Koinly Review: نرم افزار مالیاتی Cryptocurrency برای گزارش های خودکار مالیاتی

بررسی کوینلی

کوینلی یک پلت فرم مالیاتی رمزنگاری آنلاین است که به شما امکان می دهد تمام فعالیت های رمزنگاری خود را کنترل کرده و گزارش های مالیاتی سازگار با مقررات را ایجاد کنید. Koinly به شما امکان می دهد کیف پول خود را ادغام کنید و فعالیت هایی از جمله تجارت ، استخراج معادن ، سهام ، وام و قطره های هوایی را پیگیری کنید و روند ضبط همه موارد داخلی را ساده می کند.

از Koinly می توان برای وارد کردن خودکار معاملات استفاده کرد ، و کلیه قیمت های بازار ، نقل و انتقالات کیف پول را کنترل می کند ، سود / زیان رمزنگاری شده شما را محاسبه می کند و گزارش های مالیاتی تولید می کند.

بستر مالیاتی Koinly Crypto

این پلتفرم در بیش از 20 کشور جهان در دسترس است و بیش از 6000 بلاکچین ، 350 صرافی و 75 کیف پول را ادغام می کند و یک سرویس جامع گزارشگری مالیات رمزنگاری را ارائه می دهد. این پلتفرم با برنامه های پولی از 49 دلار تا 279 دلار در هر سال مالیات به صورت رایگان قابل استفاده است.

از کوینلی دیدن کنید

بررسی اجمالی

Koinly در سال 2018 توسط رابین سینگ تاسیس شد و این شرکت مکان های تجاری خود را در انگلستان ، ایالات متحده ، سوئد و آلمان حفظ می کند. این شرکت با حفظ حضور در پالو آلتو ، کالیفرنیا 95124 ، و پیروی از قوانین ایالت کالیفرنیا.

با بررسی شرکت می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این شرکت کسب کنید نمایه LinkedIn.

رابین سینگ بنیانگذار Koinly

این پلتفرم در بیش از 20 کشور جهان از جمله ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا ، استرالیا و نیوزیلند در دسترس است و به شما امکان می دهد داده ها را از طریق API ، پرونده های CSV یا کلیدهای x / y / zpub وارد کرده و گزارش هایی را که می توانید به صورت pdf بارگیری کنید تهیه کنید. فایل ها.

اینها شامل گزارشات First In First Out (FIFO) ، و Last In First Out (LIFO) ، فرم 8949 ، گزارش های برنامه D و گزارش های مالیاتی بین المللی است و Koinly یک سرویس حسابرسی آنلاین مالیاتی رمزنگاری جامع را ارائه می دهد که همچنین به کاربران امکان می دهد با افراد واجد شرایط ارتباط برقرار کنند حسابداران مالیاتی در منطقه خود.

ویژگی های اصلی Koinly

برخی از ویژگی های اصلی پلت فرم عبارتند از:

 • پشتیبانی چند کشور – این سیستم عامل در بیش از 20 کشور در سراسر اروپا ، آسیا ، اقیانوسیه و قاره آمریکا برای مردم در دسترس است. Koinly همچنین به کاربران امکان می دهد فرم 8949 و برنامه های D ، K4 ، Rf1159 و Sheet 9A محلی را تهیه کنند..
 • ادغام خدمات گسترده – Koinly با بیش از 6000 بلاکچین ادغام شده و از واردات اتوماتیک بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin و NEO پشتیبانی می کند. همچنین با 350 صرافی از جمله Binance ، Coinbase ، Kraken ، برنامه های نمونه کارها مانند Blockfolio و Delta و 75 کیف پول ادغام می شود و به شما امکان می دهد به راحتی از استخراج ، ذخیره سازی و فعالیت های مختلف DeFi ردیابی کنید.
 • وارد کردن اطلاعات آسان – Koinly به شما امکان می دهد از طریق API با انواع خدمات ارتباط برقرار کرده و داده های کلیدی را وارد کنید. واردات دستی فایل CSV همچنین واردات xPub / yPub / zPub و انتقال داده ها از Nexo ، BlockFi ، Bitmex ، Deribit و CoinTracking پشتیبانی می شوند..
 • گزینه حساب رایگان – از این بستر می توان به طور رایگان برای ردیابی 10 هزار تراکنش و تولید پیش نمایش مالیات بر سود سرمایه استفاده کرد. از حساب رایگان می توان به طور نامحدود برای ردیابی کلیه معاملات و فعالیتهای رمزنگاری شما استفاده کرد.
 • منابع جامع – Koinly لیستی مفید از منابع مانند حسابگر مالیات رمزنگاری ، راهنماهای مالیاتی منطقه ای ، لیست حسابداران مالیاتی و وبلاگ برای به روز نگه داشتن کاربران خود فراهم می کند..
 • پشتیبانی مشتری – تیم ارائه می دهد بخش پشتیبانی, و یک صفحه سQالات متداول که هدف آن پرداختن به رایج ترین سeriesالات است. همچنین می توان به آنها دسترسی پیدا کرد پست الکترونیک و چت زنده و اجرای a صفحه فیس بوک و حساب توییتر.

ویژگی های بستر های نرم افزاری

کوینلی برای کدام کشورها مالیات محاسبه می کند?

کوینلی از ردیابی و گزارشگری مالیات برای اکثر کشورها پشتیبانی می کند ، کشورهایی که از همه پشتیبانی می شوند.

