نقد و بررسی Exchange Valet: بستر های نرم افزاری خودکار معاملات ارزهای رمزنگاری شده

نقد و بررسی Valet

Exchange Valet مجموعه ای از ابزارهای معاملات ارزهای رمزنگاری شده است که به کاربران امکان می دهد نمونه کارهای رمزنگاری خود را با کارایی بیشتری مدیریت کنند.

هدف این پلتفرم ارائه ابزارهای گسترده ای به معامله گران است که جامع تر از خدماتی است که بطور عمده توسط صرافی های بزرگ ارائه می شود و به نوبه خود کاربران را قادر می سازد فرصت های تجاری خود را به حداکثر برسانند..

Exchange Valet به هر کسی امکان می دهد تا از مزایای تجارت خودکار شبانه روزی بهره ببرد و به طرز کارآمد طیف وسیعی از دارایی های دیجیتال را که توسط مبادلات رمزنگاری Binance و Bittrex پشتیبانی می شوند ، تجارت کند.

Exchange Valet شامل ابزارهای معاملاتی معروف مانند توقف ضرر همزمان و گرفتن سفارشات سود است و همچنین به کاربران امکان می دهد نمونه کارهای خود را از طریق اعلان های موبایل و ایمیل ردیابی کنند.

یک دوره آزمایشی 14 روزه همچنین به هر کسی اجازه می دهد تا قبل از تعهد به اشتراک در حال انجام ، در سیستم عامل ثبت نام و آزمایش کند.

نقد و بررسی Valet

از Exchange Valet دیدن کنید

نمای کلی خدمات ارز

در حالی که اطلاعات کمی در مورد افراد پشت پروژه در دسترس است ، Exchange Valet یک سکوی تجارت رمزنگاری در حال ظهور است که به محبوبیت خود ادامه می دهد.

این پلتفرم به هر کسی امکان می دهد تا فعالیت تجاری خود را روی Binance و Bittrex از طریق اتصالات کلیدی API به صورت خودکار انجام دهد و دارای ویژگی هایی مانند ردیابی خودکار نمونه کارها ، اعلان های سفارش ایمیل / تلفن همراه و طیف وسیعی از گزینه های معاملاتی از جمله بازارهای منظم و سفارشات خرید و فروش محدود ، علاوه بر دستورات توقف ضرر / سود همزمان و سفارشات توقف ضرر همزمان.

برای استفاده از این سرویس ، هرکسی که وارد سیستم می شود لازم است برنامه Exchange Valet را که برای سیستم عامل های Windows ، Mac و Linux در دسترس است بارگیری و اجرا کند.

تیم پشت این سیستم عامل در حال حاضر به کاربران جدید 14 روز دوره آزمایشی رایگان ارائه می دهد و پس از پایان دوره ، هزینه خدمات 29 دلار در ماه ، 75 دلار برای سه ماه یا 250 دلار برای یک سال خدمات است..

هزینه اشتراک همچنین می تواند در طیف وسیعی از ارزهای رمزپایه از جمله BTC ، ETH و LTC پرداخت شود. علیرغم عدم شفافیت در مورد افراد پشتیبان پروژه ، Exchange Valet امنیت را در اولویت قرار می دهد و با استانداردهای ISO 27001 ، ISO 27017 و ISO 27018 برای امنیت داده مطابقت دارد.

این تیم همچنین یک کانال تلگرام را اجرا می کند و سرویس اعلان تلفن همراه آنها به کاربران اجازه می دهد تا حتی در صورت حرکت از پرتفوی خود مطلع شوند..

ویژگی های کلیدی Valet Exchange

 • عملکرد – Exchange Valet به عنوان یک راه حل مبتنی بر وب کار می کند که با یک برنامه دسک تاپ ترکیب می شود و دارای یک رابط کاربری آسان برای استفاده و بصری است که شامل طیف خوبی از توابع است. کاربران می توانند از نرم افزار استفاده کنند تا از تجارت خودکار مطلع شوند و از طریق ایمیل و اعلان های تلفن همراه از به روزرسانی در نمونه کارها مطلع شوند..
 • فن آوری – این پلت فرم تجارت خودکار را از طریق تلفیق API با مبادلات رمزنگاری Binance و Bittrex تسهیل می کند و این برنامه در دسترس کاربران ویندوز ، مک و لینوکس است. Exchange Valet همچنین خدمات خود را در Google Cloud Platform اجرا می کند و با استانداردهای ISO 27001 ، ISO 27017 و ISO 27018 مطابقت دارد.
 • دامنه ابزارها – این پلت فرم طیف وسیعی از ابزارهای معاملاتی را در اختیار شما قرار می دهد و شامل گزینه های محبوب بازار و محدودیت های سفارش مانند توقف ضرر و سودآوری است و همچنین شامل فروش محدودیت وحشت ، سفارشات همزمان توقف ضرر / سود و سفارشات توقف ضرر است. این سرویس همچنین دارای ویژگی Speed ​​Trade ، نمودارهای خواندن آسان است و به کاربران امکان می دهد خریدها را به عنوان درصد نمونه کارها تنظیم کنند..
 • ساختار هزینه شفاف – دوره آزمایشی رایگان به هر کسی اجازه می دهد تا 14 روز ثبت نام کرده و استراتژی های خود را تمرین کند. پس از این ، این سرویس با قیمت 29 دلار در ماه با تخفیف های واضح برای هر کسی که بخواهد هزینه اشتراک سه ماهه یا سالانه را پرداخت کند ، در دسترس است..
 • پشتیبانی مشتری – علیرغم وجود عنصر پنهان کاری در مورد افراد پشت پلتفرم ، Exchange Valet یک تیم پشتیبانی فراهم می کند که برای رسیدگی به هر مسئله ای در دسترس است. کاربران می توانند با ارسال درخواست در قسمت پشتیبانی ، با ارسال ایمیل به آنها یا با اتصال از طریق گروه تلگرام خود با تیم تماس بگیرند. این وب سایت همچنین شامل تعدادی از سQالات متداول و راهنماهای کاربر در بخش پشتیبانی و همچنین برخی از راهنماهای ویدئویی است.

نحوه شروع کار با Exchange Valet

برای ایجاد یک حساب کاربری ، فقط روی برگه “ثبت نام / ورود به سیستم” در سمت راست بالای صفحه اصلی کلیک کنید.

1) ایجاد یک حساب کاربری

برای ثبت نام ، فقط باید یک آدرس ایمیل وارد کنید و یک رمز عبور ایجاد کنید که شامل حروف بزرگ و کوچک و همچنین یک شماره باشد.

