بررسی Monfex Exchange: معاملات ارز رمزنگاری شده با اهرم 50 برابر

نقد و بررسی Monfex

مونفکس مبادله ای برای معامله ارز رمزپایه است. با ارائه اهرم تا 50 برابر از سایر صرافی ها متمایز است. حداقل اندازه معاملات فقط 0.01 BTC است و 12 سکه برای خرید و فروش در سیستم عامل وجود دارد. کمیسیون فقط 0.075 درصد است.

Monfex ویژگی ها و ویژگی های بی شماری را تبلیغ می کند که آن را از رقابت جدا می کند. معاملات بسیار معقولی در دسترس است ، با این گزینه می توانید 12 سکه را معامله کنید و طولانی یا کوتاه بروید. همچنین می توانید در مقابل دلار آمریکا معامله کنید و تا 50 برابر قدرت اهرم داشته باشید.

این پلت فرم همچنین با ذخیره سپرده ها در سردخانه ، وجوه شما را ایمن نگه می دارد. سردخانه همچنین شامل اقدامات امنیتی پیشرو در صنعت است.

نقد و بررسی Monfex

از مونفکس دیدن کنید

این پلت فرم مقرون به صرفه است. علاوه بر محدودیت اسپرد ، Monfex کمترین کارمزد را در صنعت ارائه می دهد.

شروع تجارت با Monfex نیز ساده است و بیشتر باعث تشویق فرزندخواندگی می شود. روند راه اندازی حساب و واریز وجه برای اینکه بتوانید تجارت کنید می تواند به راحتی کمتر از یک دقیقه طول بکشد.

Monfex همچنین بسیار کاربر پسند و پیشرفته است و دارای پشتیبانی از موبایل و دسک تاپ است. در آن مواقعی که گیج شده اید ، تیم پشتیبانی هر روز از سال 24/7 در دسترس است.

Monfex چه ابزارهای تجاری را ارائه می دهد?

همانطور که گفته شد ، Monfex به شما امکان می دهد 12 ابزار مختلف را که همه آنها در مقابل USD هستند ، معامله کنید. این موارد شامل Bitcoin ، Ripple ، Ethereum ، EOS ، Dash ، Bitcoin Cash و Litecoin است. ابزارهای دیگر Zcash ، Ethereum Classic ، OmiseGo ، NEO و Monero هستند.

برای مشاهده اطلاعات مربوط به هر یک از ابزارها ، فقط به تب Instruments در فهرست اصلی ناوبری Monfex بروید. برای هر ساز ، نام و نماد ساز را مشاهده خواهید کرد. این صفحه همچنین اهرم فعلی ، کارمزد ، نرخ تأمین مالی برای مدت طولانی و کوتاه و معاملات را نشان می دهد. همچنین حداقل اندازه معاملات ، محدودیت موقعیت ، مدت قرارداد و حداکثر تعداد معاملات را مشاهده خواهید کرد.

Monfex Trading Instruments

کمیسیون های Monfex & گسترش می یابد

توانایی ارائه چنین کارمزدهای کم و اسپرد شدید ناشی از روابط Monfex است. این پلت فرم با برخی از مهمترین شرکتهای معاملاتی ارزهای رمزپایه ارتباط دارد. این شرکت ها نقدینگی و قیمت بالایی را به مونفکس تحویل می دهند. سپس مونفکس این مزایا را به مشتریان خود منتقل می کند. به این ترتیب ، شرکتهای تجاری رمزنگاری Monfex با دریافت جریان تجارت اضافی کار می کنند. در همان زمان ، مشتریان Monfex محصولی را دریافت می کنند که دارای درجه نهادی باشد.

چگونه تجارت با Monfex را شروع می کنید?

برای شروع معاملات با Monfex ، فقط یک حساب باز می کنید و بودجه آن را تأمین می کنید. افتتاح حساب فقط 15 ثانیه طول می کشد. بودجه با بیت کوین انجام می شود. هنگام باز کردن حساب خود ، باید برخی از اطلاعات اساسی را وارد کنید. این شامل نام کامل ، آدرس پست الکترونیکی و کشور محل اقامت شما است. همچنین باید یک رمز ورود امن ایجاد کنید.

ثبت نام حساب Monfex

روند تجارت با Monfex نیز بسیار ساده است. ابتدا با انتخاب سکه ای که قصد فروش یا خرید آن را دارید شروع می کنید. برای ورود به تجارت ، کسری از قیمت سکه را وارد می کنید.

از آنجا ، به همان روشی که اگر سکه را در دست داشته باشید ، درآمد کسب یا از دست خواهید داد. با تشکر از اهرم نیرو ، شما فقط به کسری از ارزش سکه نیاز دارید. این سود بالقوه را افزایش می دهد ، اما با افزایش خطرات احتمالی نیز همراه است.

