راهنمای مبتدی برای Cobinhood: بررسی کامل

بررسی Cobinhood

کوبین هود مبادله ای برای معامله ارز رمزپایه است. خود را یک سیستم عامل رمزنگاری نسل بعدی می داند. COBINHOOD همچنین خود را به عنوان اولین صفر کارمزد صفر ارز رمزنگاری شده در جهان معرفی می کند.

پوپو چن بنیانگذار و مدیر عامل شرکت CobinHood است. او یک کارآفرین سریال است. وی در 22 سالگی مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی برق کسب کرده است. این سیستم عامل بیش از پنج میلیون کاربر فعال دارد. این سرمایه گذاران فرشته در طی یک سال 20 برابر بازدهی کسب کرده است.

بنیانگذار و CTO وی وی-نینگ هوانگ است. وی دارای سه سال تجربه در Google و همچنین بیش از پنج سال تجربه در فضای منبع باز است. تخصص وی ساخت برنامه های وب در مقیاس وسیع است که دارای قابلیت دسترسی و توانمندی گسترده هستند.

او همچنین یک ویرایشگر رمزنگاری اولیه بود. این امر منجر به پنج سال تجربه تجارت ارز رمزپایه به علاوه درک عمیق بلاکچین شد. مشاوران COBINHOOD شامل تونی اسکات ، رئیس اطلاعات سابق فدرال ایالات متحده و I-Cheng Liu ، رئیس سابق EasyCard.

بررسی Cobinhood

از Cobinhood دیدن کنید

ثبت نام حساب Cobinhood & تایید

ایجاد یک حساب کاربری COBINHOOD یک روند نسبتاً ساده است. در صفحه اصلی ، روی “ایجاد حساب” کلیک کنید. سپس فرم را پر کنید ، شرایط و ضوابط را بخوانید و روی موافقت خود کلیک کنید. از شما خواسته می شود تأیید کنید که یک ربات نیستید. سپس ، می توانید روی “ثبت نام” کلیک کنید. به حساب ایمیل خود بروید ، پیام COBINHOOD را پیدا کرده و روی “فعال کردن حساب” کلیک کنید. پس از انجام این کار ، شما را به یک صفحه تأیید حساب می برد. شما ایمیلی دریافت خواهید کرد تا به شما اطلاع دهد که یک حساب تأیید شده دارید.

ثبت نام حساب Coninhood

برای شروع روند تأیید ، به بخش «حساب ها» و «محدودیت ها» بروید. در آنجا ، شرایط لازم برای تأیید سطح 1 و 2 ، همراه با محدودیت روزانه را مشاهده خواهید کرد. هیچ محدودیتی برای رسوب رمزگذاری در روز وجود ندارد. محدودیت روزانه برای برداشت سطح رمزگذاری سطح 1 3 BTC است که با سطح 2 به 100 BTC افزایش می یابد ، تأیید سطح 1 به صورت خودکار انجام می شود ، فقط به ایمیل و رمز ورود خود نیاز دارید.

برای تأیید سطح 2 ، باید نام کامل خود (که در گذرنامه شماست) ، اقامت فعلی ، تابعیت ، شناسنامه (مانند گواهینامه رانندگی بسته به کشور یا گذرنامه) ، سلفی با شناسه ، FATCA ، و شماره تلفن شما.

وجوه خود را چگونه مشاهده ، واریز و برداشت می کنید?

وقتی وارد سیستم شدید ، به گوشه سمت راست بالای صفحه بروید و روی “Funds” در فهرست کلیک کنید. می توانید وجوه جاری خود را از برگه برداشت یا سپرده مشاهده کنید. این شامل کل موجودی ، ارزها ، سکه ها ، موجودی موجود ، ارزش USD ، مقدار سفارش و اقدامات مختلف است. اگر روی “مقدار تخمینی” حرکت کنید ، می توانید ارزش کامل USD را ببینید.

سپرده های Cobinhood

برای پرداخت سپرده از صفحه “Funds” ، روی “سپرده” کلیک کنید. ارز را انتخاب کنید و “سپرده” را انتخاب کنید. آدرسی را مشاهده خواهید کرد که باید وجوه خود را به آن منتقل کنید. مطمئن شوید که ارز رمزنگاری شده مناسب را به آدرس مناسب منتقل کرده اید. می توانید از همان صفحه “وجوه” برداشت کنید اما از طریق بخش “برداشت”. قبل از اینکه “ارسال” را فشار دهید ، از شما می خواهد آدرس خارجی خود را برای ارسال نشانه ها و مبلغ قابل برداشت وارد کنید.

چگونه می توان از طریق تجارت جهانی تجارت کرد

می توانید از COBINHOOD در مرورگر خود استفاده کنید یا از برنامه تلفن همراه بهره مند شوید. در حال حاضر برنامه هایی برای هر دو دستگاه Android و Apple وجود دارد که توانایی استفاده از تبادل در اکثر تلفن های هوشمند یا رایانه های لوحی را ارائه می دهند.

