بررسی Wirex: برنامه کیف پول و کارت پرداخت VISA برای Cryptocurrency و فیات

بررسی Wirex

Wirex یک برنامه و حساب است که به شما امکان می دهد هم دارایی های مالی سنتی و هم ارزهای رمزپایه را کنترل کنید.

این شرکت زندگی خود را به صورت E-Coin در قالب ارائه دهنده کارت های مجازی آغاز کرد. گسترش خدمات آن منجر به تغییر نام به Wirex شد که در فوریه 2016 اتفاق افتاد.

این شرکت یک راه حل بانکی شخصی ارائه می دهد که ترکیبی بین بانکداری سنتی و ارزهای رمزپایه است. Wirex ادعا می کند اولین شرکتی است که پذیرش ارز فیات را با انعطاف پذیری و سرعت بلاکچین ترکیب می کند.

کیف پول امن برای Litecoin و Bitcoin با پشتیبانی از برنامه های تلفن همراه و آنلاین وجود دارد.

بررسی Wirex

Wirex با موفقیت فناوری های پرداخت جهانی و انتقال نظیر به نظیر را ادغام کرده است و به شما امکان سرویس دهی را می دهد که فقط با چند کلیک می توانید استفاده کنید. این شرکت همچنین از حریم خصوصی محافظت می کند ، امنیت را افزایش می دهد و تجربه مشتری را بهبود می بخشد. Wirex تلاش می کند تا خدمات و محصولات خود را به طور مداوم بهبود بخشد تا نیازهای مشتریان را بهتر برآورده سازد.

از Wirex دیدن کنید

درباره Wirex

از نظر اندازه ، حجم معاملات Wirex 2.0 میلیارد دلار است و 1.8 میلیون کاربر دارد. دفتر مرکزی Wirex در لندن است و دفاتر دیگری نیز در کیف ، اوکراین و توکیو ، ژاپن وجود دارد. این برنامه از حدود 130 کشور مختلف پشتیبانی می کند ، اما از ایالات متحده پشتیبانی نمی کند.

Wirex احساس می کند که همه باید بتوانند در انقلاب مالی نقش داشته باشند. این شرکت می خواهد امکان استفاده از ارزهای سنتی و ارزهای رمزپایه در امور مالی روزانه را به جای انتخاب یکی یا دیگری فراهم کند..

علاوه بر این ، Wirex احساس می کند که همه افراد در سراسر جهان باید بتوانند به خدمات بانکی دسترسی داشته باشند. برای دستیابی به این هدف ، Wirex برای استفاده از آن فقط به اینترنت نیاز دارد. هیچ کاغذی برای پر کردن وجود ندارد و شرکت آخر هفته ها کار نمی کند یا ساعات تعطیل ندارد.

سرانجام ، Wirex می خواهد محدودیت های جغرافیایی را در حوزه مالی از بین ببرد. اساساً ، این بدان معنی است که معتقد است شما باید بتوانید در عرض چند ثانیه برای هر کسی پول ارسال کنید.

ویژگی های Wirex

با استفاده از Wirex می توانید کارت های اعتباری و نقدی خود را بهم متصل کنید. این برنامه به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین را ذخیره کنید. همچنین امکان خرید بیت کوین و سایر آلت کوین ها با نرخ ارز عالی و محدودیت بالا وجود دارد. یا می توانید ارزهای رمزپایه را با ارز فیات مبادله کنید.

Wirex همچنین از انتقال ارزهای دیجیتال بین کاربران در هر نقطه از جهان و بدون پرداخت هزینه پشتیبانی می کند. یا می توانید برای ارسال پول با کارمزد بسیار کم به شخصی پول انتقال دهید.

وب سایت Wirex

کارت پرداخت ویزا Wirex

این یک کارت ویزا است که بدون تماس است و به شما امکان می دهد با استفاده از حساب Wirex خود پرداخت کنید. به لطف استفاده از این کارت ، شما اساساً می توانید ارز رمزنگاری شده خود را دقیقاً مانند سایر ارزهای فیات ، از جمله در رستوران ها ، فروشگاه ها یا وسایل حمل و نقل عمومی ، خرج کنید..

