راهنمای مبتدیان برای CoinSwitch: بررسی کامل

بررسی CoinSwitch

CoinSwitch یک جمع کننده اطلاعات مبادله ارز رمزنگاری شده است ، داده هایی مانند نرخ از مبادلات برجسته موجود در سراسر جهان را جمع آوری می کند. این پلتفرم به کاربران امکان می دهد ارز رمزنگاری شده خود را در صرافی ها با بهترین نرخ ، مانند عملکرد Changelly و Shapeshift ، تبدیل کنند. این یک رابط کاربر پسند است که استفاده از آن بصری است و یک جفت ارز رمزپایه ارائه می دهد.

بررسی CoinSwitch

این صرافی خاطرنشان می کند که گسترده ترین پیشنهاد ارزهای رمزپایه را دارد و بیش از 250 سکه مختلف برای انتخاب دارد. علاوه بر این ، بیش از 6000 جفت ارز رمزپایه پشتیبانی می شود. CoinSwitch همچنین به راحتی معاملات ، پلت فرم یکپارچه با دسترسی به اطلاعات از طریق چندین صرافی و پشتیبانی قابل اعتماد افتخار می کند.

وب سایت CoinSwitch

CoinSwitch به عنوان یک مبادله کننده مبادلات ، با مقایسه خودکار نرخ ها برای جفت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده در صرافی های معمول ، در زمان زیادی صرفه جویی می کند. به این ترتیب ، کاربران نیازی به بررسی مبادله های متعدد ندارند تا تأیید کنند که بهترین نرخ را دریافت می کنند. به عنوان یک پاداش ، توانایی مقایسه آسان نرخ ارز در صرافی ها این احتمال را افزایش می دهد که کاربران نرخ بهتری داشته باشند و در صرافی خود قرار بگیرند و ارزش دارایی های رمزنگاری شده خود را به حداکثر برسانند..

از CoinSwitch دیدن کنید

CoinSwitch از چه سکه ها و جفتهایی پشتیبانی می کند?

شما نمی توانید به طور خلاصه تمام سکه ها یا جفت ارزهای رمزپایه را پشتیبانی کنید که به دلیل حجم زیاد آنها توسط CoinSwitch پشتیبانی می شود. همانطور که گفته شد ، بیش از 250 ارز رمزپایه و بیش از 6000 جفت ممکن وجود دارد. این یک لیست در حال اجرا از ارزهای رمزپایه ای است که از آن در وب سایت پشتیبانی می کند ، نگه می دارد ، بنابراین شما می توانید در عرض چند ثانیه به راحتی بررسی کنید که ارزهای رمزپایه انتخابی شما پشتیبانی دارند یا خیر. ارزها در پنج صفحه پخش شده اند و بیشتر به ترتیب حروف الفبا هستند. با این حال ، یک تابع جستجوی راحت ، تشخیص ارز مورد نیاز برای تجارت را آسان می کند.

سکه های پشتیبانی شده

آیا CoinSwitch از ارزهای فیات پشتیبانی می کند?

CoinSwitch از هیچ ارز فیات پشتیبانی نمی کند ، که از نظر مزایا و معایب یک معامله است. این بدان معنی است که شما برای استفاده از CoinSwitch باید رمز ارز داشته باشید و نمی توانید با کارت اعتباری یا انتقال بانکی سپرده گذاری کنید. از آنجا که CoinSwitch از ارزهای فیات پشتیبانی نمی کند ، بسته به کشوری که در آن زندگی می کنید ، تحت مقررات کمتری وجود دارد یا هیچ مقرراتی در اختیار شما قرار نمی دهد. با این حال ، این بدان معناست که این پلتفرم با استانداردهای کمتری نگهداری می شود و به کاربران اجازه می دهد بررسی ها را برای تأیید اعتبار CoinSwitch بررسی کنند.

CoinSwitch چه تبادلاتی را نشان می دهد?

CoinSwitch برای به دست آوردن بهترین نرخ ممکن در هر لحظه ، با چندین صرافی پیشرو در رمز ارز کار می کند. پیشنهاداتی از Bittrex ، CoinSwitch خود ، Changelly ، Changer ، Cryptopia ، Evercoin و ShapeShift خواهید یافت. به دلیل مبادلات زیاد داده های جمع آوری شده CoinSwitch ، به احتمال زیاد جفت ارز رمزنگاری شده موردنظر خود را پیدا خواهید کرد ، یعنی چگونه بیش از 6000 جفت ارز ارائه می دهد. اگر صرافی یکی از ارزهای رمزنگاری شده شما را نداشته باشد ، لیست پیشنهادی صفحه در CoinSwitch به شما می گوید که این صرافی از جفت پشتیبانی نمی کند.

چگونه با CoinSwitch تجارت می کنید?

روش های مختلفی برای تجارت با استفاده از CoinSwitch وجود دارد. ارز رمزنگاری شده خود را می توانید در لیست سکه های پشتیبانی شده ذکر شده در بالا بیابید. وقتی ارز مورد نظر را پیدا کردید ، می توانید روی دکمه “تجارت” کنار آن کلیک کنید. از آنجا ، CoinSwitch شما را به صفحه ای می برد که می توانید ارز رمزنگاری شده دیگر را در جفتی که می خواهید با آن معامله کنید یا از آن تنظیم کنید..