 • قاره آمریکا – ایالات متحده آمریکا ، کانادا
 • اروپا – انگلیس ، آلمان ، سوئد ، دانمارک ، فنلاند ، نروژ ، هلند ، فرانسه ، اسپانیا ، ایتالیا ، اتریش ، لیختن اشتاین ، ایرلند ، جمهوری چک ، استونی ، مالت
 • آسیا – ژاپن ، کره جنوبی ، سنگاپور
 • اقیانوسیه – استرالیا ، نیوزیلند

این تیم همچنین اظهار داشت که طیف وسیع تری از کشورها که از طیف وسیعی از روش های حسابداری استفاده می کنند پشتیبانی می شوند و این کشورها شامل موارد زیر هستند:

 • First In First Out (FIFO)
 • Last In First Out (LIFO)
 • بالاترین هزینه
 • کمترین هزینه
 • مبنای هزینه متوسط
 • استخر مشترک

برای اطمینان از اینکه کشور شما توسط Koinly پشتیبانی می شود بهتر است با تیم تماس گرفته و از نیازهای خاص خود مطلع شوید.

کشورهای پشتیبانی شده

گزارش های مالیاتی

علاوه بر این ، کوینلی همچنین مجموعه ای از گزارش های مالیاتی محلی را برای کشورهای مختلف تولید می کند از جمله:

 • فرم 8949 و برنامه D
 • خلاصه سود سرمایه برای انگلیس
 • K4
 • Rf1159
 • گزارش ارزیابی سوئیس
 • ورق 9A

این گزارش های محلی علاوه بر گزارش های استاندارد تر مانند:

 • گزارش های کامل مالیاتی – این شامل خلاصه سود سرمایه شما ، سود حاشیه ، معاملات سود سرمایه ، مانده مانده سال ، خلاصه دارایی و درآمد است و می تواند به صورت PDF بارگیری شود.
 • گزارش معامله – این شامل همه معاملات شما است و می تواند به عنوان CSV بارگیری شود.
 • گزارش های سود سرمایه – این یک CSV است که شامل تمام موارد مصرف شما می باشد.
 • گزارش درآمد – این یک CSV است که شامل تمام معاملات درآمد شما از جمله قطره های هوا ، چنگال ها ، سودها و پاداش های سودآور است.
 • هدایا ، کمک های مالی & گزارش های دارایی گمشده – این یک CSV است که شامل هرگونه معامله ای است که به عنوان هدیه ، اهدا یا گمشده برچسب گذاری شده است.
 • گزارش های هزینه – این CSV شامل کلیه تراکنش هایی است که به عنوان هزینه برچسب گذاری شده اند. با این حال ، این هزینه های معاملاتی شما را که قبلاً در گزارش سود سرمایه حساب شده اند ، شامل نمی شود.
 • گزارش های پایان سال – این CSV شامل دارایی های شما در پایان سال مالیات است.
 • گزارش های توربوتاکس – این یک CSV است که شامل معاملات شما به شکلی است که می تواند به نرم افزار مالیاتی Turbotax وارد شود.

چگونه می توان Koinly را شروع کرد

ثبت نام بسیار ساده است ، و وب سایت اصلی “ثبت نام” را نمایش می دهد دکمه در سمت راست بالای صفحه.

فرآیند ثبت نام Koinly

 • با وارد کردن آدرس ایمیل و رمز ورود می توانید با استفاده از Coinbase یا حساب Google وارد سیستم شوید.
 • همچنین می توانید مکان خود را برای پیگیری مالیات تعیین کنید یا فقط ردیابی نمونه کارها را انتخاب کنید.

تنظیمات مکان

 • از اینجا می توانید به داشبورد اصلی دسترسی پیدا کرده و حساب های صرافی و کیف پول خود را اضافه کنید.
 • می توانید حساب خود را به دلخواه تنظیم کنید تا اطلاعات صحیح گزارشگری مالیات برای حوزه قضایی خود را از برگه “تنظیمات” وارد کنید.

پیکربندی حساب

Koinly Exchange ، Wallet و خدمات پشتیبانی   

Koinly با طیف گسترده ای از سرویس های رمزنگاری محبوب ادغام شده و به شما امکان می دهد فعالیت های خود را در بیش از 6000 بلاکچین مختلف ، 350 صرافی و 75 کیف پول دنبال کنید..

در نتیجه ، اکثریت قریب به اتفاق ارائه دهندگان برجسته خدمات رمزنگاری پشتیبانی می شوند و Koinly همچنین با وام دهندگان رمزنگاری مانند Nexo ، BlockFi و Compound ادغام می شود..

همچنین می توانید با پیوند دادن حساب های Blockfolio ، Delta و CoinTracking خود ، از سیستم عامل برای پیگیری نمونه کارهای خود استفاده کنید..

ادغام Koinly Exchange

Koinly همچنین از واردات خودکار برای 14 بلاکچین از جمله Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، NEO و EOS با بیش از 6000 ارز رمزپایه از طریق واردات CSV و ورود دستی پشتیبانی می کند.

ادغام خودکار بلاکچین

برنامه های قیمت کوینلی    

این پلتفرم طیف وسیعی از برنامه ها را برای تأمین معامله گران رمزنگاری با سطح فعالیت متفاوت ارائه می دهد.

