راهنمای مبتدیان برای HitBTC: بررسی کامل

بررسی HitBTC

HitBTC خود را به عنوان “پیشرفته ترین مبادله بیت کوین” به بازار عرضه می کند و از سال 2013 فعالیت آن طولانی است. HitBTC بازارهایی را دارد که شما نیاز دارید تا ارزهایی مانند بیت کوین ، Ethereum ، Dogecoin ، Litecoin ، Monero و USDT و سایر تجارت را انجام دهید. HIT Solution Ltd. ، یک شرکت مستقر در هنگ کنگ ، HitBTC را اداره می کند.

بررسی HitBTC

توسعه HitBTC نتیجه همکاری بین بازرگانان باتجربه ، متخصصان امور مالی و توسعه دهندگان نرم افزار بود که منجر به ایجاد یک سیستم عامل پیشرفته شد که می تواند نیازهای همه را برآورده کند. موتور تطبیق اصلی سیستم دارای ویژگی های ابتکاری از جمله الگوریتم های تطبیق سفارش پیشرفته و پاکسازی در زمان واقعی است. همچنین به دلیل در دسترس بودن بالا ، به روز بودن و تحمل خطا ستایش شده است.

از HitBTC بازدید کنید

ویژگی های HitBTC

HitBTC مزایای بی شماری را برای معامله گران فراهم می کند ، از جمله نقدینگی بالا و پیشرفته ترین موتورهای تطبیق موتور ذکر شده در بالا. همچنین هزینه های کم ، اقدامات امنیتی قوی ، محدودیت در سپرده ها و برداشت دارایی های دیجیتال ، بیش از 150 ابزار برای انتخاب و پیشرفته ترین FIX API و REST API وجود دارد..

وب سایت HitBTC

علاوه بر این ، HitBTC نیازی به ثبت نام ندارد ، دسترسی کامل به تجارت را فراهم می کند و برای تعادل شما نامحدود است..

 • نقدینگی بالا
 • پیشرفته ترین موتورهای منطبق با موتور
 • بدون محدودیت برای سپرده گذاری / برداشت دارایی های دیجیتال
 • هزینه های کم
 • بیش از 150 ابزار موجود است
 • سطح بالای امنیت
 • پیشرفته ترین REST API و FIX API

ابزارهای بازرگانی HitBTC

برخی از مبادلات فقط به شما امکان تجارت بدون اطلاعات زیادی را می دهند. با این حال ، HitBTC بیشتر اطلاعاتی را که باید قبل از معامله درباره آن تصمیم بگیرید ، ارائه می دهد. کسانی که تجربه بیشتری در تجارت دارند از نمودارها و نمودارهای مختلفی که HitBTC ارائه می دهد قدردانی می کنند. مبتدیانی که مطمئن نیستند از این اطلاعات چه کاری باید انجام دهند یا اینکه چگونه در معاملات ارزهای رمزپایه شرکت کنند ، از اطلاعات موجود در وبلاگ که شامل نکات زیادی در زمینه تجارت است قدردانی می کنند.

ثبت نام HtBTC

ثبت یک حساب جدید در HitBTC نسبتاً ساده است. روی “ثبت نام” در گوشه بالا سمت راست وب سایت کلیک کنید و اطلاعات لازم را پر کنید. شما به یک آدرس ایمیل و تنظیم رمز عبور نیاز دارید. برای تأیید آدرس خود و فعال کردن حساب خود ، به ایمیل خود بروید و روی پیوند موجود در پیام از HitBTC کلیک کنید.

ثبت نام حساب HitBTC

سپرده های HitBTC

برای واریز به حساب HitBTC خود ، ابتدا باید آدرس کیف پول ایجاد کنید. می توانید روی دکمه “سپرده” که سبز است کلیک کنید. از آنجا ، ردیف مربوط به ارزی را که می خواهید سپرده گذاری کنید انتخاب می کنید و روی “صندوق” کلیک می کنید. اکنون یک آدرس کیف پول ، هم رشته اعداد و حروف و هم کد QR دریافت خواهید کرد.

سپرده های HitBTC

به یاد داشته باشید که هر دارایی در حساب آدرس منحصر به فرد خود را دارد. ارزهای خاص شامل زمینه های شناسایی اضافی مانند پیام برای XEM یا برچسب مقصد برای XRP هستند. باید توجه داشته باشید که هنگام شروع واریز خود ، همیشه این موارد را وارد کنید. اگر این کار را نکنید ، باید با پشتیبانی تماس بگیرید. هنگامی که وجوه به HitBTC رسید ، در پایین صفحه حساب های شما معامله ای درانتظار نمایش داده می شود و ارز پس از مدت کوتاهی در دسترس خواهد بود.

برداشت HitBTC

برای برداشت سکه ، به برگه “حساب ها” بروید. به ستون “برداشت” بروید که شامل یک دکمه برای هر ارز در حساب شما است. برای برداشت ، سکه ها باید در حساب اصلی شما باشد ، بنابراین در صورت لزوم انتقال از حساب معاملاتی را انجام دهید. سپس ، می توانید روی “برداشت” کلیک کنید.

