راهنمای مبتدیان برای EtherDelta: بررسی کامل

در مدت زمان کوتاه, اتر دلتا توانست خود را به عنوان مکان رفتن برای هر کسی که قصد تجارت توکن ERC-20 را دارد تثبیت کند. EtherDelta به عنوان یک ارز مبادله ای غیر متمرکز فعالیت می کند که در توکن های Ethereum و ERC-20 تخصص دارد ، این سایت به عنوان یک بازار عمل می کند که تجارت ETH را برای تقریباً هر نشانه ای که با شبکه Ethereum سازگار باشد ، تسهیل می کند..

وب سایت EtherDelta

بررسی اجمالی

EtherDelta در سال 2017 پس از تاسیس توسط Zack Coburn راه اندازی شد و پلت فرم تجارت غیرمتمرکز به زودی به مرکزی برای معامله گران Ethereum و هر نشانه ERC-20 تبدیل شد. این صرافی با استفاده از قراردادهای هوشمندی که مسئولیت مدیریت سپرده ها ، معاملات و برداشت ها را بر عهده دارند ، هنگامی که کاربر با موفقیت کیف پول شخصی خود را با سایت ادغام کرد ،.

بیشتر موفقیتهای اولیه بورس به این دلیل بود که اولین نقطه دسترسی به بسیاری از رمزهای ERC-20 بود که بلافاصله پس از ICO منتشر شد. معامله گران اغلب برای فروش یا خرید توکن قبل از اینکه در بورس های رایج اصلی لیست شوند ، به EtherDelta می رفتند. در اوج خود ، EtherDelta قادر به تولید بیش از 10 میلیون دلار در حجم معاملات روزانه بود و برای بیشتر سال 2017 به عنوان گزینه برتر معامله گران رمز ERC-20 باقی ماند. با این وجود ، تغییر در مدیریت و همچنین افزایش سریع تعداد رقبا سایت ها طی چند ماه گذشته شاهد کاهش حجم معاملات در EtherDelta بوده اند.

نحوه تجارت در EtherDelta

یکی از برجسته ترین ویژگی های سایت استفاده از قراردادهای هوشمند است ، کاربران نیازی به افتتاح حساب در سایت ندارند زیرا عملکردهایی مانند سپرده گذاری ، معاملات و برداشت ها از طریق قراردادهای هوشمند انجام می شود که فقط کاربر به یکپارچه سازی کیف پول نیاز دارد در سایت.

EtherDelta غیرمتمرکزتر از سایر مبادلات اصلی است و سایت همچنین از یک رابط جمع و جور استفاده می کند که بعضی از آنها را عادت می دهد. صفحه اول شامل تمام ویژگی های مربوطه از جمله کیف پول ، دفتر سفارش و نمودار قیمت است و کاربران برای تکمیل معاملات خود نیازی به رفتن به سایر صفحات ندارند.

این سایت دارای یک دکمه “انتخاب حساب” است که به کاربران اجازه می دهد تا یک حساب Ethereum موجود را پیوند دهند یا یک حساب جدید با Exchange ایجاد کنند. همچنین کاربران می توانند حساب Meta Mask یا Ledger Nano S را همگام سازی کرده و برای مدیریت یک حساب کاربری ، بر روی یک منوی کشویی در گوشه سمت راست بالای صرافی کلیک کنید. پس از این ، می توانید هر کیف پول یا کلید را با سایت وارد یا پیوند دهید.

EtherDelta برای استفاده و استفاده از مبادله کمی مشکل است. ابتدا باید وجوه را از یک کیف پول شخصی به کیف پول مبادله ای منتقل کنید. این کار را می توان با انتخاب “سپرده” از جعبه موجودی در سمت چپ صفحه انجام داد و هرگونه وجهی که در کیف پول شخصی شما نگهداری می شود در لیست “کیف پول” ذکر خواهد شد. هرگونه وجهی که به قرارداد هوشمند صرافی منتقل شده باشد در زیر “Ether Delta” ذکر خواهد شد و برای انجام انتقال ، لازم است مقدار توکن ETH یا ERC20 را که می خواهید از کیف پول شخصی خود منتقل کنید وارد کنید. تبادل و سپس بر روی دکمه “سپرده” کلیک کنید.