 • Koinly همچنین یک برنامه رایگان دارد که می تواند به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد و به هر کسی امکان می دهد معاملات / معاملات ، حسابهای ارز و کیف پول خود را ردیابی کند و همچنین پیش نمایش مالیات سود سرمایه را بدست آورد. حساب رایگان همچنین امکان دسترسی به گزارش های مالیاتی FIFO و LIFO را فراهم می کند و به شما امکان می دهد داده ها را از طیف گسترده ای از منابع وارد کرده و از طریق گفتگوی زنده و ایمیل با تیم تماس بگیرید.
 • حساب هودلر 49 دلار است در هر سال مالیاتی و به شما امکان می دهد گزارش های مالیاتی FIFO و LIFO و همچنین گزارش های مالیاتی بین المللی ، گزارش های حسابرسی جامع و گزارشات فرم 8949 و برنامه D را تهیه کنید. شما همچنین می توانید به TurboTax و TaxACT صادر کنید ، با این وجود محدود به 100 معامله هستید.
 • قیمت حساب Trader 99 دلار است در هر سال مالیاتی و دسترسی به طیف وسیعی از ویژگی ها را فراهم می کند و حد معامله شما را به 1000 افزایش می دهد. هنگام تعهد به این طرح ، به پشتیبانی اولویت دار نیز دسترسی خواهید داشت.
 • هزینه حساب اوراکل 179 دلار است در هر سال مالیات برای 3000 معامله و 279 دلار برای 10،000 معامله. طرح Oracle دسترسی به طیف کاملی از ویژگی های موجود در Koinly را فراهم می کند. این شامل دسترسی به پشتیبانی با اولویت و امکان تولید گزارش های سفارشی است. این طرح همچنین از تیم پشتیبانی که اقدامات عمده ای را انجام داده و پرونده های سفارشی را بدون هزینه های دستی پردازش می کند ، کمک بیشتری می کند.

قیمت گذاری کوینلی

این پلتفرم دسترسی به طیف گسترده ای از ویژگی ها را فراهم می کند و همه برنامه ها در حال حاضر شامل گزارش های مالیاتی برای پنج سال گذشته فعالیت رمزنگاری شما هستند.

برای دریافت ایده بهتر از همه گزینه های موجود ، می توانید لیست قیمت کامل تیم را بررسی کنید اینجا.

کوینلی چقدر ایمن است? 

این تیم اعتماد مشتری و ایمنی داده های کاربر را در اولویت قرار داده و تعدادی پروتکل امنیتی را برای جلوگیری از هرگونه سوits استفاده یا نقض استفاده می کنند..

از همه مهمتر ، کوینلی به کلیدهای خصوصی شما احتیاج ندارد و یا به هیچ وجهی که در حساب های صرافی شما نگهداری می شود دسترسی پیدا نمی کند. با این حال ، از آنجا که از طریق API به حساب های شما متصل می شود ، ایده خوبی است که هنگام پیکربندی اتصالات API خود ، توانایی برداشت و تجارت را غیرفعال کنید.

تمام کلیدهای API / بلاکچین قبل از ذخیره با استفاده از aes-256-gcm رمزگذاری می شوند و وب سایت به طور کامل از طریق https ارائه می شود و تمام داده های ارسال شده به Koinly یا از آن نیز با استفاده از رمزگذاری 256 بیتی رمزگذاری می شوند..

Koinly همچنین از سرویس های وب آمازون (AWS) و Heroku برای ذخیره و میزبانی داده استفاده می کند. AWS یک رهبر صنعت در ارائه میزبانی امن است و Heroku یک پلت فرم امن برنامه ابری است که برنامه ها و داده های مشتری را جدا می کند.

گزارش های مالیاتی بیت کوین

این پلتفرم در هر لایه از فیزیکی به برنامه ، کنترل های امنیتی را اعمال می کند و به روزرسانی های امنیتی را بدون هیچ گونه تعامل مشتری یا قطع خدمات انجام می دهد. این به کوینلی کمک می کند تا با اعلام هرگونه خرابی برنامه ریزی شده ، 99.9٪ به روز شود.

Koinly به کاربر اجازه می دهد تا از طریق Google / Coinbase وارد سیستم شود و احراز هویت شود که برخی از نیازهای ذخیره گذرواژه را از بین می برد و هر کسی که از طریق ایمیل وارد سیستم می شود رمزهای عبور خود را با استفاده از bcrypt ذخیره می کند. این تیم همچنین به طور مداوم نقاط ضعف را بررسی می کند و اطمینان حاصل می کند که دسترسی داده ها فقط به کارمندان مجاز محدود می شود.

به طور خلاصه ، این پلت فرم شامل تعداد زیادی پروتکل امنیتی استاندارد صنعت است و تیم همچنین در مورد امنیت آنها توضیحاتی ارائه می دهد اینجا. مثل همیشه ، ایمن نگه داشتن اطلاعات شخصی خود و منطقی نگه داشتن اطلاعات ، همچنین به محافظت از شما در برابر هرگونه نقض داده کمک زیادی می کند.

آیا کوینلی برای مبتدیان مناسب است?

این پلتفرم در درجه اول افرادی را که به طور فعال درگیر فعالیتهای مختلف مربوط به رمزنگاری از جمله تجارت ، سرمایه گذاری ، استخراج ، سهام و وام هستند ، انجام می دهد. در نتیجه ، ممکن است کوینلی متوجه افرادی نباشد که تازه سفر رمزنگاری خود را آغاز کرده اند.