برای کمک به معامله گران قبل از انجام مبادله ، آگاهانه تصمیم بگیرند ، برگه “Exchange” COBINHOOD تقریباً تمام اطلاعاتی را که می توانید نیاز داشته باشید دارد. نمودار مفصلی وجود دارد که قیمت های ارز جفت ارز رمزنگاری شده شما را نشان می دهد ، از جمله پایین و پایین. همچنین می توانید سابقه تجارت این جفت را به اضافه کتاب سفارشات مشاهده کنید.

صفحه تجارت

پس از ورود به سیستم ، صفحه “تجارت” نیز سفارشات شما را نشان می دهد. اینها شامل جفت ، نوع ، قیمت ، مقدار و وضعیت در سمت چپ صفحه است. سمت راست تعادل شما را نشان می دهد ، از جمله آنچه موجود است و مقدار کل. در قسمت سمت چپ و بالای صفحه “تجارت” ، بخش بصری برای ایجاد سفارش را پیدا خواهید کرد. برگه صحیح را از میان سفارشات “Market” ، “Limit” یا “Stop” انتخاب کنید. سپس مقدار ارز رمزنگاری شده ای را که با آن کار می کنید پر کنید. قیمت هر سکه نشان داده می شود و سپس می توانید روی “خرید” یا “فروش” کلیک کنید.

خرید فروش

تغییر جفت ارز رمزنگاری به سادگی رفتن به گوشه بالا سمت چپ و زدن “انتخاب محصول” برای مشاهده منوی کشویی است. از آنجا ، برگه مربوط را انتخاب کنید ، از جمله BTC ، COB ، ETH و USDT. وقتی روی یک برگه کلیک کنید ، جفت های موجود برای ارز رمزنگاری شده شما نمایش داده می شود. روی جفتی که می خواهید معامله کنید کلیک کنید. سپس ، شما را به صفحه معاملات اختصاصی خود می برد که شامل تمام اطلاعات ذکر شده در بالا است.

جفت های تجاری

رابط کاربری نسخه دسک تاپ نیز شامل دکمه های قرمز و سبز است. دکمه سبز قیمت با بیشترین پیشنهاد را نشان می دهد. دکمه قرمز کمترین س askال را نشان می دهد. به همین ترتیب ، دکمه سبز حداکثر مبلغ خرید شما را برای مانده موجود فعلی شما محاسبه می کند. یکی قرمز مقدار حداکثر فروش شما را برای مانده موجود موجود محاسبه می کند.

COBINHOOD انواع سفارشات را ارائه می دهد?

همانطور که گفته شد ، COBINHOOD سفارشات بازار و محدود را ارائه می دهد. سفارشات بازار برای کسانی که بدنبال تجارت سریع هستند بسیار مناسب است. شما فقط اندازه سفارش خود را وارد می کنید و قیمت بازار به همراه قیمت کل سفارش خود را مشاهده خواهید کرد. COBINHOOD بلافاصله سفارشات بازار را پر می کند ، بنابراین نمی توانید آنها را لغو کنید.

سفارشات محدود به شما امکان می دهد حداقل یا حداکثر قیمتی را که می خواهید بفروشید یا خریداری کنید. اندازه سفارش و قیمت انتخابی خود را وارد کنید. این سیستم قیمت کل را نشان می دهد. سپس ، می توانید خرید یا فروش را انتخاب کنید. بخاطر داشته باشید که ممکن است سفارشات محدود گاهی اوقات تا حدی پر شود. همچنین براساس سفارشات بازار مشمول تعدیل قیمت می شوند.

همچنین با کلیک بر روی ستاره کنار آنها گزینه جفت های معاملاتی مورد علاقه را دارید. می توانید تمام جفت های ستاره دار خود را با کلیک روی برگه دارای یک ستاره روی آن قبل از زبانه BTC در کشویی “انتخاب محصول” مشاهده کنید.

یکی از اصلی ترین ویژگی های COBINHOOD موتور تطبیق سفارش آن با کارایی بالا است. این یک موتور تطبیق سفارش انحصاری با قابلیت ارائه تأخیر زیر میلی ثانیه هنگام پردازش میلیون ها سفارش است. کل این سیستم به طور کامل توزیع شده ، به طور خودکار مقیاس پذیر و بسیار در دسترس است تا بهترین تجربه تجارت ممکن را ارائه دهد.

وب سایت Cobinhood

هزینه های COBINHOOD

COBINHOOD به عنوان اولین مبادله رمزنگاری هزینه های معاملات صفر در جهان ، هیچ گونه هزینه معاملاتی را برای معاملات محلی دریافت نمی کند. همچنین هیچ معامله ای برای معاملات حاشیه ای با ده برابر اهرم وجود ندارد.

هزینه های برداشت که COBINHOOD اتهام می کند به نفع مبادله نیست. اینها مستقیماً به ماینرها می روند و براساس ارز رمزنگاری شده متفاوت هستند. در زمان نوشتن این مقاله ، هزینه ها برای BTC 0.001 ، برای USDT 20 دلار ، برای ETH 0.007 بود. این برای توکن های QRC-20 معادل 3 دلار و برای نشانه های ERC-20 معادل 8.4 دلار است..