وقتی این کار تمام شد ، یک پنجره بازشو آدرس Etherscan را نمایش می دهد که به شما امکان می دهد تراکنش را ردیابی کنید. پس از تأیید معامله ، وجوه در کیف پول مبادله شما نشان داده می شود. برای برداشت ، کاربران می توانند همان روند را دنبال کنند و لازم است که روی گزینه برداشت در جعبه تعادل کلیک کنید و سپس مبلغی را که می خواهید از EtherDelta دوباره منتقل کنید به کیف پول شخصی خود وارد کنید. پس از اتمام این کار ، فقط باید روی “برداشت” کلیک کنید تا مراحل انجام شود.

بین واریز و برداشت وجه ، کاربران می توانند طیف گسترده ای از نشانه های ERC-20 را در سایت معامله کنند و بازار را انجام دهند و سفارشات را به همان روشی که در صرافی های متمرکزتر است محدود کنند. روند انتقال به برخی از موارد عادت می کند و رابط EtherDelta می تواند کاربران جدید را کاملاً ترسناک کند. با این حال ، سیستم قرارداد هوشمند امکان کنترل بیشتر بر وجوه شما را فراهم می کند ، و سطح بالاتری از امنیت زیرا کاربران نیازی به ذخیره وجوه خود در بورس ندارند.

هزینه های EtherDelta

تیم پشتیبان EtherDelta مطالب سایت را مشخص کردند هزینه ها از طریق ارسال در reddit ؛ هزینه های اصلی به شرح زیر است:

معامله هزینه
واریز ETH 0.0003 پوند ETH
ETH را کنار بگذارید 0.0001 پوند ETH
رمز واریز 0.0001 پوند ETH
رمز را برداشت کنید 0.0002 پوند ETH
تجارت 0.0003 پوند ETH
لغو سفارش 0.0002 پوند ETH

قرار دادن سفارشات در EtherDelta در واقع رایگان است زیرا این معامله شامل معامله Ethereum نیست ، تنها هزینه پلتفرم اتهامات EtherDelta 0.3٪ هزینه است که توسط شخص مجری سفارش پرداخت می شود (پرداخت شده در ابزار فروخته شده).

عمل هزینه
سپرده رایگان
کنار کشیدن رایگان
سفارش (افزودن هزینه نقدینگی) رایگان
اعدام در برابر دستور شخص دیگری (گرفتن نقدینگی) 0.3٪

مزایای

 • غیر متمرکز– EtherDelta به عنوان یک مبادله متمرکز عمل نمی کند و این گزینه های بیشتری در مورد نحوه انتخاب استفاده از بینایی و نحوه ذخیره سازی وجوه خود در اختیار کاربران قرار می دهد. کاربران نیازی به افتتاح حساب با سایت ندارند و فقط می توانند کیف پول های موجود را ادغام کنند.
 • طیف گسترده ای از نشانه ها– این صرافی تقریباً به عنوان خانه تقریباً تمام رمزهای ERC-20 عمل می کند و کاربران می توانند نشانه هایی را در EtherDelta پیدا کنند که ردیابی آنها در جاهای دیگر اغلب دشوار است. برای کاربرانی که به دنبال تجارت توکن مبتنی بر شبکه Ethereum هستند ، EtherDelta انتخاب گسترده ای دارد.
 • انعطاف پذیری –کاربران فقط با وارد کردن جزئیات لازم می توانند نشانه های جدیدی به سایت اضافه کنند و نشانه هایی که به تازگی از ICO منتشر شده اند اغلب در EtherDelta ذکر می شوند. این پاسخگویی بسیاری از معامله گران را به استفاده از سایت جذب کرده است.