با این حال ، این پلتفرم برای علاقه مندان به رمزنگاری از هر سطح تجربه مفید است و به هر کسی که اکنون وارد این بخش می شود اجازه می دهد فعالیت های خود را از روز اول پیگیری کند. همچنین لازم به ذکر است که کوینلی به شما امکان می دهد معاملات و معاملات پنج سال گذشته خود را ردیابی کنید که به بازرگانان با تجربه تر اجازه می دهد تا برگردند و کارهای خود را به راحتی گزارش دهند.

وارد کردن معاملات

این پلت فرم از نظر دامنه کاملاً جامع است و با کلیه مبادلات پیشرو ، ارائه دهندگان کیف پول و بلاکچین ارتباط دارد. همچنین به شما امکان می دهد تا به راحتی طیف وسیعی از گزارش ها را تهیه کنید از جمله گزارش های سود سرمایه ، گزارش درآمد / معاملات ، گزارش های پایان سال و گزارش های مالیاتی کامل که بسیاری از افراد علاقه مند به ایجاد آن هستند.

بخش منابع به آموزش کاربران کمک می کند و راهنماهای مالیات رمزنگاری شده راهی مفید برای به روز نگه داشتن آنچه در حوزه قضایی شما اتفاق می افتد هستند. گزارش های مالیاتی محلی همچنین از ویژگی های مفید و سازگاری خطا مانند تأیید تعادل خودکار برخوردار هستند و هشدارهای تعادل منفی به کسی کمک می کند که با انجام مالیات خود خیلی آشنا نباشد.

علاقه مندان فعال رمزنگاری ممکن است مجبور شوند مزایای طرح Oracle را بررسی کنند که به شما امکان می دهد گزارش های سفارشی ، پشتیبانی از گفتگوی زنده و سطح بالایی از معاملات را پیگیری کنید. این ویژگی ها برای ارائه یک سرویس سفارشی مناسب برای معامله گران با فرکانس بالا ترکیب می شوند در حالی که این برنامه رایگان به علاقه مندان با فعالیت کمتر اجازه می دهد تا به راحتی تمام حساب های خود را پیگیری کنند.

نتیجه

کوینلی یک گزینه مناسب برای هر کسی در منطقه پشتیبانی شده است که به دنبال راهی برای پیگیری فعالیت های رمزنگاری خود برای ثبت گزارش مالیات است. استفاده از بستر وب نسبتاً آسان است و به شما امکان می دهد حسابهای صرافی و آدرس کیف پول خود را به سرعت پیوند دهید و فعالیتهای خود را کنترل کنید..

این پلت فرم با طیف گسترده ای از ارائه دهندگان خدمات رمزنگاری ادغام می شود و فعالیت های اصلی آن را به خوبی پوشش می دهد. سرویس ارائه شده به شما کمک می کند تا پیگیری همه معاملات شما ساده شود و سردرد ماندن در بالای همه کارها را برطرف کند.

این سرویس کاملاً قیمت خوبی دارد ، اگرچه گزینه ای برای پرداخت در رمزنگاری وجود ندارد و این شرکت هنوز از سال 2018 در حال توسعه است..

با این حال ، گزینه حساب رایگان به هر کسی اجازه می دهد تا در سیستم عامل ثبت نام کرده و آزمایش کند و ارزیابی کند که دقیقاً به شما کمک می کند همه تراکنش های خود را کنترل کنید..

در مجموع ، کوینلی خدماتی را با هدف ایجاد یک بخش رمزنگاری در حال ظهور ارائه می دهد ، و توانایی پیگیری تمام فعالیت های رمزنگاری شما را به هرکسی که می خواهد از نظر مالی سازگار بماند و اطمینان حاصل کند که می تواند “پول نقد” کند یا بین رمزنگاری و فیات با حداقل سردرد.

از کوینلی دیدن کنید

کوینلی

src = “~ images \ koinly-review-cryptocurrency-مالیات-نرم افزار-برای-خودکار-مالیات-گزارشات.gif”

alt = “بررسی کوینلی”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.6

راحتی در استفاده

9.0 / 10

شهرت، آبرو

8.0 / 10

هزینه ها

9.0 / 10

پشتیبانی مشتری

8.0 / 10

روش های پرداخت

9.0 / 10

طرفداران

 • آسان برای استفاده از بستر های نرم افزاری
 • پشتیبانی چند کشور
 • طیف گسترده ای از گزارش های مالیاتی
 • برنامه های قیمت انعطاف پذیر