از آنجا که COBINHOOD هزینه کمیسیون را دریافت نمی کند ، طبیعی است که تعجب کنید که چگونه پول خود را بدست می آورد. سود آن از خدمات پذیره نویسی آن تأمین می شود. این سرویس در حال حاضر به آن اجازه می دهد تا پنج درصد از بودجه جمع آوری شده در طول ICO را جمع آوری کند. به دنبال ICO ، درآمد حاصل از سایر خدمات پذیره نویسی برای سایر پروژه های بزرگ ICO ، مانند Kyber و Filecoin است. هزینه هایی که برای خدمات پذیره نویسی می گیرد برای راه اندازی صرافی COBINHOOD و تلاش برای توسعه و بهبود خدمات آن کافی است.

COB Tokens چیست؟?

کسانی که نشانگر COB دارند از امتیازات ویژه COBINHOOD برخوردار هستند. اگر تصمیم به پرداخت با رمز COB دارید ، می توانید 50 درصد از سود وام تجارت حاشیه را دریافت کنید. همچنین می توانید با تخفیف قابل توجه از ICO هایی که COBINHOOD در آینده از آنها پذیرش می کند ، نشانه دریافت کنید. COBINHOOD قصد دارد در آینده امتیازات بیشتری را برای دارندگان توکن اضافه کند.

برنامه ارجاع COBINHOOD چیست?

COBINHOOD دارای یک برنامه ارجاع نسبتاً جدید برای پاداش دادن به کاربرانی است که دیگران را به ثبت نام برای استفاده از ارز مبادله می کنند. هنگامی که دوستان خود را به استفاده از COBINHOOD برای تجارت دعوت می کنید ، ده بلیط قرعه کشی جایزه روزانه برای کارمزد دریافت می کنید. به شما این فرصت را می دهد تا BTC را بدست آورید. اگر کاربر ارجاع شده در یک ماه از ورود به سیستم ، تأیید هویت سطح 2 را تصویب کند ، پاداش دریافت می کنید.

پاداش ، Airdrops & نشانه های رایگان

برای تشویق کاربران به استفاده از COBINHOOD ، این پلتفرم قرعه کشی روزانه پاداش دارد. در COBX یک معامله موفقیت آمیز انجام دهید تا یک ورودی جایزه بگیرید. حداکثر یک بار ورود در روز وجود دارد. جوایز رمزنگاری تصادفی هستند و می توانند حداکثر 1 BTC داشته باشند.

COBINHOOD همچنین در نقاط مختلف در قطرات هوایی شرکت می کند و به شما این فرصت را می دهد تا در “تلاش با ارزش COBINHOOD” شرکت کنید. قطرات هوایی فعلی و آینده (در زمان نوشتن مقاله) از جمله قرعه کشی نان (BRD) ، LALA World Airdrop-lite و Lympo (LYM) Airdrop-lite. می توانید اطلاعات بیشتر را در صفحه airdrop وب سایت COBINHOOD بدست آورید.

قرعه کشی روزانه

همچنین مسابقات گاه به گاه برگزار می شود ، مانند یک مسابقه برای تجارت BRD که از 9 تا 19 مارس به طول انجامید. این رقابت به هر کاربر نمره ای بر اساس مانده حساب BRD خود نسبت به حجم معاملات BTD برابر ضریب COB خود می دهد ، که بر اساس چند COB است. آنها را نگه می دارند جوایز برای مقام اول 25000 BRD ، برای جایگاه دوم 20،000 و برای سوم جایزه 15،000 بود. همچنین یک مسابقه برای ABT از 26 فوریه تا 7 مارس با بازی های مختلف برگزار شد که منجر به جوایز شد. این حتی مسابقات کدنویسی ، مانند مسابقه ای را که شرکت کنندگان مشتریان COBINHOOD API خود را ایجاد می کنند ، ارائه می دهد. این مسابقه در تاریخ 31 مارس به پایان می رسد و در مجموع شامل 20،000 COB می باشد.

COBINHOOD’S ICO خدمات پذیره نویسی

COBINHOOD علاوه بر عملکرد به عنوان صرافی ارزهای رمزنگاری شده ، خدمات پذیره نویسی برای کسانی که ICO را راه اندازی می کنند نیز ارائه می دهد. COBINHOOD خدمات جامع پذیره نویسی را برای ICO ارائه می دهد. این متخصص در روش های جمع آوری کمک مالی است که ICO شما را موفق می کند. با کمک COBINHOOD ، ICO ها 29،400 ETH جمع کرده اند که حدود 64،056،882 دلار آمریکا است.

پذیرش خدمات ICO

خدمات پذیره نویسی شامل فوری در COBINHOOD پس از اتمام ICO است ، بنابراین مشکلی برای نقدینگی وجود ندارد. COBINHOOD همچنین توسعه فناوری مانند بررسی هوشمند قرارداد ، توصیه های فنی برای بهبود مدل کسب و کار و سایر فناوری های مرتبط با زنجیره بلوک و ICO را فراهم می کند. این گروه همچنین یک تیم وکلا در کارمندان دارد تا خطرات قانونی و قانونی را کاهش دهد. این کمک حقوقی شامل مشاوره برای اسناد مرتبط با ICO ، روزنامه های سفید ، هویت شرکت کننده ، بهترین روش ها ، استفاده از رمزها و موارد دیگر است.

