راهنمای مبتدیان برای CoinBene: بررسی کامل

نقد و بررسی CoinBene

CoinBene یکی از مبادلات جدید رمز ارزهای جدید است که برای سهولت در تجارت در دارایی های رمزنگاری شده خود به شیوه ای مطمئن و قابل اعتماد برای افراد سراسر جهان طراحی شده است. استفاده از این پلتفرم نسبتاً ساده است ، طیف وسیعی از جفت های تجاری را ارائه می دهد و مانند دیگر سیستم عامل های تجاری دارای رابط تبادل آشنایی است ، بنابراین برای کاربران جدید منحنی یادگیری وجود ندارد.

CoinBene برای کاربران در سراسر جهان باز است و چندین زبان مختلف را ارائه می دهد ، این امکان را برای اکثر افراد فراهم می کند تا از وب سایت به زبانی که به آن تسلط دارند ، اگر نه بومی صحبت كنند. زبان پیش فرض چینی است ، اما می توانید وب سایت را به انگلیسی ، پرتغالی ، ویتنامی ، مالایی ، اسپانیایی یا کره ای تغییر دهید.

نقد و بررسی CoinBene

آدرس CoinBene در سنگاپور در خیابان 1 کلمن ، آدلفی واقع شده است. به همین ترتیب ، می توان حدس زد که بستر مبادله خارج از سنگاپور است.

در ادامه بررسی این صرافی Cryptocurrency ، ادامه مطلب را بخوانید.

از CoinBene دیدن کنید

طراحی CoinBene به سادگی برای ارائه ضروری ترین اطلاعاتی که کاربران برای استفاده از سیستم عامل نیاز دارند ، طراحی شده است و از دنباله سایر مبادلات مشابه مانند Kucoin و Binance پیروی می کند. در نوار پیمایش اصلی ، دسته هایی برای تبادل ، بارگیری برنامه ، سوالات متداول راهنما و اطلاعات مربوط به Coni وجود دارد. در گوشه سمت راست بالا ، گزینه های مورد انتظار برای ورود به سیستم یا ثبت نام در یک حساب را پیدا می کنید. در سمت راست این ، می توانید زبان را برای سیستم عامل تغییر دهید.

صفحه اصلی CoinBene

در زیر نوار پیمایش اصلی ، پیوندهایی به اطلاعات مفید مانند “Coni چیست؟” وجود دارد. و “معرفی راهنمای عملیات”. درست در زیر این ، می توانید برخی از آخرین اطلاعیه ها را مشاهده کنید. بلافاصله در زیر این قسمت از صفحه اصلی است که بیشتر کاربران به آن علاقه مند هستند: لیست های فعلی برای سکه های مختلف.

جفت ارزهای رمزپایه بسته به اینکه شامل USDT ، ETH یا BTC باشند ، به سه زبانه مختلف تقسیم می شوند. در هر ردیف نام ارز رمزنگاری شده ، نماد به صورت یک جفت ، آخرین قیمت ، قیمت مرجع ، درصد تغییر ، تغییر در اعداد ، حجم معاملات 24 ساعته (در ارز رمزپایه داده شده) و عملیات (که نشان داده می شود) نمایش داده می شود. تقریباً همیشه “تجارت” است). گزینه ای برای تغییر روش مرتب سازی ارزهای رمزپایه بر اساس قیمت یا تغییر مانند سایر سیستم عامل ها وجود ندارد ، بنابراین باید آنها را به ترتیب ذکر شده مشاهده کنید. با این وجود ، در جستجوی جفت انتخابی خود در گوشه بالا سمت راست لیست ها یک عملکرد جستجو وجود دارد. اگر انتخاب کنید ، می توانید روی هر نقطه از ردیف یک جفت رمزنگاری شده کلیک کرده و به صفحه مبادله منتقل شوید تا آن را معامله کنید.

ثبت نام حساب CoinBene

ایجاد یک حساب CoinBene نسبتاً ساده است. با انتخاب “ثبت نام” در گوشه بالا سمت راست صفحه اصلی شروع کنید. با این کار می توانید به صفحه مربوطه بروید و در آنجا یک فرم برای پر کردن با آدرس ایمیل و رمز ورود خود مشاهده خواهید کرد. گزینه ثبت نام با استفاده از ایمیل پیش فرض است ، اما در صورت تمایل می توانید با تلفن همراه خود نیز ثبت نام کنید. برای انجام این کار ، فرم را با ایمیل و رمز عبور خود پر نکنید. در عوض ، روی “تلفن همراه” در زیر دکمه آبی رنگ “ثبت نام” و در سمت راست کلیک کنید.

ثبت نام CoinBene

شما باید یک رمز عبور ایجاد کنید که بین شش تا 20 رقم باشد ، از جمله حروف و اعداد. هنگام ایجاد رمز عبور ، سیستم قدرت خود را به شما می گوید ، بنابراین در صورت لزوم می توانید تنظیم کنید. اکنون ، به حساب ایمیل خود بروید ، در آنجا پیامی را برای تأیید ایمیل مشاهده خواهید کرد. برای تأیید حساب خود روی پیوند موجود کلیک کنید. سپس ، شما آماده شروع تجارت هستید.