منفی ها

 • رمزنگاری پذیرفته نیست

بازدید {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"کوینلی","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / آپلودها / / 2020 \ / 06 \ /koinly-review.gif","شرح":"Koinly یک پلت فرم مالیاتی رمزنگاری آنلاین است که به شما امکان می دهد تمام فعالیت های رمزنگاری خود را کنترل کرده و گزارش های مالیاتی سازگار با مقررات را ایجاد کنید. Koinly به شما امکان می دهد کیف پول خود را ادغام کنید و فعالیت هایی از جمله تجارت ، استخراج معادن ، سهام ، وام و قطره های هوایی را پیگیری کنید و روند ضبط همه موارد خارج را ساده می کند. کوینلی می تواند باشد…","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"یوجین کم"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"8.60"},"نام":"کوینلی","بررسی بدن":"Koinly یک پلت فرم مالیاتی رمزنگاری آنلاین است که به شما امکان می دهد تمام فعالیت های رمزنگاری خود را کنترل کرده و گزارش های مالیاتی سازگار با مقررات را ایجاد کنید. Koinly به شما امکان می دهد کیف پول خود را ادغام کنید و فعالیت هایی از جمله تجارت ، استخراج معادن ، سهام ، وام و قطره های هوایی را پیگیری کنید و روند ثبت همه موارد ورود را ساده می کند. \ r \ n \ r \ n برای وارد کردن خودکار معاملات می توان از کوین استفاده کرد ، و کلیه قیمت های بازار ، نقل و انتقالات کیف پول را کنترل می کند ، سود / رمزگشایی سود شما را محاسبه می کند و گزارش های مالیاتی تولید می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n این پلت فرم در بیش از 20 کشور جهان در دسترس است و بیش از 6000 را در خود ادغام می کند بلاکچین ، 350 صرافی و 75 کیف پول و خدمات جامع گزارشگری مالیات رمزنگاری شده را ارائه می دهد. این پلتفرم با برنامه های پولی از 49 دلار تا 279 دلار در هر سال مالیات به صورت رایگان قابل استفاده است. \ r \ n بازدید از کوینلی \ r \ n \ r \ n نمای کلی \ r \ n کوینلی در سال 2018 توسط رابین سینگ تاسیس شد و این شرکت مکان های تجاری خود را در انگلیس ، ایالات متحده ، سوئد و آلمان. این شرکت فعالیت حضوری خود را در پالو آلتو ، کالیفرنیا 95124 ادامه می دهد و از قوانین ایالت کالیفرنیا پیروی می کند. \ r \ n \ r \ n شما می توانید با بررسی مشخصات LinkedIn ، اطلاعات بیشتری در مورد این شرکت کسب کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n این پلتفرم در بیش از 20 کشور جهان از جمله ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا ، استرالیا و نیوزیلند در دسترس است و به شما امکان می دهد داده ها را از طریق API ، پرونده های CSV یا x وارد کنید. کلیدهای \ / y \ / zpub و گزارش هایی تولید می کنند که می توانند به عنوان پرونده های pdf بارگیری شوند. \ r \ n \ r \ n اینها شامل گزارشات First In First Out (FIFO) و Last In First Out (LIFO) ، فرم 8949 ، برنامه D گزارش ها ، و گزارش های مالیاتی بین المللی ، و کوینلی یک سرویس حسابرسی آنلاین مالیاتی رمزنگاری شده جامع را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد با حسابداران واجد شرایط مالیات در منطقه خود ارتباط برقرار کنند. \ r \ n ویژگی های اصلی مشترکاً \ r \ n برخی از ویژگی های اصلی پلت فرم شامل: \ r \ n \ r \ n \ t پشتیبانی چند کشور \ u2013 این پلتفرم در بیش از 20 کشور در سراسر اروپا ، آسیا ، اقیانوسیه و Am در دسترس افراد است. اریکاس Koinly همچنین به کاربران امکان می دهد فرم 8949 و گزارش های مالیاتی برنامه D ، K4 ، Rf1159 و Sheet 9A را به صورت محلی تهیه کنند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ tEntegration Service Extensive \ u2013 Koinly با بیش از 6000 بلاکچین ادغام شده و به صورت خودکار پشتیبانی می کند واردات برای Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin و NEO. همچنین با 350 مبادله از جمله Binance ، Coinbase ، Kraken ، برنامه های نمونه کارها مانند Blockfolio و Delta و 75 کیف پول ادغام می شود و به شما امکان می دهد به راحتی استخراج ، ذخیره سازی و فعالیت های مختلف DeFi را پیگیری کنید. \ r \ n \ t وارد کردن اطلاعات آسان \ u2013 Koinly به شما امکان می دهد از طریق API با انواع خدمات ارتباط برقرار کرده و داده های اصلی را وارد کنید. واردات دستی پرونده CSV همچنین واردات xPub \ / yPub \ / zPub و انتقال داده ها از Nexo ، BlockFi ، Bitmex ، Deribit و CoinTracking پشتیبانی می شود. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ t گزینه حساب رایگان \ u2013 از این بستر می توان به طور رایگان برای ردیابی 10 هزار تراکنش و تولید پیش نمایش مالیات بر سود سرمایه استفاده کرد. از حساب رایگان می توان به طور نامحدود برای ردیابی کلیه معاملات و فعالیتهای رمزنگاری شده شما استفاده کرد. \ r \ n \ t منابع جامع \ u2013 Koinly لیستی مفید از منابع مانند محاسبه مالیات Crypto ، راهنماهای مالیاتی منطقه ای ، لیست حسابداران مالیاتی و سایر موارد را ارائه می دهد. یک وبلاگ برای به روز نگه داشتن کاربران خود. \ r \ n \ t پشتیبانی مشتری \ u2013 این تیم یک بخش پشتیبانی و یک صفحه سQالات متداول را ارائه می دهد که هدف آن رسیدگی به رایج ترین سالات است. همچنین می توان از طریق ایمیل و گفتگوی زنده به آنها دسترسی پیدا کرد و یک صفحه فیس بوک و حساب توییتر را اجرا کرد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n Koinly مالیات را برای کدام کشورها محاسبه می کند؟ \ r \ n به طور مشترک از ردیابی و گزارش مالیات برای اکثر کشورها پشتیبانی می کند ، با حمایت از ملت های زیر. \ r \ n \ r \ n \ t قاره آمریکا – ایالات متحده آمریکا ، کانادا \ r \ n \ t اروپا – انگلیس ، آلمان ، سوئد ، دانمارک ، فنلاند ، نروژ ، هلند ، فرانسه ، اسپانیا ، ایتالیا ، اتریش ، لیختن اشتاین ، ایرلند ، جمهوری چک ، استونی ، مالت \ r \ n \ t آسیا – ژاپن ، کره جنوبی ، سنگاپور \ r \ n \ t اقیانوسیه – استرالیا ، نیوزیلند \ r \ n \ r \ n این تیم همچنین اظهار داشت که طیف وسیع تری از کشورهایی که از طیف وسیعی از روش های حسابداری استفاده می کنند پشتیبانی می شوند ، و این کشورها شامل کشورهایی می شوند که: \ r \ n \ r \ n \ t اولین بار در اولین بار (FIFO) \ r \ n \ t آخرین در اولین بار ( LIFO) \ r \ n \ t بالاترین هزینه \ r \ n \ t کمترین هزینه \ r \ n \ t متوسط ​​هزینه \ r \ n \ t استخر مشترک \ r \ n \ r \ n برای اطمینان از اینکه کشور شما توسط Koinly پشتیبانی می شود بهتر است با تیم تماس بگیرید و از مشخصات خاص خود مطلع شوید معادلات. \ r \ n \ r \ n \ r \ n گزارش های مالیاتی \ r \ n علاوه بر این ، کوینلی همچنین طیف وسیعی از گزارش های مالیاتی محلی را برای کشورهای مختلف ایجاد می کند از جمله: \ r \ n \ r \ n \ t فرم 8949 و برنامه D \ r \ n \ t خلاصه سود سرمایه انگلستان \ r \ n \ tK4 \ r \ n \ tRf1159 \ r \ n \ t گزارش ارزیابی سوئیس \ r \ n \ t صفحه 9A \ r \ n \ r \ n علاوه بر این این گزارش های محلی ارائه شده است به گزارش های استاندارد تر مانند: \ r \ n \ r \ n \ t گزارش های کامل مالیاتی – این شامل خلاصه سود سرمایه شما ، سود حاشیه ، معاملات سود سرمایه ، مانده های پایان سال ، خلاصه دارایی و درآمد است و می تواند به صورت PDF. \ r \ n \ t گزارشات معاملاتی – این شامل همه معاملات شماست و می تواند به صورت CSV بارگیری شود. \ r \ n \ t گزارشات سود سرمايه – این یک CSV است که شامل تمام موارد فروش شما است. \ r \ n \ t گزارش درآمد – این یک CSV است که شامل تمام معاملات درآمد شما از جمله قطره های هوا ، چنگال ها ، سود و پاداش های سودمند است. \ r \ n \ t هدیه ، کمک های مالی & گزارش های دارایی گمشده – این یک CSV است که شامل هرگونه معامله ای است که به عنوان هدیه ، کمک مالی یا گمشده برچسب گذاری شده است. \ r \ n \ t گزارش های هزینه – این CSV شامل کلیه تراکنش هایی است که به عنوان هزینه برچسب گذاری شده اند. با این حال ، این شامل هزینه های معاملاتی شما نمی شود که قبلاً در گزارش سود سرمایه حساب شده اند. \ r \ n \ t گزارش های سهام سال آخر – این CSV حاوی دارایی های شما در پایان سال مالیاتی است. \ r \ n \ tTurbotax Reports – این یک CSV است که شامل معاملات شما به شکلی است که می تواند به نرم افزار مالیاتی Turbotax وارد شود. \ r \ n \ r \ n نحوه شروع کار در Koinly \ r \ n ثبت نام بسیار ساده و اصلی است وب سایت یک دکمه ثبت نام در بالا سمت راست صفحه را نمایش می دهد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ t شما می توانید با وارد کردن یک ایمیل به استفاده از Coinbase یا حساب Google وارد شوید آدرس و ترکیب رمز عبور. \ r \ n \ t همچنین می توانید مکان خود را برای پیگیری مالیات تنظیم کنید یا فقط ردیابی نمونه کارها را انتخاب کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ t از اینجا می توانید به داشبورد اصلی دسترسی پیدا کرده و حسابهای مبادله ای و کیف پولهای خود را اضافه کنید. \ r \ n \ t می توانید از طریق تنظیمات \ u201c حساب خود را تنظیم کنید تا دوست داشته باشید اطلاعات صحیح گزارشگری مالیات را برای حوزه قضایی خود درج کنید. برگه d. \ r \ n \ r \ n \ r \ n پشتیبانی کوئلین ، کیف پول و خدمات \ u00a0 \ u00a0 \ r \ n به طور مشترک با طیف گسترده ای از سرویس های رمزنگاری محبوب ادغام می شود و به شما امکان می دهد فعالیت های خود را بیش از حد دنبال کنید 6000 زنجیره بلوک مختلف ، 350 تبادل و 75 کیف پول. \ r \ n \ r \ n در نتیجه ، اکثریت قریب به اتفاق ارائه دهندگان خدمات رمزنگاری برجسته پشتیبانی می شوند و کوینلی همچنین با وام دهندگان رمزنگاری مانند Nexo ، BlockFi و Compound ادغام می شود. \ r \ n \ r \ n همچنین می توانید با پیوند دادن حساب های Blockfolio ، Delta و CoinTracking خود ، از نمونه کارها برای پیگیری اوراق بهادار خود استفاده کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKoinly همچنین از واردات خودکار برای 14 پشتیبانی می کند زنجیره های بلوکی از جمله Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، NEO و EOS با بیش از 6000 ارز رمزنگاری شده از طریق واردات CSV و ورود دستی پشتیبانی می شوند. طیف وسیعی از برنامه ها را ارائه می دهد که برای تأمین معامله گران رمزنگاری با سطح فعالیت متفاوت طراحی شده است. \ r \ n \ r \ n \ tKoinly همچنین دارای یک طرح رایگان است که می تواند به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد و اجازه هر کسی برای پیگیری معاملات \ / معاملات ، مبادلات و حساب های کیف پول خود و همچنین به دست آوردن پیش نمایش مالیات بر سود سرمایه. حساب Free همچنین امکان دسترسی به گزارش های مالیاتی FIFO و LIFO را فراهم می کند و به شما امکان می دهد داده ها را از طیف گسترده ای از منابع وارد کرده و از طریق چت زنده و ایمیل با تیم تماس بگیرید. \ r \ n \ t حساب Hodler 49 دلار در هر سال مالیات است و به شما امکان می دهد برای تولید گزارش های مالیاتی FIFO و LIFO و همچنین گزارش های مالیاتی بین المللی ، گزارش های حسابرسی جامع و گزارشات فرم 8949 و برنامه D. همچنین می توانید به TurboTax و TaxACT صادر کنید ، اما محدود به 100 معامله هستید. \ r \ n \ t حساب معامله گر 99 دلار در هر سال مالیات است و دسترسی به طیف وسیعی از ویژگی ها را فراهم می کند و حد معامله شما را به 1000 افزایش می دهد. متعهد به اجرای این طرح همچنین به پشتیبانی با اولویت دسترسی خواهید داشت. \ r \ n \ t هزینه حساب Oracle برای هر سال مالیات 179 دلار برای 3000 معامله و برای 10،000 معاملات 279 دلار هزینه دارد. طرح Oracle دسترسی به طیف کاملی از ویژگی های موجود در Koinly را فراهم می کند. این شامل دسترسی به پشتیبانی با اولویت و امکان تولید گزارش های سفارشی است. این طرح همچنین از تیم پشتیبانی که اقدامات عمده ای را انجام می دهد و پرونده های سفارشی را بدون هزینه دستی پردازش می کند ، کمک بیشتری می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n پلت فرم دسترسی به طیف گسترده ای از ویژگی ها و همه را فراهم می کند برنامه ها در حال حاضر شامل گزارش مالیاتی برای پنج سال گذشته فعالیت رمزنگاری شما هستند. \ r \ n \ r \ n برای دریافت ایده بهتر از همه گزینه های موجود ، می توانید لیست قیمت کامل تیم را در اینجا بررسی کنید. \ r \ n چگونه Koinly ایمن است؟ \ u00a0 \ r \ n تیم اعتماد مشتری و ایمنی داده های کاربر را در اولویت قرار داده و تعدادی پروتکل امنیتی را برای جلوگیری از هرگونه سوits استفاده یا نقض طراحی کرده است. \ r \ n \ r \ n از همه مهمتر ، کوینلی نیازی به آن ندارد کلیدهای خصوصی خود را بدست آورید یا به هرگونه وجهی که در حسابهای صرافی شما نگهداری می شود دسترسی پیدا کنید. با این حال ، از آنجا که از طریق API به حساب های شما متصل می شود ، همیشه ایده خوبی برای غیرفعال کردن قابلیت برداشت و تجارت هنگام پیکربندی اتصالات API شما است. \ r \ n \ r \ n همه کلیدهای API \ / blockchain با استفاده از aes رمزگذاری می شوند- 256 gcm قبل از ذخیره شدن ، و وب سایت به طور کامل از طریق https ارائه می شود و تمام داده های ارسالی به Koinly یا با استفاده از رمزگذاری 256 بیتی نیز رمزگذاری می شوند. \ r \ n \ r \ nKoynly همچنین از Amazon Web Services (AWS) استفاده می کند ، و Heroku برای ذخیره و میزبانی داده ها. \ u00a0AWS یک رهبر صنعت در ارائه میزبانی امن است ، و Heroku یک پلت فرم امن ابر برنامه است که برنامه ها و داده های مشتری را جدا می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n این پلتفرم از هر لایه از کنترل های امنیتی استفاده می کند فیزیکی برای برنامه ، و به روزرسانی های امنیتی را بدون هیچ گونه تعامل مشتری یا قطع خدمات اعمال می کند. این به کوینلی کمک می کند تا با اعلام هر زمان توقف برنامه ریزی شده از قبل ، 99.9٪ آپدیت داشته باشد. \ r \ n \ r \ n به طور مشترک به