بهترین صرافی ها برای معاملات ارز رمزنگاری شده

بهترین صرافی ها برای معاملات ارز رمزنگاری شده

بنابراین شما به تازگی اولین بیت کوین و اتر خود را تحویل گرفته اید و اکنون می خواهید با تجارت در برخی از آلت کوین های امیدوار کننده ، نمونه کارها را در ارز رمزنگاری شده متنوع کنید. به موج جدید معامله گران رمزنگاری خوش آمدید.

خبر خوب؟ در حال حاضر altcoin های جذاب زیادی وجود دارد که می توانید با آنها تجارت کنید و حجم تجارت در سطح جهانی مانند هرگز قبل رونق دارد. خبر حتی بهتر؟ مجموعه ای از مبادلات ارزهای رمزنگاری شده قابل احترام وجود دارد که دارای نقدینگی و لیست هایی هستند که برای “گسترش عشق” ، به همان شکلی که نیاز دارید ، نیاز دارید.

بهترین صرافی ها برای معاملات ارز رمزنگاری شده

و اگرچه همه مبادلات از نظر میز ارائه متفاوت هستند ، متوجه خواهید شد که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. این شما هستید که تصمیم می گیرید کدام یک را بیشتر دوست دارید.

اگرچه تا آن زمان ، ما شما را از طریق صرافی های برتر ارزهای رمزپایه ای راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید تصمیم خود را بگیرید.

بینانس

Binance که از آسیا خارج شده است ، Binance به تازگی در سال 2017 راه اندازی شده است ، اما از آن زمان به بعد محبوبیت زیادی دارد. این یک مبادله اولین حرکت برای لیست altcoins جدید زودتر از هر کس دیگری در صنعت است.

ما از طرفداران بزرگ Binance در اینجا در Blockonomi هستیم و اخیراً آنها را به لیست بهترین مبادلات برای مبتدیان اضافه کرده ایم.

نمای معاملات Binance

بنابراین ، اگر علاقه دارید بلافاصله پس از ICO قبل از انجام سایر سرمایه گذاران ، سهام خود را در altcoins بدست آورید ، قطعاً برای یک حساب در Binance ثبت نام کنید.

بررسی کامل Binance را در اینجا بخوانید.

برخلاف برخی دیگر از صرافی ها ، هنگامی که با Binance سر و کار دارید این امکان را خواهید داشت که با دو UI تجارت مختلف ارتباط برقرار کنید. یکی “اساسی” و دیگری “پیشرفته”. اجازه ندهید که این تمایز شما را فریب دهد ، زیرا هر دوی این رابط کاربرها نسبت به سایر رابط های کاربری محبوب محبوب کمی گیج کننده تر هستند.

هرچند که این واسط ها را از کار انداختید ، تنظیمات پیشرفته مزایای بسیار خوبی دارند. برای اولین بار ، به شما امکان می دهد در اوقات فراغت خود ، تجزیه و تحلیل های فنی و تاریخی را بر روی رمزنگاری های داده شده انجام دهید.

تا آنجا که سطح تأیید می رود ، Binance سرراست است. برای کاربران جدیدی که از سطح اول عبور نکرده اند ، روزانه 2 بیت کوین برای شما محدود می شود. خیلی عادلانه با این حال ، اگر به تأیید سطح 2 برسید ، هر روز مجاز به برداشتن حداکثر 100 بیت کوین هستید. ارزش آن را دارد که تأیید کنید آیا معاملات گسترده ای انجام می دهید ،.

KuCoin

KuCoin یکی دیگر از ارزهای رمزنگاری شده هیجان انگیز جدید است که در کره جنوبی مستقر نیست. آنها خود را شبیه Binance کرده اند ، از این رو که پروژه های جدید altcoin را زودتر از بسیاری از مبادلات رمزنگاری بین المللی لیست می کنند.

کوکوئین

یک مزیت جالب دیگر؟ KuCoin سپرده رمزنگاری شما را خیلی سریع تأیید می کند. معامله گران می توانند بلافاصله وارد معاملات شوند! این به این دلیل است که KuCoin قول داد که دارایی های دیجیتال پس از تأیید اولین معامله شما در ابتدا به حساب شما واریز شود.

یکی از جالب ترین جنبه های انحصاری ارز ، توکن سهام KuCoin (KCS) ERC-20 آن است. این صرافی با استفاده از تخفیف بسیار زیاد در هزینه های سیستم عامل برای انجام معاملات در سهام KuCoin به جای مثلا BTC یا ETH ، به استفاده از این نشانه ها دامن می زند..