مقداری را برای برداشتن و چسباندن در آدرس گیرنده خود انتخاب کنید. همیشه آدرس را دوباره بررسی کنید زیرا نمی توانید معامله را معکوس کنید. به خاطر داشته باشید که دارایی های خاص دیجیتال برای انجام معامله ارسال به اطلاعات بیشتری نیاز دارند ، بنابراین بیشتر مراقب باشید یک مثال می تواند با XMR باشد. شما باید شناسه پرداخت و همچنین آدرس کیف پول را مشخص کنید. تنها حداقل مبلغ برداشت بیشتر از مقدار هزینه شبکه شما است که می توانید در قسمت زیر برای قسمت “مقدار” مشاهده کنید.

برداشت HitBTC

پس از انتخاب “برداشت” ، کد احراز هویت خود را تایپ کنید ، با این فرض که احراز هویت دو عاملی را برای برداشت ها فعال کرده اید. اعلانی مشاهده خواهید کرد که باید برداشت را از طریق ایمیل تأیید کنید. به آدرس ایمیل خود بروید و ایمیل را از طریق آدرس [email protected] با عنوان “درخواست برداشت” باز کنید. برای تأیید برای ارسال معامله و بازگشت به صفحه حساب خود ، روی پیوند کلیک کنید.

برداشت را می توانید در “گزارش ها – سابقه پرداخت” یا “آخرین معاملات” مشاهده کنید. در طول پردازش ، سه نقطه زرد وجود دارد. پس از اتمام مراحل پردازش ، این نقاط به یک علامت سبز تبدیل می شوند.

نحوه تجارت در HitBTC

برای شروع یک معامله ، ابتدا باید وجوه را از حساب Main HitBTC خود به حساب معاملات منتقل کنید. در صفحه «حساب ها» ، روی پیکان آبی بین دو حساب خود کلیک کنید. از شما خواسته می شود مبلغ مورد نظر را وارد کنید و سپس “انتقال” را کلیک کنید.

هنگامی که سکه ها در حساب شما قرار گرفتند ، زمان تنظیم سفارش فرا رسیده است. با کلیک بر روی “Exchange” به صفحه معاملات خود بروید و جفت معاملاتی خود را از بخش “Instruments” انتخاب کنید.

صفحه تجارت HitBTC

اکنون می توانید نوع جعبه سفارش را در جعبه خرید و فروش انتخاب کنید. اگر روی معیارهای سوال مربوطه حرکت کنید ، وب سایت توضیح مختصری درباره هر یک از آنها – بازار ، توقف ، محدودیت و محدودیت توقف را به شما ارائه می دهد..

HitBTC خرید & amp؛ فروش

با مراجعه به بخش “سفارشات و معاملات من” می توانید سابقه معاملات خود را در یک بازار معین مشاهده کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی “گزارش ها” معاملات بین بازارها را مدیریت کنید. از آنجا به بخش «سفارشات من» بروید و می توانید سفارشات را مشاهده کنید ، وضعیت آنها را ببینید ، سفارشی را لغو کنید ، سابقه تجارت را صادر کنید و سایر کارهای را انجام دهید.

در پایین صفحه معاملات می توانید کتاب سفارش را مشاهده کنید که آخرین فروش ، عمق بازار و قیمت هایی را نشان می دهد که مردم در حال خرید و فروش ارز رمزنگاری شده شما هستند.

کتاب سفارش HitBTC

انواع سفارش ارائه شده توسط HitBTC

سفارشات بازار به شما امکان می دهد تا ساز دلخواه خود را با قیمت بازار بفروشید یا خریداری کنید ، که بهترین قیمت موجود در هنگام سفارش شما است. مجموع و هزینه ها تخمین زده می شوند زیرا این قیمت در زمان واقعی متفاوت است.

سفارشات محدود به شما امکان می دهد معامله ای را با قیمتی که مشخص کرده اید یا بهتر از آن انجام دهید. بنابراین ، سفارشات محدود برای خرید برای محدود یا مقدار کمتری است ، در حالی که سفارشات محدود برای فروش برای محدودیت یا مقدار بالاتری است. اگر از قیمتی که مایل به معامله هستید بدانید ، این ایده آل است. هنگام ایجاد این سفارش ، وجوه در حساب شما ذخیره می شود و می توانید آنها را مشاهده کنید. آنها همچنین در کتاب سفارش آمده است.

سفارشات متوقف ، معاملات را با قیمت های مشخص انجام می دهند. این کمی متفاوت از سفارشات محدود است زیرا وقتی بازار به قیمت توقف رسید ، سفارش توقف در واقع به یک سفارش بازار تبدیل می شود. این سفارشات تا زمانی که فعال نشده باشند و به هیچگونه وجهی ذخیره نشده نیاز ندارند ، در دفترچه سفارش نشان داده نمی شوند.

سرانجام ، سفارشات با محدودیت محدود (Stop-Limit) به شما امکان می دهد برای یک قیمت خاص سفارش محدودی داشته باشید. با رسیدن به این قیمت توقف ، سفارش محدودیت توقف شما به یک سفارش محدود تبدیل می شود. با این نوع سفارش ، قیمت توقف و قیمت محدود را تعیین می کنید. رسیدن به قیمت توقف همان چیزی است که باعث می شود تا با استفاده از قیمت محدود انتخابی شما ، حد مجاز تعیین شود. مانند سفارشات متوقف ، این سفارش تا زمان فعال شدن در دفتر سفارش نشان داده نمی شود و به هیچ وجه ذخیره ای نیاز ندارد.

