راهنمای مبتدیان برای Coinbase Pro: بررسی کامل

Coinbase Pro Review

Coinbase Pro سابقه طولانی در هدایت دنیای مبادلات ارز رمزنگاری شده دارد ، گرچه تا همین اواخر با نام GDAX نامگذاری می شد. همانطور که از نام فعلی پیداست ، Coinbase Pro نسخه Coinbase است که دارای ویژگی هایی است که معامله گران پیشرفته از آن استقبال می کنند ، از جمله نمودارها و نمودارهای دقیق تر و گزینه های معاملاتی.

Coinbase Pro به عنوان قابل اعتمادترین پلتفرم طراحی شده برای تجارت ارز رمزپایه افتخار می کند ، زیرا توسط یک شرکت بزرگ و با تاسیس پشتیبانی می شود که بیمه در آن ارائه می شود بیمه FDIC برای Coinbase USD Wallet تا 250،000 $ و همچنین با ثبت نام شده است FinCEN به عنوان یک تجارت خدمات پول.

Coinbase Pro Review

از آنجا که Coinbase Pro بخشی از Coinbase است که برای معامله گران حرفه ای طراحی شده است ، این سیستم عامل پیشرفته تر به همان اندازه صرافی معمولی Coinbase معتبر است. Coinbase در ژوئن 2012 به عنوان کیف پول ارز دیجیتال و همچنین بستری برای مصرف کنندگان و بازرگانان جهت انجام معاملات با استفاده از ارزهای دیجیتال جدید آن زمان مانند Bitcoin ، Litecoin و Ethereum تاسیس شد. مرکز کوین بیس در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا مستقر است و بیش از 20 میلیون کاربر با بیش از 150 میلیارد دلار داد و ستد دارد.

ثبت نام برای Coinbase

Coinbase Pro با چه کسی هدف گذاری شده است?

Coinbase Pro برای جلب نظر معامله گران پیشرفته تری طراحی شده است که می خواهند چیزی بیش از اصول نوسانات بازار مربوط به جفت ارزهای رمزپایه را بدانند. کتابهای سفارش ، تاریخ معاملات و ابزارهای رسم واقعی در زمان واقعی وجود دارد. در همان زمان ، رابط کاربری Coinbase Pro بسیار بصری است و این امکان را برای معامله گران فراهم می کند تا بلافاصله از سیستم عامل استفاده کنند.

چه کسی می تواند از Coinbase Pro استفاده کند?

Coinbase Pro مخصوص تاجران است ، نه م notسسات. اگر در یکی از مناطق جغرافیایی مورد پشتیبانی Coinbase Pro هستید ، می توانید به راحتی برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. همچنین می توانید حساب Coinbase موجود خود را به سرعت به Coinbase Pro ارتقا دهید. کسانی که در کانادا ، سنگاپور و استرالیا هستند می توانند بدون دسترسی به فیات از Coinbase Pro برای دسترسی به ارزهای رمزپایه استفاده کنند.

کسانی که در انگلیس ، اروپا و ایالات متحده هستند از ارزهای فیات نیز پشتیبانی می کنند. تنها استثنا این است که کسانی که در وایومینگ و هاوایی هستند نمی توانند از Coinbase Pro استفاده کنند ، زیرا سیستم عامل هنوز در آنجا مجوز ندارد.

کشورهای اروپایی مورد حمایت شامل سوئد ، سوئیس ، اسلوونی ، اسپانیا ، اسلواکی ، سان مارینو ، لهستان ، پرتغال ، نروژ ، هلند ، مالت ، موناکو ، لتونی ، لیختن اشتاین ، ایرلند ، ایتالیا ، مجارستان ، یونان ، یونان ، یونان ، فنلاند ، فرانسه ، دانمارک ، قبرس ، جمهوری چک ، کرواسی ، بلژیک ، بلغارستان و اتریش.

حضانت Coinbase

Coinbase برای موسسات Coinbase حضانت را ارائه می دهد

از آنجا که Coinbase Pro برای مشتریان سازمانی طراحی نشده است. بستر جداگانه ای برای آن گروه ها وجود دارد. Coinbase Prime به طور خاص برای استفاده توسط مشتریان نهادی طراحی شده است اما دسترسی یکسانی به همه محصولات Coinbase و مجموعه نقدینگی متنوع دارد..

این پلت فرم همچنین با یک تیم اختصاصی با متخصصان پوشش نهادی در شهر نیویورک ارائه می شود. گزینه دیگر Coinbase Custody است که م institutionsسسات را تحت اختیار دارایی دیجیتال قرار می دهد ، از جمله کنترل های دقیق مالی به همراه فضای ذخیره سازی امن.

Coinbase Pro از چه ارزهای رمزپایه ای پشتیبانی می کند?

در دسترس بودن جفت های مختلف تجاری کاملاً به مقررات محلی در یک کشور معین بستگی دارد. در حالی که کاربران Coinbase Pro می توانند دفترچه سفارشات و سایر اطلاعات مربوط به هر جفت تجاری را مشاهده کنند ، آنها فقط می توانند جفت هایی را که با تنظیم کننده های محلی منطقه خود مطابقت دارند تجارت کنند. در کانادا ، استرالیا و سنگاپور ، جفت های تجاری موجود عبارتند از ETH / BTC ، LTC / BTC و BCH / BTC.

