معرفی سکه مشاور Robo: یک بستر پیش بینی ارز رمزنگاری شده

RoboAdvisorCoin

یکی از جدیدترین ورودی ها در دنیای ارزهای رمزنگاری شده, سکه مشاور Robo هوش مصنوعی را با ارز رمزپایه و بلاکچین ترکیب می کند. تیم پشتیبان آن از سال 2013 سخت تلاش کرده است تا مطمئن ترین و پیشرفته ترین فناوری را برای پیش بینی اوراق بهادار توسعه دهد.

با Robo Advisor می توانید علاوه بر آمار مربوط به ارزهای رمزپایه و رمزهای آن ، پیش بینی های روزانه را نیز دریافت کنید. RAC قرار است اولین ارائه دهنده قراردادهای آتی با ارزهای رمزپایه باشد و آن را به نوآوری بسیار موردنیاز در بازار تبدیل کند..

وب سایت Roboadvisor

نقشه راه Robo Coin Advisator چگونه به نظر می رسد?

مشاور سکه روبو در سال 2013 آغاز شد, و اولین نسخه پلتفرم در سال 2014 بود. تیم در سال 2015 نمونه کارهای مجازی اضافه کرد و Robo Advisor برای همه در سال 2016 در دسترس قرار گرفت. در اوایل سال جاری (2017) ، تیم یک محصول حداقل مناسب با بودجه خود را ارائه داد. در حال حاضر ، ICO در حال شروع است و بودجه لازم برای ارائه پیش بینی های قابل اعتماد به کاربران را به پلتفرم می دهد.

چه کسی مشاور سکه روبو را ایجاد کرد?

مدیر عامل و بنیانگذار Robo Coin Advisor ادواردو ناردوزی ، یک کارآفرین سریالی در دنیای ICT است. در 20 سال گذشته ، او دوازده شرکت فناوری و ICT تأسیس کرده و بیش از 2000 شغل ایجاد کرده است. وی همچنین سابقه روزنامه نگاری مالی و تجربه حضور در هیئت مدیره بانک های مختلف و همچنین شرکت های فن آوری و مالی را دارد. الساندرو لنتینی ، مدیر CTO و بنیانگذار ، دانشمندی با اطلاعات کامل است که همچنین دارای سابقه بسیار قدرتمندی در علوم کامپیوتر است. وی در زمینه نظارت بر فن آوری های جدید و ارزیابی پتانسیل آنها متخصص است.

مارکو کوئرینی مشاور فناوری اطلاعات است و در دنیای امنیت رایانه متخصص است. او علاقه زیادی به بازارهای پیش بینی مالی ، زیرساخت های غیرمتمرکز و فناوری های بلاکچین دارد. مدیر مالی ، فدریکو ناردوزی ، یک مشاور مالی است که با یک آژانس صدور گواهینامه اروپا کار می کند. Andrea Bianchini توسعه دهنده وب است و چندین سال تجربه در زمینه توسعه وب و چارچوب ها و فن آوری های front-end دارد. استفانو مازارینی ، مهندس نرم افزار ، بیش از هفت سال تجربه دارد. از دیگر اعضای تیم می توان به Alessio Ciancio به عنوان مدیر هنری دیجیتال و Giuseppe Marazia به عنوان مدیر CMO اشاره کرد..

سیستم عامل چگونه به نظر می رسد?

پس از تکمیل و راه اندازی ، سیستم عامل Robo Advisor Coin پیش بینی ها و پیش بینی های ارز رمزنگاری شده روزانه را ارائه می دهد. اطلاعاتی مانند تحقیقات اصلی ، گزارش ها و تجزیه و تحلیل های عمیق وجود خواهد داشت. موتور Robo Advisor یا هوش مصنوعی پیش بینی می کند. سپس فناوری بلاکچین یکپارچگی ، دقت و صحت آن را تأیید می کند.

در مقایسه با سایر سیستم عامل های مشابه ، Robo Advisor Coin ساده و آسان است ، و آن را برای کسانی که دارای همه سطح تجربه هستند دوستانه می کند. هوش مصنوعی پیش بینی در مقیاس بزرگتر را فراهم می کند که بر خلاف تحلیل در مقیاس کوچکتر از برنامه های دیگر ، سازگار است. این پلتفرم می تواند تجزیه و تحلیل و پیش بینی طیف وسیعی از بخش ها ، بازارها ، اوراق بهادار و کشورها را ارائه دهد. سرمایه گذاران می توانند گزارش های شخصی و درخواستی را دریافت کنند.