پس از ارسال مشخصات خود ، می توانید روی پیوند موجود در ایمیل تأیید کلیک کنید تا به حساب خود دسترسی پیدا کنید.

2) برنامه را بارگیری کنید

پس از ورود به حساب خود ، امکان بارگیری برنامه Exchange Valet برای ویندوز ، Mac یا Linux را دارید.

پس از انتخاب نسخه مناسب سیستم عامل خود ، می توانید برنامه را اجرا کنید ، حساب معاملاتی خود را تنظیم کرده و از طریق کلیدهای API با Binance و Bittrex ارتباط برقرار کنید.

برای یافتن کلیدهای API خود در Binance ، باید وارد حساب تبادل خود شوید و بر روی نمایه خود کلیک کنید. سپس می توانید به “تنظیمات API” بروید و کلیک کنید.

از اینجا می توانید کلید API را نامگذاری کرده و “ایجاد کلید جدید” را کلیک کنید.

سپس کلیدهای API را مشاهده خواهید کرد ، برای اطمینان از عملکردهای ایمن و کارآمد ، مهم نیست که امکان برداشت را داشته باشید و از لیست سفید IP استفاده نکنید. با رفتن به “SETTINGS” در Exchange Valet و وارد کردن کلیدهای API می توانید با Binance ارتباط برقرار کنید.

برای یافتن کلیدهای API خود در Bittrex باید وارد حساب خود شوید و بر روی “تنظیمات” کلیک کنید و سپس “کلیدهای API” را کلیک کنید. سپس می توانید روی “افزودن کلید جدید” کلیک کنید ، “READ INFO” ، “TRADE LIMIT” ، “TRADE MARKET” را فعال کرده و Save را کلیک کنید..

پس از تأیید به روزرسانی ، کلیدهای API خود را مشاهده خواهید کرد و می توانید مراحل نصب را از داخل پورتال Exchange Valet به پایان برسانید..

3) سفارشات خود را ایجاد کنید

هر سفارشی که با Exchange Valet تنظیم شده باشد متفاوت از سفارش عادی ایجاد شده در صرافی ها است و آنها مانند سفارش های معلق عمل می کنند که منتظر می مانند تا زمان رسیدن قیمت تعیین شده در بورس قرار بگیرند.

این سفارشات تا زمانی که قیمت لمس نشود روی کتاب سفارش قرار نمی گیرد ، این به کاربران امکان می دهد بدون جلوگیری از تعادل سکه خود ، سفارشات خود را ایجاد کنند.

سیستم سفارش درانتظار به هر کسی امکان می دهد سفارشات همزمان تعیین کند و هنگام ایجاد سفارش مستقیم در صرافی ، این سفارش موجودی سکه شما را مسدود می کند به این معنی که شما نمی توانید سفارش دیگری با همان مانده ایجاد کنید.

این امر مانع از این می شود که همزمان دستورات ضرر و ضرر داشته باشید.

هنگام استفاده از Exchange Valet می توانید انواع مختلف سفارش زیر را برای سفارش معلق انتخاب کنید:

 • خرید را محدود کنید
 • محدود کردن فروش
 • محدود کردن فروش هراس
 • خرید بازار (فقط Binance)
 • فروش بازار (فقط Binance)
 • توقف ضرر و سود
 • توقف ضرر عقب

شما می توانید سفارشات معلق در انتظار را با Exchange Valet ایجاد کنید و تا زمانی که قیمت از قیمت سفارش شما عبور نکند یا از آن عبور نکند ، آنها در صرافی قرار نخواهند گرفت. با استفاده از پنل سفارش می توانید سفارش ایجاد کنید:

 1. کرکره ای برای انتخاب بازار
 2. مقدار سکه (در این مورد NEO) که می خواهید خریداری کنید
 3. قیمتی که می خواهید سفارش آن را تعیین کنید
 4. ارزش کل سفارش (در این مورد در BTC)
 5. نوع سفارش (LIMIT یا MARKET)
 6. تراز جفت پایه (در این حالت BTC)
 7. موجودی جفت Altcoin در صفحه فروش

لطفا توجه داشته باشید: هنگام استفاده از مبادله Binance ، اگر BNB کافی برای پرداخت هزینه های خود ندارید یا گزینه “استفاده از BNB برای پرداخت هزینه” غیرفعال است ، سپس Binance از سکه مورد معامله شما برای پرداخت هزینه ها و کسر هزینه از تجارت شما استفاده می کند میزان.

این منجر به عدم سود و توقف سفارشات ضرر شما می شود و خطای “تعادل کافی” را نشان نمی دهد ، زیرا شما دیگر مانده سکه لازم برای تکمیل معامله را ندارید.

برای کاهش این مشکل ، اطمینان حاصل کنید که موجودی کافی BNB را حفظ کرده و گزینه “استفاده از BNB برای پرداخت هزینه” را در تنظیمات حساب Binance خود فعال کنید..

هزینه های سرویس دهی

از این پلت فرم برای مدت زمان حداکثر 14 روز می توانید به صورت رایگان استفاده کنید و از آن زمان شما برای ادامه استفاده از این سرویس ملزم به اشتراک هستید..

با این حال ، هیچ الزامی برای وارد کردن کارت اعتباری یا جزئیات بانکی شما وجود ندارد ، و این سیستم پرداخت را با Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) و Litecoin (LTC) می پذیرد..

سه گزینه اشتراک وجود دارد که شامل پرداخت ماهیانه 29 دلار ، پرداخت سه ماهه 75 دلار و پیش پرداخت سالانه 250 دلار است که امکان صرفه جویی بیش از 25 درصد را فراهم می کند.

طیف گسترده ای از ویژگی ها برای هر کسی که متعهد به هر اشتراک باشد در دسترس است و این شامل توانایی تجارت در Binance و Bittrex ، ردیابی نمونه کارها و اعلان های سفارش تحویل شده توسط تلگرام (از طریق Speedtrade) یا ایمیل است..

طیف گسترده ای از انواع سفارشات از جمله سفارشات توقف ضرر و سود همزمان و سفارشات توقف ضرر عقب نیز موجود است.

آیا Exchange Valet امن است?

این پروژه از نظر ماهیت شفاف ترین نیست و افراد پشت سکو همچنان یک معما هستند.

با این حال ، برای استفاده از Exchange Valet نیازی به ارائه جزئیات کارت بانکی یا اعتباری نیستید و اشتراک حساب شما می تواند در Bitcoin ، Ethereum و Litecoin پرداخت شود. این به کاربران اجازه می دهد برخی از حریم خصوصی خود را حفظ کنند و فقط برای شروع باید آدرس ایمیل ارسال کنند و کلیدهای API مبادله ارز رمزنگاری شده آنها را همگام سازی کنند..

