StormGain Review: یک بستر جامع برای تجارت رمزنگاری اهرمی

بررسی Stormgain

StormGain یک مبادله رمزنگاری است که در آن معامله گرانی که خواهان اهرم جدی هستند می توانند در محبوب ترین رمزنگاری های جهان تجارت کنند. مبادلات رمزنگاری زیادی برای انتخاب وجود دارد ، اما StormGain ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهد که آن را از بسته متمایز می کند.

ارزهای رمزپایه محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند ، اما بسیاری از مبادلات رمزنگاری به سادگی ابزارهای عادی معاملاتی مانند سفارشات محدود را ارائه نمی دهند. StormGain یک بستر تجاری کاملاً ویژه ایجاد کرده است که فراتر از معاملات ساده است.

استفاده از اهرم در جهان تجارت رمزنگاری رایج شده است. هر پلت فرم معاملات رمزنگاری اهرمی برابر نیست. استفاده از آنها گیج کننده است و استفاده از سیستم عامل های دیگر بسیار گران است.

StormGain برخی از بهترین نرخ ها را در معاملات رمزنگاری اهرمی و همچنین مجموعه کاملی از ابزارهای معاملاتی را ارائه می دهد. همچنین دارای موارد اضافی بسیار شیرین و همچنین افتتاح حساب آسان است.

بررسی Stormgain

از Stormgain دیدن کنید

StormGain ابزارهای پیشرفته ای برای فروشندگان جدی دارد

تجارت موفق ابزارهای مناسب را برای شغل به دست می آورد. StormGain یک مجموعه ابزار عالی برای ساخت بستر تجاری آن, و همچنین شامل موارد اضافی است که در هیچ جای دیگر پیدا نخواهید کرد. این پلتفرم برای معامله گرانی ساخته شده است که می خواهند از اهرم فشار استفاده کنند و می توانند از مجموعه ای در سطح حرفه ای نیز استفاده کنند.

StormGain مبتنی بر تجارت مشتقات رمزنگاری است که با واریز در USDT در حساب مشتری تأمین می شود. اساساً ، تمام معامله گران باید 50 USDT را به حساب خود واریز کنند ، و آنها می توانند تا 100 برابر این مبلغ را اهرم کنند.

استفاده از اهرم خطر زیان را افزایش می دهد ، اما همچنین سود هر معامله را بزرگتر می کند. StormGain دارای حداقل معامله 10 USDT است که می تواند به ارز رمزنگاری شده به ارزش 1000 USDT استفاده شود.

سطح بالای اهرم می تواند برای تجار بی تجربه خطرناک باشد و برای حلال ماندن به استراتژی های جامع مدیریت ریسک نیاز است.

ثبت نام StormGain

مقررات KYC یک چیز عالی برای صنعت رمزنگاری است ، متأسفانه ، بسیاری از مبادلات رمزنگاری مشتریان خود را از دست داده اند زیرا آنها فقط به دلایل نظارتی مجبورند مردم را پس بزنند. با استفاده از آن StormGain با یک حساب کاربری آسان باز می شود و آنها فقط نیاز به داشتن آدرس ایمیل و حداقل واریز 50 USDT به مشتریان دارند..

مراحل ثبت نام در StormGain بسیار ساده است. فقط به وب سایت مراجعه کنید, آدرس ایمیل و رمز ورود خود را برای حساب جدید وارد کنید و سپس USDT خود را واریز کنید. در کمتر از 24 ساعت می توانید با حداکثر 100 برابر اهرم در StormGain معامله کنید.

ثبت نام حساب

سپرده های StormGain & برداشت ها

واریز و برداشت در Stormgain آسان است ، کافی است دارایی مورد نیاز خود را انتخاب کرده و صندوق را به آدرس کیف پول ارسال کنید.

سپرده

هزینه های StormGain

علاوه بر آسان بودن افتتاح حساب ، StormGain برای تجارت رمزنگاری هزینه کمی دارد. بسته به رمزنگاری که برای تجارت انتخاب می کنید ، StormGain برای موقعیت بین 0.15 تا 0.5 درصد هزینه می گیرد. هزینه های StormGain با سایر مبادلات رمزنگاری پیشرو مطابقت دارد و فضای زیادی برای سود باقی می گذارد.

هزینه های مبادله فوری

اندازه صرافی InstrumentMin
BCHBTC 0.00000001 BCH 0.25٪
BCHUSDT 0.0001 BCH 0.08٪
ETHBTC 0.000000001 ETH 0.25٪
LTCBTC 0.00001 LTC 0.25٪
BTCUSDT 0.00001 BTC 0.08٪
اتوسد 0.0001 ETH 0.08٪
LTCUSDT 0.001 LTC 0.08٪
XRPUSDT 0.1 XRP 0.08٪

مرجع StormGain T&ج

InstrumentMax MultMin MultCommission

(میانگین) خرید را عوض کنید

(نرخ روزانه) مبادله فروش

(نرخ روزانه)

BTCUSDT 100 5 0.15٪ -0.04٪ 0.004٪
اتوسد 50 5 0.15٪ -0.04٪ 0.004٪
LTCUSDT 50 5 0.15٪ -0.04٪ 0.004٪
XRPUSDT 50 5 0.15٪ -0.04٪ 0.004٪
BCHUSDT 50 5 0.15٪ -0.04٪ 0.004٪
ETHBTC 50 5 0.25٪ -0.04٪ -0.04٪
LTCBTC 50 5 0.25٪ -0.04٪ -0.04٪
BCHBTC 50 5 0.25٪ -0.04٪ -0.04٪
DSHBTC 50 5 0.25٪ -0.04٪ -0.04٪

سپرده / برداشت های رمزنگاری

ارز هزینه سپرده هزینه برداشت

depositMin. تعداد از

برداشت از حساب

BTC 0.00٪ 0.005 BTC 0.00 BTC
BCH 0.00٪ 0.160 BCH 0.00 BCH
ETH 0.00٪ 0.200 ETH 0.00 ETH
LTC 0.00٪ 0.550 LTC 0.00 LTC
XRP 0.00٪ 160.0 XRP 0.00 XRP

بستر معاملات StormGain

مانند اکثر مبادلات رمزنگاری ، StormGain سیستم عامل خود را طراحی کرده است. این سفارشات محدود ، مانند سفارشات ضرر و زیان ، و همچنین سایر ابزارهای مفید را دارد.