تجارت HitBTC OTC

معاملات فرابورس یا معاملات فرابورس به کاربران اجازه می دهد بدون استفاده از کتاب های سفارش عمومی ، معاملات با حجم بالا را انجام دهند. به عبارت دیگر ، سرمایه گذاران مستقیماً با طرف مقابل خود معامله می کنند و قیمت بازار سکه یا سکه تحت تأثیر قرار نمی گیرد. HitBTC به لطف همکاری با Trusted Volumes ، معاملات فرابورس را ارائه می دهد. این فقط برای معاملات با حجم بیش از 100000 USDT (یا معادل آن) قابل اجرا است و کمیسیون 0.1 درصد وجود دارد.

معاملات فرابورس

گردش مالی ماهانه Trusted Volumes بیش از 1.5 میلیارد دلار دارایی ارز رمزنگاری شده است ، بنابراین اگر مقادیر زیادی برای فروش دارید این گزینه بهتر از فروش در بورس است زیرا فروش بزرگ می تواند باعث افت قیمت شود.

هزینه های HitBTC

مانند هر صرافی ارز رمزنگاری شده ، HitBTC برای سودآوری و ادامه کار خود باید هزینه هایی را به نوعی از شما بگیرد. HitBTC از مدل سازنده گیرنده استفاده می کند تا نقدینگی را به حداکثر برساند و در عین حال گسترش بازارهای خود را کاهش دهد. به عنوان یک یادآوری ، “گیرندگان” کسانی هستند که نقدینگی را از کتاب می گیرند ، سفارشی را تنظیم می کنند که بلافاصله با یکی از سفارشات موجود مطابقت داشته باشد. “سازندگان” کسانی هستند که نقدینگی خود را با ایجاد یک سفارش محدود تحت قیمت درخواست برای خرید یا بالاتر از پیشنهاد برتر برای فروش ، تأمین می کنند.

هزینه های HitBTC

مثالی را در نظر بگیرید که BTC قیمت فروش فعلی 10،000 USDT را نشان می دهد تا تفاوت بین سازندگان و گیرندگان را نشان دهد. اگر با آن قیمت فروش ، 10،000 USDT سفارش دهید ، یک خریدار هستید. سفارش شما بلافاصله تکمیل می شود. اگر ، اگر شما یک سفارش خرید 9،950 USDT محدود را انتخاب کنید ، شما سازنده آن هستید.

از بازرگانان در معاملات خود هزینه ای معادل 0.1 درصد دریافت می شود. سازندگان به هیچ وجه هزینه ای ندارند ، یک پیشنهاد نادر در میان صرافی های رمزنگاری که HitBTC را نسبت به رقبا برتری می بخشد. در واقع ، سازندگان در واقع از معاملات 0.01 درصدی تخفیف دریافت می کنند. این تخفیف به عنوان پاداش تأمین نقدینگی طراحی شده است.

قراردادهای ساخت بازار HitBTC

برای سود بیشتر سازندگان بازار ، HitBTC قراردادهای ساخت بازار (MM) را ارائه می دهد. این قراردادها ماهانه است که با پاداش تخفیف و مشوق نقدی همراه است. سازندگان بازار گزارش عملکرد روزانه را با جزئیات بالا دریافت می کنند. هر قرارداد فقط با یک جفت معاملاتی کار می کند و چندین قرارداد وجود دارد. با این حال ، سازندگان بازار فقط می توانند از هر گروه یک قرارداد ببندند. این قرارداد محدوده حجم شما در قسمت فروش و خرید و همچنین حداکثر اسپرد شما را مشخص می کند.

هنگامی که قرارداد را در پایان ماه انجام می دهید ، یک پاداش تخفیف (بین 0.01 تا 0.04 درصد) و سود 1000 تا 10،000 USDT دریافت می کنید. از آنجا که شما می توانید هر یک از انواع قرارداد را داشته باشید ، امکان دریافت تخفیف 0.1 درصدی به اضافه 21000 USDT ماهانه وجود دارد. با تماس با HitBTC می توانید اطلاعات بیشتری در مورد قراردادهای ایجاد بازار بدست آورید یا این قرارداد را انجام دهید.

HitBTC API برای معاملات ربات ها

API برای HitBTC ربات پسند است ، بنابراین در صورت داشتن ربات معاملاتی خود می توانید از آن استفاده کنید. همچنین API دارای داده تأخیر کم و همچنین فیدهای اعدام است.

ربات های معاملاتی بیت کوین

برنامه وابسته HitBTC

HitBTC یک برنامه وابسته ارائه می دهد ، که به کاربرانی که افراد جدیدی را به HitBTC می آورند پاداش می دهد. شرکتهای وابسته پیوندهای سفارشی دریافت می کنند که می توانند برای دعوت از دوستان برای پیوستن به HitBTC و شروع تجارت از آنها استفاده کنند. هنگامی که دوست شما شروع به معامله می کند ، می توانید تا 75 درصد از هزینه های معاملاتی وی را به عنوان پاداش دریافت کنید. به این ترتیب ، اگر کاربران بیشتری بیاورید و حجم معاملات بیشتری داشته باشند ، سود بیشتری خواهید گرفت. HitBTC حتی ابزارهای مختلفی را برای شرکتهای وابسته در اختیار دارد تا بتواند پیوندهایی را که بیشترین شرکتهای وابسته را به همراه دارد ، ردیابی کند. می توانید چندین لینک ایجاد کنید. هرکدام را بر اساس مکانی که استفاده می کنید نامگذاری کنید. سپس ثبت نام ، درآمد و گردش مالی را پیگیری کنید. می توانید جوایز خود را پس از رسیدن به 0.01 BTC پس بگیرید و نمی توانید یک باره 0.1 BTC را پس بگیرید.