آیا الگوریتم آزمایش شده است?

اگرچه این پلتفرم هنوز راه اندازی نشده است ، الگوریتم پشت آن سابقه بسیار خوبی دارد. در حقیقت ، 80 درصد سهام نمونه کارها در سال اول بازدهی مثبت داشتند.

آیا نقاط عطف ICO وجود دارد?

در طول ICO ، سه نقطه عطف مختلف وجود دارد. تا 3000 ETH ، نسبت 28 RAC برای هر 1 ETH خواهد بود. این حداقل سقف است. کلاهک نرم در 15000 ETH است. قبل از این مرحله ، 24 RAC معادل 1 ETH خواهد بود. در آخر ، کلاهک سخت 100000 ETH است ، قبل از آن 18 RAC 1 ETH است.

چگونه می توانید در ICO شرکت کنید?

ICO در 24 نوامبر 2017 آغاز می شود. هیچ کمترین مبلغی وجود ندارد و نه حداکثر مبلغ سهم. کسانی که می خواهند در ICO مشارکت داشته باشند می توانند این کار را با MetaMask ، Mist ، MyEtherWallet یا Parity انجام دهند. متأسفانه ، افراد در ایالات متحده و جمهوری سنگاپور نمی توانند در ICO شرکت کنند.

سایر مواردی که باید در مورد ICO بدانید?

مشارکت Robo Coin Advisor ICO بسیار ساده خواهد بود زیرا مانند سایر پیشنهادات اولیه سکه کار می کند. 4 میلیون نشانه سکه Robo Advisor Coin وجود دارد. 25 درصد از نشانه ها برای ترکیبی از مشاوران ، کمپین ، شرکا ، هزینه های ICO ، تأمین مالی شرکت آینده و تیم است. 25 درصد دیگر نیز ذخیره می ماند و این امر باعث ایجاد ثبات بیشتر در پروژه و کف قیمت می شود. سرانجام ، تا 50 درصد در سراسر ICO به همکاران توزیع می شود. اگر علائم RAC باقی بماند ، آنها با پلت فرم Robo Advisor Coin باقی می مانند.

کسانی که به ICO کمک می کنند ، به محض ارسال ETH خود به آدرس قرارداد هوشمند ، رمزهای خود را دریافت می کنند. در سیستم توکن سود سهام وجود نخواهد داشت ، اما احتمال وجود یک سیستم کوپن در آینده وجود دارد. توسعه دهندگان انتظار دارند که توکن ها طی دو تا چهار هفته پس از اتمام ICO در مبادلات عمده ظاهر شوند. اگرچه هیچ تضمینی برای جدول زمانی وجود ندارد ، تیم تلاش خواهد کرد تا آن را در اسرع وقت لیست کند.

نحوه استفاده از بودجه?

بودجه Robo Coin Advisor قبلاً از نظر درصد کلی تنظیم شده است. 60 درصد به سمت تحقیق و توسعه می روند و به راه حل و هرگونه تنظیماتی که باید در این راه انجام شود کمک می کنند. ده درصد به امور اداری مانند هزینه های حسابداری ، امنیتی و حقوقی اختصاص خواهد یافت. پانزده درصد برای بازاریابی ، از جمله گسترش آگاهی و پذیرش سیستم RAC استفاده می شود. این تخصیص همچنین شامل نگهداری و رشد جامعه در سراسر جهان است. در صورت هزینه های پیش بینی نشده 9 درصد در یک ذخیره کنار گذاشته می شود. سرانجام ، 6 درصد به پیمانکاران ، از جمله ارائه دهندگان شخص ثالث برای مواردی مانند بازاریابی ، روابط عمومی ، مهندسی ، مشارکت ها ، برنامه های وابسته و هک رشد تعلق می گیرد..

نتیجه

برای کسانی که به سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه علاقه مند به افزایش نمونه کارهای خود هستند ، Robo Coin Advisor می تواند ابزاری بسیار مفید باشد. این پیش بینی بسیار دقیق در مورد آینده را فراهم می کند ، به سرمایه گذاران اجازه می دهد پیش بینی کنند که سرمایه گذاری ایده آل است. بر اساس تاریخچه الگوریتم ، سرمایه گذاران باید نتایج خوبی را بدست آورند و به مرور زمان با این سیستم عامل درآمد کسب کنند.

لینک های مفید