معایب

 • رابط کاربری پیچیده– Ether Delta چندان کاربر پسند نیست. رابط کاربری جمع و جور ، کاربران را به اشتباه خواندن و اشتباه تایپ سفارشات سوق می دهد. غیر معمول نیست که کاربران هنگام استفاده از صرافی اشتباهات پرهزینه ای را مرتکب می شوند.
 • معاملات آهسته است – به دلیل ماهیت غیرمتمرکز ، EtherDelta در واقع هر معامله را انجام می دهد ، با استفاده از قراردادهای هوشمند برای تسهیل تجارت. علاوه بر این ، سایت به شبکه Ethereum بستگی دارد ، که در صورت بروز یک بک گراند جدی ، بسیار کند حرکت می کند. با مسدود شدن شبکه ممکن است معاملات ساعتها یا روزها طول بکشد.
 • فقط ETH– Ethereum به عنوان ارز پایه در سایت باقی مانده و تمام نشانه های بورس با ETH جفت می شوند. همچنین ، فقط رمزهای ERC-20 پشتیبانی می شوند و ارزهایی مانند بیت کوین و Litecoin در دسترس نیستند.

آیا EtherDelta امن است?

از لحاظ تئوری ، استفاده از قراردادهای هوشمند و ادغام کیف پول شخصی توسط EtherDelta باید آن را به یکی از امن ترین مبادلات فعلی تبدیل کند. علاوه بر این ، صرافی از تعدادی سرور استفاده می کند و به کاربران نیازی به راه اندازی حساب یا نگه داشتن وجوه خود در صرافی ندارد. وجوه از کیف پول های موجود منتقل می شود و در یک حساب مستقر در شبکه صرافی نگهداری می شود.

قراردادهای هوشمند EtherDelta همزمان با آدرس کیف پول مجزا و کلیدهای خصوصی کار می کند و بدون کلیدهای خصوصی آدرس ، دسترسی به بودجه آن آدرس امکان پذیر نیست. در نتیجه ، EtherDelta از لحاظ فنی از صرافی های متمرکز که کلیدهای خصوصی شما را در اختیار دارند ، ایمن تر است و در صورت دسترسی به حساب صرافی شما به هرکسی اجازه دسترسی به وجوه شما را می دهد.

با EtherDelta ، در حالی که هکرها می توانند آدرس کیف پول شما را مشاهده کنند ، بدون کلید خصوصی حساب شما ، نمی توانند به هر چیزی در آن دسترسی پیدا کنند. با این حال ، این سایت اخیراً به هدف هکرها تبدیل شده و در پایان سال گذشته دچار هک مخربی شده است.

در دسامبر 2017 ، شخصی نام دامنه EtherDelta را هک کرد و به سرور DNS خود حمله فیشینگ کرد. هکر وب سایت EtherDelta را به خطر انداخت و آن را با نسخه نادرست مبادله عوض کرد. هکر توانست حدود 305 ETH را بدزدد که در آن زمان بیش از 244000 دلار ارزش داشت.

اگرچه پیامدهای حمله در یک تبادل متمرکز بدتر بود ، اما به نظر می رسد که هکر همچنین قادر به دسترسی به کلیدهای خصوصی کاربرانی بود که آنها را در نسخه کپی سایت واریز کرده اند. در نتیجه ، برخی از کاربران حتی پس از آنلاین شدن سایت واقعی ، گزارش داده اند که وجوه خود را به سرقت برده اند.

علاوه بر این ، به نظر می رسد که EtherDelta پس از فروش توسط بنیانگذار اصلی آن Zack Coburn تحت مدیریت جدید است. تیم جدید تعدادی از تغییرات غیرمعمول را شامل شده است که شامل ICO و پروژه های شارژ می شود تا نشانه آنها در بورس قرار گیرد. کاربران همچنین از تغییر در ساختار هزینه ها شکایت دارند و برخی از آنها با اعلامیه ای روبرو می شوند که می گویند باید هزینه های اضافی را بیش از مبلغ مشخص شده در پست reddit پرداخت کنند. مهمتر از همه ، تیم جدید EtherDelta اعتماد به نفس ایجاد شده در طول سالها را از دست داده است و کاربران پس از شروع گزارش بیشتر از بودجه از دست رفته ، اکنون از استفاده از سایت احتیاط می کنند.

استفاده از این سایت همچنان ایمن است ، زیرا کاربران وجوه شخصی خود را در قراردادهای هوشمند صرافی در اختیار دارند و اگر کلیدهای خصوصی خود را در وب سایت جعلی Ether Delta فاش نکردید ، در برابر هکرها محافظت می شوید.