همانطور که در اینجا مشاهده می کنید ، StormGain دارای یکی از بهترین صفحات معاملاتی است که مشاهده کرده ایم ، آخرین قیمت ها در سمت چپ با ابزار تجارت انتخاب شده در مرکز نمایش داده می شوند و کیف پول شما در سمت راست تعادل دارد. در زیر نمودار اصلی جایی است که معاملات شما نشان داده می شود و در زیر آن یک زبان احساساتی مفید است که معاملات فعال در دو طرف خرید و فروش را نشان می دهد..

صفحه تجارت

برای انجام معامله ، به سادگی بر روی دکمه “باز کردن یک تجارت جدید” کلیک کنید و می توانید آن را در پنجره باز شده قرار دهید. در اینجا جایی است که می توانید از اهرم نیرو استفاده کنید و همچنین میزان ضرر Stop و غیره را تعیین کنید.

تجارت

StormGain علائم تجاری خود را در سیستم عامل خود جای داده است که منحصر به فرد است. یک هوش مصنوعی پیشرفته به مشتریان StormGain کمک می کند تا از هر فرصتی که با هشدارهای تجارت اتوماتیک پیش می آید آگاه باشند. بسیاری از جلبک های شخص ثالث وجود دارد ، اما استفاده از اکثر آنها هزینه ای دارد.

همچنین یک برنامه موبایل کاملاً ویژه برای مشتریان StormGain در نظر گرفته شده است که به آنها امکان می دهد از سیستم عامل هر دستگاه Android یا iOS استفاده کنند. این برنامه کاملاً رایگان است و همچنین هشدارهای بازار و نمودارهای تعاملی را ارائه می دهد.

StormGain Wallet

StormGain یک کیف پول رمزنگاری بسیار توانمند به صورت رایگان ارائه می دهد. اگر به دنبال یک کیف پول رمزنگاری هستید که به یک بورس اوراق بهادار بالا متصل باشد ، کیف پول StormGain ارزش دیدن دارد. علاوه بر اتصال مستقیم با صرافی StormGain ، کیف پول StormGain به شما امکان می دهد تا رمزگذاری را مستقیماً با برخی از بهترین ویژگی های امنیتی در اطراف ارسال و دریافت کنید..

کیف پول StormGain از همه رمزنگاری های اصلی پشتیبانی می کند و مالکیت کلیدهای خصوصی را به StormGain منتقل نمی کند. برای بارگیری کیف پول رایگان و تکمیل مراحل ثبت نام کافی است به قسمت کیف پول وب سایت StormGain بروید.

معاملات رمزنگاری Stormgain اهرمی

StormGain به هرکسی که می خواهد رمزنگاری کند یا از طریق کارایی بسیاری از آنها را معامله کند ، ارائه می دهد. علاوه بر ارائه سود 100 برابر به معامله گران در بیت کوین ، بیت کوین کش ، اتریوم ، ریپل و لیت کوین ، به معامله گران ابزارهای استاندارد صنعت را نیز برای انجام معاملات عالی می دهد..

کارگزاران متخصص رمزنگاری مانند StormGain احتمالاً گزینه بسیار بهتری برای تجارت رمزنگاری اهرمی رمزنگاری نسبت به همتایان کارگزار فیات CFD آنها است.

بسیاری از بزرگترین کارگزاران CFD در حال حاضر تجارت رمزنگاری اهرمی را ارائه می دهند ، اما شرایط ارائه شده توسط بازرگانان به طور گسترده ای بین کارگزارانی مانند StormGain و کارگزاران CFD فیات محور متفاوت است..

نوسانات بازارهای رمزنگاری آنها را به مکانی مناسب برای معاملات اهرمی تبدیل می کند. StormGain بستری را طراحی کرده است که به معامله گران امکان شروع سریع و بدون بار مالی را می دهد. در حالی که این شرکت جدید است ، مجموعه ویژگی هایی که ایجاد کرده اند بسیار توانمند است.

اگر می خواهید برای تجارت در هر بازار از اهرم فشار استفاده کنید ، یادگیری نحوه مدیریت ریسک بسیار مهم است. StormGain در هنگام حرکت بازار به سود آنها ، تمام ابزارهایی را که برای ایمن ماندن و سودهای کلان لازم دارند به معامله گران ارائه می دهد.

هر معامله گر که به دنبال راهی برای استفاده از اهرم بیشتر در معاملات خود است ، باید تمام ویژگی های ارائه شده توسط StormGain را بررسی کند و در مورد اینکه آیا این گزینه مبادله مناسبی برای نیازهای آنها است ، تصمیم بگیرد. شکی نیست که StormGain خدمات منحصر به فردی را ارائه می دهد که احتمالاً بسیاری از معامله گران رمزنگاری مفید به نظر می رسند.

معاملات رمزنگاری اهرمی یک بازار متخصص است

بسیاری از کارگزاران اصلی CFD وارد بازار معاملات رمزنگاری اهرمی شده اند ، اما اکثر آنها نوع شرایطی را که StormGain به مشتریان خود ارائه می دهد ارائه نمی دهند.

قبل از تصمیم گیری در مورد کارگزار برای تجارت رمزنگاری اهرمی ، ایده خوبی است که در مورد مشخصات جزئیات تحقیق کنید. بسیاری از کارگزاران فیات CFD به سادگی مقادیر زیادی اهرم برای محصولات رمزنگاری ارائه نمی دهند (حتی اگر 100 100 + اهرم در بازارهای دیگر ارائه دهند).

اکثر کارگزاران CFD نیز بودجه خود را به گزینه های فیات محدود می کنند. برای کاربران رمزنگاری ، این ایده آل نیست ، به همین دلیل انتخاب کارگزارانی که نشانه هایی مانند USDT را می پذیرند بسیار منطقی است.

سهولت افتتاح حساب یک مزیت بزرگ دیگر با StormGain است ، و فقط در مورد هر کسی که دارای برخی از دارایی های رمزنگاری باشد ، می تواند از طریق صرافی رمزنگاری دیگری با USDT ارائه شود. در مورد شرایط ، هزینه و همچنین انعطاف پذیری ، StormGain بیشترین فروشندگان فیات CFD را برای تجارت رمزنگاری دارد.

اهرم و محدود کردن سفارشات با هم کار می کنند

تجارت با اهرم خطرناک تر از استفاده از موقعیت نقدی 100٪ بودجه است. StormGain سفارشات محدودی را به سیستم عامل خود اضافه کرد و همین امر باعث می شود تجارت با اهرم بالا بسیار امن تر باشد. دو نوع متداول سفارشات محدود ، ضرر و ضرر است و StormGain هر دو را در سیستم عامل خود تعبیه کرده است.