صفحه معاملاتی Monfex

انواع سفارشات

Monfex سفارشات معلق و سفارشات بازار را ارائه می دهد. سفارشات بازار از قیمت فعلی بازار استفاده می کنند. به طور خاص ، آنها بهترین قیمت موجود را به شما می دهند. برای استفاده از این نوع تجارت ، فقط اندازه سفارش را مشخص کرده و خرید یا فروش را انتخاب می کنید.

سفارشات معلق گزینه های بیشتری را ارائه می دهند و در آینده با قیمت انتخابی شما اجرا می شوند. می توانید محدودیت خرید ، توقف خرید ، محدودیت فروش یا توقف فروش را انتخاب کنید. برای انجام این نوع تجارت ، Limit یا Stop in Order Type را انتخاب کنید. اندازه و قیمت سفارش خود را انتخاب کنید ، سپس خرید یا فروش را انتخاب کنید.

چگونه کار می کند

چگونه می توانید موقعیتی را در Monfex ببندید?

Monfex به شما اجازه می دهد تا موقعیتی را به طور جزئی یا کامل ببندید. برای هر دو اقدام ، به جعبه ابزار تجارت بروید. اگر می خواهید موقعیتی را کاملاً ببندید ، بستن به سمت راست را انتخاب کنید. یا به کادر گفتگوی تغییر موقعیت بروید و بستن # [شناسه موقعیت] را انتخاب کنید. برای بستن بخشی از معاملات ، به گفتگوی تغییر موقعیت بروید و بستن جزئی # [شناسه موقعیت] را انتخاب کنید.

همچنین می توانید ضرر و ضرر را تنظیم کنید تا معاملات خود را به طور خودکار در یک نقطه خاص خاتمه دهید. این همیشه پیشنهاد می شود زیرا به شما امکان می دهد خطر را به حداقل برسانید. یا می توانید برای بستن خودکار موقعیت سود سود تعیین کنید.

چگونه سفارشات را در Monfex مشاهده می کنید?

برای دیدن موقعیت ها و مانده فعلی خود ، به پنجره خلاصه حساب در سمت چپ صفحه نگاه کنید. این تعادل شما را نشان می دهد ، شناور P&L ، Margin و Free Margin.

در مورد قراردادها چه باید بدانید?

هنگام معامله با Monfex ، باید از پیشنهادات مختلف قرارداد آگاه باشید. 12 سکه وجود دارد که همه آنها در مقابل دلار آمریکا قرارداد دارند. همه آنها قابل خرید یا فروش هستند. از اهرمی تا 50 برابر لذت ببرید.

قراردادها قابل تقسیم هستند. به این ترتیب می توانید 0.1 بیت کوین معامله کنید یا 1 بیت کوین کامل معامله کنید. قراردادهای Monfex هرگز منقضی نمی شوند. درعوض ، همیشگی هستند.

برای جبران خطرات اضافی مرتبط با تجارت با اهرم ، Monfex تضمین می کند که هرگز مبلغ بیشتری از آنچه در حساب خود گذاشته اید از دست نخواهید داد.

علاوه بر این ، کمیسیون ها فقط 0.075 درصد با اسپرد محکم دارند. نقدینگی عمیقی در Monfex وجود دارد. بالای کتاب معمولاً حدود 2 BTC با 100 سکه پشت آن است.

چه هزینه هایی مونفکس شارژ می شود?

کمیسیون معاملات بیت کوین 0.075 درصد است. برای Ethereum ، Ripple ، Litecoin و Bitcoin Cash 0.15 درصد است. ابزارهای باقیمانده کارمزد 0.20 درصد دارند.

نرخ تأمین مالی برای معاملات طولانی یا کوتاه مدت -0688 درصد است.

سایر مواردی که باید در مورد شرایط تجارت در Monfex بدانید?

حداقل اندازه تجارت ابزارها بسته به دارایی 0.01 ، 0.10 ، 1.0 ، 10.00 یا 100.000 لات است. می توانید حداقل خاص دارایی انتخابی خود را در صفحه Instrument مشاهده کنید. صرف نظر از ابزار ، محدودیت موقعیت 50،000 دلار است و حداکثر 200 معامله وجود دارد. تجارت برای همه ابزارها بصورت 24/7 در دسترس است.

چگونه حساب Monfex خود را تأمین مالی می کنید?

تأمین بودجه حساب Monfex خود ساده است ، چه از طریق بستر وب یا نسخه تلفن همراه. Monfex دارای یک آموزش سریع ویدئویی است که روند کار را به طور خلاصه شرح می دهد ، یا می توانید دستورالعمل ها را بخوانید. به خاطر داشته باشید که بودجه باید با بیت کوین انجام شود. حداقل میزان بودجه 0.001 BTC است. این بدان معناست که اگر قبلاً BTC ندارید ، مجبور به خرید آن هستید.