با این حال ، حتی در اوج خود EtherDelta آسانترین سایت برای استفاده نبود و مطمئنا کاربر پسندی جدید نبود. در نتیجه ، حتی اگر از نظر فنی ممکن است استفاده از آن ایمن باشد ، برای کاربران جدید توصیه نمی شود.

طرفداران

 • مبادله غیرمتمرکز
 • طیف گسترده ای از نشانه ها
 • دسترسی سریع به نشانه های جدید ERC-20 را فراهم می کند

منفی ها

 • یک فرآیند تجارت غیر بصری
 • محدود توسط شبکه Ethereum
 • آهسته معاملات و نقل و انتقالات
 • توسط یک تیم جدید مدیریت مرموز اداره می شود

نتیجه

پس از راه اندازی در سال 2017 ، EtherDelta خیلی زود خود را به عنوان مرکزی برای همه چیز Ethereum تاسیس کرد و معامله گرانی را که علاقه مند به گرفتن توکن ERC-20 تازه از ICO هستند ، جذب کرد. علیرغم استفاده از رابط کاربری نامناسب و روند تجاری غیر بصری ، این صرافی به سرعت محبوب شد زیرا خلا a موجود در بازار را پر کرد و به دلیل ماهیت غیر قابل اعتماد و غیرمتمرکز خود راهی مطمئن برای تجارت باقی ماند..

با این حال ، هک و اقدامات اخیر تیم مدیریت جدید ، که ناشناس ماندن را انتخاب کرده است ، اعتماد به نفس تیم قبلی را از بین برد. در حال حاضر مشخص نیست که مدیریت جدید چه برنامه هایی برای تبادل نظر دارد و اینکه آنها چه اقداماتی را برای ایمن سازی سایت از هرگونه حمله در آینده انجام می دهند. این عدم اعتماد منجر به ظهور ForkDelta پروژه ای که هدف آن اجرای تبادل مطابق با روش های قبلی مبادله است. همچنین تعدادی گزینه دیگر مانند IDEX, رله رادار, و Ethfinex که مقدار قابل توجهی از حجم معاملات EtherDelta را خورده اند.

در نتیجه ، ما در صورت وجود گزینه های مطمئن تر و کارآمدتر ، EtherDelta را به عنوان گزینه مناسب برای معامله گران جدید توصیه نمی کنیم. معامله گران باتجربه ای که هنوز هم می خواهند به این سایت دسترسی پیدا کنند باید یک حساب جدید از طریق Metamask ایجاد کنند و اطمینان حاصل کنند که بودجه بیشتری از آنچه برای تکمیل تجارت خاص لازم است در خود نگهداری نمی کند.

اتر دلتا

src = “~ images \ beginners-guide-to-etherdelta-complete-review.gif”

alt = “بررسی EtherDelta”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 4.8

راحتی در استفاده

6.0 / 10

شهرت، آبرو

4.0 / 10

هزینه ها

9.0 / 10

پشتیبانی مشتری

0.0 / 10

روش های پرداخت

5.0 / 10

طرفداران

 • تبادل غیرمتمرکز
 • طیف گسترده ای از نشانه ها
 • دسترسی به نشانه های جدید

منفی ها

 • استفاده از آن دشوار است
 • محدود توسط شبکه Ethereum
 • معاملات آهسته
 • مالک جدید ناشناخته
 • هک قبلی