سفارشات توقف ضرر

استفاده از اهرم به معنای این است که یک معامله گر از چندین سرمایه خود برای حفظ موقعیت استفاده می کند.

به عنوان مثال ، استفاده از اهرم 5 برابر به این معنی است که یک معامله گر از پنج برابر مبلغی که در حساب خود دارد برای تجارت استفاده می کند. اگر تجارت به همان روال پیش رود ، سود پنج برابر خواهد شد ، اما عکس این قضیه نیز صادق است.

هر زمان که معامله اهرمی گشوده شد ، ایده خوبی است که یک سفارش ضرر و زیان داشته باشید. استفاده از اهرم بدون دستور توقف ضرر خطرناک است و می تواند به زیان های بیش از مقدار پول در یک حساب تجاری اهرمی منجر شود.

سفارشات سود

خوش شانس نیست که با معاملات اهرمی پول خود را دو برابر کنید.

وقتی معامله اهرمی به راهی که یک معامله گر انتظار دارد ، می رود ، سود به سرعت اضافه می شود. مسئله این است که ، بازارها می توانند بی ثبات باشند. با بازگشت یک معامله گر به سکوی معاملاتی ، ممکن است سودهای بزرگ حاصل از تجارت رمزنگاری اهرمی حاصل شده و از بین رفته باشد.

سفارشات سودآوری مانند عکس دستور توقف ضرر است.

وقتی یک معامله گشوده می شود ، ایده خوبی است که در مورد سطح سودآوری در چه سطحی منطقی باشد. اگر یک معامله گر از 100 USDT برای باز کردن یک موقعیت اهرم 50 برابر در BTC در $ 6،000 (در کل 5000 USDT به ارزش BTC یا 0.833 BTC) استفاده می کرد ، قیمت BTC فقط باید به $ 6145 دلار برای معامله گر افزایش یابد تا سرمایه خود را دو برابر کند.

در صورت باز شدن معامله ، یک معامله گر با قرار دادن سفارش سود در 6،150 دلار برای BTC ، اطمینان می دهد که اگر بازار به جهتی که فکر می کنند معامله ای عالی انجام دهد.

برخی از مبادلات رمزنگاری از سفارشات محدود پشتیبانی نمی کنند ، به این معنی که ضررها به راحتی کنترل می شوند و دستاوردهای بالقوه غیرقابل تحقق هستند!

آیا معاملات رمزنگاری اهرمی مناسب شما است?

معاملات اهرمی می تواند یک فعالیت پرخطر باشد و برای هر تاجری مناسب نخواهد بود. قبل از تصمیم به استفاده از اهرم ، حتی با یک کارگزار معتبر مانند StormGain چند نکته مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

آیا می دانید چگونه خطر را مدیریت کنید?

مدیریت ریسک احتمالاً مهمترین ایده برای معامله گرانی است که برای درک آن از اهرم فشار استفاده می کند. بگذارید بگوییم شما از اهرم 20 برابر استفاده می کنید و کل ارزش حساب شما برای تأمین موقعیت استفاده می شود.

اگر ارزش حساب 100 USDT باشد ، موقعیت آن 2000 USDT خواهد بود. همچنین فرض کنید موقعیت در BTC باشد و قیمت خرید BTC 10،000 دلار است. با استفاده از اهرم 20 برابر ، 100 USDT 0.2 BTC را خریداری می کند و موقعیت با حرکت قیمت 500 دلار در BTC از بین می رود.

خطر معاملات با مقادیر زیاد اهرم بسیار واقعی است ، که باعث می شود ورود به تجارت با اقدامات محدودکننده ریسک مناسب ، بخشی حیاتی از معاملات اهرمی باشد. سفارشات ضرر و زیان احتمالاً مهمترین نکته قابل درک است و انتخاب سطوحی که حساب حاشیه شما را حفظ کند ، شما را در طولانی مدت معامله می کند.

پا زدن در موقعیت اهرمی

یکی از بهترین استراتژی ها برای ایجاد یک موقعیت اهرمی ، “legging in” نام دارد. به جای گشودن موقعیت با کل سرمایه ای که در حساب حاشیه خود دارید ، می توانید موقعیت کوچکی را باز کنید و ببینید آیا بازار به نفع شما پیش می رود یا خیر.

بزرگترین مزیت ورود به موقعیت بزرگتر و اهرمی این است که اگر دیدگاه شما در بازار اشتباه باشد ، مقدار پولی که از دست می رود بسیار کمتر خواهد بود.

به هیچ وجه نمی توان فهمید که بازارها صعود می کنند یا سقوط می کنند ، اما وقتی دستورات ضرر و زیان را وارد کردید ، مشخص می شود که اشتباه بودید. س realال واقعی این است: اگر 100٪ جهت بازارها را اشتباه بگیرید ، می خواهید چه مقدار سرمایه تجاری از دست دهید?

می توان به فکر موقعیت اولیه ای بود که هنگام ورود به بازار انجام می دهید به عنوان آزمون فرضیه تجارت خود. هر معامله گر باید تصور کند که بازار با ورود به یک سمت به کدام سمت می رود و موقعیت اولیه کوچک می تواند به اعتبار این دیدگاه کمک کند..

اگر موقعیت باز همانطور که امیدوارید پیش رود ، می توانید به موقعیت اضافه کنید. داشتن یک طرح معاملاتی ایده خوبی است تا بدانید که چه مقدار می خواهید اضافه کنید و در چه سطحی. افزودن مقدار زیادی اهرم با حرکت موقعیت به نفع شما می تواند سود کلانی ایجاد کند ، بنابراین فراموش نکنید که برای محصور کردن سود ، از سفارشات سودآوری استفاده کنید.

بازارهای رمزنگاری می توانند مکان ایده آل برای استفاده از اهرم قدرت باشند

هنگامی که ارزش رمزگذاری بالا یا پایین می رود ، بسیار جهت دار هستند.

افزایش بیت کوین در پایین ترین سطح خود نمایشی از چگونگی کارکرد موقعیت های خوب با اهرم در بازار رمزنگاری را ارائه می دهد. هنگامی که BTC از محدوده معاملات خود خارج شد و از اواخر سال 2018 در آن گیر کرده بود ، قیمت آن به سرعت بالا رفت و به سطح 10،000 دلار USD رسید.

بیایید به نمودار زیر نگاهی بیندازیم و برخی از سطوح اصلی را که نشان می دهد اهرم نیرو برای یک تاجر رمزپایه چگونه کار می کند ، شناسایی کنیم.