همچنین می توانید بیشتر این مراحل را نادیده بگیرید و به سادگی دو ارز مورد نظر برای مبادله را در صفحه اصلی وارد کنید ، سپس روی “مشاهده همه پیشنهادات” کلیک کنید. هنگام تنظیم ارزهای ذکر شده در منوی کشویی ، متوجه خواهید شد که در بالا “مشاهده همه پیشنهادات” ، علاوه بر پیشنهادی که در فرم جستجو وجود دارد ، تعداد پیشنهادهای موجود نیز نمایش داده می شود.

مبادلات

مهم نیست که از کدام صفحه شروع کنید ، با پیشنهادات به صفحه آورده خواهید شد. به پایین اسکرول کنید تا همه آنها را مشاهده کنید ، که شامل گزینه های مختلفی است. مشاهده خواهید کرد که برخی از پیشنهادات با نرخ ثابت برای 10 دقیقه ذکر شده اند ، در حالی که برخی دیگر فقط نرخ فعلی هستند. به دلیل نوسان زیاد ارز رمزنگاری شده ، شما باید انتخاب کنید که آیا می خواهید از بهترین نرخ فعلی استفاده کنید یا ترجیح می دهید نرخ قفل شده را انتخاب کنید ، بنابراین می توانید روی آن حساب کنید.

هنگامی که صرافی خود را انتخاب کردید ، آدرس کیف پول خود را وارد کنید ، تائید کنید که اطلاعات صحیح است. شرایط را بخوانید و “بعدی” را فشار دهید. آدرس مبادله ای را مشاهده خواهید کرد که رمزعبور را به آن ارسال می کنید. به محض دریافت ارز رمزنگاری شده شما ، آنها شروع به تبدیل می کنند.

نحوه تجارت

بستر استفاده چگونه است?

به طور کلی ، استفاده از پلت فرم CoinSwitch بسیار شهودی است. منوهای کشویی موجود در صفحه اصلی ، جستجوی ارزهای رمزپایه با برچسب های واضح که بر روی آنها “شما ارسال می کنید ___” و “شما دریافت می کنید ___” را ساده می کند ، بنابراین بدیهی است که رمزنگاری را باید در هر دو منو وارد کنید. حتی اگر به طور کلی در رمز ارز و مبادلات کاملاً تازه کار هستید ، باید بتوانید به سرعت CoinSwitch را بفهمید. برای کسانی که به کمک بیشتری نیاز دارند ، در بخش سQالات متداول دستورالعمل های گام به گام ارائه شده است.

در حالی که استفاده از این پلتفرم با رابط کاربری بصری ساده است ، اما فاقد ویژگی است. برای معامله گر معمولی یا کسی که فقط گاهی اوقات نیاز به انجام مبادله دارد ، مقدار کافی وجود دارد ، اما بازرگانان باتجربه باید تحقیقات بیشتری انجام دهند شما نمی توانید تاریخچه معاملات ، کتاب سفارشات یا نمودارهای قیمت را در CoinSwitch ، ابزاری که معمولاً در سایر صرافی ها یافت می شوند ، پیدا کنید. با این حال ، این ممکن است به این دلیل باشد که CoinSwitch در درجه اول یک تجمع مبادله است.

نظرات مشتری CoinSwitch

بررسی های آنلاین در مورد CoinSwitch با گرفتن رتبه “عالی” در TrustPilot که یک امتیاز کلی از 70 بررسی در زمان نوشتن است ، تا حد زیادی مثبت است..

نظرات مشتری

چند مورد بررسی منفی وجود دارد که مربوط به کند بودن یا عدم دریافت تراکنش های خاص است ، خود CoinSwitch به این بررسی ها با حل مشکل پاسخ داده است که دیدن آنها خوب است.

چگونه می توانید معاملات خود را پیگیری کنید?

CoinSwitch امکان ردیابی مبادلات شما را با سهولت فراهم می کند. این برگه “ردیابی” در صفحه اصلی دارد بنابراین می توانید معاملات خود را ردیابی کنید. با ادامه روند ، متوجه خواهید شد که مراحل مختلفی مانند “تأیید بلاکچین” ، “مبادله” ، “شروع انتقال به کیف پول شما” و “انتقال مسیر” را طی می کند. همیشه می توانید برگه را در مرورگر خود ببندید و بعداً برای تأیید وضعیت معامله خود به آن برگردید. فقط مطمئن شوید که شناسه سفارش خود را دارید زیرا این مورد برای پیگیری معامله ضروری است.

معاملات به طور معمول چقدر طول می کشد?