برای اطمینان از اینکه ICO بدون مشکل خاموش می شود ، COBINHOOD همچنین شامل مدیریت روابط عمومی برای ایجاد عناوین عنوان شده است. این از طریق رسانه های اجتماعی ، ارتباطات استراتژیک و موارد دیگر باعث ایجاد یک تصویر مثبت عمومی و آگاهی از برند می شود. همچنین پشتیبانی تبلیغاتی با رویکرد استراتژیک را ایجاد می کند که استراتژی های سفارشی را هدف قرار می دهد که مخاطبان شما را هدف قرار می دهند در حالی که بهترین پیام را از طریق کانال های مناسب ارائه می دهند. سرانجام ، COBINHOOD شامل ارتباطات استراتژیک بازاریابی از طریق کمپین های به یاد ماندنی در قالب تبلیغات بازاریابی به علاوه مشارکت جامعه است.

Cobinhood بی خطر است?

برای تأمین امنیت دارایی های رمزنگاری شده سپرده شده ، COBINHOOD بیشتر این دارایی ها را در یک خرک آنلاین با ویژگی های چند امضایی ذخیره می کند. برای باز شدن به پنج ماژول از هشت ماژول امنیتی سخت افزاری توزیع شده جغرافیایی نیاز است. دارایی های رمزنگاری شده در کیف پول های آنلاین دارای پشتوانه بیمه هستند.

برای امنیت شما ، هر بار که از آدرس IP یا دستگاه جدیدی وارد سیستم می شوید ، پیام “تأیید دستگاه جدید” را در صندوق ورودی خود پیدا می کنید. COBINHOOD به شما پیشنهاد می دهد احراز هویت دو عاملی را تنظیم کنید. هنگام ورود به سیستم ، به بخش “حساب” و سپس “امنیت” بروید. می توانید از تأیید اعتبار دو عاملی با Google Authenticator یا پیام کوتاه استفاده کنید.

اگر احراز هویت پیامکی را انتخاب کنید ، برای دریافت کد منحصر به فرد باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. اگر Google Authenticator را انتخاب کنید ، باید این برنامه تلفن هوشمند را بارگیری کنید تا بتوانید از آن برای اسکن کد QR و آشکار کردن کد دسترسی خود استفاده کنید. کدی را که دریافت کرده اید وارد کنید و سپس “تأیید” را انتخاب کنید. سپس یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد که لازم است روی پیوند داده شده کلیک کنید. در آینده ، احراز هویت دو عاملی برای ورود به سیستم ، درخواست برداشت و افزودن آدرس های IP به کدی احتیاج دارد..

نتیجه

COBINHOOD یک ارز بسیار خوب ارز رمزنگاری شده و همچنین یک سرویس پذیره نویسی برای ICO است. این پلتفرم برای کارمزد معاملات صفر خود برجسته است. این یک مقدار جفت معاملاتی ارائه می دهد و دارای یک رابط کاربری جذاب و آسان برای استفاده با یک برنامه تلفن همراه خوب به علاوه یک فرایند تأیید منطقی ساده است.

COBINHOOD گزینه خوبی برای کسانی است که می خواهند از هیچ هزینه ای ، تجارت آسان و جوایز ، مزرعه های هوایی و مسابقات استفاده نکنند..

این بازی دوستانه برای مبتدیان است که توسط تیم خوبی پشتیبانی می شود و دارای ویژگی های جالبی است که آن را نسبت به سایر سیستم عامل های مختلف متمایز می کند. با توجه به Bonuses، Airdrops ، احساس “سرگرم کننده ای” به آن دست می دهد & نشانه های رایگان شما می توانید کسب کنید. اما فراموش نکنید که توسط یک بنیانگذار و شرکت معتبر پشتیبانی می شود و بیش از 5 میلیون کاربر از آن استفاده می کنند ، بنابراین قطعاً یک مبادله قانونی است – ما به شما توصیه می کنیم آن را بررسی کنید.

از Cobinhood دیدن کنید

همدلی

src = “~ images \ beginners-guide-to-cobinhood-complete-review.gif”

alt = “همدلی”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.8

راحتی در استفاده

9.0 / 10

شهرت، آبرو

9.0 / 10

هزینه ها

10.0 / 10

پشتیبانی مشتری

8.0 / 10

روش های پرداخت

8.0 / 10

طرفداران

  • هزینه های صفر معاملاتی
  • رابط طراحی شده
  • برنامه موبایل خوب
  • طیف گسترده ای از نشانه ها
  • مسابقه ، قطره های هوایی & پاداش