سپرده های CoinBene

برای واریز وجه به حساب CoinBene خود ، با ورود به حساب خود شروع کنید. در سمت چپ صفحه حساب خود ، آدرس ایمیل و تنظیمات خود را مشاهده خواهید کرد. روی تنظیمات کلیک کنید و اطمینان حاصل کنید که تأیید دوگانه تنظیم شده است ، به این معنی که ایمیل و تلفن همراه شما تنظیم شده است.

به سمت چپ صفحه بازگردید ؛ در زیر “تنظیمات” عنوان “دارایی ها” را مشاهده خواهید کرد. گزینه دوم در زیر این عنوان “واریز” است. روی پیوند کلیک کنید و سپس نمادی را که می خواهید واریز کنید از فهرست کشویی نزدیک بالای صفحه انتخاب کنید. سپس آدرس واریزی را مشاهده خواهید کرد ، هم در لیست وجود دارد و هم به عنوان کد QR.

سپرده های CoinBene

برای واریز مقدار دلخواه سکه با ارسال آنها به آدرس آدرس ، از هر یک از اینها استفاده کنید. واریز باید در “سوابق سپرده” شما در همان صفحه نشان داده شود. فقط مطمئن شوید که فقط سکه رمزنگاری شده را مشخص می کنید زیرا هر altcoin آدرس خاص خود را دارد. اگر به طور تصادفی ارز رمزنگاری شده را به آدرسی که برای رمزنگاری دیگری طراحی شده ارسال کنید ، بودجه از دست می رود و CoinBene مسئولیتی در قبال این امر ندارد. گزینه “برداشت” مستقیماً زیر “سپرده” در بخش “دارایی ها” است.

ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده

CoinBene از لیست گسترده ای از جفت ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند. همه آنها شامل USDT ، ETH یا BTC هستند. به دلیل دامنه جفت های مختلف ، پشتیبانی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه و همچنین برخی از آنها را که ممکن است نشنیده باشید ، پیدا خواهید کرد. براساس جفت های ذکر شده در صفحه اصلی ، 31 جفت شامل USDT ، 50 جفت شامل ETH و 24 جفت شامل BTC وجود دارد..

CoinBene از ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند

همچنین می توانید درخواست کنید تا سکه خود را در CoinBene ذکر کنید ، با پیوند به اطلاعات مربوطه در پایین صفحه اصلی. الزامات خاصی برای ذکر سکه وجود دارد ، از جمله پروژه ای با برنامه کاربردی (یا برنامه های کاربردی) و فن آوری پیشرفته ، برای داشتن یک جامعه خوب نگهداری شده که به طور گسترده تبلیغ می شود و فعال است ، به خوبی تنظیم می شود و هیچ خطر سیاسی ندارد و برای افشای به موقع جزئیات و پیشرفت پروژه ، مانند طرح توسعه و مقاله سفید. صفحه مورد نیاز دارای پیوندی به فرم Google برای تکمیل برنامه لیست است.

همچنین امکان حذف لیست سکه ها و جفت های تجاری وجود دارد. در همان صفحه شرایطی که ممکن است در آن رخ دهد را شرح می دهد ، مانند اینکه تیم پروژه برکنار شده است. این پروژه مقررات و قوانین محلی را نقض می کند. این پروژه مدیریت ریسک انطباق را ندارد. تیم قادر به حل به موقع مسائل امنیتی یا فنی نیست. یا CoinBene (یا دیگران) اطلاعات جعلی ، غیر واقعی یا نادرست یا کلاهبرداری را کشف می کنند. اگر یک سکه یا جفت از لیست حذف شود ، CoinBene این برنامه حذف شده برنامه ریزی شده را حداقل پنج روز تقویمی پیش از موعد ارسال می کند و کاربران 30 روز فرصت برای برداشت دارایی دارند.

نحوه تجارت در CoinBene

صفحه مبادله در CoinBene مشابه صفحه های دیگر است ، به این معنی که شما بیشترین اطلاعات را دقیقاً در مکانی که انتظار دارید پیدا خواهید کرد. در سمت چپ صفحه ، همه جفت ارزهای رمزپایه شده را مشاهده می کنید که یک بار دیگر بر اساس اینکه شامل USDT ، ETH یا BTC هستند تقسیم می شوند. سه ستون وجود دارد که سکه را در جفت ، مقدار و درصد تغییر نشان می دهد.

جفت های تجاری

در سمت راست این ، نمودار بازار برای جفت ارز رمزنگاری شده را انتخاب کرده اید. درست بالای نمودار ، قیمت فعلی ، قیمت مرجع ، تغییر در درصد و حجم 24 ساعته را مشاهده خواهید کرد. نمودار به خودی خود یک نمودار شمعی است که می تواند روی هر نقطه حرکت کند تا مقادیر خاص باز ، زیاد ، کم و نزدیک را همراه با تاریخ و زمان مشخص مشاهده کند. می توانید فواصل زمانی را به پنج ، 15 یا 30 دقیقه تغییر دهید. یک یا چهار ساعت یا یک روز ، هفته یا ماه. همچنین گزینه هایی برای افزودن یا حذف MACD ، RSI و KD وجود دارد. همچنین می توانید ده ها شاخص را به نمودار اضافه کنید تا در استراتژی تجارت خود به شما کمک کنند.