در بیشتر موارد ، پردازش یک معامله CoinSwitch بین 15 تا 30 دقیقه طول خواهد کشید. پردازش معاملات بزرگتر بر اساس ظرفیت بلاکچین و اندازه تراکنش شما طولانی تر می شود. این معاملات “بزرگ” معمولاً از حدود یک BTC شروع می شوند. همچنین این احتمال وجود دارد که یک تراکنش به دلیل بارگذاری بیش از حد در بلاکچین طولانی تر شود ، چیزی که می تواند بر هر زنجیره بلوکی تأثیر بگذارد. از آنجا که CoinSwitch نمی تواند این تأخیرها را کنترل کند ، تنها گزینه شما در این شرایط صبر است. کاربران CoinSwitch به طور منظم سرعت سریع معاملات را تأیید می کنند ، بنابراین شما معمولاً باید یک مبادله سریع را تجربه کنید.

هزینه های CoinSwitch

CoinSwitch بسته به مبادله ای که انتخاب می کنید مبادله خود را انجام دهید ، هزینه هایی را دریافت می کند. این شامل هر مبادله ای که برای معامله انتخاب می کنید نیست ، بنابراین باید از این هزینه ها مطلع باشید. انتخاب استفاده از Changelly ، Changer ، Blocktrades ، EverCoin یا ShapeShift هزینه ای از CoinSwitch ندارد. انتخاب Bittrex یا Cryptopia شامل هزینه 0.5 درصدی است و استفاده از CoinSwitch منجر به هزینه 0.6 درصدی می شود..

ExchangeFees
تغییر
تغییر شکل
تعویض
EverCoin
KuCoin 0.25٪ -0.59٪
Bittrex 0.25٪ -0.98٪
رمزنگاری 0.25٪ -0.98٪
دیگران 0.25٪ -0.98٪

این هزینه ها برای خدماتی که CoinSwitch در مقایسه تمام داده ها برای اطمینان از دریافت بهترین نرخ ارائه می دهد ، بسیار کم است. اگر صرافی صحیح را انتخاب کنید ، با استفاده از CoinSwitch برای مقایسه ، حتی با حساب کارمزد ، همچنان پس انداز خواهید کرد.

آیا CoinSwitch محدودیت های زیادی دارد?

CoinSwitch خود محدودیتی در میزان مبادله شما ندارد ، نه حداقل و نه حداکثر ، اما توجه به این موارد وجود دارد. برخی از صرافی هایی که از طریق CoinSwitch استفاده می کنید حداکثر محدودیت را دارند. علاوه بر این ، شما باید اطمینان حاصل کنید که هر مبلغی همه هزینه های شبکه گرفته شده توسط بلاکچین را پوشش می دهد. به عبارت دیگر ، مبلغی که ارسال می کنید و همچنین مقداری که دریافت خواهید کرد باید هم هزینه های شبکه خروجی و ورودی را که بلاک چین می گیرد ، پوشش دهد. اگر مبالغ کافی برای پوشش این هزینه ها مبادله نمی کنید ، باید پیامی دریافت کنید.

به یاد داشته باشید که اگر به هر حال معامله ای ارسال کنید و هزینه شبکه به اندازه کافی نباشد ، شکست می خورد و ممکن است پول خود را از دست بدهید. این هزینه های شبکه مورد نیاز است زیرا بلاکچینی که ارز رمزنگاری شده بر اساس آن ساخته شده است به طور خودکار هزینه دریافت می کند.

برنامه وابسته چیست؟?

برای ایجاد انگیزه برای کاربران CoinSwitch برای به اشتراک گذاشتن سیستم عامل با دیگران ، این یک برنامه وابسته را ارائه می دهد. شما یک لینک وابسته منحصر به فرد دریافت می کنید ، که می توانید هنگام ورود به حساب خود آن را مشاهده کنید. برای ارجاع افراد به CoinSwitch از این لینک استفاده کنید. هنگامی که آنها از CoinSwitch برای انجام مبادله استفاده می کنند ، 50 درصد سود جایزه دریافت می کنید ، سود این تبلیغ برای همیشه لطفا برای شماست. به این ترتیب می توانید پیوند را فقط با یک یا دو نفر که به طور منظم از صرافی استفاده می کنند و درآمد منفعل ناچیزی دارند ، به اشتراک بگذارید.

پشتیبانی مشتری CoinSwitch

CoinSwitch تمایل دارد برای پشتیبانی مشتری ، به ویژه سرعت پاسخگویی ، امتیازات مثبتی کسب کند. این به سرعت به مشکلات پاسخ می دهد ، و وب سایت CoinSwitch می گوید که به طور معمول در عرض 12 ساعت به ایمیل ها پاسخ می دهد. به طور کلی ، CoinSwitch دارای امتیازات بالایی توسط کاربران است. به نظر می رسد پشتیبانی مشتری با یک آدرس ایمیل ذکر شده در سیستم عامل ارائه می شود که ایده آل نیست ، سیستم بلیط یا پشتیبانی تلفنی بهتر خواهد بود اما در حال حاضر مبادله کاملاً کوچک به نظر می رسد ، بنابراین شاید با رشد این گزینه ها نیز اضافه شوند.

آیا CoinSwitch ایمن است ?