علاوه بر این ، تیم به طور کلی در گروه تلگرامی خود در دسترس است و هر کسی می تواند هر مسئله ای را مستقیماً با تیم مطرح کند یا نکات مهم را با سایر اعضای جامعه در میان بگذارد.

همانند اکثر رباتهای معاملاتی یا ابزارهای مدیریت نمونه کارها ، برای استفاده از برنامه Exchange Valet نیازی به انتقال وجوه نیستید و سیستم عامل دسترسی مستقیمی به منابع رمزنگاری شما ندارد.

این پلت فرم از یک رابط برنامه نویسی برنامه (API) استفاده می کند که یک رابط برای برنامه ای است که به آن اجازه می دهد انواع داده های خاص را دریافت و ارسال کند. با استفاده از کلیدهای API ، این سرویس می تواند با مبادلات ارتباط برقرار کند و داده های قیمت و مانده حساب را جمع آوری کند و همچنین سفارشات خرید و فروش را ثبت کند.

برنامه Exchange Valet به سادگی با حساب های صرافی شما متصل می شود و از طرف شما معاملات انجام می دهد. با این حال ، تیم به شما اشاره می کند که شما باید برداشت از حساب های رمزنگاری خود را غیرفعال کنید و همچنان پروتکل های امنیتی شخصی سختگیرانه خود را حفظ کنید.

سرویس های ارائه شده توسط Exchange Valet در Google Cloud Platform اجرا می شوند و تمام مراکز داده Google از یک مدل امنیتی لایه ای استفاده می کنند. به عنوان مثال ، همه سرویس ها از طریق یک زیرساخت امن gateway API جهانی که فقط از طریق کانال های رمزگذاری شده SSL / TLS قابل دسترسی است ، مدیریت می شوند و هر درخواست شامل یک رمز تأیید اعتبار با محدودیت زمانی است که توسط یک ورود به سیستم انسانی یا یک راز مبتنی بر کلید خصوصی ایجاد می شود.

همه داده ها کاملاً رمزگذاری شده اند و سرویس های Cloud Platform Google از رمزگذاری خودکار استفاده می کنند و داده های جدید ذخیره شده در دیسک های مداوم تحت استاندارد رمزگذاری پیشرفته 256 بیتی (AES-256) رمزگذاری می شوند و هر کلید رمزگذاری نیز خود با یک مجموعه چرخش منظم رمزگذاری می شود کلیدهای اصلی.

تیم Exchange Valet همچنین سعی در به روزرسانی خودکار به طور منظم دارد و کاربران برای دریافت آخرین به روزرسانی ها نیازی به نصب مجدد برنامه ندارند. خدمات این پلت فرم همچنین با استانداردهای ISO 27001 ، ISO 27017 و ISO 27018 مطابقت دارند.

Exchange Valet چقدر مبتدی است?

مانند هر سیستم عامل مدیریت نمونه کارها ، Exchange Valet به برخی از موارد عادت می کند و اگرچه با سهولت استفاده طراحی شده است ، روند بارگیری و اجرای برنامه ممکن است برای همه مناسب نباشد.

با این حال ، دوره آزمایشی رایگان 14 روزه به هر کسی که علاقه مند باشد می تواند نسبت به این سرویس و نحوه استفاده از آن بر فعالیت های تجاری آنها تأثیر بگذارد.

این تیم همچنین منابع مختلفی را ارائه می دهد که به توضیح جنبه های مختلف استفاده از سیستم عامل کمک می کند و این شامل یک بخش سQالات متداول ، راهنماهای نوشته شده و آموزش های ویدئویی است..

همچنین یک انجمن از کاربران در کانال رسمی تلگرام وجود دارد و بحث در مورد این پلتفرم را نیز می توانید در موضوع Reddit آنها مشاهده کنید. کاربران از همه سطح تجربه نیز از این برنامه بهره مند می شوند از جمله ویژگی های زیر که به طور خاص برای سهولت استفاده از سرویس طراحی شده اند و این موارد را می توان در بخش “گزینه های اضافی” یافت..

گزینه های اضافی برای سفارشات خرید

 1. اگر این گزینه را فعال کنید ، سفارش شما بلافاصله روی کتاب سفارش قرار می گیرد به جای اینکه در حالت تعلیق باشد. بنابراین ، حتماً به قیمت سفارش توجه داشته باشید.
 2. شما می توانید سفارش خریدی تعیین کنید که برابر با درصد خاصی از نمونه کارها در هنگام اجرا برابر باشد.
 3. با استفاده از این درصد می توانید سفارشات خرید خود را با درصد خاصی از موجودی BTC / USDT / ETH موجود تنظیم کنید.
 4. به شما امکان می دهد ضرر ضرر را تحت سفارش خرید خود ایجاد کنید. سفارش توقف ضرر فقط پس از اجرای سفارش خرید فعال می شود. هنگامی که سفارش خرید اجرا می شود ، ضرر متوقف شده به عنوان یک سفارش در انتظار فعال می شود. 4. الف با استفاده از درصد اختلاف از سفارش خرید ، قیمت توقف ضرر خود را مشخص کنید.
 5. قیمت ورودی ضرر خود را با ورودی منظم قیمت مشخص کنید.
 6. ضرر ضرر را به یک سفارش “فروش وحشت” تبدیل کنید (فقط برای سفارشات محدود).
 7. این توقف ضرر را به یک دستور توقف ضرر عقب تبدیل کنید.
 8. دنباله توقف ضرر عقب را فقط پس از رسیدن به قیمت مشخص انجام دهید.
 9.  5- در اینجا می توانید تحت سفارش خرید خود ضرر و زیان ایجاد کنید و فقط در صورت اجرای سفارش خرید ، ضرر توقف ضرر فعال می شود. پس از اجرای سفارش خرید ، این توقف ضرر به عنوان سفارش معلق فعال می شود.