Wirex این را به عنوان تنها ویزا در جهان به بازار عرضه می کند که به شما امکان می دهد رمزنگاری را به پول سنتی تبدیل کنید و سپس آن را به همین ترتیب خرج کنید.

 • کارت خود را به کیف پول های Bitcoin، Litecoin، Ethereum، WAVES یا XRP متصل کنید و در زندگی روزمره در آنها صرف کنید
 • فوراً تبدیل کنید بیت کوین ، Litecoin ، Ethereum ، WAVES و XRP به GBP ، EUR و USD با نرخ زنده
 • Cryptoback with با 0.5٪ بیت کوین به شما پاداش می دهد هر زمان که با پین خود مشت می زنید ، با انگشت خود می کشید یا با کارت Wirex Visa خود در فروشگاه بدون تماس استفاده می کنید

تبدیل رمزگذاری فوری به فیات

این کارت امکان تبدیل فوری ارزهای رمزپایه را فراهم می کند تا بتوانید آنها را مانند ارزهای فیات در زمان واقعی خرج کنید. این برای Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin و Ripple مفید است.

این کارت در هرجایی شامل فروشگاه ها ، رستوران ها ، آنلاین و دستگاه های خودپرداز کار می کند. می توانید یک کارت با GBP ، EUR یا USD به عنوان ارز پایه دریافت کنید. حتی امکان انتخاب هر سه وجود دارد.

کارت پرداخت Wirex VISA

با استفاده از Wirex Visa ، نرخ ارز را دریافت می کنید که نرخ پیشنهادی بانک ها را بدون هیچ گونه کمیسیون یا هزینه مخفی کاهش می دهد. این برنامه پشتیبانی از مدیریت بودجه و ردیابی هزینه های شما ، از جمله هشدارهای فوری را فراهم می کند.

پاداش Cryptoback

هنگام استفاده از کارت Wirex Visa ، همچنین می توانید جوایز منحصر به فرد Cryptoback را بدست آورید. هر زمان که در فروشگاه ها خرج می کنید به طور خودکار به آنها تعلق می گیرد. این برنامه به شما امکان می دهد هر زمان که از کارت خود برای پرداخت هزینه حمل و نقل ، بارها ، رستوران ها و مغازه ها استفاده می کنید ، 0.5 درصد سود بیت کوین دریافت کنید. تمام بیت کوینی که از این طریق بدست می آورید فوراً قابل بازخرید است ، از جمله توانایی صرف و یا تبدیل آن.

اضافه کردن وجوه

برای افزودن وجه به کارت Wirex Visa خود ، فقط پول به حساب Wirex خود اضافه می کنید. این کار با هر یک از گزینه های تأمین مالی ، مانند کارت های اعتباری یا نقدی ، واریز ارز رمزنگاری شده یا انتقال بانکی ، و غیره انجام می شود..

اگر کارت GBP را انتخاب کنید ، این یک کارت نقدی ویزا است که دارای شماره حساب بانکی و همچنین کد مرتب سازی است. اگر کارت USD یا EUR را انتخاب کنید ، این یک کارت پیش پرداخت است. در هر صورت ، موجودی کارت به حساب ارزی Wirex مرتبط است.

پاداش Wirex که در بیت کوین پرداخت می شود

همانطور که گفته شد ، Wirex جوایز Cryptoback را ارائه می دهد. اینها به شما امکان می دهد در تمام خریدهایی که با کارت Wirex Visa در فروشگاه ها انجام داده اید ، 0.5 درصد در BTC بازپرداخت کنید.