از آنجا که CoinSwitch فقط با ارزهای رمزپایه معامله می کند و نه ارزهای فیات ، محدودیت هایی که برای فیات ایجاد می کند مقید نیست. اجازه می دهد تا سطح بالایی از ناشناس ماندن ، چیزی که کاربران به طور معمول در جستجوی آن هستند ، به ویژه در دنیای ارزهای رمزپایه.

در واقع ، CoinSwitch سطح ناشناسی زیادی را ارائه می دهد که برای استفاده از بستر مبادلات نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارید. شما فقط باید اطلاعات صحیح ، از جمله آدرس کیف پول خود را وارد کنید. این کمبود حساب به معنای عدم خطر داشتن اطلاعات سرقت شده یا سایر خطرات بازداشت است. البته ، معاملات هنوز ثبت می شوند ، اما هیچ راهی وجود ندارد که بگوید چه کسی کدام معامله را انجام داده است.

از آنجا که CoinSwitch به صراحت اقدامات امنیتی خود را شرح نمی دهد ، هیچ راهی برای ارزیابی امنیت آن به روشی بی طرف وجود ندارد. حتی در این صورت ، این واقعیت که شما نیازی به وارد کردن اطلاعات خصوصی ندارید قطعاً به جلوگیری از تقلب در انواع مختلف کمک می کند. بعلاوه ، بیشتر بررسیهای این پلتفرم مثبت است. CoinSwitch مدتی است که فعالیت می کند و ادعا می کند که از معتبرترین صرافی های جهان است.

به خاطر داشته باشید که مانند هر معامله دیگر در بلاکچین ، هر معامله ای که از طریق CoinSwitch انجام شود نهایی است. این بدان معناست که اگر به طور تصادفی وجهی را به آدرس نادرستی ارسال کنید ، نمی توانید آن را بازیابی کنید ، خود یا با کمک CoinSwitch.

CoinSwitch تنظیم می شود?

در حالی که بسیاری توانایی CoinSwitch در ارائه ناشناس بودن را به عنوان یک مزیت می دانند ، این امر با فدای مقررات همراه است. از آنجا که فقط با ارزهای رمزپایه سروکار دارد ، اکثر کشورها هنوز قوانین و الزاماتی را برای این نوع مبادله ارائه نکرده اند. با این حال ، رتبه بندی و بررسی قوی مشتری در مورد CoinSwitch می تواند به کاهش برخی از نگرانی های کاربران کمک کند. همچنین لازم به ذکر است که تعداد بسیار کمی از مبادلات مانند CoinSwitch تنظیم می شوند ، بنابراین این امر غیرعادی نیست.

نتیجه

CoinSwitch به عنوان یک جمع کننده مبادله ارز رمزنگاری شده کار می کند ، داده های محبوب ترین صرافی ها را جمع آوری می کند. به این ترتیب ، در کاربران و در وقت و تلاشی که برای مقایسه نرخ در مبادلات مختلف انجام می دهند ، صرفه جویی می شود. بسته به مبادله ای که از طریق CoinSwitch استفاده می کنید ، ممکن است هزینه اضافی توسط جمع کننده از شما دریافت نشود و هزینه های آن کم است. استفاده از این پلت فرم بصری است ، اما بسیاری از ویژگی های اضافی استقبال می کنند.

ما می خواهیم در مورد افرادی که سایت را اداره می کنند شفافیت بیشتری داشته باشیم زیرا در حال حاضر هیچ نشانه مشخصی در وب سایت وجود ندارد. این مشکل بزرگی نیست هرچند که مبادلات متمرکز نیست ، بنابراین برای اتمام معاملات خود به اعتماد به بورس اعتماد نمی کنید.

به طور کلی ، CoinSwitch برای کسانی که به دنبال مبادله ارز رمزنگاری شده و دریافت بهترین نرخ در هنگام انجام این کار هستند ، یک انتخاب خوب است ، به ویژه اگر آنها به تجزیه و تحلیل اضافی یا ابزار تاریخچه نیازی ندارند.

از CoinSwitch دیدن کنید

CoinSwitch

src = “~ images \ beginners-guide-to-unitswitch-complete-review.gif”

alt = “بررسی CoinSwitch”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

راحتی در استفاده

9.0 / 10

شهرت، آبرو

9.0 / 10

هزینه ها

9.0 / 10

پشتیبانی مشتری

7.0 / 10

روش های پرداخت

8.0 / 10

طرفداران

  • بسیاری از ارزهای رمزپایه
  • آسان برای استفاده
  • معاملات ناشناس
  • هزینه های شفاف

منفی ها

  • به گزینه های پشتیبانی بیشتری نیاز دارد
  • گزینه های پرداخت فیات وجود ندارد
  • تیم خیلی شفاف نیست