گزینه های اضافی برای فروش سفارشات

 1. سفارش شما بلافاصله روی کتاب سفارش قرار می گیرد به جای اینکه معلق باشد. در نتیجه ، حتماً قیمت سفارش را بررسی کنید.
 2. به شما امکان می دهد مقدار سفارش را درصدی از مقدار موجود تعیین کنید.
 3. این سفارش را به سفارش فروش وحشت تبدیل کنید (فقط برای سفارشات محدود).
 4. این سفارش را به یک دستور توقف ضرر عقب تبدیل کنید.
 5. جبران سفارش توقف ضرر عقب. با تغییر قیمت سفارش ، افست به طور خودکار تغییر می کند و همچنین می توانید برای تغییر قیمت سفارش ، جبران را تغییر دهید. قیمت نشان داده شده در ورودی “قیمت” در صفحه فروش قیمت توقف ضرر اولیه شما را نشان می دهد و توقف ضرر عقب مانده بالاترین قیمت را با این جبران خواهد کرد.
 6. دنباله توقف ضرر عقب را فقط پس از رسیدن به قیمت مشخص انجام دهید.
 7. این فقط پس از رسیدن به قیمت مشخصی سفارش فروش را فعال می کند و تا رسیدن به قیمت تعیین شده غیرفعال می ماند.

طرفداران

 • سفارشات همزمان تنظیم کنید
 • گزینه های سفارش خرید / فروش ساده برای استفاده
 • اعلان های تلگرام / ایمیل
 • 14 روز آزمایشی رایگان
 • مناسب برای معامله گران جدیدتر و باتجربه

منفی ها

 • مالکیت غیر شفاف
 • فقط دو مبادله پشتیبانی می شود
 • نیاز به بارگیری و اجرای برنامه دارید

نتیجه

Exchange Valet شامل تعدادی از ویژگی ها است که برخی از معامله گران ممکن است مفید بدانند ، مانند توانایی تنظیم توقف ضرر همزمان و گرفتن سفارشات سود که بورس ها معمولاً پشتیبانی نمی کنند.

این اجازه می دهد تا معامله گران سود خود را در صورت افزایش ارزش سکه انتخاب کنند و در عین حال از حساب آنها از طریق ضرر توقف که فروش ضروری را انجام می دهد در صورت حرکت بازار به سمت نامطلوب ، محافظت کنند..

سفارشات متداول بازار و محدودیت در کنار ضررهای متوقف شده و سفارشات وحشت فروش پشتیبانی می شوند و Exchange Valet همچنین دارای ویژگی های مفید مانند اعلان های سفارش Speedtrade Telegram و به روزرسانی نمونه کارها از طریق تلگرام یا ایمیل است..

این پلت فرم همچنین به کاربران اجازه می دهد تا دستورات معاملاتی را به سادگی تنظیم کنند ، و شما می توانید دارایی های خود را به عنوان یک نمودار دایره ای مشاهده کنید و سفارشات خرید / فروش را به عنوان یک درصد خاص از کل دارایی های یک دیجیتال تنظیم کنید..

گزینه های سفارش اضافی ، تعادل نمونه کارها را برای افراد آسان می کند و درک ساده قسمت های ورودی برای هر سطح از کاربر است. با این حال ، Exchange Valet به طور کلی محدوده وسیعی دارد و فقط از Binance و Bittrex پشتیبانی می کند.

این پلتفرم همچنین طیف وسیعی از رباتهای تجاری از پیش پیکربندی شده را فراهم نمی کند یا به کاربران امکان تجارت رباتها یا استراتژیهای موفق را نمی دهد و فاقد ویژگی های تجاری مبتنی بر algo است..

در نتیجه ، سیستم عامل های مشابهی وجود دارند که طیف گسترده تری از ویژگی ها را تقریباً با همان قیمت ارائه می دهند و Exchange Valet احتمالاً بهترین گزینه برای هر کسی است که می خواهد از ویژگی های خاص خود برای تجارت در Binance و Bittrex استفاده کند.

بنابراین ، هر کسی که علاقه مند است باید از دوره آزمایشی 14 روزه استفاده کند تا ایده بهتری در مورد اینکه آیا این پلتفرم متناسب با نیازهای معاملاتی رمزنگاری فردی آنها است یا خیر ، استفاده کند.

از Exchange Valet دیدن کنید

خدمات نوین

src = “~ images \ exchange-valet-review-automated-cryptocurrency-trading-bot-platform.gif”

alt = “نقد و بررسی Exchange Valet”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 7.8

راحتی در استفاده

8.0 / 10

شهرت، آبرو

7.0 / 10

هزینه ها

8.0 / 10

پشتیبانی مشتری

8.0 / 10

روش های پرداخت

8.0 / 10

طرفداران

 • سفارشات همزمان تنظیم کنید
 • گزینه های سفارش خرید / فروش ساده برای استفاده
 • اعلان های تلگرام / ایمیل
 • 14 روز آزمایشی رایگان
 • مناسب برای معامله گران جدیدتر و باتجربه

منفی ها

 • مالکیت غیر شفاف
 • فقط دو مبادله پشتیبانی می شود
 • نیاز به بارگیری و اجرای برنامه دارید