نمودارهای معاملاتی

دکمه تنظیمات روی نمودار شمعدان به شما امکان می دهد سبک را به میله ها ، شمع های توخالی ، هایکین آشی ، نمودارها یا نمودارهای منطقه تغییر دهید. همچنین می توانید رنگ ها ، حاشیه ها ، فتیله ها ، مکان مقیاس را تنظیم کنید ، حداقل تیک ، مقیاس ها ، پس زمینه ها و مناطق زمانی را نادیده بگیرید.

در زیر نمودار و در مرکز صفحه ، فرم خرید یا فروش ارز رمزپایه موردنظر را مشاهده می کنید ، مانند BTC در مورد BTC / USDT. خرید به رنگ سبز ظاهر می شود ، در حالی که فروش با قرمز است. در هر صورت ، می توانید قیمت و مقدار را وارد کنید یا یک ربع ، نصف یا کل رمزنگاری خود را برای خرید یا فروش انتخاب کنید (USDT برای خرید و BTC برای فروش در این مورد). تراز موجود بلافاصله زیر این نمایش داده می شود. وقتی قیمت را به USDT و کمیت را با BTC وارد می کنید (در این مثال) ، مقدار به USDT به طور خودکار نمایش داده می شود.

خرید جعبه های فروش

در سمت راست فرم های خرید و فروش ، اما همچنان مستقیماً در زیر نمودار ، سفارشات فعلی را برای خرید و فروش مشاهده خواهید کرد. هر یک از آنها با عنوان Ask1 ، Ask2 و غیره یا Bid1 ، Bid2 و غیره برچسب گذاری شده اند و قیمت و مقدار درخواست را در ستون های جداگانه ذکر کرده اند. مستقیماً در زیر این ، می توانید آخرین معاملات انجام شده را با جفت ارز رمزنگاری شده مشاهده کنید و در سمت چپ آن ، می توانید سفارشات خود را مشاهده کنید.

توجه داشته باشید که هزینه معاملاتی معادل 0.1 درصد در ارز پیشنهادی برای هر معامله وجود دارد.

Google Authenticator

CoinBene امکان امنیت بیشتر را از طریق Google Authenticator فراهم می کند. با بارگیری برنامه برای Google Authenticator در تلفن هوشمند خود ، از طریق فروشگاه Google Play یا Apple App Store شروع کنید. همچنین می توانید پیوندهای بارگیری این برنامه را در صفحه “FAQ راهنما” در CoinBene بیابید. وقتی برنامه روی تلفن شما قرار گرفت ، روی نماد “+” که در گوشه بالا سمت راست قرار دارد کلیک کنید ، سپس “وارد کردن این کلید” یا “بارکد اسکن” را انتخاب کنید. سپس می توانید به صورت دستی کلید داخل تصویر موجود در صفحه “FAQ راهنمای” CoinBene را وارد کنید یا کد QR را اسکن کنید.

Google Authenticator

Google Authenticator یک کد تأیید ایجاد می کند که طول آن شش رقم است. کدی که به شما داده می شود را وارد کنید. به یاد داشته باشید که کدهای تأیید پیام کوتاه در 10 دقیقه منقضی می شوند ، در حالی که کدهای تأیید ایمیل در 30 دقیقه منقضی می شوند. کدهای Google Authenticator فقط در 30 ثانیه منقضی می شوند. اگر با مشکلی روبرو شدید ، زمان را در رایانه و تلفن هوشمند خود همگام سازی کنید. پس از تنظیم Google Authenticator ، تمام اقدامات امنیتی آینده و تلاش برای ورود به سیستم به یک کد شش رقمی جدید Google Authenticator احتیاج دارد که هر 30 ثانیه تغییر می کند.

اگر برای Google Authenticator ثبت نام می کنید ، CoinBene به شما پیشنهاد می دهد در زمان اتصال Google Authenticator کد یا کلید QR را ذخیره کنید. اگر تلفن هوشمند فعلی خود را گم کنید یا یک نسخه ارتقا دهید ، امکان اتصال برنامه امنیتی بر روی تلفن جدید را فراهم خواهید کرد. اگر این کد QR یا کلید پشتیبان را ندارید ، می توانید برای CoinBene ایمیل ارسال کرده و وضعیت را توصیف کنید. سپس بخش IT پیوند Google Authenticator به حساب شما را می بندد. در زمان نوشتن مقاله ، CoinBene به طور خاص اعلام می کند که در صورت بروز این مورد به ایمیل [email protected] ایمیل کند.

CoinBene Coni Token

Coni یا CoinBene Token رمز رمز ارز است. Coni مزایای متعددی برای دارندگان رمز دارد ، از جمله 40 درصد سود خالص پلت فرم هر ماه به دارندگان Coni و در نهایت به صورت هفتگی. دارندگان Coni تا 70 درصد هزینه معاملات تخفیف دریافت می کنند. همچنین ودیعه تضمین و رأی دادن به لیست وجود دارد.