آیا HitBTC ایمن است?

HitBTC تجربه کرد هک در سال 2015 اندکی پس از راه اندازی.

HitBTC به عنوان یک تبادل باتجربه ، امنیت را جدی می گیرد. این چندین استراتژی در نظر گرفته شده است تا اطلاعات و حساب شما را ایمن نگه دارد. HitBTC به شدت کاربران را به استفاده از احراز هویت دو عاملی تشویق می کند. همچنین برای بیشتر بودجه خود از سردخانه استفاده می کند و برای پنهان کردن اطلاعات شما در برابر هکرها ، به فناوری رمزگذاری پیشرفته متکی است.

HitBTC همچنین برای محافظت بیشتر از حساب خود چندین توصیه به کاربران ارائه می دهد. این پیشنهاد ایجاد یک رمز عبور قوی است که هر چند هفته یک بار آن را تغییر می دهید. می توانید تأیید دو عاملی را از طریق برگه “امنیت” “تنظیمات” تنظیم کرده و آن را برای برداشت ، ورود به سیستم و یا تنظیم تنظیمات فعال کنید. برای امنیت بیشتر ، صرافی هر زمان به حساب شما از طریق آدرس IP جدید دسترسی پیدا می شود ، یک اعلان ایمیل برای شما ارسال می کند.

همچنین گزینه ای برای خاتمه دادن به همه جلسات وجود دارد که به طور خودکار از تمام جلسات فعال شما خارج می شود ، به جز جلسه ای که برای انجام این کار استفاده می کنید. می توانید این گزینه را در برگه “Security” پیدا کنید. در یادداشت مربوطه ، می توانید خروج خودکار را که مجدداً در برگه “امنیت” است فعال کنید. می توانید انتخاب کنید که چند بار به طور خودکار از سیستم خارج می شوید ، با گزینه های 30 دقیقه ، 1 ساعت ، 8 ساعت ، 1 روز ، 7 روز یا هرگز.

اگر هرگز در مورد امنیت حساب خود یا هک شدن شک دارید ، می توانید آخرین فعالیت خود را در برگه “امنیت” مشاهده کنید. این موارد شامل اقداماتی از قبیل برداشت پول ، فعال یا غیرفعال کردن راستی آزمایی دو عاملی ، تغییر رمز ورود و ورود به سیستم.

نتیجه

HitBTC تقریباً از ابتدا بخشی از جامعه ارزهای رمزپایه بوده است و به آن زمان زیادی می دهد تا مشکلات مربوط به مبادله را رفع کند. این همچنین دارای بسیاری از ویژگی های مفید ، از جمله گزینه های تجاری متعدد و نکات ، به علاوه یک رابط کاربر پسند است.

برخی از مواردی که باید به خاطر بسپارید این واقعیت است که برخی از کاربران زمان کند خروج را گزارش می کنند و روند تأیید نیاز به اسکن و ارسال اسناد شخصی دارد کند و دست و پا گیر است. همچنین برخی از بررسی های بد توسط مشتریان HitBTC وجود دارد که به مشکلات پشتیبانی مشتری با زمان انتظار طولانی مدت تا مشکلاتی مانند برداشت و غیره اشاره می کند..

به طور کلی ، اگر به دنبال یک مبادله کاملاً ثابت با حجم و نقدینگی بالا هستید و یا نیاز به دسترسی به API دارید ، احتمالاً قابل توجه است. به نظر می رسد پشتیبانی از مشتری مطمئناً منطقه ای است که تبادل در آن کم است.

به روز رسانی مهم: 21/8/18

تعداد فزاینده ای از شکایات کاربران از حساب های مسدود شده و جلوگیری از برداشت صورت گرفته است. برخی از اینها را می توانید در صفحه بخوانید r / HitBTC subreddit همانطور که مشاهده می کنید ، مقدار زیادی نظرات منفی در مورد این پست ارسال شده است که توسط تعدادی از کاربران پاسخ داده شده است ، همه اینها از حساب های ایمیل در vfemail.net استفاده می کنند که ما را به این باور می رساند که این تلاش سازمان یافته افراد در HitBTC برای مقابله با احساسات منفی بصورت آنلاین درباره این شرکت.

ما به کاربران خود توصیه نمی کنیم که در حال حاضر در HitBTC معامله کنند تا زمانی که همه چیز روشن شود.

از HitBTC بازدید کنید

HitBTC

src = “~ images \ beginners-guide-to-hitbtc-complete-review.gif”

alt = “HitBTC”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 5.8

راحتی در استفاده

9.0 / 10

شهرت، آبرو

2.0 / 10

هزینه ها

8.0 / 10

پشتیبانی مشتری

2.0 / 10

روش های پرداخت

8.0 / 10

طرفداران

 • محدوده بازارها
 • رابط طراحی شده
 • هزینه های معقول
 • خوب تاسیس شده
 • حجم بالا و نقدینگی

منفی ها

 • پشتیبانی از مشتری ضعیف
 • تأیید می تواند کند باشد
 • گزینه های پرداخت فیات وجود ندارد
 • معاملات ربات ها در بورس
 • برداشت های آهسته