و چه حتی بهتر اینکه 90 درصد هزینه های مبادله از طریق رمز KCS به کاربران بازگردانده می شود. بنابراین کاربران فقط برای نگهداری KCS “سود سهام” ETH دریافت می کنند.

مزیت دیگری که KuCoin نسبت به سایر صرافی ها دارد؟ پشتیبانی 24/7 از مشتری که مشکلات را در عرض چند دقیقه برطرف می کند.

BitMex

BitMex مبادله ای برای معامله گران پیشرفته تر است که مایل به استفاده از معاملات حاشیه ای هستند که به شما امکان می دهد با تعادل بیشتر از آنچه در دسترس دارید معامله کنید و با بیت کوین “طولانی” یا “کوتاه” بروید ، در واقع در مورد حرکت قیمت ها شرط بندی می کنید. ما توصیه می کنیم قبل از معامله در BitMex نگاهی به بررسی دقیق این پلتفرم بیندازید.

بررسی BitMEX

GDAX

GDAX محل معاملات تجاری Coinbase ، محبوب ترین صرافی ارز رمزنگاری شده در آمریکا است.

GDAX

GDAX از این نظر که جفت معاملاتی کمتری نسبت به سایر صرافی های محبوب ارائه می دهد ، یک فروش خارجی است: شما فقط قادر خواهید بود بین Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) ، Litecoin (LTC) و ارزهای فیات مانند USD و EUR معامله کنید. اما این حجم لازم و سطح حرفه ای را دارد که سایر تبادل نظرها سعی در تقلید از آن دارند.

تنها نکته جالب توجه قابل توجه این واقعیت است که Coinbase از اول ژانویه 2018 شروع به پشتیبانی از Bitcoin Cash (BCH) می کند. این مطابق با اهداف اعلام شده اخیر شرکت برای افزودن به زودی آلت کوین های جدید است.

تا آنجا که خرید رمزنگاری در Coinbase ، شما دو گزینه پرداخت متفاوت دارید. گزینه ساده تر و ساده تر استفاده از کارت اعتباری است. با این حال ، اگر به دنبال خرید و فروش جدی تر هستید ، می توانید حساب بانکی خود را به صرافی پیوند دهید. تمام آنچه که لازم است این است که Coinbase به حساب بانکی شما دو تراکنش خرد ارسال کند. وقتی به Coinbase گفتید که این معاملات چقدر بوده است ، به شما پیوند می خورد!

مزیت عمده Coinbase این است که مسلماً امن ترین ارز ارز رمزنگاری موجود است. Coinbase به عنوان یک مبادله مستقر در ایالات متحده ، نمی تواند مقررات منطقه ای و ملی را به همان روشی که تبادلات خارج از ساحل می تواند از بین ببرد. این بدان معناست که Coinbase باید خود را از هر لحاظ در مقایسه با صرافی های معمولی به استانداردهای ایمنی بالاتری برساند.

جوزا

صورتحساب خود را به عنوان “تبادل دارایی های دیجیتال نسل بعدی” ، جوزا یک مبادله تجاری ارزهای رمزنگاری مستقر در ایالات متحده و متمرکز در ایالات متحده است ، زیرا فقط به عضویت سرمایه گذاران آمریکایی اجازه می دهد. قبل از ثبت نام این نکته را در ذهن داشته باشید.

جوزا

این مبادله توسط سرمایه داران سرمایه گذاری فناوری Winklevoss دوقلوها در سال 2015 تاسیس شد به عنوان خروجی برای فراهم کردن یک رابط تجارت رمزنگاری قابل دسترسی برای بازرگانان ایالات متحده.

ثبت نام در Gemini بسیار آسان است ، که بسیار عالی است. برای شروع تنها کاری که باید انجام دهید این است که آدرس ایمیل خود را برای آنها ارسال کنید. آنها با ارسال اصطلاحاً “رمز ثبت” برای شما پیگیری می کنند. شما این رمز را در سایت Gemini استفاده می کنید که در آن مرحله تلفن و همچنین احراز هویت دو عاملی را تنظیم می کنید. پس از پایین آوردن این قطعات ، جوزا برای شما یک پیام متنی با کد ارسال می کند. این کد را در مبادله وارد کنید ، همه شما تنظیم می شوید!

یک مزیت جالب تبادل؟ بدون ودیعه یا هزینه برداشت. تنها هزینه ای که باید با آن درگیر شوید ، هزینه تجارت است. این هزینه برای خرید و فروش 25/0 درصد است.