بازدید {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"خدمات نوین","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / آپلودها / / 2019 \ / 09 \ /exchange-valet-review.gif","شرح":"Exchange Valet مجموعه ای از ابزارهای معاملاتی ارزهای رمزپایه است که به کاربران امکان می دهد نمونه کارهای رمزنگاری خود را با کارایی بیشتری مدیریت کنند. هدف این پلتفرم فراهم کردن ابزارهای گسترده ای برای بازرگانان است که جامع تر از خدماتی است که بطور عمده توسط صرافی های بزرگ ارائه می شود و به نوبه خود کاربران را قادر می سازد فرصت های تجاری خود را به حداکثر برسانند. Exchange Valet اجازه می دهد…","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"یوجین کم"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"7.80"},"نام":"خدمات نوین","بررسی بدن":"Exchange Valet مجموعه ای از ابزارهای معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده است که به کاربران امکان می دهد نمونه کارهای رمزنگاری خود را با کارآیی بیشتری مدیریت کنند. \ r \ n \ r \ n این پلتفرم ارائه ابزارهای گسترده ای را به بازرگانان ارائه می دهد که جامع تر از خدماتی است که به طور عمده توسط صرافی های بزرگ ارائه می شود ، و به نوبه خود ، کاربران را قادر می سازد تا حداکثر فرصت های تجاری خود را به دست آورند. \ r \ n \ r \ n تبادل بند به هر کسی امکان می دهد تا از تجارت خودکار شبانه روزی استفاده کرده و طیف وسیعی از دارایی های دیجیتال را که توسط Cryptocurrency Binance و Bittrex پشتیبانی می شود به طور موثر تجارت کند مبادلات. \ r \ n \ r \ nExchange Valet شامل ابزارهای معاملاتی معروفی مانند توقف ضرر همزمان و گرفتن سفارشات سود است و همچنین به کاربران اجازه می دهد تا به طور خودکار نمونه کارهای خود را از طریق اعلان های تلفن همراه و ایمیل ردیابی کنند. \ r \ n \ r \ n 14 روز دوره آزمایشی همچنین به هر کسی امکان می دهد قبل از تعهد به اشتراک در حال انجام ، سیستم عامل را امتحان کند و آن را امتحان کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n بازدید از سرویس دهنده خدمات \ r \ n \ r \ n بررسی اجمالی سرویس Valet \ r \ n در حالی که وجود دارد اطلاعات اندک Exchange Valet در دسترس افرادی است که در پشت پروژه قرار دارند ، یک پلت فرم معاملات رمزنگاری در حال ظهور است که همچنان به محبوبیت خود ادامه می دهد. \ r \ n \ r \ n این پلتفرم به هر کسی اجازه می دهد تا از طریق اتصالات کلیدی API فعالیت تجاری خود را در هر دو Binance و Bittrex به صورت خودکار انجام دهد شامل ویژگی هایی مانند ردیابی خودکار نمونه کارها ، اعلان های سفارش ایمیل / تلفن همراه ، و طیف وسیعی از گزینه های معاملاتی از جمله بازارهای منظم و سفارشات خرید و فروش محدود ، علاوه بر سفارش های همزمان توقف ضرر / سود ، و توقف ضرر عقب سفارشات. \ r \ n \ r \ n برای استفاده از این سرویس ، هرکسی که وارد سیستم می شود لازم است برنامه Exchange Valet را که برای سیستم عامل های Windows ، Mac و Linux در دسترس است بارگیری و اجرا کند. \ r \ n \ r \ n تیم پشت این سیستم عامل در حال حاضر به مدت 14 روز دوره آزمایشی رایگان به کاربران جدید ارائه می دهد و پس از پایان دوره ، هزینه خدمات 29 دلار در ماه ، 75 دلار برای سه ماه یا 250 دلار برای یک سال خدمات است. \ r \ n \ r \ n همچنین می توانید هزینه های اشتراک را در محدوده رمزنگاری پرداخت کنید ارزهای از جمله BTC ، ETH و LTC. علیرغم عدم شفافیت در مورد افراد پشتیبان این پروژه ، Exchange Valet امنیت را در اولویت قرار داده و با استانداردهای ISO 27001 ، ISO 27017 و ISO 27018 برای امنیت داده ها مطابقت دارد. \ r \ n \ r \ n این تیم همچنین یک کانال تلگرام و تلفن همراه آنها را اجرا می کند سرویس اطلاع رسانی به کاربران امکان می دهد حتی اگر در حال حرکت باشند ، با نمونه کارهاشان به روز شوند. \ r \ n ویژگی های کلیدی Valet تبادل \ r \ n \ r \ n \ t عملکرد \ u2013 Exchange Valet به عنوان یک راه حل مبتنی بر وب عمل می کند که با برنامه دسک تاپ ، و دارای رابط کاربری آسان و قابل استفاده بصری است که شامل طیف خوبی از توابع است. کاربران می توانند از نرم افزار استفاده کنند تا از تجارت خودکار مطلع شوند و از طریق ایمیل و اعلان های تلفن همراه از به روزرسانی در نمونه کارها مطلع شوند. \ r \ n \ tTechnology \ u2013 این پلت فرم تجارت خودکار را از طریق ادغام API با مبادلات رمزنگاری Binance و Bittrex تسهیل می کند ، و این برنامه در دسترس کاربران ویندوز ، مک و لینوکس است. Exchange Valet همچنین خدمات خود را در Google Cloud Platform اجرا می کند و با استانداردهای ISO 27001 ، ISO 27017 و ISO 27018 مطابقت دارد. \ r \ n \ t محدوده ابزارها \ u2013 این پلت فرم طیف وسیعی از ابزارهای تجاری را ارائه می دهد و شامل محبوب ترین بازارها و گزینه های سفارش محدود است. مانند توقف ضرر و سود ، و همچنین شامل فروش وحشت محدود ، سفارشات همزمان توقف ضرر / سود ، و سفارشات توقف ضرر است. این سرویس همچنین دارای ویژگی Speed ​​Trade ، نمودار خواندن آسان است و به کاربران اجازه می دهد خریدها را به صورت درصد نمونه کارها تنظیم کنند. \ r \ n \ t ساختار شفاف هزینه ها \ u2013 دوره آزمایشی رایگان به هر کسی اجازه می دهد تا ثبت نام کرده و استراتژی های خود را برای راه اندازی تمرین کند. تا 14 روز پس از این ، این سرویس با قیمت 29 دلار در ماه با تخفیف های واضح برای هر کسی که تمایل به پرداخت هزینه اشتراک سه ماهه یا سالانه دارد ، در دسترس است. \ r \ n \ t پشتیبانی مشتری \ u2013 علی رغم وجود عنصر پنهان کاری در مورد افراد پشت سر پلت فرم ، Exchange Valet یک تیم پشتیبانی فراهم می کند که