پاداش Cryptoback

Wirex همچنین یک برنامه ارجاع به دوست ارائه می دهد. با این کار می توانید با دعوت از خانواده و دوستان برای پیوستن به Wirex ، بیت کوین رایگان نیز کسب کنید. با این برنامه ، شما و دوستانتان هرکدام به اندازه 10 دلار در قالب بیت کوین درآمد کسب می کنید.

برای شرکت در برنامه ، با به اشتراک گذاشتن پیوند ارجاع منحصر به فرد ، که می توانید آن را در بخش پاداش برنامه پیدا کنید ، شروع کنید. دوستان شما ثبت نام می کنند و تأیید می شوند ، این کار تقریباً دو دقیقه و دو مرحله طول می کشد.

هنگامی که دوست شما با استفاده از کارت بدهی یا اعتباری خود ارز رمزنگاری شده به ارزش 100 دلار خریداری می کند ، هر دوی شما 5 دلار BTC دریافت می کنید. هنگامی که دوست شما کارت Wirex Visa خود را سفارش می دهد و بدون در نظر گرفتن خرید ، اولین خرید خود را از فروشگاه انجام می دهد ، هر کدام 5 دلار دیگر BTC دریافت می کنید.

برای برجسته کردن این برنامه های پاداش ، هیچ محدودیتی در میزان درآمد شما از هر دو برنامه وجود ندارد.

هر دو این پاداش ها ، Cryptoback و Refer-a-Friend در Satoshis ، زیر واحد بیت کوین اعطا می شوند. می توانید این Satoshis را در هر مکان و هر زمان ، بصورت آنلاین یا از طریق برنامه ، استفاده کنید. آنها را در کیف پول Wirex Bitcoin خود استفاده کنید و آنها را ذخیره کنید ، خرج کنید یا هر طور که دوست دارید عوض کنید.

Wirex Cryptocurrency Wallets

Wirex به کاربران امکان می دهد یکی از شش کیف پول مختلف را انتخاب کنند. همه امن هستند و از ویژگی هایی مانند سردخانه برای ارز رمزنگاری شده ، ارزهای سنتی و عملکرد چند سیگنال برخوردارند. این شامل انتخاب چهار کیف پول رمزنگاری شده است که استفاده از هر کدام آسان است.

کیف پول ها به شما امکان خرید ، ذخیره یا مدیریت هم رمز و هم فیات را می دهند. ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده شامل BTC ، LTC ، ETH ، XRP و WAVES است در حالی که ارزهای فیات پشتیبانی شده شامل GBP ، EUR و USD است. همچنین امکان فوراً مبادله بین این ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای رمزپایه با استفاده از نرخ های زنده وجود دارد ، بنابراین هیچ تعجب آور وجود ندارد.

کیف پول ارز رمزنگاری شده

روش های زیادی برای افزودن وجه به کیف پول ها وجود دارد ، از جمله از طریق انتقال بانکی ، کارت بدهی یا کارت اعتباری. شما همچنین می توانید کارت پرداخت Wirex Visa را به کیف پول خود متصل کنید ، که به شما امکان می دهد تبدیل کنید ، سپس ارز رمزنگاری شده را به صورت آنلاین و در فروشگاه صرف کنید.

تفاوت کیف پول های رمزنگاری شده و فیات

هنگام انتخاب کیف پول ارز رمزنگاری شده از Wirex ، به این امکان دسترسی خواهید داشت که بلافاصله ارزهای رمزپایه را با ارزهای سنتی با استفاده از نرخ های زنده مبادله کنید. می توانید پول کیف پول خود را با انتقال بانکی یا کارت اعتباری یا نقدی تأمین کنید. برای صرف ارز رمزنگاری شده ، کیف پول های خود را به کارت Wirex Visa متصل کنید.

اگر کیف پول ارزی سنتی را انتخاب کنید ، می توانید کارت را با GBP ، EUR یا USD سفارش دهید. این برای مسافرت بسیار مناسب است زیرا به کاهش هزینه های بازرگان و نرخ بالای ارز کمک می کند. در صورت انتخاب کیف پول فیات ، نرخ ارز بین USD ، GBP و EUR نیز بهتر از نرخ ارائه شده توسط بانک ها خواهید بود. برخلاف رقابت ، Wirex حق کمیسیون یا هزینه ای دریافت نمی کند.