کسانی که در انگلیس هستند می توانند BTC / GBP ، BTC / EUR ، ETH / BTC ، ETH / EUR ، LTC / BTC ، LTC / EUR ، BCH / BTC یا BCH / EUR تجارت کنند. کسانی که در اروپا هستند ، جدا از پشتیبانی از BTC / GBP ، به جفت های تجاری یکسان دسترسی دارند. تاجران در ایالات متحده می توانند از Coinbase Pro برای تجارت BTC / USD ، ETH / BTC ، ETH / USD ، LTC / BTC ، LTC / USD ، BCH / BTC و BCH / USD استفاده کنند..

تأیید اعتبار Coinbase Pro

برای استفاده از Coinbase Pro ، باید حساب خود را تأیید کنید ، این کار قبل از شروع تجارت یا حتی واریز وجه انجام می شود. برای تکمیل مراحل تأیید و استفاده از سیستم عامل ، باید یک سند رسمی بارگذاری کنید. مشتریان ایالات متحده باید شناسه ایالتی یا گواهینامه رانندگی را بارگذاری کنند. شما همچنین باید آدرس مسکن خود و همچنین چهار رقم پایانی شماره تأمین اجتماعی خود را به Coinbase Pro ارائه دهید. ساکنان انگلستان باید یک سند شناسه دولتی ، گذرنامه یا گواهینامه رانندگی بارگذاری کنند و بر اساس پایگاه های هویت ملی به سوالات تأیید پاسخ دهند. کاربران سایر کشورها باید دو سند شناسایی مانند گذرنامه ، کارت شناسایی ملی و گواهینامه رانندگی را بارگذاری کنند.

نحوه تجارت در Coinbase Pro

گوشه سمت چپ و بالای صفحه معاملات دارای یک منوی کشویی است که در آن جفت ارز رمزنگاری شده را که می خواهید مشاهده یا معامله کنید ، انتخاب می کنید. می توانید همه جفت ها را مشاهده کنید یا گزینه های خود را بر اساس بازارها محدود کنید. آنها توسط BTC ، USD ، EUR و GBP به بازارها تقسیم می شوند.

جفت های تجاری

مستقیماً در سمت راست این قسمت در وسط بالای صفحه ، اطلاعات به روز جفت انتخابی خود را مشاهده خواهید کرد. این شامل آخرین قیمت تجارت ، درصد تغییر در 24 ساعت و حجم تجارت 24 ساعته است.

نوار کناری سمت چپ صفحه Trade (ورود به سیستم) در بالای صفحه (اگر هنوز وارد سیستم نشده اید) می تواند وارد سیستم شود یا ثبت نام کنید ، فرم های سفارش خرید و فروش مستقیماً در زیر این قسمت قرار دارد. در سمت راست این ستون ، دفترچه سفارش را پیدا خواهید کرد ، به جای آن می توانید تاریخچه تجارت را مشاهده کنید. این دفتر سفارش ستون هایی برای اندازه بازار ، قیمت و “اندازه من” دارد و لیست فروش سفارشات را در بالا و سفارشات زیر را فهرست می کند. تاریخچه تجارت به ترتیب زمانی ذکر شده است ، و هر کد تجاری برای نشان دادن خرید یا فروش کدگذاری شده است. ستون هایی برای اندازه ، قیمت و زمان تجارت وجود دارد که به ستون دوم رسیده است.

خرید فروش

در سمت راست صفحه ، کمی بیشتر از نیمی از عرض صفحه را اشغال می کنید ، نمودار قیمت را پیدا خواهید کرد. در سمت راست ، در صورت تمایل می توانید این مورد را به نمودار عمق تغییر دهید. به عنوان یک نمودار عمق ، می توانید عمق خرید و فروش را در نمودارهای خطی با قیمت بازار در فهرست ذکر شده در وسط مشاهده کنید. قرار گرفتن در بالای هر نقطه ، قیمت خاص ، مبلغی را که می توانید در آن نقطه خریداری یا بفروشید و مقدار کل ارز اصلی را به شما نشان خواهد داد..

نمودارهای قیمت

اگر نمودار قیمت را انتخاب کنید ، در گوشه سمت راست بالای آن ، مقادیر باز ، زیاد ، کم ، نزدیک و حجم را برای هر نقطه ای که روی آن قرار دارید مشاهده خواهید کرد. هنگامی که بالای یک نقطه حرکت می کنید ، زمان مشخصی را در محور افقی و قیمت خاص را در محور عمودی نیز مشاهده خواهید کرد. نوع نمودار پیش فرض یک نمودار شمعدان است ، اگرچه می توانید آن را به نمودار خطی تغییر دهید.

نمودار شمعدان به ترتیب با رنگ سبز و قرمز / نارنجی برای خرید و فروش تنظیم شده است. مستقیماً بالای نمودار در سمت راست آن ، انتخاب نوع نمودار و همچنین بازه ها وجود دارد.

پیش فرض پنج دقیقه است ، اما گزینه های دیگر شامل یک دقیقه ، 15 دقیقه ، یک ساعت ، شش ساعت و یک روز است. این مکان همچنین جایی است که می توانید یک همپوشانی یا EMA12 یا EMA26 اضافه کنید.

چگونه می توان با Coinbase Pro سفارش داد?