از دیدگاه تجارت ، انفجار بزرگ BTC از سطح 4000 دلار USD در آوریل 2019 زمان بزرگتر شدن یک تجارت اهرمی بود.

همه می خواهند در پایین قرار بگیرند ، اما به احتمال زیاد این اتفاق نمی افتد. جستجوی جبران خسارات گسترده در حجم عظیم ، روش خوبی برای تشخیص چرخش در بازار است و این دقیقاً همان اتفاقی است که در هنگام شکست BTC از 4000 دلار به 5000 دلار در بالاترین حجم معاملات سال رخ داده است..

وارد شوید و نگه دارید

اگر به بازه زمانی بین آوریل و مه 2019 نگاهی بیندازیم ، به راحتی می توان مکان مناسبی را برای ورود به بازار در حال رشد مشاهده کرد. قیمت BTC در آن بازه زمانی خیلی کمتر از 5000 دلار نبوده و با مقدار قابل توجهی بالاتر از قیمت 5،500 دلار افزایش پیدا نکرده است.

استفاده از اهرم به معنای صحیح بودن نقطه ورود به معامله است. اگر یک معامله گر بین 5000 تا 5500 دلار به BTC خرید کند و سپس با صعود بازار به موقعیت خود اضافه کند ، نتیجه سود کل خواهد بود. به هیچ وجه نمی توان فهمید که یک بازار صعود خواهد کرد. با استفاده از یک استراتژی legging ضررها به حداقل می رسد و معامله گران می توانند تایید کنند که بازار در واقع در حال افزایش است.

همانطور که یک موقعیت از نظر ارزش افزایش می یابد ، میزان اهرم قابل استفاده نیز افزایش می یابد. از آنجا که StormGain اجازه استفاده از اهرم حداکثر 100 برابر سرمایه سپرده گذاری شده را می دهد ، به ازای هر 1 دلار USDT ارزش که یک موقعیت قدردانی می کند ، 100 دلار USDT اضافی می تواند به تجارت اضافه شود.

نگاهی به نمودار بالا به ما نشان می دهد که یک بار دیگر قیمت BTC در اواسط ماه مه سال جاری با افزایش گسترده مواجه شد ، هر موقعیتی که در سطوح پایین تر ایجاد شود از نظر ارزش افزایش می یابد و همچنین از قیمت های پایین که باعث می شود مصون باشد سفارشات توقف ضرر.

نتیجه

StormGain یکی از انگشت شمار کارگزارهای آتی رمزنگاری است که معاملات رمزنگاری اهرم بالا را ارائه می دهند. گزینه های بی شماری برای تجارت رمزنگاری وجود دارد ، اما گزینه ها کاهش می یابند زیرا گزینه اهرم بالا به لیست ویژگی های مورد نظر اضافه می شود.

یکی از بهترین قسمت ها در مورد پلتفرم StormGain ، میزبان ویژگی های پیشرفته تجارت است که شرکت با هر حساب گنجانده است. این پلتفرم نه تنها سفارشات را محدود می کند بلکه به مشتریان خود علائم تجاری رایگان تولید شده توسط هوش مصنوعی را نیز می دهد.

در هنگام افتتاح حساب کار با StormGain نیز بسیار آسان است. تجارت با StormGain هیچ مانعی ندارد ، حتی اگر در کشوری زندگی کنید که به طور معمول توسط سایر مبادلات پشتیبانی نمی شود. تمام آنچه شما نیاز دارید 50 USDT و آدرس ایمیل است و همه چیز آماده است.

تنها نقطه ضعف واقعی این سیستم عامل این است که برای مدت طولانی مانند بسیاری از مبادلات عمده دیگر وجود نداشته است. این ممکن است برای شما مهم باشد یا نباشد ، اما قابل تأمل است. صرافی های رمزنگاری دیگری نیز وجود دارند که تجارت با اهرم بالا را انجام می دهند و سابقه طولانی تری در ارائه خدمات کارگزاری به مشتریان خود دارند.

StormGain همچنین کیف پول رمزنگاری رایگان به عموم ارائه می دهد. کیف پول StormGain توسط همه قابل استفاده است ، حتی اگر آنها نمی خواهند از طریق سیستم عامل تجارت کنند. کیف پول رمزنگاری رایگان و کاملاً رایگان یک پیشنهاد عالی است و به شهرت مثبت شرکت می افزاید.

از Stormgain دیدن کنید

StormGain

src = “images \ stormgain-review-a-solid-platform-for-leveraged-crypto-trading.gif”

alt = “بررسی StormGain”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

راحتی در استفاده

9.0 / 10

شهرت، آبرو

8.0 / 10

هزینه ها

8.0 / 10

پشتیبانی مشتری

8.0 / 10

روش های پرداخت

9.0 / 10

طرفداران

  • اهرم تا 100 برابر
  • رابط کاربری خوب و تمیز را تمیز کنید
  • بدون KYC مورد نیاز است
  • برنامه موبایل خوب