بازدید {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"HitBTC","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads / / 2018 \ / 03 \ /hitbtc-review.gif","شرح":"HitBTC خود را به عنوان پیشرفته ترین صرافی بیت کوین معرفی می کند و دارای سابقه طولانی است که از سال 2013 در حال فعالیت است. HitBTC بازارهایی دارد که شما نیاز دارید تا ارزهایی مانند Bitcoin ، Ethereum ، Dogecoin ، Litecoin ، Monero و USDT را در این کشور معامله کنید. دیگران. HIT Solution Ltd. ، یک شرکت مستقر در هنگ کنگ ، HitBTC را اداره می کند. توسعه HitBTC نتیجه…","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"80/5"},"نام":"HitBTC","بررسی بدن":"HitBTC خود را به عنوان پیشرفته ترین صرافی بیت کوین معرفی می کند و دارای سابقه طولانی است که از سال 2013 در حال فعالیت است. HitBTC بازارهایی دارد که شما نیاز دارید تا ارزهایی مانند Bitcoin ، Ethereum ، Dogecoin ، Litecoin ، Monero و USDT را در این کشور معامله کنید. دیگران. HIT Solution Ltd. ، یک شرکت مستقر در هنگ کنگ ، HitBTC را اداره می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n توسعه HitBTC نتیجه همکاری بین تجار باتجربه ، متخصصان امور مالی و توسعه دهندگان نرم افزار بود. ، منجر به یک سیستم عامل پیشرفته می شود که می تواند نیازهای همه را برآورده کند. موتور تطبیق اصلی سیستم دارای ویژگی های ابتکاری از جمله الگوریتم های تطبیق سفارش پیشرفته و پاکسازی در زمان واقعی است. همچنین به دلیل در دسترس بودن بالا ، به روز بودن و تحمل خطا ستایش شده است. \ r \ n بازدید از HitBTC \ r \ n \ r \ nHitBTC ویژگی ها \ r \ nHitBTC مزایای بی شماری را برای معامله گران فراهم می کند ، از جمله نقدینگی بالا و موتور منطبق برش فن آوری های ذکر شده در بالا. همچنین هزینه های کم ، اقدامات امنیتی قوی ، محدودیت در سپرده گذاری و برداشت دارایی های دیجیتال ، بیش از 150 ابزار برای انتخاب و پیشرفته ترین FIX API و REST API وجود دارد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n علاوه بر این ، HitBTC نیازی به ثبت نام ندارد ، دسترسی کامل به تجارت را فراهم می کند و برای تعادل شما نامحدود است. \ r \ n \ r \ n \ t نقدینگی بالا \ r \ n \ t فناوری پیشرفته منطبق برش موتور \ r \ n \ t محدودیتی برای سپرده گذاری \ / برداشت دارایی های دیجیتال \ r \ n \ t کم هزینه \ r \ n \ t بیش از 150 ابزار موجود \ r \ n \ t سطح بالایی از امنیت \ r \ n \ t پیشرفته ترین API REST و FIX API \ r \ n \ r \ nHitBTC Tools Trading \ r \ n بعضی از مبادلات فقط به شما امکان می دهند بدون اطلاعات زیادی تجارت کنید. با این حال ، HitBTC بیشتر اطلاعاتی را که باید قبل از معامله درباره آن تصمیم بگیرید ، ارائه می دهد. کسانی که تجربه بیشتری در تجارت دارند از نمودارها و نمودارهای مختلفی که HitBTC ارائه می دهد قدردانی می کنند. مبتدیانی که مطمئن نیستند از این اطلاعات چه اطلاعاتی را تهیه کنند و یا چطور در معاملات ارزهای رمزپایه شرکت کنند ، از اطلاعات موجود در وبلاگ که شامل نکات زیادی در زمینه تجارت است ، قدردانی می کنند. \ r \ n ثبت نام HTBTC \ r \ n ثبت نام حساب جدید با HitBTC نسبتاً ساده است . در گوشه بالا سمت راست وب سایت ، روی ثبت نام کلیک کنید و اطلاعات لازم را پر کنید. شما به یک آدرس ایمیل و تنظیم رمز عبور نیاز دارید. به ایمیل خود بروید و روی پیوند موجود در پیام از HitBTC کلیک کنید تا آدرس خود را تأیید کرده و حساب خود را فعال کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n سپرده های HitBTC \ r \ n برای واریز به حساب HitBTC خود ، ابتدا باید تولید کنید آدرس کیف پول می توانید روی دکمه Deposit که سبز است کلیک کنید. از آنجا ، ردیف مربوط به ارزی را که می خواهید سپرده گذاری کنید انتخاب می کنید و روی صندوق سرمایه گذاری کلیک می کنید. \ u201d اکنون آدرس کیف پول ، رشته رشته ها و حروف و کد QR را دریافت خواهید کرد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n به یاد داشته باشید که هر دارایی در حساب آدرس منحصر به فرد خود را دارد. ارزهای خاص شامل زمینه های شناسایی اضافی مانند پیام برای XEM یا برچسب مقصد برای XRP هستند. باید توجه داشته باشید که هنگام شروع واریز خود ، همیشه این موارد را وارد کنید. اگر نمی خواهید ، باید با پشتیبانی تماس بگیرید. پس از رسیدن وجه به HitBTC ، در پایین