چارلی لی ، بنیانگذار Litecoin ، همکاری TokenPay و خرید بانک آلمان را اعلام کرد

Litecoin & amp؛ TokenPay

شرکت سوئیسی TokenPay امروز اعلام كرد كه آنها در حال مشاركت در “مشاركت گسترده استراتژيك رمزنگاري” با بنياد Litecoin هستند كه توسط خالق Litecoin رهبري مي شود چارلی لی. به عنوان بخشی از این طرح ، بنیاد Litecoin و TokenPay منابع خود را برای خرید سهام یک بانک آلمان ترکیب می کنند. طبق وب سایت رسمی TokenPay ، هدف از خرید سهام در این بانک این است که به این گروه اجازه دهد “ضمن حفظ انطباق با آنها ،” یک تجربه بانکی خاص برای نیازهای هر پروژه ارز رمزنگاری شده “را که گروه با آن کار می کند ، تنظیم کند. قوانین بانکی مربوط به اروپا.

Litecoin & amp؛ TokenPay

TokenPay چیست?

TokenPay یک شرکت فناوری مستقر در سوئیس است که هدف آن “تشویق پذیرش بلاکچین ما در سراسر جهان” برای استفاده در پرداخت ها است. این شرکت ارز رمزنگاری شده خود با نام TPAY را در اوایل آوریل سال جاری با قیمت هر كدام یك تا دو دلار منتشر كرد. این پروژه حرکت تا حد زیادی رو به بالا دیده و در حال حاضر با قیمت تمام شده است هر کدام فقط زیر 4.50 دلار. این رقم به بازار مجموعاً بیش از 66 میلیون دلار می دهد.

یکی از اهداف اصلی این پروژه خرید سهام کنترل در یک بانک است. به طور خاص ، با اعلامیه امروز ، این گروه در کنار بنیاد Litecoin 9.9٪ سهام بانک آلمان را خریداری کرده اند, WEG Bank AG, با گزینه دیگری برای خرید به اندازه 80٪ سهام.

هنگامی که آنها بانکی را تحت کنترل خود دارند ، این شرکت می خواهد راهی برتر برای تبدیل ارز رمزنگاری شده به ارز فیات و برگشت به مشتریان باشد. در حال حاضر ، بسیاری از شرکت ها این روند را دشوار می دانند زیرا تعدادی از بانک ها به سادگی کار می کنند نمی خواهید با ارز رمزنگاری شده کنار بیایید. برخی اظهار داشتند که احساس می کنند صنعت بیش از حد خطرناک است و بیش از حد مستعد تقلب است.

بدیهی است که اگر یک شرکت ارز رمزنگاری شده صاحب یک بانک باشد ، این الگو کاملاً تلنگر می شود. علاوه بر این ، TokenPay قصد دارد کارت بدهی “Blue Diamond” خود را منتشر کند که “به صورت یکپارچه با کیف پول ارز دیجیتال مورد نظر کاربران ادغام می شود و به کاربران امکان می دهد ارز مورد علاقه خود را به راحتی در کارت بدهی خود بارگیری کنند”.

TokenPay Plus Litecoin Foundation

من از اعلام این موضوع هیجان زده ام LTCFoundation و TokenPay برای خرید سهام یک بانک آلمانی ، WEG Bank AG ، وارد یک همکاری استراتژیک شده اند. ما قصد داریم روی بسیاری از راه حل های رمزنگاری مشتری محور کار کنیم. گوش به زنگ باشید! &# 128640؛

برای اطلاعات بیشتر: https://t.co/K58SpQKvEl pic.twitter.com/6agmsa7wkb

– چارلی لی [LTC⚡] (SatoshiLite @) 10 جولای 2018

چارلی لی بنیانگذار Litecoin امروز در یک توییت اعلام کرد که همکاری بین بنیاد Litecoin و TokenPay رسمی است و شامل خرید فوق العاده سهام یک بانک آلمان ، WEG Bank AG است. لی خاطرنشان می کند که این مشارکت برای ایجاد “بسیاری از راه حل های رمزنگاری شده توسط مصرف کننده” طراحی شده است.

گروه TokenPay نیز یک نسخه را منتشر کرد بیانیه مطبوعاتی امروز ، که جزئیات بیشتری در مورد مشارکت را بیان می کند.

در اطلاعیه مطبوعاتی ، TokenPay می گوید که آنها از بلاکچین Litecoin و پشتیبانی قوی آن از استخراج بهره مند خواهند شد. علاوه بر این ، گروه TokenPay تخمین می زند که این مشارکت منجر به آنچه تخمین محافظه کارانه از جذب “چند صد هزار مشتری در پلتفرم راه حل های کارت بدهی آن در کوتاه مدت” می شود ، شود. در اطلاعیه مطبوعاتی مشخص نشده است كه آیا کارت پرداخت فقط به شهروندان اتحادیه اروپا محدود می شود یا این کارت در جاهای دیگر موجود است.

Litecoin کم مصرف است

این خبر در حالی است که بار دیگر افت بازار تکرار شده وجود دارد که در آن قیمت LTC بار دیگر به زیر مرز 80 دلار رسیده است. از زمان رسیدن به بالاترین سطح خود در پمپ کل بازار در دسامبر 2017 ، قیمت های Litecoin روند کاهشی داشته و برخی در صنعت شروع به سال می کنند که Litecoin در واقع به چه معناست؟.

در حالی که پروژه ارزی هنوز هم از نظر حامیان و هم از نظر استخراج کنندگان طرفداران زیادی دارد ، اما ارز هنوز هنوز موارد مورد استفاده قوی را ندارد ، جدا از اینکه یک گزینه ارزان قیمت بیت کوین باشد.

TokenPay هنوز هم نسبتاً کوچک است و با رتبه بندی بازار در coinmarketcap.com در رتبه 122 ایستاده است. با این حال ، اگر بنیاد Litecoin که LTC را راهنمایی می کند با یک بانک واقعی درگیر شود و از طریق کارت پرداخت برای استفاده در دسترس باشد ، این می تواند اثری باشد که LTC برای ادامه آن نیاز دارد..