بررسی کامل جوزا را در اینجا بخوانید.

Bittrex

Bittrex یکی دیگر از مبادلات تجاری مستقر در ایالات متحده است که دارای بیش از 250 جفت معاملاتی است. این تعداد زیادی از آلت کوین است که می توانید صرف خرید و فروش تنها در آنها سرمایه گذاری کنید!

نمای تجارت Bittrex

بدیهی است که این پویایی بارزترین مزیت Bittrex است. و مبادلات در مورد اعتبار حساب های مشتریان با سکه های سخت ، بسیار خوب بوده است ، بنابراین آنها اعتماد و تمایل به مراقبت از کاربران خود را نشان داده اند.

بررسی کامل Bittrex را در اینجا بخوانید.

جای تعجب نیست که محبوب ترین جفت معاملات Bittrex BTC و ETH هستند. لازم به ذکر است که صرافی در حال حاضر هیچ نوع جفت فیات به رمزنگاری را ارائه نمی دهد ، به عنوان مثال با دلار آمریکا ، یورو یا پوند انگلیس). کاری که سرمایه گذاران می توانند انجام دهند خرید USDT (توکن Tether) از طریق انتقال بانکی سیمی برای استفاده از USDT برای مبادلات رمزنگاری به رمزنگاری است..

با این حال ، شما باید کاملاً تأیید شده و مایل باشید حداقل 10،000 دلار برای Bittrex سیلی بزنید تا حتی انتقال را نیز در نظر بگیرید. و ما اینجا در Blockonomi به هیچ وجه این رویکرد را یادآوری نمی کنیم. اخیراً بحث های زیادی پیرامون Tether وجود داشته است و بهتر است فقط تا زمان تحقق تحولات بعدی ، فعلاً دور بمانید.

مهر بیت

مهر بیت یک مبادله رمزنگاری مستقر در لوکزامبورگ است که به مشتریان اروپایی پاسخ می دهد. در حال حاضر ، سرمایه گذاران می توانند با دلار آمریکا در سایت تجارت کنند ، اما با منطق it’s پرداخت یورو (SEPA) اتحادیه اروپا سازگار است که مناسب است.

مهر بیت

و با شخصی سازی API ، سرمایه گذاران می توانند نحوه استفاده و تسهیل حساب های خود را به درستی تنظیم کنند. این یک مزیت بزرگ برای معامله گران بزرگ است.

و Bitstamp بسیار قابل اعتماد است ، زیرا یکی از قدیمی ترین مبادلات فضایی پس از افتتاح در سال 2011 است. در واقع ، Bitstamp در اصل برای رقابت با کوه معروف بدنام اکنون ایجاد شده است. تبادل Gox ، بنابراین شما به وضوح می توانید ببینید که چه کسی در آن مسابقه برنده شده است!

اگرچه ما این تبادل ویژه را برای مبتدیان کامل توصیه نمی کنیم. رابط کاربری کمی پیچیده است و می تواند برای کاربران جدید در اکوسیستم کمی طاقت فرسا باشد. اگر مشکلی ندارید که از منحنی یادگیری عبور کنید ، Bitstamp برای مشتریان اروپایی عالی است زیرا مبادله برای سرویس دهی به حساب های بانکی اروپا خوب تنظیم شده است.

کوینون

کوینون سومین صرافی بزرگ ارز رمزنگاری شده در کره جنوبی است. به همین ترتیب ، حجم عمده ای را کنترل می کند زیرا سرمایه گذاران کره جنوبی در حال حاضر مقدار زیادی از حجم معاملات رمزنگاری جهان را هدایت می کنند.

کوینون

جفت های تجاری آن براساس پول کره ای KRW بنا شده است ، بنابراین باید این نکته را بخاطر بسپارید.

کالاهای اصلی مانند Bitcoin ، Bitcoin Cash ، Ethereum ، Ethereum Classic ، Ripple ، QTUM ، Litecoin و IOTA را روی سکه خواهید یافت و هزینه های پایین ارز برای بسیاری جذاب است. آنقدر جذاب که برخی از کاربران دلار یا یورو را به بیت کوین مبدل می کنند و سپس KRW را می خرند تا برای خانواده و دوستان خود حواله ارسال کنند. بدیع ، درست است?

کراکن

هنگام کار در خارج از ایالات متحده., کراکن صرافی است که به سرمایه گذاران در آمریکا ، کانادا ، اروپا و ژاپن خدمات می دهد. بر این اساس ، آنها جفت های معاملاتی رمزنگاری را با دلار ، یورو ، GBP و JPY ارائه می دهند.