بازدید {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"CoinSwitch","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / بارگذاری \ / 2018 \ / 04 \ /coinswitch-review.gif","شرح":"CoinSwitch یک جمع کننده اطلاعات مبادله ارز رمزنگاری شده است ، داده هایی مانند نرخ از مبادلات پیشرو در سراسر جهان را جمع آوری می کند. این پلتفرم به کاربران امکان می دهد ارز رمزنگاری شده خود را در صرافی ها با بهترین نرخ ، مانند عملکرد Changelly و Shapeshift ، تبدیل کنند. \ u00a0 دارای یک رابط کاربر پسند است که استفاده از آن بصری است….","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"8.40"},"نام":"CoinSwitch","بررسی بدن":"CoinSwitch یک جمع کننده اطلاعات مبادله ارز رمزنگاری شده است ، داده هایی مانند نرخ از مبادلات پیشرو در سراسر جهان را جمع آوری می کند. این پلتفرم به کاربران امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده خود را در صرافی ها با بهترین نرخ ، مانند عملکرد Changeely و Shapeshift ، تبدیل کنند. \ u00a0 این یک رابط کاربر پسند است که استفاده از آن بصری است و یک جفت ارز رمزپایه بسیار گسترده است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n صرافی نشان می دهد که گسترده ترین پیشنهاد ارزهای رمزپایه را دارد و بیش از 250 سکه مختلف برای انتخاب دارد. علاوه بر این ، بیش از 6000 جفت ارز رمزپایه پشتیبانی می شود. CoinSwitch همچنین به راحتی معاملات ، پلت فرم یکپارچه با دسترسی به اطلاعات از طریق چندین صرافی و پشتیبانی قابل اعتماد افتخار می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n به عنوان یک مبدل صرافی ، CoinSwitch به میزان زیادی در کاربران صرفه جویی می کند با مقایسه خودکار نرخ ها برای جفت ارز رمزنگاری شده انتخاب شده آنها در بین صرافی هایی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند. به این ترتیب ، کاربران نیازی به بررسی مبادله های متعدد ندارند تا تأیید کنند که بهترین نرخ را دریافت می کنند. به عنوان یک پاداش ، توانایی مقایسه آسان نرخ ارز در صرافی ها این احتمال را افزایش می دهد که کاربران نرخ بهتری داشته باشند و در صرافی خود قرار بگیرند و ارزش دارایی های رمزنگاری شده خود را به مرور زمان به حداکثر برسانند. \ r \ n بازدید از CoinSwitch \ r \ n \ r \ n CoinSwitch از چه سکه ها و جفتهایی پشتیبانی می کند؟ \ r \ n به دلیل حجم زیاد آنها نمی توانید همه سکه ها یا جفت ارزهای رمزپایه را که توسط CoinSwitch پشتیبانی می شوند به طور خلاصه لیست کنید. همانطور که گفته شد ، بیش از 250 ارز رمزپایه و بیش از 6000 جفت ممکن وجود دارد. این یک لیست در حال اجرا از ارزهای رمزپایه ای است که از آن در وب سایت پشتیبانی می کند ، نگه می دارد ، بنابراین شما می توانید در عرض چند ثانیه به راحتی بررسی کنید که ارزهای رمزپایه انتخابی شما پشتیبانی دارند یا خیر. ارزها در پنج صفحه پخش شده اند و بیشتر به ترتیب حروف الفبا هستند. با این حال ، یک عملکرد جستجوی راحت ، تشخیص ارز مورد نیاز برای تجارت را آسان می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n آیا CoinSwitch از ارزهای فیات پشتیبانی می کند؟ \ r \ nCoinSwitch از هیچ ارز فیات پشتیبانی نمی کند ، که یک تجارت است -از نظر مزایا و معایب. این بدان معنی است که شما برای استفاده از CoinSwitch باید رمز ارز داشته باشید و نمی توانید با کارت اعتباری یا انتقال بانکی سپرده گذاری کنید. از آنجا که CoinSwitch از ارزهای فیات پشتیبانی نمی کند ، بسته به کشوری که در آن زندگی می کنید ، تحت مقررات کمتری وجود دارد یا هیچ مقرراتی در اختیار شما قرار نمی دهد. با این حال ، این بدان معناست که این سیستم عامل با استانداردهای کمتری روبرو است و به کاربران اجازه می دهد بررسی ها را برای تأیید شهرت CoinSwitch بررسی کنند. \ r \ n CoinSwitch چه تبادلاتی را نشان می دهد؟ \ r \ n برای اینکه در هر لحظه بهترین نرخ ممکن را بدست آورید ، CoinSwitch با چندین صرافی پیشرو در رمز ارز کار می کند. پیشنهاداتی از Bittrex ، CoinSwitch خود ، Changelly ، Changer ، Cryptopia ، Evercoin و ShapeShift خواهید یافت. به دلیل مبادلات زیاد داده های جمع آوری شده CoinSwitch ، به احتمال زیاد جفت ارز رمزنگاری شده موردنظر خود را پیدا خواهید کرد ، یعنی چگونه بیش از 6000 جفت ارز ارائه می دهد. اگر صرافی یکی از ارزهای رمزپایه انتخابی شما را نداشته باشد ، لیست پیشنهادی صفحه در CoinSwitch به شما می گوید که این صرافی از این جفت پشتیبانی نمی کند. \ r \ n چگونه با CoinSwitch تجارت می کنید؟ \ r \ n چندین روش برای تجارت وجود دارد با استفاده از CoinSwitch. ارز رمزنگاری شده خود را می توانید در لیست سکه های پشتیبانی شده ذکر شده در بالا بیابید. هنگامی که ارز موردنظر را پیدا کردید ، می توانید به راحتی روی دکمه \ تجارت تجارت \ “در کنار آن کلیک کنید. از آنجا ، CoinSwitch شما را به صفحه ای منتقل می کند که می توانید ارز رمزنگاری شده دیگر را در جفتی که می خواهید با آن معامله کنید یا از آن تنظیم کنید. \ r \ n \ r \ n همچنین می توانید بیشتر این مراحل را نادیده بگیرید و به راحتی دو ارز را وارد کنید می خواهید در صفحه اصلی با یکدیگر مبادله کنید ، سپس \ مشاهده همه پیشنهادات کلیک کنید. \ u201d هنگام تنظیم ارزهای ذکر شده در منوی کشویی ، متوجه خواهید شد که در بالا “مشاهده همه پیشنهادات” ، تعداد پیشنهادها را نشان می دهد علاوه بر صفحه موجود در فرم جستجو ، در دسترس است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n مهم نیست که از کدام صفحه شروع کنید ، شما با پیشنهادات به صفحه آورده خواهید شد. به پایین اسکرول کنید تا همه آنها را مشاهده کنید ، که شامل گزینه های مختلفی است. مشاهده خواهید کرد که برخی از پیشنهادات با نرخ ثابت برای 10 دقیقه ذکر شده اند ، در حالی که برخی دیگر فقط نرخ فعلی هستند. به دلیل نوسان زیاد ارز رمزنگاری شده ، شما باید انتخاب کنید که آیا می خواهید از بهترین نرخ فعلی استفاده کنید یا ترجیح می دهید نرخ قفل شده را انتخاب کنید ، بنابراین می توانید روی آن حساب کنید. \ r \ n \ r \ n یک بار صرافی خود را انتخاب می کنید ، آدرس کیف پول خود را وارد می کنید و تأیید می کنید که اطلاعات صحیح است. شرایط را بخوانید و بعد را فشار دهید. آدرس آدرس مبادله ای را که به آن رمزنگاری ارسال می کنید خواهید دید. به محض دریافت ارز ارز رمزنگاری شده شما ، آنها شروع به تبدیل می کنند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n پلتفرم مورد استفاده چگونه است؟ \ r \ n به طور کلی ، استفاده از بستر CoinSwitch بسیار شهودی است. منوهای کشویی موجود در صفحه اصلی جستجو برای ارزهای رمزپایه را با برچسب های واضح که می گویند: “شما ___ ارسال می کنید و ___ دریافت می کنید” دریافت می کنید ، بنابراین مشخص است که رمزنگاری را باید در هر دو منو وارد کنید. حتی اگر به طور کلی در رمز ارز و مبادلات کاملاً تازه کار هستید ، باید بتوانید به سرعت CoinSwitch را بفهمید. برای کسانی که به کمک بیشتری نیاز دارند ، بخش سQالات متداول دارای دستورالعمل های گام به گام است. \ r \ n \ r \ n در حالی که استفاده از این پلت فرم با یک رابط کاربری بصری ساده است ، اما فاقد ویژگی است. برای معامله گر معمولی یا کسی که فقط گاهی اوقات نیاز به انجام مبادله دارد ، مقدار کافی وجود دارد ، اما بازرگانان باتجربه باید تحقیقات بیشتری انجام دهند شما نمی توانید تاریخچه معاملات ، کتاب سفارشات یا نمودارهای قیمت را در CoinSwitch ، ابزاری که معمولاً در سایر صرافی ها یافت می شوند ، پیدا کنید. با این حال ، این ممکن است به این دلیل باشد که CoinSwitch در درجه اول یک تجمع مبادله است. \ r \ n نظرات مشتری CoinSwitch \ r \ n بررسیهای آنلاین در مورد CoinSwitch با دریافت یک \"عالی\" رتبه بندی در TrustPilot که یک امتیاز کلی از 70 بررسی در زمان نوشتن است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n چند بررسی منفی وجود دارد که در مورد کند بودن یا عدم دریافت تراکنش های خاص است ، CoinSwitch خود به این بررسی ها با حل مشکل پاسخ داده است که دیدن آن خوب است. \ r \ n چگونه می توانید معاملات خود را پیگیری کنید؟ \ r \ nCoinSwitch امکان ردیابی مبادلات شما را با سهولت فراهم می کند. این یک برگه \ u201cTrack \ در صفحه اصلی دارد تا بتوانید معاملات خود را ردیابی کنید. با ادامه روند ، متوجه خواهید شد که مراحل زیر را طی می کند: تأیید بلوک زنجیره ای ، تغییر تعویض ، انتقال اولیه به کیف پول خود ، انتقال و انتقال آهنگ. شما همیشه می توانید برگه موجود در خود را ببندید مرورگر و بعداً به آن برگردید تا وضعیت معامله خود را تأیید کنید. فقط مطمئن شوید که شناسه سفارش خود را دارید زیرا این امر برای پیگیری معامله ضروری است. \ r \ n معاملات معمولاً چقدر طول می کشد؟ \ r \ n در بیشتر موارد پردازش معامله CoinSwitch بین 15 تا 30 دقیقه طول خواهد کشید. پردازش معاملات بزرگتر بر اساس ظرفیت بلاکچین و اندازه تراکنش شما طولانی تر می شود. این معاملات اعلامیه معمولاً با حدود یک BTC شروع می شوند. همچنین این احتمال وجود دارد که یک تراکنش به دلیل بارگذاری بیش از حد در بلاکچین طولانی تر شود ، چیزی که می تواند بر هر زنجیره بلوکی تأثیر بگذارد. از آنجا که CoinSwitch نمی تواند این تأخیرها را کنترل کند ، تنها گزینه شما در این شرایط صبر است. کاربران CoinSwitch به طور منظم سرعت سریع معاملات را تأیید می کنند ، بنابراین شما معمولاً باید یک مبادله سریع را تجربه کنید. \ r \ nCoinSwitch Feeds \ r \ nCoinSwitch بسته به بورسی که انتخاب می کنید مبادله خود را انجام دهید ، هزینه ها را دریافت می کند. این شامل هر مبادله ای که برای معامله انتخاب می کنید نیست ، بنابراین باید از این هزینه ها مطلع باشید. انتخاب استفاده از Changelly ، Changer ، Blocktrades ، EverCoin یا ShapeShift هزینه ای از CoinSwitch ندارد. انتخاب Bittrex یا Cryptopia شامل هزینه 0.5 درصدی است و استفاده از CoinSwitch منجر به هزینه 0.6 درصدی می شود. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n تبادل \ r \ n هزینه ها \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n به طور کلی \ r \ n0٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ n تغییر مکان \ r \ n0٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n تغییر \ r \ n0٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nEverCoin \ r \ n0٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nKuCoin \ r \ n0.25٪ -0.59٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nBitrex \ r \ n0.25٪ -0.98٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ n رمزنگاری \ r \ n0.25٪ -0.98٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ n دیگران \ r \ n0.25٪ -0.98٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n این هزینه ها برای خدمات CoinSwitch در مقایسه همه داده ها برای شما برای اطمینان از دریافت بهترین نرخ. اگر صرافی صحیح را انتخاب کنید ، با استفاده از CoinSwitch برای مقایسه ، حتی حساب کارمزد ، همچنان پس انداز خواهید کرد. \ r \ n آیا CoinSwitch محدودیت مبلغی دارد؟ \ r \ nCoinSwitch خود محدودیتی در میزان مبادله شما ندارد ، نه حداقل و نه حداکثر ، اما هشدارها وجود دارد. برخی از صرافی هایی که از طریق CoinSwitch استفاده می کنید حداکثر محدودیت را دارند. علاوه بر این ، شما باید اطمینان حاصل کنید که هر مبلغی همه هزینه های شبکه گرفته شده توسط بلاکچین را پوشش می دهد. به عبارت دیگر ، مبلغی که ارسال می کنید و همچنین مقداری که دریافت خواهید کرد باید هم هزینه های شبکه خروجی و ورودی را که بلاک چین می گیرد ، پوشش دهد. اگر مبالغ کافی برای تأمین این هزینه ها مبادله نمی کنید ، باید پیامی دریافت کنید. \ r \ n \ r \ n به یاد داشته باشید که اگر به هر حال معامله ای را ارسال کنید و هزینه شبکه کافی نیست ، از کار می افتد و ممکن است هزینه خود را از دست بدهید. پول این هزینه های شبکه از آنجا که بلاک چین ارز رمزنگاری شده به طور خودکار هزینه دریافت می کند ، مورد نیاز است. \ r \ n برنامه وابسته چیست؟ \ r \ n برای ایجاد انگیزه برای کاربران CoinSwitch برای به اشتراک گذاشتن سیستم عامل با دیگران ، این یک برنامه وابسته را ارائه می دهد. شما یک لینک وابسته منحصر به فرد دریافت می کنید ، که می توانید هنگام ورود به حساب خود آن را مشاهده کنید. برای ارجاع افراد به CoinSwitch از این لینک استفاده کنید. هنگامی که آنها از CoinSwitch برای انجام مبادله استفاده می کنند ، 50 درصد سود جایزه دریافت می کنید ، سود این تبلیغ برای همیشه لطفا برای شماست. به این ترتیب ، می توانید پیوند را فقط با یک یا دو نفر که به طور منظم از صرافی استفاده می کنند و درآمد منفعل اندکی کسب می کنند ، به اشتراک بگذارید. \ r \ n پشتیبانی مشتری CoinSwitch \ r \ nCoinSwitch تمایل دارد برای پشتیبانی از مشتری ، به ویژه سرعت پاسخ آن این به سرعت به مشکلات پاسخ می دهد ، و وب سایت CoinSwitch می گوید که به طور معمول در عرض 12 ساعت به ایمیل ها پاسخ می دهد. به طور کلی ، CoinSwitch دارای امتیازات بالایی توسط کاربران است. به نظر می رسد پشتیبانی مشتری با یک آدرس ایمیل ذکر شده در سیستم عامل ارائه می شود که ایده آل نیست ، سیستم بلیط یا پشتیبانی تلفنی بهتر خواهد بود اما در حال حاضر مبادله کاملاً کوچک به نظر می رسد ، بنابراین ممکن است با رشد این گزینه ها اضافه شود. \ r \ n آیا CoinSwitch امن است؟ \ r \ n از آنجا که CoinSwitch فقط با ارزهای رمزپایه معامله می شود و نه ارزهای فیات ، محدودیت هایی که برای فیات ایجاد می کند مقید نیست. این امر امکان ناشناس ماندن در سطح بالایی را فراهم می کند ، چیزی که کاربران معمولاً در جستجوی آن هستند ، به ویژه در دنیای ارزهای رمزپایه. \ r \ n \ r \ n در واقع ، CoinSwitch سطح بالایی از بی هویتی را فراهم می کند که نیازی به ایجاد آن ندارید حسابی برای استفاده از بستر مبادلات. شما فقط باید اطلاعات صحیح ، از جمله آدرس کیف پول خود را وارد کنید. این کمبود حساب به معنای عدم خطر داشتن اطلاعات سرقت شده یا سایر خطرات بازداشت است. البته ، معاملات هنوز ثبت می شوند ، اما هیچ راهی برای تشخیص اینکه چه کسی تراکنش را انجام داده است وجود ندارد. \ r \ n \ r \ n از آنجا که CoinSwitch صریحاً اقدامات امنیتی خود را مشخص نکرده است ، هیچ راهی برای ارزیابی امنیت آن به روشی بی طرفانه وجود ندارد. حتی در این صورت ، این واقعیت که شما نیازی به وارد کردن اطلاعات خصوصی ندارید قطعاً به جلوگیری از تقلب در انواع مختلف کمک می کند. بعلاوه ، بیشتر بررسیهای این پلتفرم مثبت است. CoinSwitch مدتی است که وجود دارد و ادعا می کند که از معتبرترین صرافی های جهان است. \ r \ n \ r \ n به خاطر داشته باشید که مانند هر معامله دیگر در بلاکچین ، هر معامله ای که از طریق CoinSwitch انجام شود نهایی است. این بدان معنی است که اگر به طور تصادفی وجهی را به آدرس نادرستی ارسال کنید ، نمی توانید آن را بازیابی کنید ، خود یا با کمک CoinSwitch. \ r \ n آیا CoinSwitch تنظیم شده است؟ \ r \ n در حالی که بسیاری از افراد توانایی ارائه ناشناس بودن را دارند به عنوان یک مزیت ، با فداکاری مقررات همراه است. از آنجا که فقط با ارزهای رمزپایه سروکار دارد ، اکثر کشورها هنوز قوانین و الزاماتی را برای این نوع مبادله ارائه نکرده اند. با این حال ، رتبه بندی و بررسی قوی مشتری در مورد CoinSwitch می تواند به کاهش برخی از نگرانی های کاربران کمک کند. همچنین توجه به این نکته ضروری است که تعداد بسیار کمی از مبادلات مانند CoinSwitch تنظیم می شوند ، بنابراین این امر غیرعادی نیست. \ r \ n نتیجه گیری \ r \ nCoinSwitch به عنوان یک مبدل ارز رمزنگاری شده کار می کند و داده ها را از محبوب ترین صرافی ها جمع آوری می کند. به این ترتیب ، در کاربران و در وقت و تلاشی که برای مقایسه نرخ در مبادلات مختلف انجام می دهند ، صرفه جویی می شود. بسته به مبادله ای که از طریق CoinSwitch استفاده می کنید ، ممکن است هزینه اضافی توسط جمع کننده از شما دریافت نشود و هزینه های آن کم است. استفاده از این پلتفرم بصری است ، اما بسیاری از ویژگیهای اضافی استقبال می کنند. \ r \ n \ r \ n ما می خواهیم شفافیت بیشتری درباره اینکه چه کسی سایت را اداره می کند ببینیم زیرا در حال حاضر هیچ نشانه مشخصی در وب سایت وجود ندارد. این مشکل بزرگی نیست هرچند که مبادله متمرکز نیست ، بنابراین برای اتمام معاملات خود به اعتماد صرافی اعتماد نمی کنید. \ r \ n \ r \ n به طور کلی ، CoinSwitch گزینه خوبی برای کسانی است که می خواهند ارز رمزپایه را مبادله کنند و دریافت می کنند بهترین نرخ هنگام انجام این کار ، به ویژه اگر به تجزیه و تحلیل اضافی یا ابزار تاریخچه نیازی ندارند. \ r \ n بازدید از CoinSwitch","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"},"تاریخ منتشر شده":"2018-04-03"}}