صفحه حساب های شما معامله ای درانتظار نمایش داده می شود و ارز به زودی پس از آن در دسترس خواهد بود. \ r \ n برداشت های HitBTC \ r \ n برای برداشت سکه ، به تب \ u201cAccounts \ u201d بروید. به ستون \ u201cWithdraw \ u200b نگاه کنید ، که شامل یک دکمه برای هر ارز در حساب شما است. برای برداشت ، سکه ها باید در حساب اصلی شما باشد ، بنابراین در صورت لزوم انتقال از حساب معاملاتی را انجام دهید. سپس ، می توانید \ u201cWithdraw را کلیک کنید. \ u201d \ r \ n \ r \ n مقدار را برای برداشتن و جایگذاری در آدرس دریافت کننده خود انتخاب کنید. همیشه آدرس را دوباره بررسی کنید زیرا نمی توانید معامله را معکوس کنید. به خاطر داشته باشید که دارایی های خاص دیجیتال برای انجام معامله ارسال به اطلاعات بیشتری نیاز دارند ، بنابراین بیشتر مراقب باشید. یک مثال می تواند با XMR باشد. شما باید شناسه پرداخت و همچنین آدرس کیف پول را مشخص کنید. حداقل مبلغ برداشت بیشتر از مقدار هزینه شبکه شماست که می توانید آن را برای قسمت \ u201cAmount در زیر قسمت مشاهده کنید. \ u201d \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n بعد از انتخاب \ u201cWithdraw ، نوع را تایپ کنید کد احراز هویت شما ، با این فرض که احراز هویت دو عاملی را برای برداشت ها فعال کرده اید. اعلانی مشاهده خواهید کرد که باید برداشت را از طریق ایمیل تأیید کنید. به آدرس ایمیل خود بروید و از طریق [email protected] ایمیلی را که دارای برچسب “درخواست جذب” است باز کنید. برای تأیید برای ارسال معامله و بازگشت به صفحه حساب خود ، روی پیوند کلیک کنید. \ r \ n \ r \ n شما می توانید مشاهده کنید برداشت در گزارشات \ u200b \ u200b تاریخ پرداخت یا آخرین معاملات. \ u201d در هنگام پردازش ، سه نقطه زرد وجود دارد. پس از اتمام پردازش ، این نقاط به یک علامت سبز تبدیل می شوند. \ r \ n نحوه تجارت در HitBTC \ r \ n برای شروع معامله ، ابتدا باید وجوه را از حساب Main HitBTC خود به حساب معاملات منتقل کنید. در صفحه حسابهای خود ، روی پیکان آبی بین دو حساب خود کلیک کنید. از شما خواسته می شود مبلغی را برای جابجایی وارد کنید و سپس روی “انتقال” کلیک کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n هنگامی که سکه ها در حساب شما قرار گرفتند ، زمان تنظیم سفارش فرا رسیده است. با کلیک کردن روی صفحه تجارت خود بروید"تبادل\" و جفت تجاری خود را از قسمت \ Instruments \ u201d انتخاب کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n اکنون می توانید نوع جعبه سفارش را در جعبه خرید و فروش انتخاب کنید. اگر روی علائم س questionال مربوطه حرکت کنید ، وب سایت به شما توضیح مختصری از هر بازار ، توقف ، محدودیت و حد توقف را می دهد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n شما می توانید خود را ببینید با مراجعه به بخش “سفارشات و معاملات من” ، سابقه معاملات در یک بازار معین را انجام دهید. همچنین می توانید با کلیک روی “گزارش ها” معاملات در بازارها را مدیریت کنید. از آنجا به “سفارشات من” بروید و می توانید سفارشات را مشاهده کنید ، وضعیت آنها را ببینید ، یک سفارش را لغو کنید ، تاریخچه تجارت را صادر کنید و سایر موارد را انجام دهید وظایف. \ r \ n \ r \ n در پایین صفحه معاملاتی می توانید کتاب سفارش را مشاهده کنید که آخرین فروش ، عمق بازار و قیمت هایی را نشان می دهد که مردم در حال خرید و فروش ارز رمزنگاری شده شما هستند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n انواع سفارشات ارائه شده توسط HitBTC \ r \ n سفارشات بازار به شما امکان می دهد تا ساز دلخواه خود را با قیمت بازار بفروشید ، که بهترین قیمت موجود در هنگام سفارش شما است. مجموع و هزینه ها تخمین زده می شوند زیرا این قیمت در زمان واقعی متفاوت است. \ r \ n \ r \ n با سفارشات محدود ، به شما امکان می دهد معامله ای را با قیمتی که مشخص کرده اید یا بهتر انجام دهید. بنابراین ، سفارشات محدود برای خرید برای محدود یا مقدار کمتری است ، در حالی که سفارشات محدود برای فروش برای محدودیت یا مقدار بالاتری است. اگر از قیمتی که مایل به معامله هستید بدانید این ایده آل است. هنگام ایجاد این سفارش ، وجوه در حساب شما ذخیره می شود و می توانید آنها را مشاهده کنید. آنها همچنین در دفتر سفارش ظاهر می شوند. \ r \ n \ r \ n توقف سفارشات ، معاملات را با قیمت های مشخص انجام می دهد. این کمی متفاوت از سفارشات محدود