منفی ها

  • تأیید می تواند کند باشد
  • هنوز گزینه پرداخت فیات وجود ندارد

بازدید {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"همدلی","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / آپلودها / / 2018 \ / 03 \ /cobinhood-review.gif","شرح":"CobinHood مبادله ای برای معامله ارزهای رمزپایه است. خود را یک سیستم عامل رمزنگاری نسل بعدی می داند. COBINHOOD همچنین خود را به عنوان اولین صفر کارمزد صفر ارز رمزنگاری شده در جهان معرفی می کند. پوپو چن بنیانگذار و مدیر عامل شرکت CobinHood است. او یک کارآفرین سریال است. وی مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی برق تا 22 سالگی به دست آورد….","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"8.80"},"نام":"همدلی","بررسی بدن":"CobinHood مبادله ای برای معامله ارزهای رمزپایه است. خود را یک سیستم عامل رمزنگاری نسل بعدی می داند. COBINHOOD همچنین خود را به عنوان اولین صفر کارمزد صفر ارز رمزنگاری شده در جهان معرفی می کند. \ r \ n \ r \ n پوپو چن بنیانگذار و مدیر عامل شرکت CobinHood است. او یک کارآفرین سریال است. وی تا 22 سالگی موفق به کسب مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق شده است. این سیستم عامل بیش از پنج میلیون کاربر فعال دارد. این سرمایه گذاران فرشته در طی یک سال 20 برابر بازدهی کسب کرده است. \ r \ n \ r \ n بنیانگذار و CTO وی We-Ning Huang است. وی دارای سه سال تجربه در Google و همچنین بیش از پنج سال تجربه در فضای منبع باز است. تخصص وی ساخت برنامه های وب در مقیاس وسیع است که دارای قابلیت دسترسی و توانمندی گسترده است. \ r \ n \ r \ n او همچنین یک ویرایشگر رمزنگاری اولیه بود. این امر منجر به پنج سال تجربه تجارت ارز رمزپایه به علاوه درک عمیق بلاکچین شد. مشاوران COBINHOOD شامل تونی اسکات ، مدیر ارشد اطلاعات فدرال سابق ایالات متحده ، و I-Cheng Liu ، رئیس سابق EasyCard هستند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n بازدید از Cobinhood \ r \ n \ r \ n ثبت نام & تأیید \ r \ n ایجاد حساب کاربری در COBINHOOD یک روند نسبتاً ساده است. در صفحه اصلی ، روی ایجاد حساب کاربری کلیک کنید. سپس فرم را پر کنید ، شرایط و ضوابط را بخوانید و روی موافقت خود کلیک کنید. از شما خواسته می شود تأیید کنید که یک ربات نیستید. سپس ، می توانید بر روی ثبت نام کلیک کنید. به حساب ایمیل خود بروید ، پیام COBINHOOD را پیدا کنید و روی فعال کردن حساب کلیک کنید. \ u201d پس از انجام این کار ، شما را به صفحه تأیید حساب می برد. ایمیلی دریافت خواهید کرد که به شما اطلاع می دهد که حساب تأیید شده ای دارید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n برای شروع روند تأیید ، به \ u201cAccounts \ u201d و \ u201cLimits بروید. در آنجا ، شما شرایط تأیید سطح 1 و 2 را همراه با محدودیت های روزانه مشاهده خواهید کرد. هیچ محدودیتی برای رسوب رمزگذاری در روز وجود ندارد. محدودیت روزانه برای برداشت های رمزنگاری سطح 1 3 BTC است که با سطح 2 به 100 BTC افزایش می یابد. تأیید سطح 1 به صورت خودکار انجام می شود ، فقط به ایمیل و رمز ورود شما احتیاج دارد. \ r \ n \ r \ n برای تأیید سطح 2 ، همچنین باید ارائه دهید نام کامل (که در گذرنامه شماست) ، اقامت فعلی ، تابعیت ، شناسنامه (مانند گواهینامه رانندگی بسته به کشور یا گذرنامه) ، سلفی با شناسه ، FATCA و شماره تلفن شما. \ r \ n وجوه خود را چگونه مشاهده ، واریز و برداشت می کنید؟ \ r \ n هنگام ورود به سیستم ، به گوشه سمت راست بالای صفحه بروید و \ u201cFunds \ u201d را در فهرست کلیک کنید. می توانید وجوه جاری خود را از برگه برداشت یا سپرده مشاهده کنید. این شامل کل موجودی ، ارزها ، سکه ها ، موجودی موجود ، ارزش USD ، مقدار سفارش و اقدامات مختلف است. اگر روی «مقدار تخمینی» حرکت کنید ، می توانید مقدار کامل USD را مشاهده کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n از صفحه \ “صندوق های مالی \” ، برای ایجاد روی “سپرده” کلیک کنید یک سپرده. ارز را انتخاب کنید و Deposit را انتخاب کنید. آدرسی را مشاهده خواهید کرد که باید وجوه خود را به آن منتقل