روند تأمین اعتبار حساب Monfex شما شامل واریز بیت کوین به یک آدرس سپرده منحصر به فرد برای حساب شما است. این یک آدرس منحصر به فرد است که با ایجاد حساب کاربری خود با Monfex به طور خودکار ایجاد می شود. به محض ارسال BTC به آدرس ، اعتبار مانده حساب به میزان مناسب دریافت می کنید.

سپرده های Monfex

برای شروع این فرآیند ، وارد حساب خود شوید. به گوشه سمت راست و بالای صفحه بروید و سپرده را انتخاب کنید. با این کار پنجره ای با آدرس واریز شما باز می شود. هم به صورت کد QR و هم به صورت رشته ای از حروف و اعداد با گزینه کپی ظاهر می شود. شما باید این آدرس را در کیف پول ارز رمزنگاری شده خود وارد کنید. برای ارسال مقدار بیت کوینی که می خواهید به حساب Monfex خود واریز کنید ، از عملکرد ارسال یا پرداخت در کیف پول بیت کوین خود استفاده کنید. مطمئن شوید که آدرس کیف پول را به درستی کپی کرده اید زیرا تمام معاملات بیت کوین نهایی است. اگر آن را به آدرس اشتباه ارسال کنید ، هیچ راهی برای خنثی کردن این مشکل وجود ندارد.

قبل از اینکه وجوه در حساب Monfex شما ظاهر شود ، باید منتظر پردازش معامله شبکه بیت کوین باشید. این کار معمولاً کمتر از نیم ساعت طول می کشد. Monfex هزینه ودیعه ای را دریافت نمی کند. شبکه بیت کوین ، هزینه معامله کمی را دریافت می کند.

هنگامی که وجوه خود را واریز کردید ، Monfex به طور خودکار بیت کوین را به سردخانه منتقل می کند. این یک اقدام امنیتی اضافی برای محافظت از وجوه مشتری است.

برداشت Monfex از حساب

برای برداشت وجه ، هنگام ورود به حساب خود به گوشه بالا سمت راست صفحه بروید. برداشت را انتخاب کنید. از شما خواسته می شود که فرم کوتاهی از جمله درج مبلغ و آدرس کیف پول خود را پر کنید. یک بار دیگر به یاد داشته باشید که تمام معاملات بیت کوین نهایی هستند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که آدرس کیف پول خود را به درستی وارد کرده اید. برای پردازش ترک دارو ممکن است حداکثر 24 ساعت به Monfex نیاز باشد. هیچ هزینه برداشتی توسط Monfex دریافت نمی شود ، اما شبکه Bitcoin هزینه معامله کمی را دریافت می کند.

برداشت Monfex

آیا Monfex امن است?

همانطور که گفته شد ، Monfex بودجه مشتری را در سردخانه ذخیره می کند تا از هک شدن آن جلوگیری کند. این سردخانه با اقدامات امنیتی پیشرو در صنعت تکمیل می شود. Monfex همچنین استفاده از احراز هویت دو عاملی را برای یک لایه امنیتی بیشتر ارائه داده و آن را به شدت تشویق می کند.

Monfex همچنین اطمینان می دهد که مشتریان می توانند از شفافیت مربوط به وجوه خود برای افزایش آرامش خاطر برخوردار شوند. این شامل امکان دسترسی به گزاره ها و گزارش های حساب در هر زمان است. در هر زمان امکان برداشت وجه نیز وجود دارد. این کار به سادگی با پر کردن یک فرم اولیه آنلاین انجام می شود. هیچ گونه هزینه برداشت نیز وجود ندارد.

آموزش Monfex

Monfex از لحاظ ارائه آموزش برای مشتریان کارگزاری خود کار بسیار خوبی انجام می دهد. این بخش در منابع و خارج از آن است. در صفحه Instruments ، برخی از اطلاعات اساسی را در شرایط تجارت پیدا خواهید کرد. در آنجا بخشی با عنوان تعاریف و قوانین وجود دارد. این شامل تعاریفی از مهمترین شرایط تجارت رمزنگاری ، همراه با مثالهایی برای هر یک است.

در زیر این ، نمونه های تجاری نیز وجود دارد. این لمس بسیار خوبی است که می تواند برای معامله گران ابتدایی بسیار مفید باشد. مثالهای جداگانه ای برای معاملات سودآوری کوتاه و بلند وجود دارد. همچنین مثالهایی برای از دست دادن وجود دارد. اینها شامل یک تجارت طولانی است که دارای انحلال است یا یک تجارت کوتاه که یک خروج منظم دارد. برای هر مثال ، Monfex پیش فرض ها و همچنین خروجی ها را نشان می دهد ، محاسبات لازم را نشان می دهد.