Coni Token

حجم کلی 1 میلیارد دلار وجود دارد که هرگز افزایش نخواهد یافت و Coni یک سکه ERC20 است. از کل کونی ، 40 درصد توسط تیم ، 30 درصد برای افت هوا برای شرکت کنندگان ، 10 درصد برای بازاریابی و 10 درصد نهایی برای صندوق حمایت از سرمایه گذاران اختصاص داده شده است. بخش “تیمی” Coni برای توسعه ویژگی ها ، نگهداری فنی و به روزرسانی CoinBene و پشتیبانی تحقیقاتی است. این سکه ها به یک باره آزاد نمی شوند. در عوض ، 10 درصد یک سال بعد آزاد می شود. دو درصد ، دو ، سه و چهار سال بعد و 30 درصد پنج سال بعد.

برنامه های CoinBene

در حال حاضر برنامه های CoinBene برای هر دو سیستم عامل Android و Apple وجود دارد. به جای یافتن برنامه در فروشگاه های مربوطه ، می توانید آن را از طریق وب سایت CoinBene از صفحه “Download APP” در نوار ناوبری اصلی بارگیری کنید. با این کار به صفحه ای با پیوندهای هر دو ، پیوندی برای Android و کد QR برای اسکن اپل منتقل خواهید شد.

برنامه های CoinBene

هزینه های CoinBene

CoinBene در معاملات انجام شده بر روی سیستم عامل خود ، 0.1٪ ثابت می گیرد ، هزینه ها با ارز تجاری محاسبه می شوند. به عنوان مثال اگر بیت کوین را با USDT خریداری یا می فروشید ، آنها این هزینه را از دو طرف تجارت دریافت می کنند. آنها فقط هزینه معاملات انجام شده را دریافت می کنند ، بنابراین اگر سفارشی را تنظیم کنید که کاملاً منطبق نباشد یا بخشی از آن را لغو کنید ، این هزینه فقط برای قسمت تکمیل شده اعمال می شود.

CoinBene به طور مستقیم هزینه های واقعی هنگام برداشت را لیست نمی کند ، آنها موارد زیر را بیان می کنند:

“CoinBene هزینه معامله بلاکچین را از کاربران دریافت می کند ، هنگامی که درخواست برداشت می کنند و برای تأیید آنها به استخراج کنندگان بلاکچین پرداخت می کند. هزینه Blockchain با همان ارز دریافت می شود که کاربر قصد برداشت آن را دارد. برای توکن های ERC20 یا سایر نشانه های مبتنی بر قرارداد هوشمند ، Coinbene همچنان ارز مشابهی را که کاربر پس می گیرد جمع می کند. “

نتیجه

CoinBene صرافی جدیدتری است که رتبه بندی مبادلات را از نظر حجم بالا برده است ، در حال حاضر در لیست 6 است در CoinMarketCap با بیش از 300 میلیون دلار حجم تجارت. این نکته قابل توجه است و بدون شک به نشانه CONI آنها بستگی دارد – کاربران 100 درصد هزینه تجارت خود را در Coni دریافت می کنند. سپس به دارندگان توکن با درصدی از هزینه های معاملاتی بورس پاداش داده می شود.

جلد CoinBene

آیا این رمز برای حفظ ارزش طولانی مدت ادامه دارد یا خیر ، باید منتظر ماند اما با این مدل موفق توکن های مبادله ای که با Binance و Kucoin دیده می شود ، احتمال خوبی وجود دارد.

تا جایی که خود مبادلات انجام می شود ، استفاده از آن ساده ، تمیز و آسان است و از طراحی و طرح مشابه سایر مبادلات پیروی می کند. البته ، این یک مبادله متمرکز است ، بنابراین شما باید در هنگام تجارت در آنجا احتیاط کنید – هرگز مانده های بزرگ را نگه ندارید ، معاملات خود را انجام ندهید و به کیف پول های خود بازگردید.

من می خواهم شفافیت بیشتری را در بورس ببینم ، هیچ اطلاعات واضحی درباره شرکت در پشت آن وجود ندارد ، در شرایط و ضوابط آنها نام شرکت به عنوان “CoinBene Limited Vanuatu” ذکر شده است.

در نهایت ، من نمی توانم دلیل عمده ای برای استفاده از CoinBene ببینم ، مگر اینکه بخواهید توکن های CONI را جمع آوری کنید ، چند سکه کوچکتر را لیست می کند که ممکن است در جاهای دیگر پیدا نکنید اما برای تجارت معاملات محبوب تر ، بهتر است بیشتر به سکه های بزرگتر بچسبید صرافی هایی مانند Binance ایجاد کرده است.

CoinBene

src = “~ images \ beginners-guide-to-coinbene-complete-review.gif”

alt = “بررسی CoinBene”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 7

راحتی در استفاده

8.0 / 10

شهرت، آبرو

6.0 / 10

هزینه ها

7.0 / 10

پشتیبانی مشتری

7.0 / 10

روش های پرداخت

7.0 / 10

طرفداران

  • رابط تجارت خوب
  • مزایای نشانه CONI
  • ساده برای استفاده
  • برنامه های تلفن همراه

منفی ها

  • عدم شفافیت
  • ارز فیات پذیرفته نیست
  • تبادل جدید
  • هزینه های برداشت را لیست نمی کند