نحوه استفاده از Wirex

به سادگی در وب سایت Wirex ثبت نام کنید و حساب شما در عرض چند دقیقه فعال و فعال خواهد شد.

ثبت نام حساب

همچنین می توانید با بارگیری برنامه Wirex بر روی تلفن هوشمند خود از فروشگاه App Apple یا Google Play Store شروع به کار کنید. از آنجا ، فقط حساب خود را به همان روش ثبت نام و تأیید کنید.

حساب USD یا EUR یا GBP را می خواهید انتخاب کنید و از دسترسی سریع آن لذت ببرید. اکنون می توانید وجوه خود را در هر کجا که هستید و در هر زمان از روز مدیریت کنید.

مبادله ارز در Wirex

یکی از ویژگی های بسیار خوب Wirex توانایی تبادل ارز با نرخ ارز بسیار رقابتی و بدون کارمزد و کارمزد است. فقط در دو مرحله می توانید ارز سنتی یا ارز رمزنگاری شده را خریداری کنید ، و این روند را بسیار ساده می کنید.

با بارگیری وجوه در حساب Wirex خود با استفاده از انتقال بانکی ، کارت بدهی یا کارت اعتباری شروع کنید. از آنجا به وب سایت وارد شوید یا برنامه Wirex را باز کنید و مراحل روی صفحه را برای تبدیل وجه به BTC ، LTC ، ETH ، WAVES یا XRP یا به GBP ، USD یا EUR فقط با چند کلیک دنبال کنید. برای خرید ارز رمزپایه یا بالعکس می توانید از ارز فیات استفاده کنید.

انتقال پول Wirex

یکی دیگر از ویژگی های خوب Wirex ، امکان انتقال پول در سراسر جهان بدون هیچ زحمتی و با هزینه های بسیار کم است. اکثر راه حل های فعلی شما را ملزم به پرداخت نرخ ارز ، کمیسیون ، هزینه های پنهان و هزینه های غیر منتظره می کنند.

با Wirex ، هنگام ارسال USD ، EUR یا GBP به هر مقصد در جهان ، نرخ های بسیار رقابتی دریافت می کنید. در صورت انتقال رمزنگاری ، می توانید ارز رمزنگاری شده مورد نظر را به ارز سنتی و بدون کارمزد تبدیل کنید. شما فقط نرخ تبدیل را پرداخت می کنید.

نقل و انتقال پول

برای انجام انتقال پول ، با بارگیری پول در کیف پول Wirex خود از طریق حواله بانکی ، کارت نقدی یا کارت اعتباری شروع کنید. اگر ارز رمزنگاری شده را بارگیری کنید ، به طور خودکار به یکی از سه ارز فیات پشتیبانی شده برای انتقال تبدیل می شود و ارز فیات انتخاب شده منعکس کننده تنظیمات شما است..

سپس می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید انتقال را با استفاده از ارز رمزپایه یا ارز فیات انجام دهید. ارز را انتخاب کرده و مبلغ ارسال را وارد کنید. از آنجا ، از شما خواسته می شود که آدرس کیف پول گیرنده را وارد کنید.

اگر شخصی که می خواهید برای او پول ارسال کنید کیف پول ندارد ، می تواند از برنامه Wirex یک کیف پول رایگان دریافت کند. در این مرحله ، فقط تأیید را کلیک کنید. انتقال به طور معمول حدود ده دقیقه طول می کشد ، اما ممکن است یک ساعت طول بکشد.

هزینه های Wirex

Wirex با شفافیت و هزینه های نسبتاً کم از رقبا جدا می شود. در واقع ، هیچ کمیسیون یا هزینه معامله ای وجود ندارد. در عوض ، شما فقط قیمتی را که برای هر نوع مبادله مشاهده می کنید پرداخت می کنید.