در بخش منابع آموزش ، می توانید راهنمای خرید بیت کوین را پیدا کنید. بخش اصلی برای کسانی که در جستجوی دانش اولیه هستند ، Crypto Knowledgebase است ، همچنین در منابع. این بخش دارای طیف وسیعی از موضوعات است ، مانند اینکه چگونه احراز هویت 2 عاملی از کیف پول رمزنگاری محافظت می کند. همچنین انتخاب بین کیف پول های رمزنگاری سرد و گرم را توضیح می دهد. همچنین راهنماهایی برای سکه های پایدار ، استخراج بیت کوین ، هارد فورک و ICO وجود دارد.

آکادمی تجارت

برای تکمیل منابع آموزشی فوق ، Monfex همچنین دارای یک آکادمی تجارت نیز در منابع است. این بخش به آموزش مشتریان درمورد تجارت رمزنگاری ، از جمله راهبردهای تشکیل ، اختصاص یافته است. برخی از راهنماها وجود دارد ، مانند تجارت معاملات آتی رمزنگاری رمزنگاری کوتاه یا دائمی. همچنین اطلاعاتی در مورد استفاده از اهرم ، تجارت ارزهای رمزپایه در مقابل مشتقات رمزنگاری شده و مدیریت ریسک وجود دارد. نکته خوب در مورد این بخش این است که در دسترس همه است. برای دسترسی به بخش منابع نیازی به ورود نیست.

آکادمی تجارت

اگر به صفحه منابع و سپس Tutorials مراجعه کنید ، اطلاعات مربوط به استفاده از Monfex را پیدا خواهید کرد. آموزشهایی برای استفاده از برنامه تلفن همراه و همچنین بستر وب وجود دارد. همچنین می توانید یک آموزش در مورد بودجه حساب خود پیدا کنید.

تجزیه و تحلیل متخصص

اگر به قسمت منابع Monfex بروید و از وبلاگ بازدید کنید ، تجزیه و تحلیل متخصص را پیدا خواهید کرد. این وبلاگ شامل تجزیه و تحلیل هفتگی فنی و بنیادی است. این تجزیه و تحلیل یک منبع عالی برای مشتریانی است که می خواهند قبل از ایجاد یک استراتژی تجارت تحقیق کنند.

اخبار بازار

در داخل وبلاگ ، شما همچنین می توانید طیف وسیعی از اخبار بازار را پیدا کنید. اینجاست که Monfex مقالاتی را برای توضیح اخباری ارسال می کند که می توانند بر قیمت رمزنگاری تأثیر بگذارند. همچنین شامل معرفی سکه های رمزنگاری مهم است. وبلاگ همچنین جایی است که می توانید اطلاعات مربوط به به روزرسانی های مهم Monfex را پیدا کنید.

نتیجه

Monfex یک پلتفرم تجاری است که به مشتریان امکان می دهد ارز رمزنگاری شده را برای سودآوری معامله کنند. در زمان نوشتن مقاله ، 12 سکه مختلف برای تجارت وجود دارد که هر یک در مقابل دلار آمریکا قابل معامله هستند. استفاده از این بستر ساده است و همچنین شامل طیف وسیعی از منابع آموزشی است. این منابع به مفید بودن آن برای همه سطوح مهارت کمک می کنند.

در طی چند دقیقه پس از ارسال سپرده بیت کوین خود ، ثبت نام در این سیستم عامل آسان است و تجارت آن آغاز می شود ، هیچ KYC برای شروع معامله درگیر نیست. Platfor اهرم بالا و کمیسیون کم و نرخ سود گسترده ارائه می دهد.

Monfex در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا در دسترس مشتریان نیست.

از مونفکس دیدن کنید

مونفکس

src = “~ images \ monfex-Exchange-review-cryptocurrency-trading-with-50x-levera.gif”

alt = “بررسی Monfex”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8

راحتی در استفاده

9.0 / 10

شهرت، آبرو

8.0 / 10

هزینه ها

8.0 / 10

پشتیبانی مشتری

8.0 / 10

روش های پرداخت

7.0 / 10

طرفداران

  • رابط تجارت ساده
  • اهرم بالا
  • راه اندازی آسان حساب
  • کم هزینه ها
  • اسپردهای تنگ

