خبر مشابهی ، روز چهارشنبه ، آدام وایت ، رئیس غول زیرساخت ارز رمزنگاری شده Bakkt ، جزئیات بیشتری درباره برنامه مصرف کننده مدتها انتظار شرکتش را فاش کرد.

شرکت پشتیبانی شده توسط مایکروسافت و بین قاره ای از زمان راه اندازی خود روی مشتقات بیت کوین و وسایل نقلیه مالی برای مشتریان موسسه تمرکز کرده است ، اما قصد دارد با استفاده از این برنامه زیرساخت های مصرف کننده را گسترش دهد.

باکتبخوانید: باکت چیست؟?

در هر گزارش از بلوک ، وایت در یکی از رویدادهای فروشگاه در داووس ، سوئیس گفت که برنامه مصرف کننده محدود به ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین نخواهد بود ، اما همچنین می تواند با سایر ارزش های دیجیتال مانند امتیازات پاداش وفاداری و نمایش دیجیتال تعامل داشته باشد. سهام عدالت.

مدیر صنعت همچنین گفت که این برنامه ممکن است شامل تجارت دارایی ها ، پورتالی برای بازرگانان و دارایی های دیجیتالی دیگر باشد که “باعث می شود برنامه شباهت بیشتری به یک محصول سنتی fintech مانند PayPal داشته باشد تا یک پیشنهاد بومی رمزنگاری” ، گزارش بلوک خواندن.

در سال 2019 ، همان رسانه خبر داد که Starbucks – که از Bakkt حمایت کرده است – ممکن است Bitcoin را از طریق برنامه موبایل upstart بپذیرد ، اگرچه هنوز مشخص نیست که آیا این طرح هنوز روی میز است.

اما ، اگر اینگونه باشد ، برنامه رمزنگاری مصرف کننده Bakkt می تواند یک گام عظیم به جلو در هدف این صنعت برای تبدیل شدن به یک بخش اصلی از پرداخت ها و منابع مالی گسترده تر باشد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me