است زیرا وقتی بازار به قیمت توقف رسید ، سفارش توقف در واقع به یک سفارش بازار تبدیل می شود. این سفارشات تا زمانی که فعال نشده باشند و به هیچ وجهی ذخیره نشوند ، در دفتر سفارش نشان داده نمی شوند. \ r \ n \ r \ n در نهایت ، سفارشات با محدودیت محدود به شما امکان می دهند برای یک قیمت خاص سفارش محدودی داشته باشید. با رسیدن به این قیمت توقف ، سفارش محدودیت توقف شما به یک سفارش محدود تبدیل می شود. با این نوع سفارش ، قیمت توقف و قیمت محدود را تعیین می کنید. رسیدن به قیمت توقف همان چیزی است که باعث می شود تا با استفاده از قیمت محدود انتخابی شما ، حد مجاز تعیین شود. مانند سفارشات متوقف ، این سفارش تا زمان فعال شدن در کتاب سفارش نشان داده نمی شود و به هیچ وجهی احتیاج ندارد. \ r \ nHitBTC OTC Trading \ r \ n معامله گر سهام یا معاملات خارج از بورس ، به شما امکان می دهد تا کاربران بالا حجم تجارت بدون استفاده از کتابهای سفارش عمومی انجام می شود. به عبارت دیگر ، سرمایه گذاران مستقیماً با طرف مقابل خود معامله می کنند و قیمت بازار سکه یا سکه تحت تأثیر قرار نمی گیرد. HitBTC به لطف همکاری با Trusted Volumes ، معاملات فرابورس را ارائه می دهد. این فقط برای معاملات با حجمی بیش از 100،000 USDT (یا معادل آن) قابل استفاده است و کمیسیون 0.1 درصدی وجود دارد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n گردش مالی ماهانه جلد معتبر بیش از 1.5 دلار است میلیارد دارایی ارز رمزنگاری شده بنابراین اگر مبالغ زیادی برای فروش دارید این گزینه بهتر از فروش در صرافی است زیرا فروش گسترده می تواند باعث افت قیمت شود. \ r \ n هزینه های HitBTC \ r \ n مانند هر مبادله ارز رمزنگاری شده ، HitBTC باید هزینه هایی از این دست را پرداخت کند. برای کسب سود و ادامه کار. HitBTC از مدل سازنده گیرنده استفاده می کند تا نقدینگی را به حداکثر برساند و در عین حال گسترش بازارهای خود را کاهش دهد. برای یادآوری ، سازندگان کسانی هستند که نقدینگی خود را از کتاب می گیرند ، سفارشی را تنظیم می کنند که بلافاصله با یکی از سفارش های موجود مطابقت داشته باشد. سازندگان کسانی هستند که با ایجاد یک سفارش محدود تحت قیمت درخواست خرید یا بالاتر از پیشنهاد برتر برای فروش ، نقدینگی ارائه می دهند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n مثالی را در نظر بگیرید که BTC دارای آن است قیمت فعلی فروش 10،000 USDT برای نشان دادن تفاوت بین سازندگان و گیرندگان. اگر با آن قیمت فروش ، 10،000 USDT سفارش دهید ، یک خریدار هستید. سفارش شما بلافاصله تکمیل می شود. اگر ، شما یک سفارش خرید محدود 9،950 USDT را انتخاب کنید ، شما سازنده آن هستید. \ r \ n \ r \ n کارگران از معاملات خود بابت کارمزد 0.1 درصدی دریافت می کنند. سازندگان به هیچ وجه هزینه ای ندارند ، یک پیشنهاد نادر در میان صرافی های رمزنگاری که HitBTC را نسبت به رقبا برتری می بخشد. در واقع ، سازندگان در واقع از معاملات 0.01 درصدی تخفیف دریافت می کنند. این تخفیف به عنوان پاداش تأمین نقدینگی طراحی شده است. \ r \ n قراردادهای ساخت بازار HitBTC \ r \ n برای سود بیشتر سازندگان بازار ، HitBTC قراردادهای ساخت بازار (MM) را ارائه می دهد. این قراردادها ماهانه است که با پاداش تخفیف و مشوق نقدی همراه است. سازندگان بازار گزارش عملکرد روزانه را با جزئیات بالا دریافت می کنند. هر قرارداد فقط با یک جفت معاملاتی کار می کند و چندین قرارداد وجود دارد. با این حال ، سازندگان بازار فقط می توانند از هر گروه یک قرارداد ببندند. قرارداد محدوده حجم شما در قسمت فروش و خرید و همچنین حداکثر اسپرد شما را مشخص می کند. \ r \ n \ r \ n هنگامی که قرارداد را در پایان ماه انجام می دهید ، پاداش تخفیف دریافت می کنید (بین 0.01 تا 0.04 درصد ) و سود 1000 تا 10،000 USDT. از آنجا که می توانید هر یک از انواع قرارداد را داشته باشید ، تخفیف های اضافی به اضافه 21000 USDT ماهانه امکان پذیر است. با تماس با HitBTC می توانید اطلاعات بیشتری در مورد قراردادهای ایجاد بازار بدست آورید یا این قرارداد را بگیرید. \ r \ nHitBTC API برای ربات های معاملاتی \ r \ n API HitBTC ربات پسند است ، بنابراین اگر ربات معاملاتی خود را دارید می توانید از ربات تجاری خود استفاده کنید. API همچنین دارای اطلاعات تأخیر کم و همچنین فیدهای اجرا است. شرکتهای وابسته پیوندهای سفارشی دریافت می کنند که می توانند برای دعوت از دوستان برای پیوستن