منفی ها

  • فقط پرداخت های بیت کوین
  • فقط 12 سکه برای تجارت
  • هیچ مشتری ایالات متحده

بازدید {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"مونفکس","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads / / 2019 \ / 03 \ /monfex-review.gif","شرح":"Monfex صرافی برای معامله ارز رمزپایه است. با ارائه اهرم تا 50 برابر از سایر صرافی ها متمایز است. حداقل اندازه معاملات فقط 0.01 BTC است و 12 سکه برای خرید و فروش در سیستم عامل وجود دارد. کمیسیون فقط 0.075 درصد است. Monfex ویژگی ها و ویژگی های بی شماری را تبلیغ می کند که آن را از سایر موارد متمایز می کند…","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"8.00"},"نام":"مونفکس","بررسی بدن":"Monfex صرافی برای معامله ارز رمزپایه است. با ارائه اهرم تا 50 برابر از سایر صرافی ها متمایز است. حداقل اندازه معاملات فقط 0.01 BTC است و 12 سکه برای خرید و فروش در سیستم عامل وجود دارد. کمیسیون ها فقط 0.075 درصد هستند. \ r \ n \ r \ nMonfex ویژگی ها و ویژگی های بی شماری را تبلیغ می کند که آن را از رقابت جدا می کند. معاملات بسیار معقولی در دسترس است ، با این گزینه می توانید 12 سکه را معامله کنید و طولانی یا کوتاه بروید. همچنین می توانید در مقابل دلار آمریکا معامله کنید و حداکثر 50 برابر قدرت اهرم داشته باشید. \ r \ n \ r \ n همچنین با ذخیره سپرده ها در سردخانه ، این وجه شما را ایمن نگه می دارد. سردخانه همچنین شامل اقدامات امنیتی پیشرو در صنعت است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n بازدید از Monfex \ r \ n این بستر مقرون به صرفه است. Monfex کمترین کارمزد را در صنعت علاوه بر اسپرد محدود ارائه می دهد. \ r \ n \ r \ n شروع به کار در Monfex نیز ساده است و بیشتر باعث تشویق فرزندخواندگی می شود. روند راه اندازی حساب و واریز وجه برای اینکه بتوانید تجارت کنید به راحتی می تواند کمتر از یک دقیقه طول بکشد. \ r \ n \ r \ nMonfex نیز بسیار کاربرپسند و پیشرفته است و از هر دو تلفن همراه پشتیبانی می کند و دسکتاپ برای آن زمانهایی که گیج شده اید ، تیم پشتیبانی 24 \ / 7 هر روز از سال در دسترس است. \ r \ n چه ابزارهای معاملاتی Monfex ارائه می دهد؟ \ r \ n همانطور که گفته شد ، Monfex به شما اجازه می دهد 12 ابزار مختلف را معامله کنید ، همه آنها در مقابل دلار آمریکا این موارد شامل Bitcoin ، Ripple ، Ethereum ، EOS ، Dash ، Bitcoin Cash و Litecoin است. ابزارهای دیگر Zcash ، Ethereum Classic ، OmiseGo ، NEO و Monero هستند. \ r \ n \ r \ n برای مشاهده اطلاعات هر یک از ابزارها ، فقط به تب Instruments در منوی اصلی ناوبری Monfex بروید. برای هر ساز ، نام و نماد ساز را مشاهده خواهید کرد. این صفحه همچنین اهرم فعلی ، کارمزد ، نرخ تأمین مالی برای مدت طولانی و کوتاه و معاملات را نشان می دهد. همچنین حداقل اندازه معاملات ، محدودیت موقعیت ، مدت قرارداد و حداکثر تعداد معاملات را مشاهده خواهید کرد. \ r \ n \ r \ n \ r \ nMonfex Comactions & Spreads \ r \ n \ r \ n توانایی ارائه چنین کارمزد کم و اسپرد شدید ناشی از روابط Monfex است. این پلت فرم با برخی از مهمترین شرکتهای معاملاتی ارزهای رمزپایه ارتباط دارد. این شرکت ها نقدینگی و قیمت بالایی را به مونفکس تحویل می دهند. سپس مونفکس این مزایا را به مشتریان خود منتقل می کند. به این ترتیب ، شرکتهای تجاری رمزنگاری Monfex با دریافت جریان تجارت اضافی کار می کنند. در همان زمان ، مشتریان Monfex محصولی را دریافت می کنند که دارای درجه نهادی باشد. \ r \ n چگونه با Monfex تجارت خود را شروع می کنید؟ \ r \ n برای شروع تجارت با Monfex ، فقط یک حساب باز می کنید و بودجه آن را تأمین می کنید. افتتاح حساب فقط 15 ثانیه طول می کشد. بودجه با بیت کوین انجام می شود. هنگام باز کردن حساب خود ، باید برخی از اطلاعات اساسی را وارد کنید. این شامل نام کامل ، آدرس پست الکترونیکی و کشور محل اقامت شما است. همچنین باید یک رمز ورود امن ایجاد کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n روند تجارت با Monfex نیز بسیار ساده است. ابتدا با انتخاب سکه ای که قصد فروش یا خرید آن را دارید شروع می کنید. برای ورود به تجارت ، کسری از قیمت سکه را وارد می کنید. \ r \ n \ r \ n از آنجا ، به همان روشی که اگر سکه را در دست داشته باشید ، درآمد کسب خواهید کرد یا ضرر می کنید. با تشکر از اهرم نیرو ، شما فقط به کسری از ارزش سکه احتیاج دارید. این سود بالقوه را افزایش می دهد ، اما همچنین با افزایش خطرات احتمالی همراه است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n انواع سفارشات \ r \ nMonfex سفارشات معوق و سفارشات بازار را ارائه می دهد. سفارشات بازار از قیمت فعلی بازار استفاده می کنند. به طور خاص ، آنها بهترین قیمت موجود را به شما می دهند. برای استفاده از این نوع تجارت ، فقط اندازه سفارش را مشخص کرده و خرید یا فروش را انتخاب کنید. \ r \ n \ r \ n سفارشات ارائه دهنده گزینه های بیشتری ارائه می دهند و در آینده با قیمت انتخابی شما اجرا می شوند. می توانید محدودیت خرید ، توقف خرید ، محدودیت فروش یا توقف فروش را انتخاب کنید. برای انجام این نوع تجارت ، Limit یا Stop in Order Type را انتخاب کنید. اندازه و قیمت سفارش خود را انتخاب کنید ، سپس خرید یا فروش را انتخاب کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n چگونه موقعیتی را در Monfex می بندید؟ \ r \ nMonfex به شما اجازه می دهد تا موقعیتی را به طور جزئی یا کامل ببندید. برای هر دو اقدام ، به جعبه ابزار تجارت بروید. اگر می خواهید موقعیتی را کاملاً ببندید ، بستن به سمت راست را انتخاب کنید. یا به کادر گفتگوی تغییر موقعیت بروید و بستن # [شناسه موقعیت] را انتخاب کنید. برای بستن معامله تا حدی ، به کادر گفتگوی تغییر موقعیت بروید و بستن جزئی # [شناسه موقعیت] را انتخاب کنید. \ r \ n \ r \ n همچنین می توانید یک ضرر متوقف تنظیم کنید تا معامله به طور خودکار در یک نقطه خاص بسته شود. این همیشه پیشنهاد می شود زیرا به شما امکان می دهد خطر را به حداقل برسانید. یا می توانید برای بستن خودکار موقعیت ، سود سود تعیین کنید. \ r \ n چگونه سفارشات را در Monfex مشاهده می کنید؟ \ r \ n برای دیدن موقعیت های فعلی و موجودی خود ، به پنجره خلاصه حساب در سمت چپ صفحه نگاه کنید. این تعادل شما را نشان می دهد ، شناور P&L ، Margin و Free Margin. \ r \ n در مورد قراردادها چه باید بدانید؟ \ r \ n هنگام معامله با Monfex ، باید از پیشنهادات مختلف قرارداد آگاه باشید. 12 سکه وجود دارد که همه آنها در مقابل دلار آمریکا قرارداد دارند. همه آنها قابل خرید یا فروش هستند. از اهرمی که حداکثر 50 برابر است لذت ببرید. \ r \ n \ r \ n قراردادها قابل تقسیم هستند. به این ترتیب می توانید 0.1 بیت کوین معامله کنید یا 1 بیت کوین کامل معامله کنید. قراردادهای Monfex هرگز منقضی نمی شوند. در عوض ، آنها دائمی هستند. \ r \ n \ r \ n برای جبران خطرهای اضافی مرتبط با تجارت با اهرم ، Monfex تضمین می کند که هرگز بیشتر از مبلغی که در حساب خود گذاشته اید از دست نخواهید داد. \ r \ n \ r \ n علاوه بر این ، کمیسیون ها فقط 0.075 درصد با اسپرد اسپرد تیز دارند. نقدینگی عمیقی در Monfex وجود دارد. بالای کتاب معمولاً حدود 2 BTC است که 100 سکه پشت آن قرار دارد. \ r \ n مونفکس چه هزینه هایی را شارژ می کند؟ \ r \ n کمیسیون معاملات بیت کوین 0.075 درصد است. برای Ethereum ، Ripple ، Litecoin و Bitcoin Cash 0.15 درصد است. ابزارهای باقی مانده دارای کمیسیون 0.20 درصد هستند. \ r \ n \ r \ n نرخ تأمین مالی برای معاملات طولانی یا کوتاه مدت -0.068 درصد است. \ r \ n سایر مواردی که باید درباره شرایط معاملات در Monfex بدانید؟ \ r \ n حداقل بسته به دارایی ، اندازه تجارت ابزارها 0.01 ، 0.10 ، 1.0 ، 10.00 یا 100.000 لات است. می توانید حداقل خاص دارایی انتخابی خود را در صفحه Instrument مشاهده کنید. صرف نظر از ابزار ، محدودیت موقعیت 50،000 دلار است و حداکثر 200 معامله وجود دارد. معامله 24/7 برای همه ابزارها در دسترس است. \ r \ n چگونه حساب Monfex خود را تأمین مالی می کنید؟ \ r \ n تأمین هزینه حساب Monfex خود ساده است ، چه از طریق بستر وب یا نسخه تلفن همراه. Monfex دارای یک آموزش سریع ویدئویی است که روند کار را به طور خلاصه شرح می دهد ، یا می توانید دستورالعمل ها را بخوانید. به خاطر داشته باشید که بودجه باید با بیت کوین انجام شود. حداقل میزان بودجه 0.001 BTC است. این بدان معناست که در صورت نداشتن مجبور به خرید BTC هستید. \ r \ n \ r \ n روند تأمین اعتبار حساب Monfex شما شامل واریز بیت کوین به یک آدرس سپرده منحصر به فرد برای حساب شما است. این یک آدرس منحصر به فرد است که با ایجاد حساب کاربری خود با Monfex به طور خودکار ایجاد می شود. به محض ارسال BTC به آدرس ، اعتبار مانده حساب به میزان مناسب دریافت می کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n برای شروع این روند ، وارد حساب خود شوید. به گوشه سمت راست و بالای صفحه بروید و سپرده را انتخاب کنید. با این کار پنجره ای با آدرس واریز شما باز می شود. هم به صورت کد QR و هم به صورت رشته ای از حروف و اعداد با گزینه کپی ظاهر می شود. شما باید این آدرس را در کیف پول ارز رمزنگاری شده خود وارد کنید. برای ارسال مقدار بیت کوینی که می خواهید به حساب Monfex خود واریز کنید ، از عملکرد ارسال یا پرداخت در کیف پول بیت کوین خود استفاده کنید. مطمئن شوید که آدرس کیف پول را به درستی کپی کرده اید زیرا تمام معاملات بیت کوین نهایی است. اگر آن را به آدرس اشتباهی بفرستید ، هیچ راهی برای واگرد کردن این کار وجود ندارد. \ r \ n \ r \ n شما باید منتظر بمانید تا شبکه بیت کوین معامله را پردازش کند قبل از اینکه وجوه در حساب Monfex شما ظاهر شود. این کار معمولاً کمتر از نیم ساعت طول می کشد. Monfex هزینه ودیعه ای را دریافت نمی کند. با این حال ، شبکه بیت کوین هزینه معامله کمی را دریافت می کند. \ r \ n \ r \ n هنگامی که وجه خود را واریز می کنید ، Monfex به طور خودکار بیت کوین را به سردخانه منتقل می کند. این یک اقدام امنیتی اضافی برای محافظت از وجوه مشتری است. \ r \ n برداشت های حساب Monfex \ r \ n \ r \ n برای برداشت وجه ، هنگام ورود به حساب خود به گوشه سمت راست بالای صفحه بروید. برداشت را انتخاب کنید. از شما خواسته می شود که فرم کوتاهی از جمله درج مبلغ و آدرس کیف پول خود را پر کنید. یک بار دیگر به یاد داشته باشید که تمام معاملات بیت کوین نهایی هستند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که آدرس کیف پول خود را به درستی وارد کرده اید. برای پردازش ترک دارو ممکن است حداکثر 24 ساعت به Monfex نیاز باشد. هیچ هزینه برداشتی توسط Monfex دریافت نمی شود ، اما شبکه Bitcoin هزینه معامله کمی را دریافت می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n آیا Monfex Safe است؟ \ r \ n \ r \ n همانطور که گفته شد ، Monfex وجوه مشتری را در سردخانه برای جلوگیری از هک شدن این سردخانه با اقدامات امنیتی پیشرو در صنعت تکمیل می شود. Monfex همچنین استفاده از احراز هویت دو عاملی را برای یک لایه امنیتی بیشتر ارائه داده و آن را به شدت تشویق می کند. \ r \ n \ r \ n همچنین Monfex اطمینان می دهد که مشتریان می توانند از شفافیت مربوط به بودجه خود برای آرامش خاطر بیشتر برخوردار شوند. این شامل امکان دسترسی به گزاره ها و گزارش های حساب در هر زمان است. در هر زمان امکان برداشت وجه نیز وجود دارد. این کار به سادگی با پر کردن یک فرم اولیه آنلاین انجام می شود. هیچ گونه هزینه برداشت نیز وجود ندارد. \ r \ nMonfex Education \ r \ nMonfex از لحاظ ارائه آموزش برای مشتریان کارگزاری خود کار بسیار خوبی انجام می دهد. این