بازدید {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"اتر دلتا","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / بارگذاری \ / 2018 \ / 03 \ /etherdelta-review.gif","شرح":"در مدت زمان کوتاهی ، EtherDelta توانست خود را به عنوان مکان رفتن برای هر کسی که قصد تجارت توکن ERC-20 را دارد ، تثبیت کند. EtherDelta به عنوان یک ارز رمزنگاری غیرمتمرکز فعالیت می کند که در توکن های Ethereum و ERC-20 تخصص دارد ، این سایت به عنوان یک بازار عمل می کند که تجارت ETH را برای تقریباً هر توکن سازگار تسهیل می کند…","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"یوجین کم"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"4.80"},"نام":"اتر دلتا","بررسی بدن":"در مدت زمان کوتاهی ، EtherDelta توانست خود را به عنوان مکان رفتن برای هر کسی که قصد تجارت توکن ERC-20 را دارد ، تثبیت کند. EtherDelta به عنوان یک ارز رمزنگاری غیرمتمرکز فعالیت می کند که در توکن های Ethereum و ERC-20 تخصص دارد ، این سایت به عنوان بازاری عمل می کند که تجارت ETH را برای تقریباً هر نشانه ای که با شبکه Ethereum سازگار باشد ، تسهیل می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ nOverview \ r \ n EtherDelta در سال 2017 پس از تاسیس توسط Zack Coburn راه اندازی شد و پلت فرم تجارت غیرمتمرکز به زودی به مرکزی برای معامله گران Ethereum و هر نشانه ERC-20 تبدیل شد. این صرافی از قراردادهای هوشمندی استفاده می کند که مسئولیت مدیریت سپرده ها ، معاملات و برداشت ها را دارند ، هنگامی که کاربر با موفقیت کیف پول شخصی خود را با سایت ادغام کرد. \ r \ n \ r \ n بسیاری از موفقیت های اولیه بورس به این دلیل بود که این اولین نقطه دسترسی به بسیاری از نشانه های ERC-20 بود که بلافاصله پس از ICO منتشر شد. معامله گران اغلب برای فروش یا خرید علامت های تجاری EtherDelta پیش از ورود به بازار در مبادلات اصلی جریان می یافتند. \ u00a0 در اوج خود ، EtherDelta قادر به تولید بیش از 10 میلیون دلار در حجم معاملات روزانه بود و همچنان گزینه اصلی برای رمز ERC-20 بود. معامله گران بیشتر سال 2017. با این حال ، تغییر در مدیریت و همچنین افزایش سریع تعداد سایت های رقیب ، حجم معاملات انجام شده در EtherDelta طی چند ماه گذشته به طور مداوم کاهش یافته است. \ r \ n نحوه تجارت در EtherDelta \ r \ n یکی از ویژگی های بارز سایت در استفاده از قراردادهای هوشمند است ، کاربران نیازی به باز کردن حساب در سایت ندارند زیرا عملکردهایی مانند سپرده گذاری ، معاملات و برداشت ها از طریق قراردادهای هوشمند انجام می شود که فقط به کاربر برای ادغام کیف پول در سایت. \ r \ n \ r \ n EtherDelta غیرمتمرکزتر از سایر مبادلات جریان اصلی است و سایت همچنین از یک رابط جمع و جور استفاده می کند که برخی از آنها را عادت می دهد. \ u00a0 صفحه اول شامل تمام ویژگی های مربوطه است از جمله کیف پول ، دفتر سفارش و نمودار قیمت و کاربران برای تکمیل معاملات خود نیازی به رفتن به هیچ صفحه دیگری ندارند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n این سایت دارای \ u201c حساب انتخاب کنید دکمه \ u201d که به کاربران امکان می دهد یک حساب Ethereum موجود را پیوند دهند یا یک حساب جدید با Exchange ایجاد کنند. \ u00a0 کاربران همچنین می توانند یک حساب Meta Mask یا Ledger Nano S را همگام سازی کنند و برای مدیریت یک حساب ، شما بر روی یک کلیک کلیک کنید – منوی پایین در گوشه سمت راست بالای صرافی. \ u00a0 بعد از این ، می توانید هر کیف پول یا کلید را با سایت وارد یا پیوند