کنید. مطمئن شوید که ارز رمزنگاری شده مناسب را به آدرس مناسب منتقل کرده اید. می توانید از همان صفحه صندوق های سرمایه گذاری برداشت کنید اما از طریق قسمت “ترسیم” انجام شود. از شما می خواهد قبل از وارد کردن “ارسال” ، آدرس خارجی خود را برای ارسال نشانه ها و مبلغ قابل برداشت وارد کنید. نحوه تجارت با Cobinhood \ r \ n شما می توانید از COBINHOOD در مرورگر خود استفاده کنید یا از مزایای آن استفاده کنید برنامه موبایل در حال حاضر برنامه هایی برای هر دو دستگاه Android و Apple وجود دارد که توانایی استفاده از تبادل را در اکثر تلفن های هوشمند یا رایانه لوحی ارائه می دهند. \ r \ n \ r \ n برای کمک به معامله گران قبل از انجام مبادله ، تصمیم گیری آگاهانه را انجام دهید ، در برگه تبادل نظر COBINHOOD تقریباً تمام اطلاعاتی را که می توانید نیاز داشته باشید دارد. نمودار مفصلی وجود دارد که قیمت های ارز جفت ارز رمزنگاری شده شما را نشان می دهد ، از جمله پایین و پایین. همچنین می توانید سابقه تجارت این جفت را به اضافه کتاب سفارشات مشاهده کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n پس از ورود به سیستم ، در صفحه تجارت اینترنتی نیز سفارشات شما نمایش داده می شود. اینها شامل جفت ، نوع ، قیمت ، مقدار و وضعیت در سمت چپ صفحه است. سمت راست تعادل شما را نشان می دهد ، از جمله آنچه موجود است و مقدار کل. در قسمت سمت چپ و بالای صفحه \ Trade \ u200b \ u200b بخش بصری برای ایجاد سفارش را پیدا خواهید کرد. برگه صحیح را در میان سفارشات بازار ، محدود کردن ، توقف یا توقف انتخاب کنید. سپس مقدار ارز رمزنگاری شده ای را که با آن کار می کنید پر کنید. قیمت هر سکه نشان داده می شود ، و سپس می توانید بر روی “خرید” یا “فروش” کلیک کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n تغییر جفت ارز رمزنگاری به همان سادگی رفتن به بالا سمت چپ است برای دیدن منوی کشویی ، گوشه را فشار داده و \ u201c را انتخاب کنید. از آنجا ، برگه مربوط را انتخاب کنید ، از جمله BTC ، COB ، ETH و USDT. هنگامی که روی یک برگه کلیک کنید ، جفت های موجود برای ارز رمزنگاری شده شما نمایش داده می شود. روی جفتی که می خواهید معامله کنید کلیک کنید. سپس ، شما را به صفحه معاملات اختصاصی خود می برد که شامل تمام اطلاعات ذکر شده در بالا است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n رابط نسخه دسک تاپ همچنین شامل دکمه های قرمز و سبز است. دکمه سبز قیمت با بیشترین پیشنهاد را نشان می دهد. دکمه قرمز کمترین س askال را نشان می دهد. به همین ترتیب ، دکمه سبز حداکثر مبلغ خرید شما را برای مانده موجود فعلی شما محاسبه می کند. رنگ قرمز حداکثر مبلغ فروش شما را برای موجودی فعلی محاسبه می کند. \ r \ n انواع سفارشات COBINHOOD را ارائه می دهد؟ \ r \ n همانطور که ذکر شد ، COBINHOOD پیشنهادات بازار و محدود را ارائه می دهد. سفارشات بازار برای کسانی که بدنبال تجارت سریع هستند بسیار مناسب است. شما فقط اندازه سفارش خود را وارد می کنید و قیمت بازار به همراه قیمت کل سفارش خود را مشاهده خواهید کرد. COBINHOOD بلافاصله سفارشات بازار را پر می کند ، بنابراین نمی توانید آنها را لغو کنید. \ r \ n \ r \ n سفارشات محدود به شما امکان می دهند حداقل یا حداکثر قیمتی را که می خواهید بفروشید یا بخرید انتخاب کنید. اندازه سفارش و قیمت انتخابی خود را وارد کنید. این سیستم قیمت کل را نشان می دهد. سپس ، می توانید خرید یا فروش را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که ممکن است سفارشات محدود گاهی اوقات تا حدی پر شود. همچنین براساس سفارشات بازار مشمول تعدیل قیمت می شوند. \ r \ n \ r \ n همچنین با کلیک بر روی ستاره کنار آنها می توانید جفت معامله مورد علاقه خود را انتخاب کنید. می توانید تمام جفت های ستاره دار خود را با کلیک روی برگه دارای یک ستاره روی آن قبل از زبانه BTC در کشویی \ “انتخاب محصول \” انتخاب کنید. \ r \ n \ r \ n مشاهده کنید. یکی از ویژگی های اصلی COBINHOOD بالا بودن آن است موتور تطبیق سفارش عملکرد. این یک موتور تطبیق سفارش انحصاری با قابلیت ارائه تأخیر زیر میلی ثانیه هنگام پردازش میلیون ها سفارش است. کل این سیستم