بخش در منابع و خارج از آن است. در صفحه Instruments ، برخی از اطلاعات اساسی را در شرایط تجارت پیدا خواهید کرد. در آنجا بخشی با عنوان تعاریف و قوانین وجود دارد. این شامل تعاریف مهمترین شرایط تجارت رمزنگاری ، به همراه مثالهایی برای هر یک است. \ r \ n \ r \ n در زیر این ، مثالهای تجاری نیز وجود دارد. این لمس بسیار خوبی است که می تواند برای معامله گران ابتدایی بسیار مفید باشد. مثالهای جداگانه ای برای معاملات سودآوری کوتاه و بلند وجود دارد. همچنین مثالهایی برای از دست دادن وجود دارد. اینها شامل یک تجارت طولانی است که دارای انحلال است یا یک تجارت کوتاه که یک خروج منظم دارد. برای هر مثال ، Monfex پیش فرض ها و همچنین خروجی ها را نشان می دهد و محاسبات لازم را نشان می دهد. \ r \ n \ r \ n در بخش Tutorials of منابع ، می توانید راهنمای خرید بیت کوین را پیدا کنید. بخش اصلی برای کسانی که در جستجوی دانش اولیه هستند ، Crypto Knowledgebase است ، همچنین در منابع. این بخش دارای طیف وسیعی از موضوعات است ، مانند اینکه چگونه احراز هویت 2 عاملی از کیف پول رمزنگاری محافظت می کند. همچنین انتخاب بین کیف پول های رمزنگاری سرد و گرم را توضیح می دهد. همچنین راهنماهایی برای سکه های پایدار ، استخراج بیت کوین ، هارد فورک و ICO وجود دارد. \ r \ n آکادمی تجارت \ r \ n \ r \ n برای تکمیل منابع آموزشی فوق ، Monfex همچنین دارای آکادمی بازرگانی است ، همچنین در منابع. این بخش به آموزش مشتریان درمورد تجارت رمزنگاری ، از جمله راهبردهای تشکیل ، اختصاص یافته است. برخی از راهنماها وجود دارد ، مانند تجارت معاملات آتی رمزنگاری رمزنگاری کوتاه یا دائمی. همچنین اطلاعاتی در مورد استفاده از اهرم ، تجارت ارزهای رمزپایه در مقابل مشتقات رمزنگاری شده و مدیریت ریسک وجود دارد. نکته خوب در مورد این بخش این است که در دسترس همه است. برای دسترسی به بخش منابع نیازی به ورود نیست. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n اگر به صفحه منابع و سپس آموزشها مراجعه کنید ، اطلاعات مربوط به استفاده از Monfex را پیدا خواهید کرد. آموزشهایی برای استفاده از برنامه تلفن همراه و همچنین بستر وب وجود دارد. همچنین می توانید یک آموزش در مورد بودجه حساب خود پیدا کنید. \ r \ n تجزیه و تحلیل کارشناس \ r \ n اگر به قسمت منابع Monfex بروید و از وبلاگ بازدید کنید ، تجزیه و تحلیل متخصص را پیدا خواهید کرد. این وبلاگ شامل تجزیه و تحلیل هفتگی فنی و بنیادی است. این تجزیه و تحلیل منبع خوبی برای مشتریانی است که می خواهند قبل از ایجاد یک استراتژی تجارت تحقیق کنند. \ r \ n اخبار بازار \ r \ n در داخل وبلاگ ، شما همچنین طیف وسیعی از اخبار بازار را پیدا خواهید کرد. اینجاست که Monfex مقالاتی را برای توضیح اخباری ارسال می کند که می توانند بر قیمت رمزنگاری تأثیر بگذارند. همچنین شامل معرفی سکه های رمزنگاری مهم است. وبلاگ همچنین جایی است که می توانید اطلاعات مربوط به به روزرسانی های مهم Monfex را پیدا کنید. \ r \ n نتیجه گیری \ r \ n Monfex یک پلتفرم تجاری است که به مشتریان اجازه می دهد ارزهای رمزپایه را برای سودآوری معامله کنند. در زمان نوشتن مقاله ، 12 سکه مختلف برای تجارت وجود دارد که هر یک در مقابل دلار آمریکا قابل معامله هستند. استفاده از این بستر ساده است و همچنین شامل طیف وسیعی از منابع آموزشی است. این منابع به شما کمک می کند تا برای همه سطح مهارت مفید باشد. \ r \ n \ r \ n خود سیستم عامل برای ثبت نام آسان و شروع به معامله در عرض چند دقیقه پس از ارسال سپرده بیت کوین شما ، هیچ KYC برای شروع تجارت وجود ندارد. Platfor اهرم بالا و کمیسیون کم و نرخ سود گسترده ارائه می دهد. \ r \ n \ r \ nMonfex در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا در دسترس نیست. \ r \ n از Monfex بازدید کنید","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"},"تاریخ منتشر شده":"2019-03-26"}}