Instimatch و Algorand برای ایجاد اختلال در صنعت پرداخت های منظم به هم پیوستند

الگوراند

الگوراند اعلام کرد که Instimatch از شبکه خود در سرویس های مختلف استفاده می کند تا راه حل های جدید مبتنی بر بلاکچین را بهبود بخشد و ایجاد کند.

انتظار می رود که همکاری بین هر دو شرکت باعث تقویت هر دو سیستم عامل آنها برای گسترش شود و در عین حال قدرت رقابت آنها را در صنعت خدمات مالی حفظ کند..

Algorand و Instimatch با هم کار می کنند

Instimatch ، شرکت fintech که در سال 2017 تاسیس شده است ، قصد دارد تا چگونگی فعالیت بازارهای پول را به طور سنتی با رویکردهای مبتنی بر تلفن و کارگزاران اختراع کند. این شرکت با استفاده از یک شبکه دیجیتال به وام گیرندگان و وام دهندگان موسسه اجازه می دهد تا تجارت کنند و از محل نقدینگی درآمد کسب کنند.

این شرکت دارای دفاتر در زوریخ ، لندن و دوحه است و با بیش از 130 مشتری موسسه در 20 کشور جهان حساب می شود ، در حالی که جوایز Fintech سوئیس را نیز از آن خود کرده است..

اکنون ، Instimatch با Algorand ، یک شرکت نرم افزاری منبع باز مستقر در بوستون که با ساختن قدرت شبکه بلاکچین خود در جهت ایجاد یک اقتصاد بدون مرز و آزاد تلاش می کند ، همکاری کرد..

شبکه بلاکچین با استفاده از یک پروتکل خالص Proof-of-Stake (PoS) ساخته شده بر اساس توافق بیزانس که امکان مشارکت باز ، مقیاس پذیری ، امنیت و نهایی بودن معامله را فراهم می کند ، به سه گانه blockchain می پردازد..

با ترکیب شبکه جهانی Instimatch ، که در حال حاضر “گردش کار موثر ، قیمت گذاری بهتر و پتانسیل متنوع سازی خطر ریسک طرف مقابل” را ارائه می دهد ، با شبکه بلاک چین پیشرفته Algorand ، امکان گسترش فهرست ویژگی ها و پیشنهادهای شرکت سوئیسی وجود دارد..

ابزارهای مالی مبتنی بر بلاک چین در حال افزایش است

سال 2020 سالی پر از نوآوری و رشد برای اکوسیستم بلاکچین بود ، در حالی که کاربران و سرمایه گذاران به پتانسیل انقلابی خود پی بردند ، مالی غیرمتمرکز بازار و جهان را طوفانی کرد..

با این حال ، گرچه به نظر می رسد تمایل به تمرکززدایی خدمات مالی وجود دارد ، اما این تغییر در کوتاه مدت اتفاق نمی افتد و در حال حاضر ، بخش عمده ای از منافع شخصی مربوط به استفاده از بلاکچین در اکوسیستم های مالی موجود است..

خدماتی مانند استقراض ، وام دهی و فارکس سال به سال بیشتر مورد توجه قرار می گیرند ، که منجر به تلاش مداوم ارائه دهندگان مانند Instimatch برای سهولت دسترسی و کارایی بدون به خطر انداختن امنیت می شود..

فناوری Blockchain ضمن تأمین امنیت درجه اول صدها میلیارد دلاری که در معاملات هر سه ماه پردازش می شود ، این نگرانی ها را برطرف می کند..

دانیل سندمایر ، مدیرعامل Instimatch ، با بیان این مشارکت

“ما بسیار خوشحالیم که از این همکاری استراتژیک با Algorand استفاده کرده ایم و این به ما امکان می دهد از فناوری بلاکچین آنها استفاده کرده و پیشنهادات خود را برای مشتریان بیشتر کنیم. دامنه گسترده این همکاری که شامل پرداخت ها ، بانکداری اسلامی و RegTech است ، مطمئناً پیشرفت مهمی در این فضا به همراه خواهد داشت. ما از موفقیت مشارکت اطمینان داریم زیرا Instimatch و Algorand چشم انداز مالیات غیرمتمرکز و بدون اصطکاک را پذیرفته اند “

مدیر عامل شرکت Algorand ، W. Sean Ford ، همچنین نظر خود را در مورد چگونگی تکمیل شرکت ها به اشتراک گذاشت:

“Instimatch و Algorand دید مشترکی دارند که برای سیستم های پیشرفته بازار پول و FX مورد نیاز است که کارآمدتر و بدون اصطکاک نسبت به پیشنهادات امروز است. ما واقعاً از ابتکار Instimatch برای ایجاد پلی بین پیشنهادات جدید تعریف و برنامه های مالی سنتی بسیار هیجان زده هستیم. “

لیست مشارکتهای همیشه در حال رشد Algorand

مشارکت Algorand با Instimatch تازه ترین مشارکت در مجموعه مشارکت های مختلف با شرکت های مختلف است که تصمیم گرفته اند Algorand’s گزینه پیش فرض خود برای پردازش پرداخت ها و سایر موارد باشد. مالی معاملات.

در 23 دسامبر سال 2020 ، الگوراند همکاری خود را با 6 شرکتی اعلام کرد که پردازش پرداخت های دیجیتال را با استفاده از سیستم عامل خود شروع می کنند.

شرکت کنندگان شامل Planetwatch ، Bleumi ، Monerium ، Circle و MyAlgoWallet بودند که هرکدام با رویکردی متفاوت در پردازش معاملات به روشی بدون اصطکاک و کارآمد.

سال گذشته ، ارز رمزنگاری شده Algorand (ALGO) با رشد حدود 90 درصدی روبرو شد که اخیراً با رسیدن به ارزش 0.427 دلار از یک مقاومت مهم بالاتر رفت. این توکن زمانی که از اوایل سپتامبر سال 2020 می خواست غلبه بر این مقاومت را تجربه کند ، دست و پنجه نرم می کرد.

اکنون که یک سال جدید اینجاست و Algorand به همکاری خود در لیست های خود ادامه می دهد ، جالب است که ببینید این سال جدید چه چیزی برای شبکه به ارمغان می آورد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me