برای ارائه بهترین تجربه تجارت ممکن کاملاً توزیع شده ، به صورت خودکار مقیاس پذیر و بسیار در دسترس است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n هزینه های COBINHOOD \ r \ n به عنوان اولین صفر ارز مبادله رمزنگاری صفر در جهان ، COBINHOOD هیچ هزینه معامله ای را برای خرید و فروش در محل دریافت نمی کند. همچنین هیچ معامله ای برای معاملات حاشیه ای با بیش از ده برابر اهرم وجود ندارد. \ r \ n \ r \ n هزینه های برداشت که هزینه های COBINHOOD به نفع مبادلات نیست. اینها مستقیماً به ماینرها می روند و براساس ارز رمزنگاری شده متفاوت هستند. در زمان نوشتن این مقاله ، هزینه ها برای BTC 0.001 ، برای USDT 20 دلار ، برای ETH 0.007 بود. این معادل 3 دلار برای نشانه های QRC-20 و معادل 8.4 دلار برای نشانه های ERC-20 است. \ r \ n \ r \ n از آنجا که COBINHOOD هزینه کمیسیون را دریافت نمی کند ، طبیعی است که تعجب کنید که چگونه پول خود را بدست می آورد . سود آن از خدمات پذیره نویسی آن تأمین می شود. این سرویس در حال حاضر به آن اجازه می دهد تا پنج درصد از بودجه جمع آوری شده در طول ICO را جمع آوری کند. به دنبال ICO ، درآمد حاصل از سایر خدمات پذیره نویسی برای سایر پروژه های بزرگ ICO ، مانند Kyber و Filecoin است. هزینه هایی که برای خدمات پذیره نویسی می گیرد برای راه اندازی بورس COBINHOOD کافی است و برای توسعه و بهبود خدمات آن تلاش می کند. \ r \ n COB Tokens چیست؟ \ r \ n کسانی که رمزهای COB را در اختیار دارند از امتیازات ویژه COBINHOOD برخوردار هستند. اگر تصمیم به پرداخت با رمز COB دارید ، می توانید 50 درصد از سود وام تجارت حاشیه را دریافت کنید. همچنین می توانید با تخفیف قابل توجه از ICO هایی که COBINHOOD در آینده از آنها پذیرش می کند ، نشانه دریافت کنید. COBINHOOD قصد دارد در آینده امتیازات بیشتری برای دارندگان توکن اضافه کند. هنگامی که دوستان خود را به استفاده از COBINHOOD برای تجارت دعوت می کنید ، ده بلیط قرعه کشی جایزه روزانه برای کارمزد دریافت می کنید. به شما این فرصت را می دهد تا BTC را بدست آورید. شما و کاربر ارجاع شده هر دو پاداش دریافت می کنید اگر کاربر ارجاع شده سطح تأیید هویت سطح 2 را ظرف یک ماه از ورود به سیستم منتقل کند. \ r \ nBonuses، Airdrops & نشانه های رایگان \ r \ n برای تشویق کاربران به استفاده از COBINHOOD ، این پلتفرم قرعه کشی روزانه پاداش دارد. در COBX یک معامله موفقیت آمیز انجام دهید تا یک ورودی جایزه بگیرید. حداکثر یک بار ورود در روز وجود دارد. جوایز رمزنگاری تصادفی هستند و می توانند حداکثر 1 BTC داشته باشند. \ r \ n \ r \ n COBINHOOD همچنین در نقاط مختلف در قطره های هوایی شرکت می کند و به شما این امکان را می دهد تا در یک تلاش با ارزش COBINHOOD شرکت کنید. \ u003d قطب های فعلی و آینده (در زمان نگارش) از جمله قرعه کشی نان (BRD) ، LALA World Airdrop-lite و Lympo (LYM) Airdrop-lite. می توانید اطلاعات بیشتر را در صفحه airdrop وب سایت COBINHOOD کسب کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n همچنین مسابقات گاه به گاه مانند یک مورد برای تجارت BRD که از 9 تا 19 مارس ادامه داشت نیز وجود دارد. این رقابت به هر کاربر نمره ای بر اساس مانده حساب BRD خود نسبت به حجم معاملات BTD برابر ضریب COB خود می دهد که براساس تعداد COB آنهاست. جوایز برای مقام اول 25000 BRD ، برای جایگاه دوم 20،000 و برای سوم جایزه 15،000 بود. همچنین یک مسابقه برای ABT از 26 فوریه تا 7 مارس با بازی های مختلف برگزار شد که منجر به جوایز شد. این حتی مسابقات کدنویسی ، مانند مسابقه ای را که شرکت کنندگان مشتریان COBINHOOD API خود را ایجاد می کنند ، ارائه می دهد. این مسابقه در تاریخ 31 مارس به پایان می رسد و در مجموع 20،000 COB را ارائه می دهد. \ r \ n COBINHOOD \ u003e خدمات پذیره نویسی ICO \ r \ n علاوه بر عملکرد به عنوان ارز مبادله ای ، COBINHOOD همچنین خدمات پذیره نویسی برای کسانی که ICO را راه اندازی می کنند ارائه می دهد. COBINHOOD خدمات جامع پذیره نویسی را برای ICO ارائه می دهد. این متخصص در روش های جمع آوری کمک مالی است که ICO شما را موفق می کند. با کمک