دهید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nEtherDelta کمی مشکل است جهت یابی و استفاده از مبادله ؛ ابتدا باید وجوه خود را از یک کیف پول شخصی به کیف پول مبادله ای انتقال دهید. \ u00a0 این کار را می توانید با انتخاب \ “Depozit \” از جعبه موجودی در سمت چپ صفحه انجام دهید و هرگونه وجهی که در کیف پول شخصی شما نگهداری می شود در فهرست کیف پول ذکر شده است. \ u201d هرگونه وجهی که به قرارداد هوشمند صرافی منتقل شده باشد ، در بخش Deltaherher ذکر شده است و برای انجام انتقال ، لازم است مقدار توکن ETH یا ERC20 را که می خواهید از آن منتقل کنید وارد کنید. کیف پول شخصی خود را در مبادله قرار دهید و سپس بر روی دکمه Deposit کلیک کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n هنگامی که این کار انجام شد ، یک پنجره بازشو آدرس Etherscan را نشان می دهد که به شما امکان می دهد معامله را ردیابی کنید. \ u00a0 وقتی معامله تأیید شد ، وجوه در کیف پول مبادله شما نشان داده می شوند. به منظور برداشت ، کاربران می توانند همان روند را دنبال کنند و لازم است که بر روی برداشتها در جعبه تعادل کلیک کرده و سپس مبلغی را که می خواهید از EtherDelta منتقل کنید ، به کیف پول شخصی خود وارد کنید. پس از اتمام این کار ، برای تکمیل فرآیند کافیست روی \ u201c بازخوانی \ “کلیک کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n بین واریز و برداشت وجه ، کاربران می توانند طیف گسترده ای از ERC-20 را تجارت کنند نشانه ها در سایت و بازار را ارائه می دهند و سفارشات را به همان روشی که در صرافی های متمرکزتر است محدود می کنند. روند انتقال به برخی از موارد عادت می کند و رابط EtherDelta می تواند کاربران جدید را کاملاً ترسناک کند. با این حال ، سیستم قرارداد هوشمند امکان کنترل بیشتر بر وجوه شما را فراهم می کند و سطح بالاتری از امنیت را به شما ارائه می دهد زیرا کاربران نیازی به ذخیره وجوه خود در صرافی ندارند. \ r \ nEtherDelta Fees \ r \ n تیم پشتیبان EtherDelta سایت را مشخص کرد هزینه ها از طریق ارسال در reddit ؛ هزینه های اصلی به شرح زیر ذکر شده است: \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n معامله \ r \ n هزینه \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nDeposit ETH \ r \ n 000 0.0003 ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ nEthraw ETH \ r \ n ~ 0.0001 ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ n رمز سپرده \ r \ n ~ 0.0001 ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ n با کشیدن رمز \ r \ n ~ 0.0002 ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ n تجارت \ r \ n ~ 0.0003 ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ n لغو سفارش \ r \ n 000 0.0002 ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n قرار دادن سفارشات در EtherDelta در واقع رایگان است زیرا این عمل شامل معامله Ethereum نیست ، تنها هزینه پلت فرم اتهامات EtherDelta 0.3٪ هزینه پرداخت شده است توسط شخصی که سفارش را اجرا می کند (در ساز فروخته شده پرداخت می شود). \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n اقدام \ r \ n فی \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n سپرده \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n بدون قرعه کشی \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n سفارش دهید (اضافه کردن هزینه نقدینگی) \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n اعدام در برابر دستور شخص دیگری (دریافت هزینه نقدینگی) \ r \ n0.3٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n مزایای \ r \ n \ r \ n \ t غیرمتمرکز \ u2013 EtherDelta به عنوان یک مبادله متمرکز عمل نمی کند و این گزینه های بیشتری در مورد نحوه انتخاب استفاده از منظره و نحوه ذخیره سازی برای کاربران فراهم می کند. صندوق های مالی کاربران نیازی به افتتاح حساب با سایت ندارند و فقط می توانند کیف پول های موجود را ادغام کنند. \ r \ n \ t طیف گسترده ای از توکن ها \ u2013 این تبادل تقریباً به عنوان خانه ای برای تقریباً تمام رمزهای ERC-20 عمل می کند و کاربران می توانند رمزها را پیدا کنند در EtherDelta که ردیابی آنها در جای دیگر اغلب دشوار است. برای کاربرانی که به دنبال تجارت رمزهای مبتنی بر شبکه Ethereum هستند ، EtherDelta انتخاب گسترده ای دارد. \ r \ n \ t انعطاف پذیری \ u2013 کاربران می توانند با وارد کردن جزئیات و نشانه های لازم فقط از ICO ها ، نشانه های جدیدی را به سایت اضافه کنند اولین بار در EtherDelta ذکر شده اند. این پاسخگویی بسیاری از معامله گران را به استفاده از سایت جذب کرده است. \ r \ n \ r \ n معایب \ r \ n \ r \ n \ t رابط پیچیده \ u2013 Ether Delta بسیار کاربر پسند نیست. رابط کاربری جمع و جور ، کاربران را به اشتباه خواندن و اشتباه تایپ سفارشات سوق می دهد. خطاهای پرهزینه هنگام استفاده از صرافی توسط کاربران غیرمعمول نیست. \ r \ n \ t معاملات آهسته \ u2013 به دلیل غیرمتمرکز بودن ، EtherDelta در واقع هر تجارت را انجام می دهد ، با استفاده از قراردادهای هوشمند برای تسهیل تجارت. علاوه بر این ، سایت به شبکه Ethereum بستگی دارد ، که در صورت بروز یک بک گراند جدی ، بسیار کند حرکت می کند. با مسدود شدن شبکه ممکن است معاملات ساعتها یا روزها طول بکشد. \ r \ n \ tETH فقط \ u2013 \ u00a0 Ethereum به عنوان ارز پایه در سایت باقی می ماند و تمام نشانه های بورس با ETH جفت می شوند. \ u00a0 همچنین فقط ERC- 20 نشانه پشتیبانی می شود و ارزهایی مانند Bitcoin و Litecoin در دسترس نیستند. \ r \ n \ r \ n آیا EtherDelta Safe است؟ \ r \ n از نظر تئوری ، استفاده از قرارداد های هوشمند و ادغام کیف پول شخصی توسط EtherDelta باید آن را به یکی از امن ترین ها تبدیل کند. مبادلات عملیاتی امروز علاوه بر این ، صرافی از تعدادی سرور استفاده می کند و به کاربران نیازی به راه اندازی حساب یا نگهداری وجوه خود در صرافی ندارد. \ u00a0 بودجه از کیف پول های موجود منتقل می شود و در یک حساب مستقر در شبکه مبادله نگهداری می شود. \ r \ n \ r \ n قراردادهای هوشمند EtherDelta همزمان با آدرس کیف پول مجزا و کلیدهای خصوصی کار می کنند و بدون آدرس و کلیدهای خصوصی دسترسی به بودجه آن آدرس امکان پذیر نیست. در نتیجه ، EtherDelta از لحاظ فنی از صرافی های متمرکز که کلیدهای خصوصی شما را در اختیار دارند ، ایمن تر است و در صورت دسترسی به حساب صرافی شما به هرکسی اجازه می دهد به وجوه شما دسترسی پیدا کند. \ r \ n \ r \ n با EtherDelta ، در حالی که هکرها می توانند مشاهده کنند آدرس کیف پول شما ، بدون کلید خصوصی حساب شما ، آنها نمی توانند به هر چیزی در آن دسترسی پیدا کنند. با این حال ، این سایت اخیراً به هدف هکرها تبدیل شده و در اواخر سال گذشته دچار یک هک مخرب شده است. \ r \ n \ r \ n در دسامبر 2017 ، فردی نام دامنه EtherDelta را هک کرد و به آن حمله فیشینگ کرد سرور DNS. هکر وب سایت EtherDelta را به خطر انداخت و آن را با نسخه نادرست مبادله عوض کرد. \ u00a0 این هکر توانست حدود 305 ETH را بدزدد که در آن زمان بیش از 244000 دلار ارزش داشت. \ r \ n \ r \ n در حالی که پیامدهای حمله در