وقتی با Coinbase Pro سفارش می دهید ، به نقدینگی بازارهای Coinbase دسترسی مستقیم دارید. سفارشات Coinbase Pro مستقیماً در بازار عرضه می شود ، دقیقاً مانند سفارشات GDAX.

ثبت سفارش روندی کاملاً ساده است. با رفتن به صفحه تجارت با کلیک روی “مشاهده تبادل” از بالای نوار اصلی پیمایش ، شروع کنید. در سمت چپ صفحه ، گزینه ورود به سیستم یا ایجاد یک حساب را مشاهده خواهید کرد. با ورود به سیستم شروع کنید. برای انتخاب جفت ارز رمزپایه ای که می خواهید معامله کنید ، به منوی کشویی سمت راست بالاتر از جایی که وارد سیستم شده اید ، بروید..

سپس ، در سمت چپ صفحه اما کمی پایین تر ، به فرم سفارش بروید. برگه هایی برای “خرید” و “فروش” وجود دارد که به رنگ سبز و قرمز / نارنجی کدگذاری شده اند. بسته به نوع سفارش مورد نظر خود ، روی برگه مربوطه کلیک کنید. بلافاصله در زیر آن برگه ها ، سه برگه برای نوع سفارش انتخابی خود مشاهده خواهید کرد: Market ، Limit یا Stop. هر یک از آنها از شما می خواهد مبلغی را که می خواهید بخرید یا بفروشید ، پر کنید.

ثبت سفارش

بسته به نوع سفارش ، فیلدهای اضافی برای پر کردن نیز دریافت خواهید کرد. با سفارشات محدود ، قیمت محدود را نیز وارد می کنید و گزینه “فقط ارسال” یا “مجاز کردن سازنده” را با گزینه پیشرفته سیاست زمان یک بار انتخاب می کنید ، که به عنوان پیش فرض روی Good Til Canceled تنظیم شده است. می توانید این حالت را به Good Til Time ، Immediate یا Cancel یا Fill یا Kill تغییر دهید. با سفارشات Stop ، مقدار ، قیمت توقف و قیمت محدود را انتخاب می کنید.

صرف نظر از نوع سفارش انتخابی شما ، هزینه ای که شما پرداخت خواهید کرد و کل آن در ارز رمزنگاری شده هدف ذکر شده و مستقیماً در بالای دکمه “قرار دادن خرید / فروش سفارش” به طور خودکار به روز می شود. پس از رضایت از اطلاعات وارد شده بر روی این دکمه کلیک کنید.

در هر زمان ، می توانید سفارشات باز خود را مستقیماً در زیر نمودارهای قیمت در وسط همان صفحه مشاهده کنید.

سپرده ها و برداشت ها در Coinbase Pro

برای واریز ارز دیجیتال به حساب Coinbase Pro خود ، به بخش “دارایی ها” و سپس “سپرده گذاری” بروید. شما نوع ارزی را که می خواهید سپرده گذاری کنید انتخاب می کنید و آدرسی برای ارسال سکه به آن داده می شود.

سپرده

برداشت ارز رمزنگاری شده نیز به همین ترتیب آسان است. به بخش “دارایی ها” و سپس “برداشت” بروید. نوع ارز را انتخاب کنید و کیف پول را وارد کنید که می خواهید ارز را برای آن ارسال کنید.

واریز و برداشت ارز فیات نیز از طریق صفحه “دارایی ها” و گزینه “سپرده گذاری” یا “برداشت” انجام می شود. هنگام استفاده از دلار آمریکا ، می توانید از طریق حساب بانکی آمریکا ، انتقال ACH یا سیم بانکی را با همان گزینه های موجود برای برداشت انجام دهید. واریز و برداشت با استفاده از EUR می تواند از طریق انتقال SEPA انجام شود. تنها انتخاب مشتریان انگلیس برای تأمین اعتبار حساب Coinbase Pro خود نیز از طریق انتقال SEPA با یورو است ، اما به خاطر داشته باشید که بانک شما ممکن است هزینه تبدیل را دریافت کند.

فیات را واریز کنید

همچنین انتخاب انتقال فوری وجوه بین حساب Coinbase Pro و Coinbase شما وجود دارد. این کار رایگان است و از طریق همان صفحه “دارایی ها” انجام می شود. فقط مطمئن شوید که کیف پول Coinbase یا Coinbase Pro مربوطه را در بخش “Destination” انتخاب کنید.

هزینه های Coinbase Pro

Coinbase Pro برای کارمزد از مدل سازنده گیرنده استفاده می کند و معامله گران سازنده اصلاً مجبور نیستند هزینه ای را پرداخت کنند. سازندگان کسانی هستند که سفارش های خود را ثبت می کنند که بلافاصله با تطبیق با سفارش موجود پر نمی شوند.

در مقابل ، سفارشات گیرنده با قیمت بازار انجام می شود و یک باره پر می شود. هنگام بررسی هزینه های Coinbase Pro ، به خاطر داشته باشید که یک سفارش را می توان به چندین سفارش تقسیم کرد که شامل یک سفارش سازنده و یک سفارش گیرنده است. در این حالت ، از هر سفارش جداگانه هزینه های مناسب ، از جمله بدون پرداخت هزینه برای قسمت سازنده ، دریافت می شود.