برای رسیدگی به هر مشکلی در دسترس است. کاربران می توانند با ارسال درخواست در قسمت پشتیبانی ، با ارسال ایمیل به آنها یا با اتصال از طریق گروه تلگرام خود با تیم تماس بگیرند. این وب سایت همچنین حاوی تعدادی س FAالات متداول و راهنماهای کاربر در بخش پشتیبانی و همچنین برخی راهنماهای ویدئویی است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n نحوه شروع کار با Exchange Valet \ r \ n برای ایجاد یک حساب کاربری ، فقط بر روی برگه \ u201c ثبت نام \ / ورود به سیستم \ u200b \ u200b در بالای سمت راست صفحه اصلی کلیک کنید. \ r \ n1) ایجاد یک حساب کاربری \ r \ n برای ثبت نام یک حساب کاربری ، فقط باید آدرس ایمیل وارد کنید و رمز عبوری ایجاد کنید که شامل حروف بزرگ و کوچک و همچنین یک عدد است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n پس از ارسال مشخصات خود ، می توانید بر روی پیوند موجود در ایمیل تأیید کلیک کنید ، تا بتوانید به دسترسی خود دسترسی پیدا کنید حساب. \ r \ n2) برنامه را بارگیری کنید \ r \ n پس از ورود به حساب خود ، امکان بارگیری برنامه Exchange Valet برای ویندوز ، Mac یا Linux را دارید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n پس از انتخاب نسخه مناسب سیستم عامل خود ، می توانید برنامه را اجرا کنید ، حساب معاملاتی خود را تنظیم کرده و از طریق کلیدهای API با Binance و Bittrex ارتباط برقرار کنید. \ r \ n \ r \ n برای یافتن کلیدهای API خود در Binance ، باید وارد مبادلات AC خود شوید شمارش کنید و بر روی نمایه خود کلیک کنید. سپس می توانید به \ u201cAPI Setting \ بروید و کلیک کنید".\ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n از اینجا می توانید کلید API را نامگذاری کرده و کلیک کنید \"ایجاد کلید جدید \".\ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n سپس کلیدهای API را خواهید دید ، برای اطمینان از عملکردهای ایمن و کارآمد ، مهم نیست که برداشت ها را فعال نکنید و از لیست سفید IP استفاده نکنید. با رفتن به آدرس Binance می توانید ارتباط برقرار کنید"تنظیمات\" در Exchange Valet و وارد کردن کلیدهای API خود. \ r \ n \ r \ n برای یافتن کلیدهای API خود در Bittrex باید وارد حساب خود شوید و روی \ تنظیمات \ u201c تنظیمات کلیک کنید و سپس \ کلیدهای API \ کلیک کنید". سپس می توانید \"افزودن کلید جدید \", فعال کردن \"اطلاعات را بخوانید \", \"محدودیت تجارت \", \"بازار تجارت \", و ذخیره را کلیک کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n پس از تأیید به روزرسانی ، کلیدهای API خود را مشاهده خواهید کرد و می توانید مراحل نصب را از داخل پورتال Exchange Valet به پایان برسانید. \ r \ n3) سفارشات خود را ایجاد کنید \ r \ n هر سفارشی که با Exchange Valet تنظیم شده باشد متفاوت از سفارشات عادی ایجاد شده در مبادلات است و آنها مانند سفارشات معلق عمل می کنند که منتظر می مانند تا زمان رسیدن قیمت تعیین شده در بورس قرار بگیرند. \ r \ n \ r \ n این سفارشات تا زمانی که قیمت لمس نشود در کتاب سفارشات قرار نمی گیرد ، که به کاربران امکان می دهد بدون مسدود کردن تعادل سکه خود ، سفارشات خود را ایجاد کنند. \ r \ n \ r \ n سیستم سفارش معلق به هر کسی اجازه می دهد تا سفارشات همزمان و هنگام ایجاد سفارش را تعیین کند مستقیماً در یک صرافی ، این سفارش تعادل سکه شما را مسدود می کند ، بدین معنی که نمی توانید سفارش دیگری با همان مانده ایجاد کنید. \ r \ n \ r \ n با این کار شما نمی توانید همزمان با ضرر و زیان عمل کنید. \ r \ n \ r \ n هنگام استفاده از Exchange Valet می توانید انواع مختلف سفارش زیر را برای سفارش معلق انتخاب کنید: \ r \ n \ r \ n \ tLimi t خرید \ r \ n \ t محدودیت فروش \ r \ n \ t محدودیت فروش وحشت \ r \ n \ t خرید بازار (فقط Binance) \ r \ n \ t فروش بازار (فقط Binance) \ r \ n \ t توقف و ضرر سود \ r \ n \ t توقف ضرر در حال انجام \ r \ n \ r \ n شما می توانید سفارشات معلق در انتظار را با Exchange Valet ایجاد کنید و تا زمانی که قیمت سفارش شما را لمس نکند یا از آن عبور نکند ، آنها در صرافی قرار نخواهند گرفت. با استفاده از پنل سفارش می توانید سفارشات خود را ایجاد کنید: \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ t کرکره برای انتخاب بازار \ r \ n \ t مقدار سکه (NEO در این مورد) که می خواهید خریداری کنید \ r \ n \ t قیمت می خواهید سفارش را در \ r \ n \ t تنظیم کنید مقدار کل سفارش (در این حالت در BTC) \ r \ n \ t نوع سفارش (LIMIT یا بازار) \ r \ n \ t تراز جفت پایه ( در این مورد BTC) \ r \ n \ t موجودی جفت ارز Altcoin در صفحه فروش \ r \ n \ r \ n لطفا توجه داشته باشید: اگر از مبادله Binance استفاده می کنید ، اگر BNB کافی برای پرداخت هزینه های خود ندارید یا \"استفاده از BNB برای پرداخت هزینه ها \" گزینه غیرفعال است ، سپس Binance از سکه مورد معامله شما برای پرداخت هزینه ها و کسر کارمزد از مبلغ تجارت شما استفاده خواهد کرد. \ r \ n \ r \ n این منجر به عدم موفقیت و نمایش سفارشات ضرر شما می شود و نمایش \"تعادل کافی نیست" خطا به این دلیل که دیگر مانده سکه لازم برای تکمیل معاملات را ندارید. \ r \ n \ r \ n برای کاهش این مشکل ، اطمینان حاصل کنید که تعادل کافی BNB را حفظ کرده و \ را فعال کنید."