بازدید {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"CoinBene","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / آپلودها / / 2018 \ / 06 \ /coinbene-review.gif","شرح":"CoinBene یکی از بسیاری از مبادلات جدید رمزنگاری است که برای سهولت در تجارت در دارایی های رمزنگاری خود به شیوه ای مطمئن و قابل اعتماد برای افراد سراسر جهان طراحی شده است. استفاده از این پلتفرم نسبتاً ساده است ، طیف وسیعی از جفت های تجاری را ارائه می دهد و مانند سایر سیستم عامل های تجاری دارای رابط تبادل آشنایی است ، بنابراین…","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"7.00"},"نام":"CoinBene","بررسی بدن":"CoinBene یکی از بسیاری از مبادلات جدید رمزنگاری است که برای سهولت در تجارت در دارایی های رمزنگاری خود به شیوه ای مطمئن و قابل اعتماد برای افراد سراسر جهان طراحی شده است. استفاده از این پلتفرم نسبتاً ساده است ، طیف وسیعی از جفت های تجاری را ارائه می دهد و مانند دیگر سیستم عامل های تجاری دارای رابط تبادل آشنایی است ، بنابراین برای کاربران جدید منحنی یادگیری وجود ندارد. \ r \ n \ r \ nCoinBene برای باز است کاربران در سراسر جهان و چندین زبان مختلف را ارائه می دهد ، این امکان را برای بیشتر افراد فراهم می کند تا از وب سایت به زبانی که به آن تسلط دارند ، اگر نه بومی صحبت كنند. زبان پیش فرض چینی است ، اما می توانید وب سایت را به انگلیسی ، پرتغالی ، ویتنامی ، مالایی ، اسپانیایی یا کره ای تغییر دهید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n آدرس CoinBene در سنگاپور واقع شده است در خیابان 1 کلمن ، آدلفی. به همین ترتیب ، می توان فرض کرد که بستر مبادله خارج از سنگاپور است ، کاملاً ایمن است. \ r \ n \ r \ n وقتی این صرافی جدید رمزنگاری را مرور می کنیم ، این مطلب را بخوانید. \ r \ n بازدید از CoinBene \ r \ n طراحی CoinBene به سادگی انجام می شود طراحی شده برای ارائه ضروری ترین اطلاعاتی است که کاربران برای استفاده از سیستم عامل نیاز دارند و از طریق سایر مبادلات مشابه مانند Kucoin و Binance دنبال می شود. در نوار پیمایش اصلی ، دسته هایی برای تبادل ، بارگیری برنامه ، سوالات متداول راهنما و اطلاعات مربوط به Coni وجود دارد. در گوشه سمت راست بالا ، گزینه های مورد انتظار برای ورود به سیستم یا ثبت نام در یک حساب را پیدا می کنید. در سمت راست این ، می توانید زبان را برای سیستم عامل تغییر دهید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n در زیر نوار اصلی پیمایش ، پیوندهایی به اطلاعات مفید مانند “Coni چیست” وجود دارد معرفی راهنمای عملکرد \ u201d و \ u201c. درست در زیر این ، می توانید برخی از آخرین اطلاعیه ها را مشاهده کنید. بلافاصله در زیر این قسمت از صفحه اصلی است که بیشتر کاربران به آن علاقه مند خواهند شد: لیست های فعلی برای سکه های مختلف. \ r \ n \ r \ n جفت ارزهای رمزپایه بسته به اینکه شامل USDT ، ETH یا BTC هستند به سه تب مختلف تقسیم می شوند . هر ردیف نام ارز رمزنگاری شده ، نماد را در یک جفت ، آخرین قیمت ، قیمت مرجع ، درصد تغییر ، تغییر در اعداد ، حجم معاملات 24 ساعته (در ارز رمزپایه داده شده) و عملکرد (که نشان می دهد) را نشان می دهد. تقریباً همیشه تجارت است). گزینه ای برای تغییر روش مرتب سازی ارزهای رمزپایه بر اساس قیمت یا تغییر مانند سایر سیستم عامل ها وجود ندارد ، بنابراین باید آنها را به ترتیب ذکر شده مشاهده کنید. با این وجود ، در جستجوی جفت انتخابی خود در گوشه بالا سمت راست لیست ها یک عملکرد جستجو وجود دارد. در صورت انتخاب ، می توانید روی هر نقطه از یک ردیف جفت رمزنگاری شده کلیک کنید و برای تجارت آن به صفحه مبادله منتقل شوید. \ r \ n ثبت نام حساب CoinBene \ r \ n \ r \ n ایجاد حساب CoinBene نسبتاً ساده است. با انتخاب “ثبت نام” در گوشه بالا سمت راست صفحه اصلی شروع کنید. با این کار می توانید به صفحه مربوطه بروید و در آنجا یک فرم برای پر کردن با آدرس ایمیل و رمزعبور خود مشاهده خواهید کرد. گزینه ثبت نام با استفاده از ایمیل پیش فرض است ، اما در صورت تمایل می توانید با تلفن همراه خود نیز ثبت نام کنید. برای انجام این کار ، فرم را با ایمیل و رمز عبور خود پر نکنید. در عوض ، روی دکمه آبی رنگ \ “ثبت نام \” و در سمت راست ، روی \ “تلفن همراه \” کلیک کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n شما باید یک رمز عبور ایجاد کنید که بین شش تا 20 رقم باشد ، از جمله حروف و اعداد. هنگام ایجاد رمز عبور ، سیستم قدرت خود را به شما می گوید ، بنابراین در صورت لزوم می توانید تنظیم کنید. اکنون ، به حساب ایمیل خود بروید ، در آنجا پیامی را برای تأیید ایمیل مشاهده خواهید کرد. برای تأیید حساب خود ، روی پیوند موجود کلیک کنید. سپس ، شما آماده شروع معاملات هستید. \ r \ n سپرده های CoinBene \ r \ n \ r \ n برای واریز وجه به حساب CoinBene خود ، با ورود به حساب خود شروع کنید. در سمت چپ صفحه حساب خود ، آدرس ایمیل و تنظیمات خود را مشاهده خواهید کرد. روی تنظیمات کلیک کنید و اطمینان حاصل کنید که تأیید صحت را تنظیم کرده اید ، بدین معنی که ایمیل و تلفن همراه شما تنظیم شده است. \ r \ n \ r \ n به سمت چپ صفحه برگردید ؛ در زیر تنظیمات ، عنوان عناوین \ u201cAsets را مشاهده خواهید کرد. گزینه دوم در زیر این عنوان \ u201cDeposit است. روی پیوند کلیک کنید و سپس نمادی را که می خواهید واریز کنید از فهرست کشویی نزدیک بالای قسمت انتخاب کنید صفحه. سپس آدرس واریزی را مشاهده خواهید کرد ، هم به صورت کد ذکر شده و هم به عنوان کد QR. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n از هر یک از اینها استفاده کنید تا با ارسال سکه ها به آدرس ، مقدار دلخواه سکه ها را واریز کنید. واریز باید در همان سوابق Deposit Records شما نشان داده شود. فقط مطمئن شوید که فقط سکه رمزنگاری شده را مشخص می کنید زیرا هر altcoin آدرس خاص خود را دارد. اگر به طور تصادفی ارز رمزنگاری شده را به آدرسی که برای رمزنگاری دیگری طراحی شده ارسال کنید ، بودجه از دست می رود و CoinBene مسئولیتی در قبال این امر ندارد. گزینه \ u201cWithdraw \ u201d مستقیماً در زیر \ u201cDeposit \ u201d در \ u201cAssets قرار دارد. \ u201d \ r \ n پشتیبانی از ارزهای رمزپایه \ r \ n \ r \ nCoinBene از لیست گسترده ای از جفت ارزهای رمزپایه پشتیبانی می کند. همه آنها شامل USDT ، ETH یا BTC هستند. به دلیل دامنه جفت های مختلف ، پشتیبانی از محبوب ترین ارزهای رمزپایه و همچنین برخی از آنها را که ممکن است نشنیده باشید ، پیدا خواهید کرد. براساس جفت های ذکر شده در صفحه اصلی ، 31 جفت شامل USDT ، 50 جفت ETH و 24 BTC وجود دارد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n همچنین می توانید برای لیست سکه خود اقدام کنید در CoinBene ، با پیوند به اطلاعات مربوطه در پایین صفحه اصلی. الزامات خاصی برای ذکر سکه وجود دارد ، از جمله پروژه ای با برنامه کاربردی (یا برنامه های کاربردی) و فن آوری پیشرفته ، برای داشتن یک جامعه خوب نگهداری شده که به طور گسترده تبلیغ می شود و فعال است ، به خوبی تنظیم می شود و هیچ خطر سیاسی ندارد و برای فاش کردن جزئیات و پیشرفت پروژه به موقع ، مانند طرح توسعه و کاغذ سفید. صفحه مورد نیاز دارای پیوندی به فرم Google برای تکمیل برنامه لیست است. \ r \ n \ r \ n همچنین حذف لیست سکه ها و جفت های تجاری امکان پذیر است. در همان صفحه شرایطی که ممکن است در آن رخ دهد را شرح می دهد ، مانند اینکه تیم پروژه برکنار شده است. این پروژه مقررات و قوانین محلی را نقض می کند. این پروژه مدیریت ریسک انطباق را انجام نمی دهد. تیم قادر به حل به موقع مسائل امنیتی یا فنی نیست. یا CoinBene (یا دیگران) اطلاعات جعلی ، غیراصولی ، یا نادرست را کشف می کنند. اگر یک سکه یا جفت از لیست حذف شود ، CoinBene این برنامه حذف شده برنامه ریزی شده را حداقل پنج روز تقویمی پیش از موعد ارسال می کند و کاربران 30 روز فرصت برای برداشت دارایی دارند. \ r \ n نحوه تجارت در CoinBene \ r \ n \ r \ n صفحه تبادل در CoinBene مشابه صفحه های دیگر است ، به این معنی که شما بیشترین اطلاعات را دقیقاً همان جایی که انتظار دارید پیدا خواهید کرد. در سمت چپ صفحه ، همه جفت ارزهای رمزپایه شده را مشاهده می کنید که یک بار دیگر بر اساس اینکه شامل USDT ، ETH یا BTC هستند تقسیم می شوند. سه ستون وجود دارد که سکه را در جفت ، مقدار و درصد تغییر نشان می دهد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n در سمت راست این ، نمودار بازار برای جفت ارز رمزنگاری شده را مشاهده خواهید کرد شما