هیچ هزینه ای در ارتباط با برنامه تلفن همراه ، کیف پول چند سیگنال ، حساب پول الکترونیکی ، ویژگی های امنیتی مانند احراز هویت دو عاملی ، صدور کارت ، تحویل کارت یا ارز رمزنگاری شده AML وجود ندارد. تنها هزینه مربوط به این خدمات برای مدیریت کارت است. حتی در این صورت ، این هزینه در مقایسه با سایر گزینه های مشابه بسیار ناچیز است ، هر ماه فقط 1.00 پوند / 1.20 یورو / 1.50 دلار.

کمبود کارمزد در مورد شارژ مجدد همچنان ادامه دارد زیرا هزینه ای وجود ندارد ، چه از طریق ارز رمزنگاری شده ، کارت اعتباری یا بدهی یا انتقال بانکی شارژ کنید. اکثر معاملات نیز کاملا رایگان هستند. برای مبادلات ارزهای رمزنگاری شده ، صرافی های فیات ، انتقال رمزگذاری یا فیات Wirex ، خرید کارت آنلاین ، خرید کارت داخل فروشگاه یا بازپرداخت وجه در فروشگاه ها هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد..

برای استفاده از دستگاه های خودپرداز هزینه کمی وجود دارد که برای سرویس های مشابه معمول و کمتر از رقبا است. در داخل اروپا ، هزینه 1.75 پوند / 2.25 یورو / 2.50 دلار یا 2.25 پوند / 2.75 یورو / 3.50 دلار در خارج از اروپا است.

در اینجا تجزیه و تحلیل کامل تمام هزینه های قابل اجرا وجود دارد:

شارژ حساب و کارت Wirex

برنامه موبایل رایگان
کیف پول چند سیگنال رایگان
حساب E-Money رایگان
ویژگی های امنیتی (2FA) رایگان
صدور کارت رایگان
تحویل کارت رایگان
ارز رمزنگاری شده AML رایگان
مدیریت کارت 1.00 پوند / 1.20 یورو / 1.50 دلار

هر ماه

هزینه های اضافی

حواله بانکی رایگان
کارت اعتباری / بدهی رایگان
ارز رمزنگاری شده رایگان

هزینه های معامله

صرافی ارز رمزنگاری شده رایگان
تبادل FIAT رایگان
انتقال رمز ارز Wirex رایگان
انتقال Wirex FIAT رایگان
خرید آنلاین کارت (ePOS) رایگان
خرید کارت داخل فروشگاه (POS) رایگان
خودپرداز (در اروپا) 1.75 پوند / 2.25 یورو / 2.50 دلار
خودپرداز (خارج از اروپا) 2.25 پوند / 2.75 یورو / 3.50 دلار
وجه نقد در فروشگاه رایگان

محدودیت های Wirex

Wirex می خواهد همه مشتریان را به خود جلب کند ، به همین دلیل کار می کند تا حداقل محدودیت ها را نیز ارائه دهد. برای مبادلات ، سپرده ها ، خرید کارت آنلاین یا خرید کارت های داخل فروشگاه محدودیتی وجود ندارد.

محدودیت هایی که Wirex اعمال می کند بسیار منطقی و رقابتی است. در اکثر موارد ، بعید است مشتری متوسط ​​از این محدودیت ها ناامید شود. سقف بازپرداخت در فروشگاه 50 پوند در روز است. محدودیت انتقال 10 BTC در روز وجود دارد.

برداشت خودپردازها به 250 پوند / 250 یورو / 250 دلار در روز محدود می شود. شارژ کارت اعتباری و بدهی به 7،500 پوند / 8000 یورو / 10،000 دلار در روز محدود می شود. همچنین حداکثر موجودی کارت 15k / 16k € / 20k $ است.