یک صرافی متمرکز بدتر بود ، به نظر می رسد که هکر همچنین قادر به دسترسی به آن بود کلیدهای خصوصی کاربرانی که آنها را در نسخه کپی سایت واریز کرده اند. در نتیجه ، برخی از کاربران حتی پس از آنلاین شدن سایت واقعی گزارش کرده اند که وجوه خود را به سرقت برده اند. \ r \ n \ r \ n علاوه بر این ، به نظر می رسد EtherDelta پس از فروش توسط بنیانگذار اصلی آن Zack Coburn تحت مدیریت جدید است . تیم جدید تعدادی از تغییرات غیرمعمول را شامل شده است که شامل ICO و پروژه های شارژ می شود تا نشانه آنها در بورس قرار گیرد. کاربران همچنین از تغییر در ساختار هزینه ها شکایت دارند و برخی از آنها با اعلامیه ای روبرو می شوند که می گویند باید هزینه های اضافی را بیش از مبلغ مشخص شده در پست reddit پرداخت کنند. مهمتر از همه ، تیم جدید EtherDelta اعتماد به نفس ایجاد شده در طول سالها را از دست داده است و کاربران پس از شروع گزارش بیشتر گزارش های مربوط به بودجه از دست رفته ، از استفاده از سایت احتیاط می کنند. \ r \ n \ r \ n سایت باید هنوز هم در استفاده از آن ایمن باشید ، زیرا کاربران وجوه شخصی خود را در قراردادهای هوشمند صرافی در اختیار دارند و اگر کلیدهای خصوصی خود را در وب سایت جعلی Ether Delta فاش نکردید ، در برابر هکرها محافظت می شوید. \ r \ n \ r \ n با این حال ، حتی در زمان اوج خود EtherDelta آسانترین سایت برای استفاده نبود و قطعاً کاربر پسندی نبود. در نتیجه ، اگرچه از نظر فنی ممکن است استفاده از آن ایمن باشد ، اما برای کاربران جدید توصیه نمی شود. \ r \ n \ r \ nPros \ r \ n \ r \ n \ t یک تبادل غیرمتمرکز \ r \ n \ t به طور گسترده طیف وسیعی از نشانه ها \ r \ n \ t دسترسی سریع به نشانه های جدید ERC-20 را فراهم می کند \ r \ n \ r \ n مشروبات \ r \ n \ r \ n \ tA فرآیند تجارت غیر بصری \ r \ n \ t محدود شده توسط شبکه Ethereum \ r \ n \ t آهسته معاملات و نقل و انتقالات \ r \ n \ t اجرا توسط یک تیم مدیریتی مرموز جدید \ r \ n \ r \ n نتیجه گیری \ r \ n پس از راه اندازی در سال 2017 ، EtherDelta خیلی زود خود را به عنوان قطب برای همه چیزهای Ethereum و جذب کرد بازرگانانی که علاقه مند به دریافت نشانه های ERC-20 تازه از ICO هستند. علیرغم استفاده از رابط کاربری نامناسب و روند تجاری غیر بصری ، صرافی به سرعت محبوب شد زیرا خلا a موجود در بازار را پر کرد و به دلیل ماهیت غیر قابل اعتماد و غیرمتمرکز خود راهی مطمئن برای تجارت باقی ماند. \ r \ n \ r \ n با این حال ، اخیر هک و اقدامات تیم مدیریت جدید ، که ناشناس ماندن را انتخاب کرده است ، اعتماد به نفس تیم قبلی را از بین برد. در حال حاضر مشخص نیست که مدیریت جدید برای تبادل برنامه هایی دارد و اینکه چه اقداماتی را برای ایمن سازی سایت از هرگونه حمله در آینده انجام می دهند. این عدم اعتماد منجر به ظهور پروژه ForkDelta شده است که هدف آن ایجاد تبادل مطابق با شیوه های قبلی مبادله است. همچنین تعدادی گزینه دیگر مانند IDEX ، Radar Relay و Ethfinex وجود دارد که مقدار قابل توجهی از حجم معاملات EtherDelta را خورده است. \ r \ n \ r \ n در نتیجه ، ما EtherDelta را به عنوان گزینه مناسب توصیه نمی کنیم برای معامله گران جدید در صورت وجود گزینه های مطمئن تر و کارآمد تر. معامله گران باتجربه ای که هنوز هم می خواهند به سایت دسترسی پیدا کنند باید از طریق Metamask حساب جدیدی ایجاد کنند و اطمینان حاصل کنند که بودجه بیشتری از آنچه برای تکمیل تجارت خاص لازم است در اختیار شما نیست..","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"یوجین کم"},"تاریخ منتشر شده":"2018-03-15"}}