استفاده از BNB برای پرداخت هزینه ها \" گزینه را در تنظیمات حساب Binance خود قرار دهید. \ r \ n مبادله هزینه خدمات نوار \ r \ n \ r \ n از این سیستم عامل می توانید برای مدت زمان حداکثر 14 روز استفاده کنید و از آن زمان شما ملزم به اشتراک در برای ادامه استفاده از خدمات. \ r \ n \ r \ n با این حال ، نیازی به وارد کردن کارت اعتباری یا جزئیات بانکی نیست ، و سیستم عامل پرداخت را در Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) و Litecoin (LTC) می پذیرد. ). \ r \ n \ r \ n سه گزینه اشتراک وجود دارد که شامل پرداخت ماهانه 29 دلار ، پرداخت سه ماهه 75 دلار و پیش پرداخت سالانه 250 دلار است که امکان صرفه جویی بیش از 25٪ را فراهم می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n طیف گسترده ای از ویژگی ها برای هر کسی که متعهد به هر اشتراک باشد در دسترس است و این شامل توانایی تجارت در Binance و Bittrex ، ردیابی نمونه کارها و اعلان های سفارش تحویل شده توسط تلگرام (از طریق Speedtrade) یا ایمیل. \ r \ n \ r \ n طیف گسترده ای از انواع سفارشات از جمله سفارشات توقف ضرر و سود همزمان و سفارشات توقف ضرر عقب نیز موجود است قابل انعطاف است. \ r \ n آیا Exchange Valet امن است؟ \ r \ n پروژه شفاف ترین ماهیت نیست و افراد پشت این پلتفرم به عنوان یک رمز و راز باقی مانده اند. \ r \ n \ r \ n با این حال ، برای استفاده از Exchange Valet شما لازم نیست جزئیات کارت بانکی یا کارت اعتباری را ارسال کنید و اشتراک حساب شما می تواند در بیت کوین ، Ethereum و Litecoin پرداخت شود. این به کاربران اجازه می دهد تا برخی از حریم خصوصی خود را حفظ کنند و آنها فقط برای شروع باید آدرس ایمیل ارسال کنند و کلیدهای API مبادله ارز رمزنگاری شده خود را همگام سازی کنند. \ r \ n \ r \ n علاوه بر این ، تیم به طور کلی در گروه تلگرامی خود هر کسی می تواند بیاورد در دسترس هستند هرگونه مسئله را مستقیماً با تیم در میان بگذارید یا درمورد نکات کلیدی با اعضای دیگر جامعه بحث کنید. \ r \ n \ r \ n همانند اکثر رباتهای معاملاتی یا ابزارهای مدیریت نمونه کارها ، برای استفاده از Exchange Valet نیازی به انتقال وجوه ندارید. برنامه و سیستم عامل دسترسی مستقیمی به منابع رمزنگاری شما ندارند. \ r \ n \ r \ n این پلتفرم از یک رابط برنامه نویسی برنامه (API) استفاده می کند که یک رابط برای یک برنامه است که به شما امکان می دهد خاص را دریافت و ارسال کنید انواع داده ها با استفاده از کلیدهای API ، این سرویس می تواند با صرافی ها ارتباط برقرار کند و داده های قیمت و مانده حساب را جمع آوری کند و همچنین سفارشات خرید و فروش را ثبت کند. \ r \ n \ r \ n برنامه Exchange Valet به سادگی با حساب های صرافی شما متصل می شود و از طرف شما معاملات را انجام می دهد . با این حال ، تیم به شما اشاره می کند که شما باید برداشت از حساب های رمزنگاری خود را غیرفعال کنید و همچنان پروتکل های امنیتی شخصی سختگیرانه خود را حفظ کنید. \ r \ n \ r \ n خدمات ارائه شده توسط Exchange Valet در Google Cloud Platform اجرا می شود و همه مراکز داده Google از یک مدل امنیتی لایه ای استفاده می کنند. به عنوان مثال ، کلیه سرویس ها از طریق یک زیرساخت امن gateway API جهانی که فقط از طریق کانال های رمزگذاری شده SSL \ / TLS قابل دسترسی است ، مدیریت می شوند و هر درخواست شامل یک رمز تأیید اعتبار محدود به مدت زمان ایجاد شده توسط یک ورود به سیستم انسانی یا یک راز مبتنی بر کلید خصوصی است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n همه داده ها به طور کامل رمزگذاری شده اند و سرویس های Cloud Platform Google از رمزگذاری خودکار استفاده می کنند و داده های جدید ذخیره شده در دیسک های مداوم تحت استاندارد رمزگذاری پیشرفته 256 بیتی (AES-) رمزگذاری می شوند 256) ، و هر کلید رمزگذاری با مجموعه ای از کلیدهای اصلی که مرتباً چرخانده می شوند رمزگذاری می شود. \ r \ n \ r \ n تیم در Exchange Valet همچنین تلاش می کند تا به طور مرتب به روزرسانی های خودکار را انجام دهد و کاربران نیازی به نصب مجدد برنامه به آخرین به روزرسانی ها را دریافت کنید خدمات این بستر همچنین با استانداردهای ISO 27001 ، ISO 27017 و ISO 27018 مطابقت دارند. \ r \ n Exchange Valet دوستانه مبتدی چگونه است؟ \ r \ n همانند هر سیستم عامل مدیریت نمونه کارها ، Exchange Valet به برخی از آنها عادت می کند و در حالی که این کار را انجام داده است با سهولت استفاده از ذهن طراحی شده است ، روند بارگیری و اجرای برنامه ممکن است برای همه مناسب نباشد. \ r \ n \ r \ n با این حال ، دوره آزمایشی 14 روزه رایگان به افراد علاقه مند اجازه می دهد تا احساس راحتی در مورد سرویس و نحوه استفاده از آن داشته باشند این تیم همچنین می تواند فعالیت های تجاری آنها را تحت تأثیر قرار دهد. \ r \ n \ r \ n این تیم همچنین منابع مختلفی را ارائه می دهد که به توضیح جنبه های مختلف استفاده از سیستم عامل کمک می کند و این شامل یک بخش سQالات متداول ، راهنماهای نوشته شده و آموزشهای ویدئویی است. \ r \ n \ r \ n همچنین در کانال رسمی تلگرام جامعه ای از کاربران وجود دارد و بحث در مورد این پلتفرم را نیز می توانید در موضوع Reddit آنها مشاهده کنید. کاربران با تمام سطوح تجربه نیز از این برنامه بهره مند می شوند از جمله ویژگی های زیر که به طور خاص برای سهولت استفاده از سرویس طراحی شده اند و این موارد را می توان در زیر مشاهده کرد:"گزینه های اضافی \" بخش. \ r \ n گزینه های اضافی برای خرید سفارشات \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ t اگر شما این گزینه را فعال کنید ، سفارش شما بلافاصله روی کتاب سفارش قرار می گیرد به جای اینکه در حالت تعلیق باشد. بنابراین ، حتماً به قیمت سفارش توجه داشته باشید. \ r \ n \ t شما می توانید یک سفارش خرید تعیین کنید که هنگام اجرا با درصد خاصی از نمونه کارها برابر باشد. \ r \ n \ t برای تنظیم راحت سفارشات خرید می توانید از این سفارش استفاده کنید با درصد مشخصی از موجودی BTC \ / USDT \ / ETH موجود. \ r \ n \ t به شما امکان می