رده قیمت گذاری هزینه تاکر هزینه سازنده
حداکثر 10 میلیون دلار 0.30٪
10 میلیون دلار – 100 میلیون دلار 0.20٪
100 میلیون دلار+ 0.10٪

هزینه های Taker می توانند از تخفیف های مبتنی بر حجم استفاده کنند که می تواند هزینه ها را به میزان باورنکردنی پایین 0.10 درصد کاهش دهد. هزینه سفارش Taker برای حجم های تا 10 میلیون دلار از 0.30 درصد شروع می شود. بین 10 تا 100 میلیون دلار ، هزینه به 0.20 درصد کاهش می یابد.

کسانی که بیش از 100 میلیون دلار معامله دارند ، هزینه 0.10 درصدی دریافت می کنند. حجم معاملات بر اساس 30 روز با حجم USD است. معاملات انجام شده بر روی کتاب های بدون دلار ابتدا با توجه به قیمت پر شده از کتاب مربوطه که جدیدترین است ، به دلار تبدیل می شوند ، سپس حجم محاسبه می شود.

Coinbase Pro API

بخشی از Coinbase Pro ، API پیشرو در صنعت پلتفرم است. این یک فید WebSocket دارد که دستیابی به داده های بازار در زمان واقعی را ساده می کند. در عین حال ، API معاملات به کاربران کمک می کند تا ربات های معاملاتی برنامه ای و ایمن را توسعه دهند. یک صفحه اختصاصی به API و اسناد مربوط به آن در Coinbase Pro وجود دارد که می توانید از پایین هر صفحه وب سایت Coinbase Pro یا منوی اصلی پیمایش در بالای صفحه به آن دسترسی داشته باشید.

آیا Coinbase Pro ایمن است?

این پلتفرم برای افزودن به امنیت وجوه کاربر با Coinbase Pro ، از بیمه محافظت می کند. کلیه دارایی های دیجیتالی ذخیره شده بصورت آنلاین کاملاً بیمه شده اند. Coinbase 98 درصد ارز دیجیتال مشتریان را در سردخانه نگه می دارد. علاوه بر این ، تمام مانده های USD در حساب ها از بیمه FDIC پوشش داده می شود ، با حداکثر پوشش 250،000 دلار برای هر مشتری.

آیا Coinbase بی خطر است؟

درمورد اقدامات امنیتی Coinbase در پست خود ، آیا Coinbase بی خطر است ، به جزئیات بیشتری می پردازیم?

نتیجه

Coinbase Pro نام جدید صرافی محبوب GDAX است ، نسخه صرافی ارز رمزنگاری شده Coinbase با رتبه برتر که برای معامله گران پیشرفته طراحی شده است. استفاده از این پلتفرم بصری است و کلیه نمودارها و ابزارهایی را که معامله گران حرفه ای می خواهند ارائه می دهد. هزینه ها کم است و هیچ هزینه ای برای سازندگان بازار ندارد.

Coinbase احتمالاً قابل اعتمادترین صرافی موجود در حال حاضر با اقدامات امنیتی برتر است که وجوه مشتری را که بصورت آنلاین ذخیره می شوند بیمه می کند در حالی که تقریباً همه وجوه را در سردخانه امن نگهداری می کنید.

استفاده از Coinbase Pro یک روش عالی برای جلوگیری از هزینه های منظم Coinbase است که برای خریدهای کارت اعتباری و بدهی گران است. اگر چندان انتظار برای خریدهای خود ندارید ، می توانید فیات خود را به Coinbase سیم بکشید و سپس خریدهای خود را در Coinbase Pro انجام دهید.

همانند اکثر مبادلات ارزهای رمزنگاری شده ، پشتیبانی از مشتری می تواند کند باشد – این چیزی است که Coinbase در تلاش است تا آن را به مرور بهبود بخشد. برای جلوگیری از خطا ، اطمینان حاصل کنید که رمزنگاری صحیح را به آدرس کیف پول صحیح واریز می کنید. برای برداشت ها و واریزها ، توصیه می کنیم قبل از انجام هرگونه معامله بزرگ ، ابتدا مقدار کمی آزمون را ارسال کنید تا ابتدا مطمئن شوید همه چیز خوب است.

ثبت نام برای Coinbase

Coinbase Pro

src = “~ images \ beginners-guide-to-coinbase-pro-complete-review.gif”

alt = “Coinbase Pro Review”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 9

راحتی در استفاده

9.0 / 10

شهرت، آبرو

9.0 / 10

هزینه ها

9.0 / 10

پشتیبانی مشتری

8.0 / 10

روش های پرداخت

10.0 / 10

طرفداران

  • رابط جذاب
  • چند لایه امنیتی
  • شرکت قابل اعتماد
  • یک ساختار کم هزینه
  • اقدامات سازگار و شفاف