COBINHOOD ، ICO 29،400 ETH جمع آوری کرده است که حدود 64،056،882 دلار آمریکا است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n خدمات پذیره نویسی شامل فوری لیست COBINHOOD پس از تکمیل ICO است ، بنابراین وجود دارد هیچ مسئله نقدینگی وجود ندارد. COBINHOOD همچنین توسعه فناوری مانند بررسی هوشمند قرارداد ، توصیه های فنی برای بهبود مدل کسب و کار و سایر فناوری های مرتبط با زنجیره بلوک و ICO را فراهم می کند. این گروه همچنین یک تیم وکلا در کارمندان دارد تا خطرات قانونی و قانونی را کاهش دهد. این کمک حقوقی شامل مشاوره در مورد اسناد مربوط به ICO ، روزنامه های سفید ، هویت شرکت کنندگان ، بهترین روش ها ، استفاده از رمزها و موارد دیگر است. \ r \ n \ r \ n برای اطمینان از اینکه ICO بدون مشکل خاموش می شود ، COBINHOOD شامل روابط عمومی نیز می شود مدیریت برای ایجاد عناوین. این از طریق رسانه های اجتماعی ، ارتباطات استراتژیک و موارد دیگر باعث ایجاد یک تصویر مثبت عمومی و آگاهی از برند می شود. همچنین پشتیبانی تبلیغاتی را با رویکرد استراتژیک ایجاد می کند که استراتژی های سفارشی را هدف قرار می دهد که مخاطبان شما را هدف قرار می دهند در حالی که بهترین پیام را از طریق کانال های مناسب ارائه می دهند. سرانجام ، COBINHOOD شامل ارتباطات استراتژیک بازاریابی از طریق کمپین های به یادماندنی در قالب تبلیغات بازاریابی به علاوه مشارکت جامعه است. \ r آیا n Cobinhood Safe است؟ \ r \ n برای تأمین امنیت دارایی های ارز رمزنگاری شده ، COBINHOOD بیشتر این دارایی ها را در یک خرک آنلاین با چند ذخیره می کند. ویژگی های امضا برای باز شدن به پنج ماژول از هشت ماژول امنیتی سخت افزاری توزیع شده جغرافیایی نیاز است. دارایی های رمزنگاری در کیف پول های آنلاین دارای پشتوانه بیمه هستند. \ r \ n \ r \ n برای امنیت خود ، هر بار که از آدرس IP یا دستگاه جدیدی وارد سیستم می شوید ، پیام صندوق تأیید دستگاه جدید را در صندوق ورودی خود پیدا خواهید کرد. COBINHOOD به شما پیشنهاد می دهد احراز هویت دو عاملی را تنظیم کنید. هنگام ورود به سیستم ، به \ u200bAccount \ u201d بروید و سپس \ u201cSecurity. \ u201d می توانید از احراز هویت دو عاملی با Google Authenticator یا SMS استفاده کنید. \ r \ n \ r \ n اگر احراز هویت پیامکی را انتخاب می کنید ، باید شماره تلفن همراه را وارد کنید تا کد منحصر به فرد را دریافت کنید. اگر Google Authenticator را انتخاب کنید ، باید این برنامه تلفن هوشمند را بارگیری کنید تا بتوانید از آن برای اسکن کد QR و آشکار کردن کد دسترسی خود استفاده کنید. کدی را که دریافت کرده اید وارد کنید ، سپس \ u201c تأیید را انتخاب کنید. سپس ایمیل تأییدی دریافت خواهید کرد که لازم است روی پیوند داده شده کلیک کنید. در آینده ، احراز هویت دو عاملی برای ورود به سیستم ، درخواست برداشت و افزودن آدرس های IP به کد احتیاج دارد. \ r \ n نتیجه گیری \ r \ n COBINHOOD مبادله ارز رمزنگاری شده بسیار خوبی است و همچنین یک سرویس پذیره نویسی برای ICO است. این پلتفرم برای کارمزد معاملات صفر خود برجسته است. این تعداد جفت معاملاتی خوبی ارائه می دهد و دارای یک رابط کاربری جذاب و آسان برای استفاده با یک برنامه تلفن همراه خوب به علاوه یک فرایند تأیید منطقی ساده است. \ r \ n \ r \ n COBINHOOD گزینه خوبی برای کسانی است که می خواهند از این مزیت استفاده کنند بدون هزینه ، خرید و فروش آسان و جوایز زیاد ، مسابقات هوایی و مسابقات. \ r \ n \ r \ n این بازی دوستانه برای مبتدیان است که توسط یک تیم خوب پشتیبانی می شود و دارای ویژگی های جالب توجهی است که آن را در مقایسه با سایر سیستم عامل های مختلف متمایز می کند. آن دارد یک \"سرگرم کننده \" احساس آن ، با توجه به آن پاداش ، Airdrops & نشانه های رایگان شما می توانید کسب کنید. اما فراموش نکنید که توسط یک بنیانگذار و شرکت معتبر پشتیبانی می شود و بیش از 5 میلیون کاربر از آن استفاده می کنند ، بنابراین قطعاً یک مبادله قانونی است – ما به شما توصیه می کنیم آن را بررسی کنید. \ r \ n بازدید از Cobinhood","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"},"تاریخ منتشر شده":"2019-04-19"}}