کاربر اجازه می دهد تا از طریق Google \ / Coinbase وارد سیستم شود و احراز هویت شود که برخی از نیازهای ذخیره گذرواژه ها را از بین می برد. ، و هر کسی که از طریق ایمیل ثبت نام می کند رمزهای عبور خود را با استفاده از bcrypt ذخیره می کند. این تیم همچنین به طور مداوم نقاط ضعف را بررسی می کند و اطمینان حاصل می کند که دسترسی داده ها فقط به کارمندان مجاز محدود می شود. \ r \ n \ r \ n به طور خلاصه ، این پلتفرم تعداد زیادی پروتکل استاندارد استاندارد صنعت را در بر می گیرد و همچنین تیم در مورد امنیت آنها در اینجا توضیحاتی ارائه می دهند. مثل همیشه ، ایمن نگه داشتن اطلاعات شخصی خود و داشتن اطلاعات کافی در مورد اطلاعات ، کمک زیادی به شما در برابر هرگونه نقض داده خواهد کرد. \ r \ n آیا Koinly برای مبتدیان مناسب است؟ \ r \ n این پلت فرم در درجه اول افرادی است که قبلاً فعالانه در فعالیتهای مختلف مربوط به رمزنگاری از جمله تجارت ، سرمایه گذاری ، استخراج ، سهام و وام مشغول بوده اند. در نتیجه ، ممکن است کوینلی متوجه افرادی نباشد که تازه سفر رمزنگاری خود را آغاز کرده اند. \ r \ n \ r \ n با این حال ، این پلتفرم برای علاقه مندان به رمزنگاری از همه سطح تجربه مفید است و به هر کسی که اکنون وارد این بخش می شود اجازه می دهد فعالیت های خود را پیگیری کند. از روز اول همچنین لازم به ذکر است که کوینلی به شما امکان می دهد معاملات و معاملات خود را از پنج سال گذشته ردیابی کنید که به شما اجازه می دهد تا معامله گران با تجربه تر به عقب برگردند و کارهای خود را به راحتی گزارش دهند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n این پلت فرم کاملاً جامع و گسترده است و با کلیه مبادلات پیشرو ، ارائه دهندگان کیف پول و بلاک چین ارتباط دارد. همچنین به شما امکان می دهد تا به راحتی طیف وسیعی از گزارش ها از جمله گزارش های سود سرمایه ، گزارش درآمد / معاملات ، گزارش های پایان سال و گزارش های مالیاتی کاملی را که بسیاری از افراد علاقه مند به ایجاد آن هستند تولید کنید. \ r \ n \ r \ n بخش منابع به شما کمک می کند برای آموزش کاربران ، و راهنماهای مالیات رمزنگاری شده راهی مفید برای به روز نگه داشتن آنچه در حوزه قضایی شما اتفاق می افتد هستند. گزارش های مالیاتی محلی همچنین از ویژگی های مفید و سازگاری خطا مانند تأیید تعادل خودکار برخوردار هستند و هشدارهای تعادل منفی به هر کسی که با انجام مالیات خود خیلی آشنا نیستند کمک می کند. \ r \ n \ r \ n بیشتر فعالان رمزنگاری ممکن است مجبور شوند مزایا را بررسی کنند از طرح Oracle که امکان پیگیری گزارش های سفارشی ، پشتیبانی از گفتگوی زنده و سطح بالایی از معاملات را فراهم می کند. این ویژگی ها برای ارائه یک سرویس سفارشی مناسب برای معامله گران با فرکانس بالا ترکیب می شوند در حالی که این برنامه رایگان به علاقه مندان کم فعالیت اجازه می دهد تا به راحتی تمام حساب های خود را ردیابی کنند. \ r \ n نتیجه گیری \ r \ n به طور کامل گزینه ای مناسب برای هر کسی در منطقه پشتیبانی شده است به دنبال راهی برای پیگیری فعالیت های رمزنگاری شده خود برای ثبت گزارش های مالیاتی هستند. استفاده از بستر وب مبتنی بر اینترنت آسان است و به شما امکان می دهد حسابهای صرافی و آدرس کیف پول خود را به سرعت پیوند دهید و فعالیتهای خود را کنترل کنید. \ r \ n \ r \ n این پلت فرم با طیف گسترده ای از ارائه دهندگان خدمات رمزنگاری ادغام می شود و موارد زیر را پوشش می دهد: فعالیتهای اصلی سرویس ارائه شده به شما کمک می کند تا پیگیری همه معاملات شما ساده شود و سردرد ماندن در بالای همه فعالیتهای شما را برطرف کند. \ r \ n \ r \ n این سرویس قیمت بسیار خوبی دارد ، اگرچه گزینه ای برای پرداخت در رمزنگاری وجود ندارد ، و این شرکت هنوز در حال توسعه است که فقط از سال 2018 وجود داشته است. \ r \ n \ r \ n با این حال ، گزینه حساب رایگان به هر کسی اجازه می دهد تا ثبت نام کرده و سیستم عامل را آزمایش کند و ارزیابی کند که به شما کمک می کند تا نظارت بر معاملات خود را انجام دهید. \ r \ n \ r \ n به طور کلی ، کوینلی خدماتی را با هدف ایجاد یک بخش رمزنگاری در حال ظهور ارائه می دهد ، و توانایی پیگیری تمام فعالیت های رمزنگاری شما را به هرکسی که می خواهد از نظر مالی مطابقت داشته باشد و اطمینان حاصل کند که می تواند از شما خارج شود ، جلب خواهد کرد. با حداقل سردرد بین رمزنگاری و فیات حرکت کرده یا حرکت کنید. \ r \ n از کوینلی دیدن کنید","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"یوجین کم"},"تاریخ منتشر شده":"2021-01-03"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me