منفی ها

  • ارزهای رمزپایه زیادی وجود ندارد
  • پشتیبانی از مشتری می تواند کند باشد

بازدید از {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"Coinbase Pro","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / آپلودها / / 2018 \ / 07 \ /coinbase-pro-review.gif","شرح":"Coinbase Pro سابقه طولانی در هدایت دنیای مبادلات ارز رمزنگاری شده دارد ، گرچه تا همین اواخر با نام GDAX نامگذاری می شد. همانطور که از نام فعلی پیداست ، Coinbase Pro نسخه Coinbase است که دارای ویژگی هایی است که معامله گران پیشرفته از آن استقبال می کنند ، از جمله نمودارها و نمودارهای دقیق تر و گزینه های معاملاتی. Coinbase Pro به خود افتخار می کند…","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"ساعت 9.00"},"نام":"Coinbase Pro","بررسی بدن":"Coinbase Pro سابقه طولانی در هدایت دنیای مبادلات ارز رمزنگاری شده دارد ، گرچه تا همین اواخر با نام GDAX نامگذاری می شد. همانطور که از نام فعلی پیداست ، Coinbase Pro نسخه Coinbase است که دارای ویژگی هایی است که معامله گران پیشرفته از آن استقبال می کنند ، از جمله نمودارها و نمودارهای دقیق تر و گزینه های معاملاتی. \ r \ n \ r \ n Coinbase Pro به عنوان معتبرترین پلت فرم طراحی شده افتخار می کند برای تجارت ارز رمزنگاری شده ، زیرا توسط یک شرکت بزرگ و معتبر تأمین می شود که بیمه آن در محل ارائه شده توسط بیمه FDIC برای کیف پول USD Coinbase USD تا 250،000 $ است و همچنین در FinCEN به عنوان یک تجارت خدمات پول ثبت شده است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n از آنجا که Coinbase Pro بخشی از Coinbase است که برای معامله گران حرفه ای طراحی شده است ، این سیستم عامل پیشرفته تر به همان اندازه صرافی معمولی Coinbase معتبر است. Coinbase در ژوئن 2012 به عنوان کیف پول ارز دیجیتال و همچنین بستری برای مصرف کنندگان و بازرگانان جهت انجام معاملات با استفاده از ارزهای دیجیتال جدید آن زمان مانند Bitcoin ، Litecoin و Ethereum تاسیس شد. Coinbase در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا مستقر است و بیش از 20 میلیون کاربر با بیش از 150 میلیارد دلار داد و ستد دارد. \ r \ n ثبت نام برای Coinbase \ r \ n \ r \ n Coinbase Pro با چه کسی انجام می شود؟ \ r \ n \ r \ nCoinbase Pro برای جلب نظر معامله گران پیشرفته تری طراحی شده است که می خواهند چیزی بیشتر از اصول نوسانات بازار مربوط به جفت ارزهای رمزپایه را بدانند. کتابهای سفارش ، تاریخ معاملات و ابزارهای رسم واقعی در زمان واقعی وجود دارد. در عین حال ، رابط کاربری Coinbase Pro بسیار شهودی است و این امکان را برای معامله گران فراهم می کند تا بلافاصله از سیستم عامل استفاده کنند. \ r \ n چه کسی می تواند از Coinbase Pro استفاده کند؟ \ r \ n Coinbase Pro مخصوص معامله گران است ، نه موسسات. اگر در یکی از مناطق جغرافیایی مورد پشتیبانی Coinbase Pro هستید ، می توانید به راحتی برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید. همچنین می توانید حساب Coinbase موجود خود را به سرعت به Coinbase Pro ارتقا دهید. کسانی که در کانادا ، سنگاپور و استرالیا هستند می توانند بدون دسترسی به فیات از Coinbase Pro برای دسترسی به ارزهای رمزپایه استفاده کنند. \ r \ n \ r \ n همچنین در انگلیس ، اروپا و ایالات متحده از ارزهای فیات پشتیبانی می کنند. تنها استثنا این است که کسانی که در وایومینگ و هاوایی هستند نمی توانند از Coinbase Pro استفاده کنند ، زیرا این سیستم عامل هنوز در آنجا مجوز ندارد. \ r \ n \ r \ n کشورهای اروپایی که پشتیبانی می شوند شامل سوئد ، سوئیس ، اسلوونی ، اسپانیا ، اسلواکی ، سان مارینو ، لهستان ، پرتغال ، نروژ ، هلند ، مالت ، موناکو ، لتونی ، لیختن اشتاین ، ایرلند ، ایتالیا ، مجارستان ، یونان ، یونان ، فنلاند ، فرانسه ، دانمارک ، قبرس ، جمهوری چک ، کرواسی ، بلژیک ، بلغارستان و اتریش. \ r \ n \ r \ n برای مitutionsسسات ، Coinbase Coinbase حضانت را ارائه می دهد \ r \ n همانطور که Coinbase Pro برای مشتریان سازمانی طراحی نشده است. بستر جداگانه ای برای آن گروه ها وجود دارد. Coinbase Prime به طور خاص برای استفاده توسط نهادهای مشتری طراحی شده است اما دسترسی یکسانی به همه محصولات Coinbase و مجموعه نقدینگی متنوع دارد. \ r \ n \ r \ n این پلت فرم همچنین با یک تیم اختصاصی با متخصصان پوشش نهادی در شهر نیویورک ارائه می شود. گزینه دیگر Coinbase Custody است که م institutionsسسات را تحت اختیار دارایی دیجیتال قرار می دهد ، از جمله کنترل های دقیق مالی به همراه فضای ذخیره سازی امن. \ r \ n Coinbase Pro از چه ارزهای رمزنگاری پشتیبانی می کند؟ \ r \ n در دسترس بودن جفت های مختلف تجاری کاملاً به قوانین محلی موجود بستگی دارد کشور. در حالی که کاربران Coinbase Pro می توانند دفترچه سفارشات و سایر اطلاعات مربوط به هر جفت تجاری را مشاهده کنند ، آنها فقط می توانند جفت هایی را که با تنظیم کننده های محلی منطقه خود مطابقت دارند تجارت کنند. در کانادا ، استرالیا و سنگاپور ، جفت های تجاری موجود عبارتند از ETH \ / BTC ، LTC \ / BTC و BCH \ / BTC. \ r \ n \ r \ n آنهایی که در انگلیس می توانند BTC \ / GBP ، BTC \ / تجارت کنند EUR ، ETH \ / BTC ، ETH \ / EUR ، LTC \ / BTC ، LTC \ / EUR ، BCH \ / BTC یا BCH \ / EUR. کسانی که در اروپا هستند ، جدا از پشتیبانی از BTC \ / GBP ، به جفت های تجاری یکسان دسترسی دارند. تاجران در ایالات متحده می توانند از Coinbase Pro برای تجارت BTC \ / USD ، ETH \ / BTC ، ETH \ / USD ، LTC \ / BTC ، LTC \ / USD ، BCH \ / BTC و BCH \ / USD استفاده کنند. \ r \ nCoinbase Pro اعتبار سنجی حساب \ r \ n \ r \ n برای استفاده از Coinbase Pro ، باید حساب خود را تأیید کنید ، این کار قبل از شروع تجارت یا حتی واریز وجه انجام می شود. برای تکمیل مراحل تأیید و استفاده از سیستم عامل ، باید یک سند رسمی بارگذاری کنید. مشتریان ایالات متحده باید شناسه ایالتی یا گواهینامه رانندگی را بارگذاری کنند. شما همچنین باید آدرس مسکن خود و همچنین چهار رقم پایانی شماره تأمین اجتماعی خود را به Coinbase Pro ارائه دهید. ساکنان انگلستان باید یک سند شناسه دولتی ، گذرنامه یا گواهینامه رانندگی بارگذاری کنند و بر اساس پایگاه های هویت ملی به س questionsالات تأیید پاسخ دهند. کاربران سایر کشورها باید دو سند شناسایی مانند گذرنامه ، کارت شناسایی ملی و مجوز رانندگی را بارگذاری کنند. \ r \ n نحوه تجارت در Coinbase Pro \ r \ n \ r \ n گوشه سمت چپ بالای صفحه معاملات دارای یک منوی کشویی که در آن جفت ارز رمزنگاری شده ای را که می خواهید مشاهده یا معامله کنید انتخاب می کنید. می توانید همه جفت ها را مشاهده کنید یا گزینه های خود را بر اساس بازارها محدود کنید. آنها بر اساس BTC ، USD ، EUR و GBP به بازارها تقسیم می شوند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n به طور مستقیم در سمت راست این قسمت در وسط بالای صفحه ، مشاهده خواهید کرد اطلاعات تاریخ راجع به جفت انتخابی خود این شامل آخرین قیمت تجارت ، درصد تغییر در 24 ساعت و حجم تجارت 24 ساعته است. \ r \ n \ r \ n نوار کناری سمت چپ صفحه Trade گزینه ورود به سیستم یا ثبت نام در بالا را دارد (اگر شما هنوز وارد سیستم نشده اید) ، فرم های سفارش خرید و فروش مستقیماً در زیر این قسمت است. در سمت راست این ستون ، دفترچه سفارش را پیدا خواهید کرد ، به جای آن می توانید تاریخچه تجارت را مشاهده کنید. این دفترچه سفارشات دارای ستونی برای اندازه بازار ، قیمت و اندازه من است و لیست فروش سفارشات را در بالا و سفارشات زیر را فهرست می کند. تاریخچه تجارت به ترتیب زمانی ذکر شده است ، و هر کد تجاری برای نشان دادن خرید یا فروش کدگذاری شده است. ستونهایی برای اندازه معاملات ، قیمت و زمان وجود دارد ، تا پایین. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n در سمت راست صفحه ، کمی بیش از نیمی از صفحه را اشغال می کند \ عرض u2019 ، نمودار قیمت را پیدا خواهید کرد. در سمت راست ، در صورت تمایل می توانید این مورد را به نمودار عمق تغییر دهید. به عنوان یک نمودار عمق ، می توانید عمق خرید و فروش را در نمودارهای خطی با قیمت بازار در فهرست ذکر شده در وسط مشاهده کنید. قرار گرفتن در بالای هر نقطه ، قیمت خاص ، مبلغی را که می توانید خریداری کنید \ / در آن مرحله بفروشید و مقدار کل ارز اصلی را به شما نشان می دهد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n اگر نمودار قیمت را انتخاب کنید ، در گوشه سمت راست بالای آن ، مقادیر باز ، زیاد ، کم ، نزدیک و حجم را برای هر نقطه ای که روی آن قرار دارید مشاهده خواهید کرد. هنگامی که بالای یک نقطه حرکت می کنید ، زمان مشخصی را در محور افقی و قیمت خاص را در محور عمودی نیز مشاهده خواهید کرد. نوع نمودار پیش فرض یک نمودار شمعدان است ، اگرچه در صورت تمایل می توانید آن را به یک نمودار خطی تغییر دهید. \ r \ n \ r \ n نمودار شمع به ترتیب برای خرید و فروش به رنگ سبز و قرمز \ / نارنجی است. مستقیماً بالای نمودار در سمت راست آن ، انتخاب نوع نمودار و همچنین فواصل زمانی وجود دارد. \ r \ n \ r \ n پیش فرض پنج دقیقه است ، اما گزینه های دیگر شامل یک دقیقه ، 15 دقیقه ، یک ساعت ، شش ساعت است ، و یک روز این مکان همچنین جایی است که می توانید یک همپوشانی یا EMA12 یا EMA26 اضافه کنید. \ r \ n چگونه با Coinbase Pro سفارش می دهید؟ \ r \ n هنگامی که با Coinbase Pro سفارش می دهید ، به نقدینگی بازارهای Coinbase دسترسی مستقیم دارید . سفارشات Coinbase Pro مستقیماً در این بازار قرار می گیرد ، دقیقاً مانند سفارشاتی که در GDAX انجام شد. \ r \ n \ r \ n نصب سفارش یک پروسه بسیار ساده است. با رفتن به صفحه تجارت با کلیک کردن روی \ View201 Exchange از بالای نوار اصلی پیمایش ، شروع کنید. در سمت چپ صفحه ، گزینه ورود به سیستم یا ایجاد یک حساب را مشاهده خواهید کرد. با ورود به سیستم شروع کنید. برای انتخاب جفت ارز رمزنگاری شده که می خواهید معامله کنید به منوی کشویی سمت راست بالای قسمت مربوط به سیستم وارد شوید. \ r \ n \ r \ n سپس ، همچنین در سمت چپ صفحه اما کمی پایین تر ، به قسمت فرم سفارش. برگه هایی برای “خرید” و “فروش” وجود دارد که با رنگ سبز و قرمز و نارنجی کدگذاری شده اند. بسته به نوع سفارش مورد نظر خود ، روی برگه مربوطه کلیک کنید. بلافاصله در زیر آن برگه ها ، سه برگه برای نوع سفارش انتخابی خود مشاهده خواهید کرد: Market ، Limit یا Stop. هرکدام از شما درخواست می کند مبلغی را که می خواهید بخرید یا بفروشید را پر کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n بسته به نوع سفارش ، شما قسمتهای دیگری را نیز برای پر کردن دریافت خواهید کرد. با سفارشات محدود ، شما همچنین قیمت محدود را وارد کرده و از گزینه “فقط پست” یا “اجازه مجاز” با گزینه پیشرفته خط مشی زمان لازم استفاده کنید ، که به عنوان پیش فرض روی “خوب تنظیم نشده” تنظیم شده است. می توانید این حالت را به Good Til Time ، Immediate یا Cancel یا Fill یا Kill تغییر دهید. با سفارشات Stop ، مقدار ، قیمت توقف و قیمت محدود را انتخاب می کنید. \ r \ n \ r \ n فارغ از نوع سفارش انتخابی ، هزینه ای که پرداخت خواهید کرد و در کل ارز رمزنگاری شده هدف ذکر شده است و بطور مستقیم در بالا به روز می شود دکمه \ u003e جای خرید \ / فروش سفارش. \ u201d پس از اینکه از اطلاعات وارد شده راضی شدید ، بر روی این دکمه کلیک کنید. \ r \ n \ r \ n در هر زمان ، می توانید سفارشات باز خود را مستقیماً زیر نمودارهای قیمت در وسط همان صفحه. \ r \ n واریز و برداشت در Coinbase Pro \ r \ n برای واریز ارز دیجیتال به حساب Coinbase Pro خود ، به \ u201cAssets \ u201d و سپس \ u201cDeposit بروید. \ u200b نوع ارز مورد نظر خود را انتخاب می کنید سپرده و آدرسی برای ارسال سکه به آن داده شده است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n با کشیدن ارز رمزنگاری شده نیز به همین ترتیب آسان است. به \ Assets \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \) \ u200b \ u200b \ u201c \ u201c برداشت \ u201d \) نوع ارز را انتخاب کنید و کیف پول را وارد کنید که می خواهید ارز را برای آن ارسال کنید. \ r \ n \ r \ n واریز و برداشت ارز فیات نیز از طریق صفحه “مجموعه دارایی ها” انجام می شود و گزینه “ذخیره” یا گزینه “برداشت” هنگام استفاده از دلار آمریکا ، می توانید از طریق حساب بانکی آمریکا ، انتقال ACH یا سیم بانکی را با همان گزینه های موجود برای برداشت انجام دهید. واریز و برداشت با استفاده از EUR می تواند از طریق انتقال SEPA انجام شود. تنها انتخاب مشتریان انگلیس برای تأمین اعتبار حساب Coinbase Pro خود نیز از طریق انتقال SEPA با یورو است ، اما به خاطر داشته باشید که بانک شما ممکن است هزینه تبدیل را از شما بگیرد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n آنجا همچنین انتخاب انتقال فوری وجوه بین حساب Coinbase Pro و Coinbase شماست. این کار رایگان است و از طریق همان صفحه Assets انجام می شود. فقط مطمئن شوید که کیف پول Coinbase یا Coinbase Pro مربوطه را در قسمت \ u201cDestination انتخاب کرده اید. \ Co \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ “Coinbase Pro Fees \” \ r \ n \ r \ nCoinbase Pro) از مدل سازنده ساز برای هزینه ها استفاده می کند و بازرگانان سازنده مجبور به پرداخت هزینه نیستند اصلاً هزینه ای سازندگان کسانی هستند که با تطبیق با سفارش موجود ، بلافاصله سفارشات خود را ثبت می کنند. \ r \ n \ r \ n در مقابل ، سفارشات گیرنده با قیمت بازار انجام می شود و بلافاصله پر می شود. هنگام بررسی هزینه های Coinbase Pro ، به خاطر داشته باشید که یک سفارش را می توان به چندین سفارش تقسیم کرد که شامل یک سفارش سازنده و یک سفارش گیرنده است. در این حالت ، از هر سفارش جداگانه هزینه های مناسب ، از جمله بدون پرداخت هزینه برای قسمت سازنده ، دریافت می شود. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n طبقه بندی قیمت \ r \ n هزینه تولید \ r \ n کارمزد سازنده \ r \ n \ r \ n \ r \ n تا 10 میلیون $ \ r \ n0.30٪ \ r \ n0٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ n 10 میلیون $ – 100 میلیون $ \ r \ n0.20٪ \ r \ n0٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ n 100m $ + \ r \ n0.10٪ \ r \ n0٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n هزینه های تولید کننده باید مزیت تخفیف های مبتنی بر حجم که می تواند هزینه ها را به میزان باورنکردنی پایین 0.10 درصد کاهش دهد. هزینه سفارش Taker برای حجم های تا 10 میلیون دلار از 0.30 درصد شروع می شود. بین 10 تا 100 میلیون دلار ، هزینه به 0.20 درصد کاهش می یابد. \ r \ n \ r \ n کسانی که بیش از 100 میلیون دلار تجارت داشته باشند ، حق 0.10 درصد را دریافت می کنند. حجم معاملات بر اساس 30 روز با حجم USD است. معاملات انجام شده روی کتابهای بدون دلار ابتدا با توجه به قیمت پر شده از کتاب مربوطه که جدیدترین است ، به دلار تبدیل می شوند ، سپس حجم محاسبه می شود. \ r \ n API Coinbase Pro \ r \ n بخشی از Coinbase Pro سیستم عامل است صنعت پیشرو API. این یک فید WebSocket دارد که دستیابی به داده های بازار در زمان واقعی را ساده می کند. در عین حال ، API معاملات به کاربران کمک می کند تا ربات های معاملاتی برنامه ای و ایمن را توسعه دهند. یک صفحه اختصاصی به API و اسناد مربوط به آن در Coinbase Pro وجود دارد که می توانید از پایین هر صفحه وب سایت Coinbase Pro یا منوی اصلی ناوبری در بالای صفحه به آن دسترسی داشته باشید. \ r \ n آیا Coinbase Pro Safe است؟ \ r \ n برای افزایش امنیت وجوه کاربر با Coinbase Pro ، این پلت فرم محافظت از بیمه را ارائه می دهد. کلیه دارایی های دیجیتالی ذخیره شده بصورت آنلاین کاملاً بیمه شده اند. Coinbase 98 درصد از مشتریان ارز دیجیتال را در سردخانه نگه می دارد. علاوه بر این ، تمام موجودی های USD در حساب ها از بیمه FDIC پوشش داده می شوند ، با حداکثر پوشش 250،000 دلار برای هر مشتری. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n جزئیات بیشتر درباره اقدامات امنیتی Coinbase را در پست خود ارائه می دهیم ، آیا Coinbase امن است؟ \ r \ n نتیجه گیری \ r \ nCoinbase Pro نام جدید صرافی محبوب GDAX است ، نسخه صرافی ارز رمزنگاری شده Coinbase با رتبه برتر که برای معامله گران پیشرفته طراحی شده است. استفاده از این پلتفرم بصری است و کلیه نمودارها و ابزارهایی را که معامله گران حرفه ای می خواهند ارائه می دهد. هزینه ها کم است ، بدون هیچ گونه هزینه ای برای تولیدکنندگان بازار. \ r \ n \ r \ n احتمالاً Coinbase با اطمینان از اقدامات امنیتی برتر ، با اعتماد به نفس ترین ارز قابل اعتماد در دسترس است که وجوه مشتری را که بصورت آنلاین ذخیره می شوند ، در حالی که تقریباً نگه دارید ، بیمه می کند. همه وجوه موجود در سردخانه امن. \ r \ n \ r \ n استفاده از Coinbase Pro راهی عالی برای جلوگیری از هزینه های منظم Coinbase است که برای خریدهای کارت اعتباری و بدهی گران است. اگر چندان انتظار ندارید که برای خریدهای خود منتظر بمانید ، می توانید فیات خود را به Coinbase وصل کنید و سپس خریدهای خود را در Coinbase Pro انجام دهید. \ r \ n \ r \ n همانطور که در بیشتر صرافی های ارز رمزنگاری شده ، پشتیبانی مشتری می تواند کند باشد – این چیزی است که Coinbase برای بهبود آن در طول زمان در تلاش است. برای جلوگیری از خطا ، اطمینان حاصل کنید که رمزنگاری صحیح را به آدرس کیف پول صحیح واریز می کنید. برای برداشت ها و واریزها ، توصیه می کنیم قبل از انجام هرگونه معامله بزرگ ، ابتدا مقدار کمی آزمون ارسال کنید تا مطمئن شوید که همه چیز در ابتدا خوب است. \ r \ n ثبت نام برای Coinbase","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"},"تاریخ منتشر شده":"2019-12-09"}}