انتخاب کرده اید درست بالای نمودار ، قیمت فعلی ، قیمت مرجع ، تغییر در درصد و حجم 24 ساعته را مشاهده خواهید کرد. نمودار به خودی خود یک نمودار شمعدانی است که می تواند روی هر نقطه حرکت کند تا مقادیر خاص باز ، زیاد ، کم و نزدیک را همراه با تاریخ و زمان مشخص مشاهده کند. می توانید فواصل زمانی را به پنج ، 15 یا 30 دقیقه تغییر دهید. یک یا چهار ساعت یا یک روز ، هفته یا ماه. همچنین گزینه هایی برای افزودن یا حذف MACD ، RSI و KD وجود دارد. همچنین می توانید برای کمک به شما در استراتژی معاملات ده ها شاخص به نمودار اضافه کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n دکمه تنظیمات روی نمودار شمعدان به شما امکان می دهد سبک را به میله ها ، شمع های توخالی تغییر دهید ، هایکین آشی ، نمودارهای خط یا منطقه. همچنین می توانید رنگ ها ، حاشیه ها ، فتیله ها ، محل مقیاس را تنظیم کنید ، حداقل تیک ، مقیاس ها ، پس زمینه ها و مناطق زمانی را نادیده بگیرید. \ r \ n \ r \ n در زیر نمودار و در مرکز صفحه ، فرم خرید را مشاهده خواهید کرد یا رمز ارز موردنظر را بفروشید ، مانند BTC در مورد BTC \ / USDT. خرید به رنگ سبز ظاهر می شود ، در حالی که فروش با قرمز است. در هر صورت ، می توانید قیمت و مقدار را وارد کنید یا یک ربع ، نصف یا کل رمزنگاری خود را برای خرید یا فروش انتخاب کنید (USDT برای خرید و BTC برای فروش در این مورد). تراز موجود بلافاصله زیر این نمایش داده می شود. وقتی قیمت را به USDT و مقدار را به BTC وارد می کنید (در این مثال) ، مقدار USDT به طور خودکار نمایش داده می شود. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n به سمت راست فرم های خرید و فروش اما هنوز مستقیماً در زیر نمودار ، سفارشات فعلی را برای خرید و فروش مشاهده خواهید کرد. هر یک از آنها با عنوان Ask1 ، Ask2 و غیره یا Bid1 ، Bid2 و … برچسب گذاری شده اند و قیمت و مقدار درخواست را در ستون های جداگانه ذکر کرده اند. مستقیماً در زیر این ، شما می توانید آخرین معاملات انجام شده را با جفت ارز رمزنگاری شده مشاهده کنید و در سمت چپ آن ، می توانید سفارشات خود را مشاهده کنید. \ r \ n \ r \ n توجه داشته باشید که هزینه معاملات کم 0.1 درصد در ارز را برای هر معامله نقل قول کنید. \ r \ nGoogle Authenticator \ r \ nCoinBene امکان امنیت بیشتر را از طریق Google Authenticator فراهم می کند. با بارگیری برنامه برای Google Authenticator در تلفن هوشمند خود ، از طریق فروشگاه Google Play یا Apple App Store شروع کنید. همچنین می توانید پیوندهای بارگیری این برنامه را در صفحه سQالات متداول راهنما در CoinBene بیابید. پس از اینکه برنامه روی تلفن شما قرار گرفت ، روی نماد پیدا شده در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید ، سپس انتخاب کنید که این کلید \ u201d یا مرکز بارکد اسکن را در مرکز قرار دهید. \ u201d شما می توانید کلید را در تصویر به صورت دستی وارد کنید در صفحه سQالات متداول راهنمای CoinBene یا کد QR را اسکن کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nGoogle Authenticator یک کد تأیید را ایجاد می کند که طول آن شش رقم است. کدی که به شما داده می شود را وارد کنید. به یاد داشته باشید که کدهای تأیید پیام کوتاه در 10 دقیقه منقضی می شوند ، در حالی که کدهای تأیید ایمیل در 30 دقیقه منقضی می شوند. کدهای Google Authenticator فقط در 30 ثانیه منقضی می شوند. اگر با مشکلی روبرو شدید ، زمان را در رایانه و تلفن هوشمند خود همگام سازی کنید. پس از تنظیم Google Authenticator ، کلیه اقدامات امنیتی آینده و تلاش برای ورود به سیستم به یک کد شش رقمی جدید Google Authenticator احتیاج دارد که هر 30 ثانیه تغییر می کند. \ r \ n \ r \ n اگر در Google Authenticator ثبت نام می کنید ، CoinBene به شدت پیشنهاد می کند که کد QR یا کلید در زمان اتصال Google Authenticator. اگر تلفن هوشمند فعلی خود را گم کنید یا یک نسخه ارتقا دهید ، امکان اتصال برنامه امنیتی بر روی تلفن جدید را فراهم خواهید کرد. اگر این کد QR یا کلید پشتیبان را ندارید ، می توانید برای CoinBene ایمیل ارسال کرده و وضعیت را توصیف کنید. سپس بخش IT پیوند Google Authenticator به حساب شما را می بندد. در زمان نوشتن مقاله ، CoinBene به طور خاص اعلام می کند که در صورت بروز این مورد به ایمیل [email protected] ارسال کند. \ r \ nCoinBene Coni Token \ r \ nConi یا CoinBene Token رمز رمز ارز است. Coni مزایای متعددی برای دارندگان رمز دارد ، از جمله 40 درصد سود خالص پلت فرم که هر ماه به دارندگان Coni تعلق می گیرد و در نهایت به صورت هفتگی. دارندگان Coni تا 70 درصد هزینه معاملات تخفیف دریافت می کنند. همچنین ودیعه تضمینی و رأی دهی وجود خواهد داشت. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n حجم کلی 1 میلیارد دلار وجود دارد که هرگز افزایش نخواهد یافت و Coni یک سکه ERC20 است. از کل کونی ، 40 درصد توسط تیم ، 30 درصد برای افت هوا برای شرکت کنندگان ، 10 درصد برای بازاریابی و 10 درصد نهایی برای صندوق حمایت از سرمایه گذاران اختصاص داده شده است. قسمت تحت کنترل تیم Coni برای توسعه ویژگی ها ، نگهداری فنی و به روزرسانی CoinBene و پشتیبانی تحقیقاتی است. این سکه ها به یک باره آزاد نمی شوند. در عوض ، 10 درصد یک سال بعد آزاد می شود. دو درصد ، دو ، سه و چهار سال بعد و پنج سال بعد 30 درصد. \ r \ n برنامه های CoinBene \ r \ n در حال حاضر برنامه های CoinBene برای Android و Apple وجود دارد. به جای یافتن برنامه در فروشگاه های مربوط به برنامه ، می توانید آن را از طریق وب سایت CoinBene از صفحه “بارگیری برنامه” در نوار ناوبری اصلی بارگیری کنید. با این کار شما به صفحه ای با پیوندهای هر دو ، پیوندی برای Android و کد QR برای اسکن اپل منتقل می شوید. \ r \ n \ r \ n \ r \ nCoinBene Fees \ r \ nCoinBene یک معامله 0.1٪ معاملات ساخته شده بر روی سیستم عامل خود ، هزینه ها در ارز تجاری دریافت می شود. به عنوان مثال اگر بیت کوین را با USDT خریداری یا می فروشید ، آنها این هزینه را از دو طرف تجارت دریافت می کنند. آنها فقط هزینه معاملات انجام شده را دریافت می کنند ، بنابراین اگر سفارشی را تنظیم کنید که کاملاً منطبق نباشد یا بخشی از آن را لغو کنید ، هزینه ها فقط برای قسمت تکمیل شده اعمال می شوند. \ r \ n \ r \ nCoinBene مستقیماً لیست نمی کند هزینه های دقیق هنگام انجام برداشت ، موارد زیر را ذکر می کنند: \ r \ n \"CoinBene هزینه معامله بلاکچین را هنگام درخواست برای برداشت و پرداخت به ماینرهای بلاکچین برای تأیید ، از کاربران دریافت می کند. هزینه Blockchain با همان ارز دریافت می شود که کاربر قصد دارد آن را برداشت کند. برای توکن های ERC20 یا سایر نشانه های مبتنی بر قرارداد هوشمند ، Coinbene همچنان ارز مشابهی را که کاربر خارج می کند جمع خواهد کرد. \"\ r \ n نتیجه گیری \ r \ nCoinBene صرافی جدیدتری است که رتبه بندی مبادلات را از نظر حجم بالا برده است ، در حال حاضر با بیش از 300 میلیون دلار حجم تجارت در فهرست 6 در CoinMarketCap قرار دارد. این نکته قابل توجه است و بدون شک به نشانه CONI آنها بستگی دارد – کاربران 100 درصد هزینه تجارت خود را در Coni دریافت می کنند. سپس به دارندگان رمز با درصدی از هزینه های معاملاتی بورس پاداش داده می شود. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n آیا این رمز برای حفظ ارزش طولانی مدت ادامه دارد ، باید دید اما با این وجود مدل موفق توکن های مبادله ای که با Binance و Kucoin دیده می شود ، احتمال خوبی وجود دارد. \ r \ n \ r \ n تا آنجا که خود مبادله انجام می شود ، استفاده از آن ساده ، تمیز و آسان است و از یک طرح و طرح مشابه برای سایر مبادلات البته ، این یک مبادله متمرکز است بنابراین شما باید در هنگام تجارت در آنجا احتیاط کنید – هرگز مانده های بزرگ را نگه ندارید ، معاملات خود را انجام ندهید و به کیف پول خود بازگردید. \ r \ n \ r \ n من مایلم شفافیت بیشتری را در مورد مبادله ، هیچ اطلاعات روشنی در مورد شرکت پشت آن وجود ندارد ، در شرایط و ضوابط آنها نام شرکت به عنوان \"CoinBene Limited وانواتو \".\ r \ n \ r \ n در نهایت ، من دلیل عمده ای برای توصیه استفاده از CoinBene نمی بینم ، مگر اینکه بخواهید نشانه های CONI را جمع آوری کنید ، چند سکه کوچکتر را لیست می کند که ممکن است در جاهای دیگر پیدا نکنید ، اما برای تجارت محبوب تر بهتر است به مبادلات بزرگتر مستقر مانند Binance پایبند نباشید.","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"},"تاریخ منتشر شده":"2018-06-29"}}