دهد ضرر متوقف شده را تحت سفارش خرید خود ایجاد کنید. سفارش توقف ضرر فقط پس از اجرای سفارش خرید فعال می شود. هنگامی که سفارش خرید اجرا می شود ، ضرر متوقف شده به عنوان یک سفارش معلق فعال می شود. 4.a \ u00a0 با استفاده از اختلاف درصد نسبت به سفارش خرید ، قیمت توقف ضرر خود را مشخص کنید. \ r \ n \ t قیمت توقف ضرر خود را با قیمت عادی مشخص کنید ورودی. \ r \ n \ t توقف ضرر را بسازید \"وحشت فروش \" سفارش (فقط برای سفارشات محدود). \ r \ n \ t این توقف ضرر را به یک دستور توقف ضرر عقب تبدیل کنید. \ r \ n \ t دنباله توقف ضرر عقب را فقط پس از رسیدن به قیمت مشخص انجام دهید. \ r \ n \ t \ u00a05. \ u00a0 در اینجا می توانید تحت سفارش خرید خود ضرر متوقف ایجاد کنید و فقط در صورت اجرای سفارش خرید ، ضرر توقف ضرر فعال می شود. پس از اجرای سفارش خرید ، این توقف ضرر به عنوان سفارش معلق فعال می شود. \ r \ n \ r \ n گزینه های اضافی برای فروش سفارشات \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ t سفارش شما فوراً در قرار می گیرد کتاب سفارش به جای معلق بودن. در نتیجه ، حتماً قیمت سفارش را بررسی کنید. \ r \ n \ t به شما این امکان را می دهد که مقدار سفارش را روی درصد مشخصی از مبلغ موجود تنظیم کنید. \ r \ n \ t این سفارش را به یک \ تبدیل کنید"وحشت فروش \" سفارش (فقط برای سفارشات محدود). \ r \ n \ t این سفارش را به یک دستور توقف ضرر عقب تبدیل کنید. \ r \ n \ t جبران سفارش توقف ضرر عقب. با تغییر قیمت سفارش ، افست به طور خودکار تغییر می کند و همچنین می توانید برای تغییر قیمت سفارش ، جبران را تغییر دهید. قیمت نشان داده شده در"قیمت \" ورودی در پنل فروش قیمت توقف ضرر اولیه شما را نشان می دهد و توقف ضرر عقب مانده بالاترین قیمت را با این جبران خواهد کرد. \ r \ n \ t دنباله توقف ضرر دنباله ای را فقط پس از رسیدن به قیمت مشخص انجام دهید. \ r \ n \ t این فقط پس از دستیابی به قیمت مشخصی سفارش فروش را فعال می کند و تا رسیدن به قیمت تعیین شده غیرفعال می ماند. \ r \ n \ r \ nPros \ r \ n \ r \ n \ t تنظیم سفارشات همزمان \ r \ n \ t ساده به استفاده از خرید \ / فروش گزینه های سفارش \ r \ n \ t تلگرام \ / اعلان های ایمیل \ r \ n \ t14 روز آزمایشی رایگان \ r \ n \ t مناسب برای معامله گران جدیدتر و باتجربه \ r \ n \ r \ n مشاغل \ r \ n \ r \ n \ t مالکیت شفاف غیر مجاز \ r \ n \ t فقط دو مبادله پشتیبانی می شود \ r \ n \ t نیاز به بارگیری و اجرای برنامه دارید \ r \ n \ r \ n نتیجه گیری \ r \ nExchange Valet شامل تعدادی از ویژگی ها است که برخی از معامله گران ممکن است مفید بدانید ، مانند توانایی تنظیم همزمان توقف ضرر و گرفتن دستورهای سود که معمولاً از مبادلات پشتیبانی نمی شود. \ r \ n \ r \ n این به معامله گران اجازه می دهد سود خود را با افزایش ارزش سکه انتخاب کنند و در عین حال از حسابداری آنها محافظت کند. از طریق توقف ضرر که در صورت حرکت بازار در جهت نامطلوب ، فروش لازم را انجام می دهد. \ r \ n \ r \ n سفارشات معمول بازار و محدودیت در کنار ضررهای توقف عقب ، و سفارشات فروش وحشت پشتیبانی می شوند ، و Exchange Valet نیز دارای ویژگی های مفید است مانند اعلان های سفارش Speedtrade Telegram و به روزرسانی نمونه کارها که از طریق تلگرام یا ایمیل تحویل داده می شوند. \ r \ n \ r \ n همچنین این پلتفرم به کاربران امکان می دهد دستورات معاملاتی را به سادگی تنظیم کنند و شما می توانید دارایی های خود را به صورت نمودار دایره ای مشاهده کرده و تنظیم کنید خرید \ / فروش سفارشات به عنوان درصد مشخصی از کل دارایی های دیجیتال شما. \ r \ n \ r \ n گزینه های سفارش اضافی تعادل نمونه کارها را برای افراد آسان می کند و درک زمینه های ورودی ساده برای همه آسان است سطح کاربر با این حال ، Exchange Valet به طور کلی محدوده گسترده ای دارد و فقط از Binance و Bittrex پشتیبانی می کند. \ r \ n \ r \ n این پلتفرم همچنین طیف وسیعی از رباتهای تجاری از قبل پیکربندی شده را ارائه نمی دهد و یا به کاربران امکان تجارت رباتها یا استراتژیهای موفق را نمی دهد ، و ویژگی های تجاری مبتنی بر الگو را ندارد. \ r \ n \ r \ n در نتیجه ، سیستم عامل های مشابهی وجود دارند که طیف گسترده تری از ویژگی ها را با قیمت تقریباً یکسان ارائه می دهند و Exchange Valet احتمالاً مناسب هر کسی است که می خواهد استفاده کند ویژگی خاص آنها برای معامله در Binance و Bittrex تنظیم شده است. \ r \ n \ r \ n بنابراین ، هر کسی که علاقه مند است باید از دوره آزمایشی 14 روزه استفاده کند تا ایده بهتری در مورد اینکه آیا این سیستم عامل متناسب با نیازهای معاملاتی رمزنگاری فردی آنهاست ، بهتر استفاده کند. \ r \ n از Valet Exchange بازدید کنید","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"یوجین کم"},"تاریخ منتشر شده":"2020-02-25"},"Type اضافی":"تعریف نشده","alternateName":"تعریف نشده","جایزه":"تعریف نشده","جوایز":"تعریف نشده","نام تجاری":"تعریف نشده","دسته بندی":"تعریف نشده","رنگ":"تعریف نشده","عمق":"تعریف نشده","ابهام زدایی":"تعریف نشده","gtin":"تعریف نشده","gtin12":"تعریف نشده","gtin13":"تعریف نشده","gtin14":"تعریف نشده","gtin8":"تعریف نشده","قد":"تعریف نشده","مشخص کننده":"تعریف نشده","لوگو":"تعریف نشده","mainEntityOfPage":"تعریف نشده","ماده":"تعریف نشده","مدل":"تعریف نشده","mpn":"تعریف نشده","nsn":"تعریف نشده","شناسه محصول":"تعریف نشده","تاریخ تولید":"تعریف نشده","تاریخ خرید":"تعریف نشده","تاریخ انتشار":"تعریف نشده","مثل":"تعریف نشده","اسکو":"تعریف نشده","شعار":"تعریف نشده","آدرس اینترنتی":"تعریف نشده","وزن":"تعریف نشده","عرض":"تعریف نشده"}