منفی ها

  • تبادل اثبات نشده جدید

بازدید {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"StormGain","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads / / 2019 \ / 09 \ /stormgain-review.gif","شرح":"StormGain یک مبادله رمزنگاری است که در آن بازرگانانی که خواهان اهرم جدی هستند می توانند در محبوب ترین رمزنگاری های جهان تجارت کنند. مبادلات رمزنگاری زیادی برای انتخاب وجود دارد ، اما StormGain ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهد که آن را از بسته متمایز می کند. ارزهای رمزپایه محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند ، اما بسیاری از مبادلات رمزنگاری به سادگی ابزارهای عادی معاملاتی را ارائه نمی دهند…","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"نیکلاس بگویید"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"8.40"},"نام":"StormGain","بررسی بدن":"StormGain یک مبادله رمزنگاری است که در آن بازرگانانی که خواهان اهرم جدی هستند می توانند در محبوب ترین رمزنگاری های جهان تجارت کنند. مبادلات رمزنگاری زیادی برای انتخاب وجود دارد ، اما StormGain ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهد که آن را از بسته جدا می کند. \ r \ n \ r \ n ارزهای رمزپایه محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند ، اما بسیاری از مبادلات رمزنگاری به سادگی ابزارهای معاملاتی معمولی مانند سفارشات محدود را ارائه نمی دهند . StormGain یک بستر معاملاتی کاملاً ویژه ایجاد کرده است که فراتر از معاملات ساده است. \ r \ n \ r \ n استفاده از اهرم در جهان تجارت رمزنگاری رایج شده است. هر پلت فرم معاملات رمزنگاری اهرمی برابر نیست. استفاده از آنها گیج کننده است و استفاده از سیستم عامل های دیگر بسیار گران است. \ r \ n \ r \ nStormGain برخی از بهترین نرخ ها را در معاملات رمزنگاری اهرمی و همچنین مجموعه کاملی از ابزارهای معاملاتی را ارائه می دهد. همچنین دارای موارد اضافی بسیار شیرین و همچنین افتتاح حساب آسان است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n بازدید از Stormgain \ r \ n \ r \ nStormGain دارای ابزارهای پیشرفته برای بازرگانان جدی است \ r \ n معاملات موفقیت آمیز انجام می شود ابزار مناسب برای کار. StormGain یک مجموعه ابزار عالی در سیستم عامل تجارت خود ایجاد کرده است و همچنین موارد اضافی را در اختیار شما قرار می دهد که در جای دیگری پیدا نخواهید کرد. این پلتفرم برای معامله گرانی ساخته شده است که می خواهند از اهرم نیرو استفاده کنند و می توانند از مجموعه ای در سطح حرفه ای نیز استفاده کنند. \ r \ n \ r \ nStormGain براساس معاملات مشتقات رمزنگاری است که با واریز به USDT در حساب مشتری تأمین می شود. در واقع ، تمام معامله گران باید 50 USDT را به حساب خود واریز کنند و آنها قادر خواهند بود تا 100 برابر اهرم کنند. \ r \ n \ r \ n استفاده از اهرم خطر از دست دادن را افزایش می دهد ، اما همچنین سودهای حاصل از تجارت را بزرگ می کند. StormGain حداقل معاملات تجاری 10 USDT را دارد که می تواند به ارز رمزنگاری شده به ارزش 1000 USDT تبدیل شود. \ r \ n \ r \ n سطح بالای اهرم می تواند برای معامله گران بی تجربه خطرناک باشد و برای حلال ماندن به استراتژی های جامع مدیریت ریسک نیاز است. . \ r \ n ثبت نام طوفان \ r \ n مقررات KYC برای صنعت رمزنگاری یک چیز مهم است ، متأسفانه ، بسیاری از مبادلات رمزنگاری مشتریان خود را از دست داده اند زیرا آنها فقط به دلایل قانونی باید مردم را از این کار دور کنند. با ایجاد حساب کاربری StormGain آسان است و آنها فقط به آدرس ایمیل ایمیل و حداقل 50 USDT واریز می کنند. \ r \ n \ r \ n روند ثبت نام در StormGain بسیار ساده است. فقط به وب سایت مراجعه کنید ، آدرس ایمیل و رمز ورود خود را برای حساب جدید وارد کنید و سپس سپرده USDT خود را ایجاد کنید. در کمتر از 24 ساعت می توانید با حداکثر اهرم 100 برابر در StormGain معامله کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n سپرده های سود طوفان & برداشت \ r \ n واریز و برداشت در Stormgain به راحتی انجام می شود ، کافی است دارایی مورد نیاز خود را انتخاب کرده و وجه را به آدرس کیف پول ارسال کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n هزینه های StormGain \ r \ n علاوه بر افتتاح حساب آسان ، StormGain هزینه های کم برای تجارت رمزنگاری بسته به رمزنگاری که برای تجارت انتخاب می کنید ، StormGain برای موقعیت بین 0.15 تا 0.5 درصد هزینه می گیرد. هزینه های StormGain با سایر مبادلات رمزنگاری پیشرو مطابقت دارد و فضای زیادی برای سود باقی می گذارد. \ r \ n \ r \ n هزینه های فوری مبادله \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n ابزار \ r \ nMin اندازه تبادل \ r \ nComission \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCHBTC \ r \ n0.00000001 BCH \ r \ n0.25٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCHUSDT \ r \ n0.0001 BCH \ r \ n0.08٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nETBBTC \ r \ n0.000000001 ETH \ r \ n0.25٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTCBTC \ r \ n0.00001 LTC \ r \ n0.25٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTCUSDT \ r \ n0.00001 BTC \ r \ n0.08٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nETHUSDT \ r \ n0.0001 ETH \ r \ n0.08٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTCUSDT \ r \ n0.001 LTC \ r \ n0.08٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRPUSDT \ r \ n0.1 XRP \ r \ n0.08٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nStormGain مرجع T&C \ r \ n \ r \ n \ r \ n ابزار \ r \ n حداکثر چند نفر \ r \ nMinult \ r \ nCommission \ r \ n (میانگین) \ r \ n خرید سریع \ r \ n (نرخ روز) \ r \ n فروش سریع \ r \ n (نرخ روزانه) \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTCUSDT \ r \ n100 \ r \ n5 \ r \ n0.15٪ \ r \ n -0.04٪ \ r \ n0.004٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ n EtHUSDT \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0.15٪ \ r \ n-0.04٪ \ r \ n0.004 ٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nLUSUSDT \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0.15٪ \ r \ n-0.04٪ \ r \ n0.004٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRPUSDT \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0.15٪ \ r \ n-0.04٪ \ r \ n0.004٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCHUSDT \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0.15٪ \ r \ n-0.04٪ \ r \ n0.004٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nETBBTC \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0.25 ٪ \ r \ n-0.04٪ \ r \ n-0.04٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTCBTC \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0.25٪ \ r \ n-0.04٪ \ r \ n-0.04٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCHBTC \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0.25٪ \ r \ n-0.04٪ \ r \ n-0.04٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ nDSHBTC \ r \ n50 \ r \ n5 \ r \ n0.25٪ \ r \ n-0.04٪ \ r \ n-0.04٪ \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n سپرده های رمزنگاری \ / برداشت \ r \ n \ r \ n \ r \ n ارز \ r \ n هزینه سپرده \ r \ n هزینه برداشت \ r \ nMin.am میزان \ r \ ndeposit \ r \ nMin. مقدار \ r \ n برداشت \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBTC \ r \ n0.00٪ \ r \ n1٪ \ r \ n0.005 BTC \ r \ n0. 00 BTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nBCH \ r \ n0.00٪ \ r \ n1٪ \ r \ n0.160 BCH \ r \ n0.00 BCH \ r \ n \ r \ n \ r \ nNET \ r \ n0.00٪ \ r \ n1٪ \ r \ n0.200 ETH \ r \ n0.00 ETH \ r \ n \ r \ n \ r \ nLTC \ r \ n0.00٪ \ r \ n1٪ \ r \ n0.550 LTC \ r \ n0.00 LTC \ r \ n \ r \ n \ r \ nXRP \ r \ n0.00٪ \ r \ n1٪ \ r \ n160.0 XRP \ r \ n0.00 XRP \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nStormGain Trading Platform \ r \ n مانند اکثر مبادلات رمزنگاری ، StormGain سیستم عامل خود را طراحی کرده است. این شامل سفارشات محدود ، مانند سفارشات ضرر و زیان و سود دیگر ، و همچنین سایر ابزارهای مفید است. \ r \ n \ r \ n همانطور که در اینجا مشاهده می کنید ، StormGain یکی از بهترین صفحه های معاملاتی را که دیده ایم ، آخرین قیمت ها را دارد. در سمت چپ با ابزار تجارت انتخاب شده در مرکز نمایش داده می شود و کیف پول شما در سمت راست تعادل نشان داده می شود. در زیر نمودار اصلی محلی است که معاملات شما نشان داده می شود و در زیر آن یک زبان احساساتی مفید است که معاملات فعال در دو طرف خرید و فروش را نشان می دهد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n برای انجام معامله ، به سادگی کلیک کنید بر روی \"باز کردن یک تجارت جدید" را فشار دهید و می توانید آن را در پنجره مدال باز شده قرار دهید. در اینجا جایی است که می توانید از اهرم نیرو استفاده کنید و همچنین ضرر توقف و غیره را تنظیم کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nStormGain سیگنال های تجاری را در سیستم عامل خود ایجاد کرد که منحصر به فرد است. یک هوش مصنوعی پیشرفته به مشتریان StormGain کمک می کند تا از هر فرصتی که با هشدارهای تجارت اتوماتیک پیش می آید آگاه باشند. بسیاری از جلبک های شخص ثالث وجود دارد ، اما استفاده از اکثر آنها هزینه ای دارد. \ r \ n \ r \ n همچنین یک برنامه موبایل کاملاً ویژه برای مشتریان StormGain وجود دارد که به آنها امکان می دهد از سیستم عامل هر دستگاه Android یا iOS استفاده کنند. این برنامه کاملاً رایگان است و همچنین هشدارهای بازار و نمودارهای تعاملی را ارائه می دهد. \ r \ n کیف پول StormGain \ r \ nStormGain یک کیف پول رمزپایه بسیار مناسب به صورت رایگان ارائه می دهد. اگر به دنبال یک کیف پول رمزنگاری هستید که به یک بورس اوراق بهادار بالا متصل باشد ، کیف پول StormGain ارزش دیدن دارد. علاوه بر اتصال مستقیم با صرافی StormGain ، کیف پول StormGain به کاربران امکان ارسال و دریافت رمزنگاری مستقیم ، با برخی از بهترین ویژگی های امنیتی را در اختیار شما قرار می دهد. \ r \ n \ r \ n کیف پول StormGain از همه رمزنگاری های اصلی پشتیبانی می کند و مالکیت کلیدهای خصوصی را به StormGain منتقل نمی کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به بخش کیف پول وب سایت StormGain بروید تا کیف پول رایگان را بارگیری کرده و مراحل ثبت نام را به اتمام برسانید. \ r \ nStormgain Leveraged Crypto Trading \ r \ nStormGain به هرکسی که مایل به نگه داشتن رمزنگاری است ، یا تجارت آنها با اهرم نیرو پیشنهاد می دهد بسیاری از قابلیت های علاوه بر ارائه سود 100 برابر به معامله گران در بیت کوین ، بیت کوین کش ، اتریوم ، ریپل و لیت کوین ، همچنین به معامله گران ابزار استاندارد صنعت را برای انجام معاملات عالی می دهد. \ r \ n \ r \ n کارگزاران متخصص رمزنگاری مانند StormGain احتمالاً بسیار زیاد است انتخاب بهتر برای معاملات رمزنگاری اهرمی رمزنگاری نسبت به همتایان کارگزار فیات CFD آنها. \ r \ n \ r \ n بسیاری از بزرگترین کارگزاران CFD جهان اکنون تجارت رمزنگاری اهرمی را ارائه می دهند ، اما شرایطی که معامله گران ارائه می دهند به طور گسترده ای بین کارگزارانی مانند StormGain متفاوت است و دلالان CFD فیات محور. \ r \ n \ r \ n نوسانات بازارهای رمزنگاری آنها را به مکانی مناسب برای معاملات