کراکن

آنها خود را “بزرگترین مبادله بیت کوین جهان از نظر حجم یورو و نقدینگی” لقب داده اند.

و کراکن به دلیل اقدامات امنیتی شدید شناخته شده است ، بنابراین آنها این کار را برای خودشان انجام داده اند. به این دلیل که کراکن دقیق است ، تقریباً تمام بیت کوین های خود را به صورت آفلاین در کیف پول های “سرد” نگه می دارد. این از نوعی حملات ویرانگر که بسیاری از مبادلات می توانند در معرض آن باشند جلوگیری می کند. این بدان معناست که Kraken فقط آنچه را که برای تجارت نیاز دارد نگه می دارد و باعث می شود که دارایی همه امن تر باشد.

و بعد از کوه انفجار آتشین Gox ، کراکن مشکل تکمیل حسابرسی شخص ثالث را که به طور رمزنگاری یکپارچگی دارایی های کراکن را تأیید می کرد ، پشت سر گذاشت. و این هم همه نیست. Kraken همچنین سرورهای خود را در چندین مکان توزیع می کند و از محافظان مسلح و روش های تأیید فن آوری پیشرفته استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که این سرورها هرگز از نظر فیزیکی یا از راه دور آسیب نمی بینند.

CEX.IO

قبلاً یک شرکت استخراج ابری بود ، CEX.IO به صنعت مبادله ارزهای رمزنگاری شده و از آن زمان به بعد نگاه نکرده است. اکنون ، صرافی مستقر در اروپا لیستی از Bitcoin ، Ethereum ، Bitcoin Cash (BCH) ، Dash (DASH) ، Zcash (ZEC) و Bitcoin Gold (BTG) را در اختیار معامله گران خود قرار داده است..

خرید CEX

شایان ذکر است که CEX.IO اقدامات لازم برای شناخت مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) را اجرا کرده است. این بدان معناست که شما باید هویت خود را قبل از معامله تأیید کنید.

بررسی کامل CEX ما را اینجا بخوانید.

یکی از نکات منفی استفاده از این صرافی خاص این است که هزینه های آن برای خریدهای انجام شده از طریق کارت های اعتباری کمی دردناک است. معامله این است که استفاده از کارت اعتباری راحت است ، بنابراین پویا است. و اینها هزینه های دردناک دیگری هستند که ممکن است بسیاری از سرمایه گذاران را از بین ببرد. در نظر بگیرید که چگونه کاربران ایالات متحده باید هزینه برداشت 50 دلار را تحمل کنند. همانطور که می توانید تصور کنید بسیار محبوب نیست.

یک مزیت جالب استفاده از CEX.IO این است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد به راحتی مقادیر بیت کوین را با توجه به مقدار از پیش تعیین شده خریداری کنند. به عنوان مثال ، صرافی به شما امکان می دهد BTC را با 200 و 500 دلار افزایش خریداری کنید. این می تواند روند خرید را برای تازه واردان به طور قابل توجهی ساده کند.

بیتمب

بیتمب تمایز این است که بالاترین میزان تجارت ارز رمزنگاری شده را در کره جنوبی تسهیل می کند. این در حالی است که کره جنوبی در ماه های اخیر حجم انبوهی داشته است.

بیتمب

یکی از جنبه های جالب Bithumb؟ این صرافی به شما امکان می دهد کوپن های بیت کوین را به عنوان کارت های هدیه خریداری کنید که می توانید به اعضای خانواده ، دوستان و همکاران خود اهدا کنید..

دسترسی به این دلیل است که بیتمب بیش از 75 درصد از کل معاملات بیت کوین را در اواخر کره جنوبی حمل می کند. این همچنین بدان معنی است که خریداران کره جنوبی اکنون مسئول بیش از 10 درصد از حجم تجارت بین المللی بیت کوین هستند. وای حتی 50 درصد از حجم اتریوم کشور از طریق بیتومب اتفاق می افتد.

حداقل این اعداد چشمگیر هستند ، اما همه قایقرانی صحیح برای مبادله نبوده اند. Bithumb در تابستان 2017 هک شد و بیش از 30،000 کاربر به طرز فجیعی آدرس سایت خود را خالی کردند. این شرکت نیاز به سرکوبی خواهد داشت تا چنین چیزی هرگز تکرار نشود.

پولونیکس

پولونیکس یکی دیگر از مبادلات رمزنگاری مستقر در ایالات متحده است. و در تلاش برای پیروی از قوانین آمریکا ، Poloniex همچنین دارای دستورالعمل های دقیق KYC و AML است که کاربران باید از آنها پیروی کنند.