به HitBTC و شروع تجارت از آنها استفاده کنند. هنگامی که دوست شما شروع به معامله می کند ، می توانید تا 75 درصد از هزینه های معاملاتی وی را به عنوان پاداش دریافت کنید. به این ترتیب ، اگر کاربران بیشتری بیاورید و حجم معاملات بیشتری داشته باشند ، سود بیشتری خواهید گرفت. HitBTC حتی ابزارهای مختلفی را برای شرکتهای وابسته در اختیار دارد تا بتواند پیوندهایی را که بیشترین شرکتهای وابسته را به همراه دارد ، ردیابی کند. می توانید چندین لینک ایجاد کنید. هرکدام را بر اساس مکانی که استفاده می کنید نامگذاری کنید. سپس ثبت نام ، درآمد و گردش مالی را پیگیری کنید. شما می توانید جوایز خود را پس از رسیدن به 0.01 BTC پس بگیرید و نمی توانید یک باره 0.1 BTC را پس بگیرید. \ r \ n آیا HitBTC امن است؟ \ r \ nHitBTC اندکی پس از راه اندازی در سال 2015 یک هک را تجربه کرد. \ r \ n \ r \ n به عنوان یک تبادل با تجربه ، HitBTC امنیت را جدی می گیرد. این چندین استراتژی در نظر گرفته شده است تا اطلاعات و حساب شما را ایمن نگه دارد. HitBTC به شدت کاربران را به استفاده از احراز هویت دو عاملی تشویق می کند. همچنین برای بیشتر بودجه خود از حافظه سرد استفاده می کند و برای پنهان کردن اطلاعات شما در برابر هکرها به فناوری رمزگذاری پیشرفته متکی است. \ r \ n \ r \ nHitBTC همچنین چندین توصیه به کاربران می کند تا از حساب خود بیشتر محافظت کنند. این پیشنهاد ایجاد یک رمز عبور قوی است که هر چند هفته یک بار آن را تغییر می دهید. می توانید تأیید دو عاملی را از طریق برگه تنظیمات تنظیم کنید ، آن را برای برداشت ، ورود به سیستم و یا تنظیم تنظیمات خود فعال کنید. برای امنیت بیشتر ، صرافی هر زمان که به حساب شما از آدرس IP جدید دسترسی پیدا کرد ، یک اعلان ایمیل برای شما ارسال می کند. \ r \ n \ r \ n همچنین گزینه خاتمه دادن به تمام جلسات وجود دارد ، که به طور خودکار از تمام جلسات فعال شما خارج می شود ، به جز برای کسی که شما برای انجام این عمل استفاده می کنید. می توانید این گزینه را در برگه امنیت \ Security پیدا کنید. در یادداشت مربوطه ، می توانید خروج خودکار را که مجدداً در زبانه \ Security \ Security قرار دارد فعال کنید. با انتخاب گزینه های 30 دقیقه ، 1 ساعت ، 8 ساعت ، 1 روز ، 7 روز یا هرگز ، می توانید چند بار به طور خودکار از سیستم خارج شوید. \ r \ n \ r \ n اگر هرگز در مورد امنیت حساب خود شک دارید یا اگر هک شده باشید ، می توانید آخرین فعالیت خود را در برگه \ Security \ Security مشاهده کنید. این موارد شامل اقداماتی مانند برداشت پول ، فعال یا غیرفعال کردن راستی آزمایی دو عاملی ، تغییر رمز ورود و ورود به سیستم شما می شود. \ r \ n نتیجه گیری \ r \ nHitBTC تقریباً از همان ابتدا بخشی از انجمن ارزهای رمزپایه بوده است ، و به آن زمان زیادی می دهد تا مشکلات مربوط به مبادله را اتو کنید. این همچنین دارای بسیاری از ویژگی های مفید ، از جمله گزینه های متعدد معاملات و نکات ، به علاوه یک رابط کاربر پسند است. این فرآیند ممکن است کند و دشوار باشد که نیاز به اسکن و ارسال اسناد شخصی دارد. همچنین برخی از بررسی های بد توسط مشتریان HitBTC وجود دارد که به مشکلات پشتیبانی مشتری با زمان طولانی انتظار برای مشکلاتی مانند برداشت و غیره اشاره دارد. \ r \ n \ r \ n به طور کلی ، اگر به دنبال یک چاه هستید ، HitBTC قابل توجه است صرافی مستقر با حجم و نقدینگی بالا یا نیاز به دسترسی به API. به نظر می رسد پشتیبانی مشتری ناحیه ای است که تبادل در آن کم است. \ r \ n \ r \ n به روزرسانی مهم: 21 \ / 8 \ / 18 \ r \ n \ r \ n تعداد شکایات کاربران حساب ها به طور فزاینده ای وجود دارد منجمد شده و از برداشت جلوگیری می شود. برخی از این موارد را می توانید در زیرمجموعه r \ / HitBTC بخوانید. همانطور که مشاهده می کنید ، مقدار زیادی نظرات منفی در مورد این پست ارسال شده است که توسط تعدادی از کاربران پاسخ داده شده است ، همه اینها از حساب های ایمیل در vfemail.net استفاده می کنند که ما را به این باور می رساند که این تلاش سازمان یافته افراد در HitBTC برای مقابله با احساسات منفی بصورت آنلاین درباره این شرکت. \ r \ n \ r \ n ما به کاربران خود توصیه نمی کنیم که در این زمان معاملات خود را با HitBTC انجام دهند تا زمانی که اوضاع روشن تر شود. \ r \ n بازدید از HitBTC","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"},"تاریخ منتشر شده":"2018-03-23"}}