اهرمی تبدیل می کند. StormGain بستری را طراحی کرده است که به معامله گران امکان شروع سریع و بدون بار مالی را می دهد. در حالی که شرکت جدید است ، مجموعه ویژگی هایی که ایجاد کرده اند بسیار توانمند است. \ r \ n \ r \ n اگر می خواهید از اهرم فشار برای تجارت در هر بازار استفاده کنید ، یادگیری نحوه مدیریت ریسک بسیار مهم است. StormGain تمام ابزارهایی را که برای ایمن ماندن و کسب سودهای کلان لازم است به بازار معامله گران ارائه می دهد. \ r \ n \ r \ n هر معامله گر که به دنبال راهی برای استفاده از اهرم های بیشتر در معاملات خود است باید تمام ویژگی ها را بررسی کند StormGain ارائه می دهد و تصمیم می گیرید که آیا مبادله مناسبی برای نیازهای آنها است. شکی نیست که StormGain خدمتی منحصر به فرد ارائه می دهد که احتمالاً بسیاری از معامله گران رمزنگاری مفید به نظر می رسند. \ r \ n معاملات رمزنگاری آزاردهنده یک بازار متخصص است \ r \ n تعداد زیادی از کارگزاران عمده CFD وارد بازار معاملات رمزنگاری اهرمی شده اند ، اما اکثر آنها ارائه نمی دهند نوعی از اصطلاحاتی که StormGain به مشتریان خود ارائه می دهد. \ r \ n \ r \ n قبل از تصمیم گیری در مورد کارگزار برای تجارت رمزنگاری اهرمی ، بهتر است در مورد مشخصات آن تحقیق کنید. اکثر کارگزاران فیات CFD به سادگی مقادیر زیادی اهرم برای محصولات رمزنگاری ارائه نمی دهند (حتی اگر 100 برابر + اهرم فشار در بازارهای دیگر ارائه دهند). \ r \ n \ r \ n اکثر کارگزاران CFD نیز بودجه را به گزینه های فیات محدود می کنند. برای کاربران رمزنگاری ، این ایده آل نیست ، به همین دلیل انتخاب دلالانی که رمزهایی مانند USDT را می پذیرند بسیار منطقی است. \ r \ n \ r \ n سهولت افتتاح حساب یک امتیاز بزرگ دیگر با StormGain است و تقریباً در مورد هر کسی که برخی از منابع رمزنگاری قادر به ارائه USDT از طریق مبادله رمزنگاری دیگری است. در مورد شرایط ، هزینه و همچنین انعطاف پذیری ، StormGain بیشترین واسطه های CFD فیات را برای تجارت رمزنگاری در اختیار دارد. \ r \ n سفارشات محدود و محدود کار با هم کار می کنند \ r \ n تجارت با اهرم خطرناک تر از استفاده از موقعیت نقدی 100٪ بودجه است. StormGain سفارشات محدودی را به سیستم عامل خود اضافه کرد و همین امر باعث می شود تجارت با اهرم بالا بسیار امن تر باشد. دو نوع متداول سفارشات محدود ، ضرر و ضرر و ضرر است و StormGain هر دو را در سیستم عامل خود قرار داده است. \ r \ n سفارشات توقف ضرر \ r \ n با استفاده از اهرم فشار به این معناست که تاجر از چندین سرمایه خود استفاده می کند برای حفظ موقعیت. \ r \ n \ r \ n به عنوان مثال ، استفاده از اهرم 5 برابر به این معنی است که یک معامله گر از پنج برابر مبلغی که در حساب خود دارند برای تجارت استفاده می کند. اگر تجارت به روال خود ادامه دهد ، سود پنج برابر بیشتر خواهد شد ، اما عکس آن نیز صادق است. \ r \ n \ r \ n هر زمان که معامله اهرمی افتتاح شد ، داشتن یک سفارش ضرر و زیان ایده خوبی است . استفاده از اهرم بدون دستور توقف ضرر خطرناک است و می تواند منجر به زیان های بیش از مقدار پول در یک حساب تجاری اهرمی شود. \ r \ n سفارشات سود-کسب \ r \ n شانس زیادی برای دو برابر کردن پول شما ندارد با معاملات اهرمی. \ r \ n \ r \ n هنگامی که معامله اهرمی در راهی که یک معامله گر انتظار دارد پیش می رود ، سود به سرعت اضافه می شود. مسئله این است که ، بازارها می توانند بی ثبات باشند. تا زمانی که یک معامله گر به پلتفرم معاملات بازگردد ، ممکن است سودهای بزرگ حاصل از تجارت رمزنگاری اهرمی حاصل شده و از بین رفته باشد. \ r \ n \ r \ n سفارشات سودآوری مانند عکس سفارش توقف ضرر است. \ r \ n \ r \ n هنگام باز شدن معامله ، ایده خوبی است که در مورد سطح سودآوری در چه سطحی منطقی باشد. اگر یک معامله گر از 100 USDT برای باز کردن یک موقعیت اهرم 50 برابر در BTC در $ 6،000 (در کل 5000 USDT به ارزش BTC یا 0.833 BTC) استفاده می کرد ، قیمت BTC فقط باید به $ 6145 دلار برای معامله گر افزایش یابد تا سرمایه گذاری خود را دو برابر کند. \ r \ n \ r \ n با قرار دادن سفارش سود در 6،150 دلار برای BTC هنگام باز شدن معامله ، یک تاجر اطمینان می دهد که اگر بازار به سمتی که فکر می کند پیش رود ، معامله ای عالی انجام می دهند. \ r \ n \ r \ n برخی از مبادلات رمزنگاری از سفارشات محدود پشتیبانی نمی کنند ، این بدان معناست که ضررها به راحتی از کنترل خارج می شوند و سودهای بالقوه غیرقابل تحقق می شوند! \ r \ n آیا معاملات رمزنگاری اهرمی برای شما مناسب است؟ \ r \ n معاملات بی ارزش می تواند خطرناک باشد فعالیت ، و مناسب برای هر تاجر نیست. قبل از تصمیم به استفاده از اهرم ، حتی با یک کارگزار معتبر مانند StormGain چند نکته مهم باید در نظر گرفته شود. \ r \ n آیا می دانید چگونه ریسک را مدیریت کنید؟ \ r \ n مدیریت ریسک احتمالاً مهمترین ایده برای معامله گرانی است که از اهرم فشار استفاده می کند درک کردن بگذارید بگوییم شما از اهرم 20 برابر استفاده می کنید و کل ارزش حساب شما برای ایمن سازی موقعیت استفاده می شود. \ r \ n \ r \ n اگر ارزش حساب 100 USDT باشد ، ارزش موقعیت 2000 USDT خواهد بود. همچنین فرض کنیم موقعیت در BTC است و قیمت خرید BTC 10،000 دلار USD است. با استفاده از اهرم 20 برابر ، 100 USDT 0.2 BTC را خریداری می کند و موقعیت با حرکت قیمت فقط 500 دلار در قیمت BTC از بین می رود. \ r \ n \ r \ n خطر معاملات با مقدار زیادی اهرم بسیار واقعی است ، که ورود به تجارت را با اقدامات محدود كننده ريسك خوب ، بخش مهمي از معاملات اهرمي مي سازد. سفارشات ضرر و زیان احتمالاً مهمترین نکته برای درک است ، و انتخاب سطوحی که حساب حاشیه شما را حفظ کنند ، در درازمدت معاملات شما را حفظ می کند. \ r \ n وکالت در یک موقعیت اهرمی \ r \ n یکی از بهترین استراتژی ها برای ایجاد یک اهرم مالی موقعیت “legging in” نامیده می شود. به جای گشودن موقعیت با کل سرمایه ای که در حساب حاشیه خود دارید ، می توانید موقعیت کوچکی را باز کنید و ببینید آیا بازار به نفع شما پیش می رود یا خیر. \ r \ n \ r \ n بزرگترین مزیت برای ایجاد یک سرمایه بزرگتر ، موقعیت اهرمی این است که اگر دیدگاه شما در مورد بازار اشتباه باشد ، مقدار پولی که از دست می رود بسیار کمتر خواهد شد. \ r \ n \ r \ n هیچ راهی برای دانستن اینکه بازارها صعود می کنند یا سقوط می کنند وجود ندارد ، اما اگر شما ضربه بزنید دستورات توقف ضرر ، مشخص خواهد شد که شما نادرست بوده اید. س realال واقعی این است: وقتی 100٪ جهت بازارها را اشتباه می گیرید چه مقدار سرمایه تجاری می خواهید از دست بدهید؟ \ r \ n \ r \ n ممکن است به موقعیت اولیه ای که هنگام ورود به بازار می گیرید فکر کنید به عنوان آزمون فرضیه تجارت شما. هر معامله گر باید تصور کند که بازار با ورود به موقعیت به کدام سمت می رود و یک موقعیت اولیه کوچک می تواند به اعتبار این دیدگاه کمک کند. \ r \ n \ r \ n اگر موقعیت باز به همان شکلی باشد که شما پیش می روید امیدوارم که باشد ، می توانید به موقعیت اضافه کنید. داشتن یک طرح معاملاتی ایده خوبی است تا بدانید که چه مقدار می خواهید اضافه کنید و در چه سطحی. افزودن مقدار زیادی اهرم با حرکت موقعیت به نفع شما می تواند سود بزرگی به وجود آورد ، بنابراین فراموش نکنید که برای محصور کردن سود ، از دستورات سود سود استفاده کنید. \ r \ n بازارهای رمزنگاری می توانند مکان مناسب برای استفاده از اهرم ها باشند \ r \ n رمزنگاری ها در هنگام افزایش یا کاهش ارزش آنها کاملاً جهت دار هستند. \ r \ n \ r \ n افزایش بیت کوین در پایین ترین سطح خود نمایشی از چگونگی کارکرد موقعیت های دارای اهرم خوب در بازار رمزنگاری را ارائه می دهد. هنگامی که BTC از محدوده معاملات خود در خارج از بازار خارج شد ، از اواخر سال 2018 در آن متوقف شده بود ، قیمت آن به سرعت به سطح 10،000 دلار USD صعود کرد. \ r \ n \ r \ n بیایید نمودار زیر را بررسی کنیم و برخی از سطوح اصلی را که نشان می دهد چقدر خوب است ، شناسایی کنیم اهرم نیرو می تواند برای یک معامله گر رمزنگاری کارساز باشد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n از چشم انداز معاملات ، انفجار بزرگ BTC از سطح 4000 دلار USD در آوریل 2019 زمان بزرگتر شدن معاملات اهرمی بود . \ r \ n \ r \ n همه می خواهند در قسمت پایین وارد شوند ، اما به احتمال زیاد این اتفاق نمی افتد. به دنبال جبران خسارات گسترده برای فروش عظیم ، راهی مناسب برای تعیین چرخش در بازار است و این دقیقاً همان اتفاقی است که با افت قیمت BTC از 4000 دلار به 5000 دلار در بالاترین حجم معاملات سال رخ داده است. \ r \ n و نگه دارید \ r \ n اگر به بازه زمانی بین آوریل و مه 2019 نگاه کنیم ، به راحتی می توان مکان مناسبی را برای ورود به بازار در حال رشد مشاهده کرد. قیمت BTC در آن بازه زمانی خیلی کمتر از 5000 دلار نبوده و به میزان قابل توجهی از قیمت 5،500 دلار بالاتر نرفته است. \ r \ n \ r \ n استفاده از اهرم به معنای صحیح بودن نقطه ورود به معامله است. اگر یک معامله گر بین 5000 تا 5500 دلار به BTC خرید کند و سپس با صعود بازار به موقعیت خود اضافه کند ، نتیجه سود کل خواهد بود. به هیچ وجه نمی توان فهمید که یک بازار صعود خواهد کرد. با استفاده از یک استراتژی ضربان ، ضررها به حداقل می رسد و معامله گران می توانند تأیید کنند که بازار در واقع در حال صعود است. \ r \ n \ r \ n همانطور که یک موقعیت از نظر ارزش قدردانی می کند ، میزان اهرم قابل استفاده نیز افزایش می یابد. از آنجا که StormGain اجازه استفاده از اهرم حداکثر 100 برابر سرمایه واریز شده را می دهد ، به ازای هر 1 دلار USDT ارزش که یک موقعیت قدردانی می کند ، 100 دلار USDT اضافی می تواند به یک معامله اضافه شود. \ r \ n \ r \ n نگاهی به نمودار بالا به ما نشان می دهد که یک بار دیگر قیمت BTC در اواسط ماه مه سال جاری با افزایش گسترده مواجه شد ، هر موقعیتی که در سطوح پایین تر ایجاد شود از نظر ارزش افزایش می یابد و همچنین از قیمت های پایین که منجر به ایجاد سفارشات ضرر می شود مصون می ماند. \ r \ nConclusion \ r \ nStormGain یکی از انگشت شمار کارگزارهای معاملات آتی رمزنگاری است که معاملات رمزنگاری اهرم بالا را ارائه می دهند. گزینه های بی شماری برای تجارت رمزنگاری وجود دارد ، اما گزینه ها کاهش می یابند زیرا گزینه اهرم بالا به لیست ویژگی های مورد نظر اضافه می شود. \ r \ n \ r \ n یکی از بهترین قسمت ها در مورد سیستم عامل StormGain میزبان ویژگی های پیشرفته تجارت است که شرکت شامل هر حساب است. این پلتفرم نه تنها سفارشات را محدود می کند ، بلکه به مشتریان خود سیگنال های تجاری تولید شده توسط هوش مصنوعی را نیز می دهد. \ r \ n \ r \ n هنگام کار با افتتاح حساب کار با StormGain نیز بسیار آسان است. تجارت با StormGain هیچ مانعی ندارد ، حتی اگر در کشوری زندگی کنید که به طور معمول توسط سایر صرافی ها پشتیبانی نمی شود. تنها آنچه شما نیاز دارید 50 USDT و آدرس ایمیل است و همه چیز آماده است. \ r \ n \ r \ n تنها نقطه ضعف واقعی این سیستم عامل این است که به مدت طولانی از بسیاری از مبادلات عمده دیگر وجود نداشته است. این ممکن است برای شما مهم باشد یا نباشد ، اما قابل تأمل است. صرافی های رمزنگاری دیگری وجود دارند که معاملات با اهرم بالا را ارائه می دهند و سابقه طولانی تری در ارائه خدمات کارگزاری به مشتریان خود دارند. \ r \ n \ r \ nStormGain همچنین کیف پول رمزنگاری رایگان را به مردم ارائه می دهد. کیف پول StormGain توسط هر کسی قابل استفاده است ، حتی اگر آنها نمی خواهند از طریق سیستم عامل تجارت کنند. یک کیف پول رمزنگاری رایگان و کاملاً رایگان یک پیشنهاد عالی است و به شهرت مثبت شرکت می افزاید. \ r \ n از Stormgain بازدید کنید","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"نیکلاس بگویید"},"تاریخ منتشر شده":"2019-11-05"}}