پولونیکس

بنابراین ، معامله گران از گمنامی کامل در Poloniex لذت نخواهند برد ، اما اگر در جستجوی خرید بهترین گزینه برای استفاده از صرافی هستید ، گزینه خوبی است. مردم چیزهای مختلف را دوست دارند و Poloniex ممکن است برای شما مناسب باشد.

اگر تصمیم به ثبت نام در Poloniex دارید ، باید کشور محل اقامت ، نام کامل و ایمیل خود را ارائه دهید. در این مرحله ، باید به زودی حساب خود را تأیید کنید و می توانید تجارت خود را شروع کنید. اولین سطح تأیید صرافی به شما امکان می دهد تا 2000 دلار در روز برداشت کنید.

اگر یک قدم جلوتر بروید ، می توانید با استفاده از موارد زیر تأیید سطح دو را بدست آورید:

  • نشانی
  • شماره تلفن
  • شناسه اسکن
  • تصویری از شما که شناسنامه خود را در دست دارید

اگر در این مرحله پذیرفته شوید ، می توانید هر روز 25000 دلار برداشت کنید.

HitBTC

آخرین مبادله ارز رمزنگاری شده ما که امروز مورد بحث قرار می گیرد ، این است HitBTC. این یک مبادله مستقر در اروپا است که چندین سال است که از سال 2014 در لندن آغاز به کار کرده است. این عملاً تاریخ باستانی در فضای ارزهای رمزنگاری شده است.

HitBTC

بنابراین با مدت طولانی باز بودن ، HitBTC توانسته است اعتماد خود را به کاربران جلب کند از راه هایی که هنوز تبادلات جدیدتر قادر به انجام آن نبوده است.

صرافی تمام امکان معاملات معمول را با سکه های دیگر مانند Monero (XMR) ارائه می دهد.

جالب ترین جنبه HitBTC این است که به کاربران اجازه می دهد تجارت آزمایشی انجام دهند. به جای اینکه هرگونه پول در خط بگذارید ، می توانید طناب های تجارت رمزنگاری را با بازی با رمزنگاری آزمایشی در سایت یاد بگیرید. برای تازه واردان بسیار مفید است! به همین ترتیب ، اگر می خواهید قبل از اینکه پول واقعی را روی خط بگذارید ، با احساس تجارت راحت باشید ، این صرافی خاص یک مکان عالی برای شروع است..

کلمات هشدار برای بازرگانان

مهم نیست که این مبادلات چقدر راحت یا قابل اعتماد به نظر می رسند ، باید بدانید که اگر کنترل مستقیم و اصلی کلیدهای خصوصی رمزنگاری خود را ندارید ، بنابراین کنترل کامل و کامل مالکیت خود را ندارید.

صرافی ها در گذشته هک شده اند. رمزهای عبور فراموش می شوند کارمندان متقلب می توانند کیف پول را به خطر بیندازند. اشکالات می تواند باعث خرابی های فلاش شود که باعث می شود میلیون ها دلار سرمایه گذاران از دست بدهند.

در واقع ، انبوهی از رویدادهای مختلف “قو سیاه” برای مبادلات در حال بازی هستند در حالی که فضا هنوز خیلی زودرس است.

امن ترین کاری که می توانید با سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده انجام دهید این است که آنها را به صورت آفلاین در کیف پول سخت افزاری پارک کنید. اما اگر مصمم هستید که مقداری معامله انجام دهید ، فقط با شناخت کاملی که در معرض خطر بالایی قرار دارید این کار را انجام دهید.

مهمترین کاری که می توانید انجام دهید این است که سعی کنید از نگه داشتن سهام خود در بورسهای تجاری به مدت نامحدود جلوگیری کنید. این مبادلات برای نگهداری رمزنگاری طولانی مدت طراحی نشده اند.

حداکثر ، یک بورس تجاری را در صرافی یا صرافی های دلخواه خود نگه دارید تا در صورت نیاز بتوانید سریع تجارت کنید. اما پشته تجارت شما باید باشد هرگز کل نمونه کارها باشید.

شما باید معاملات مورد نظر خود را به سرعت انجام دهید و سپس وجوه خود را به کیف پول تحت کنترل خود وارد کنید. به این ترتیب ، اگر تبادل مورد علاقه شما هر رویداد فاجعه باری را تجربه کند ، رمزنگاری سخت کوش شما تا بی نهایت سالم و سالم خواهد بود.