محدودیت ها

تبادل نامحدود
سپرده نامحدود
منتقل کردن 10 BTC در روز
خرید آنلاین کارت (ePOS) 7500 پوند / 8000 یورو / 10000 دلار
خرید کارت داخل فروشگاه (POS) 7500 پوند / 8000 یورو / 10000 دلار
عابر بانک 250 پوند / 250 یورو / 250 دلار

در روز

وجه نقد در فروشگاه روزانه 50 پوند
کارت اعتباری / بدهی را شارژ کنید 5000 پوند / 5000 یورو / 5000 دلار در روز
حداکثر موجودی کارت 15000 پوند / 16000 یورو / 20000 دلار

راه حل پرداخت های تجاری Wirex

علاوه بر راه حل های شخصی ، Wirex Business Wirex را نیز ارائه می دهد ، یک راه حل پرداخت تجاری که دارای قابلیت رمزنگاری و بین المللی است. این سیستم امکان پرداخت در هر مکان و هر زمان را با ارز دیجیتال یا ارزهای سنتی فراهم می کند.

Wirex Business با ارائه سرعت معاملات عالی و انعطاف پذیری بی نظیر افتخار می کند. این به لطف ترکیب پذیرش جهانی ارز فیات با کارایی ارز رمزپایه امکان پذیر است.

شرکت ها می توانند حساب های چند ارزی به نام خود ایجاد کنند. برای EUR ، GBP و 25 ارز دیگر پشتیبانی وجود دارد ، بنابراین گزینه های کمبودی وجود ندارد. مشاغل همچنین می توانند از کیف پول برای تأمین مقادیر نامحدود Litecoin ، Bitcoin ، XRP و / یا اتر استفاده کنند.

از نظر پرداخت ها ، Wirex Business به شما امکان می دهد پرداخت های بین المللی با ارزهای رمزپایه یا فیات را به صورت یکپارچه بپذیرید. این توانایی توسط زنجیره بلوک ، SWIFT و SEPA تأمین می شود.

Wirex Business همچنین دارای ویژگی های اساسی مانند امکان ذخیره جزئیات مربوط به طرفین ، تنظیم مجوزها برای هر کیف پول یا تعیین نقش ها است. البته می توانید فعالیت اطلاعات را با اطلاعات بی درنگ مشاهده کنید.

Wirex Business از آنجا که به شما امکان می دهد یک حساب رمزنگاری با نام شخصیت حقوقی خود باز کنید ، استاندارد شده است. این همچنین ساده است زیرا می توانید در یک سیستم عامل فیات یا رمزنگاری صرفه جویی ، مبادله و دریافت کنید. این نیز به لطف توانایی ردیابی فعالیت های مالی در یک مکان واحد و استفاده از نامگذاری و تنظیم مجوزهای حساب ساده شده است..

آیا Wirex ایمن است?

Wirex در یک گروه کاملاً انتخاب شده قرار دارد زیرا این تنها سومین تجارت رمزپایه پسند است که از FCA مجوز پول الکترونیکی دریافت کرده است. این مجوز و مجوز از FCA به مشتریان آرامش خاطر می بخشد زیرا نشان می دهد Wirex باید از مقررات امنیتی پیروی کند.

این شرکت برای ارائه بالاترین سطح امنیت از قوی ترین گواهینامه PCI DSS سطح 1 استفاده می کند. این امر با معاملات ایمن ، جلوگیری از تقلب ، محافظت از داده های کارت ، سیستم ها و شبکه ایمن ، انطباق امنیت اطلاعات و کیف پول های امن همراه است.

برای ایمن نگه داشتن وجوه مشتری ، Wirex 99 درصد وجوه کاربر را در کیف پولهای سردخانه که چند امضا و تفکیک شده اند ، ذخیره می کند. این اطمینان می دهد که به جز شما هیچ کس نمی تواند به پول شما دسترسی پیدا کند.

Wirex همچنین دارای 3-D Secure by Visa protection است که خطر پرداخت غیرمجاز را کاهش می دهد. این کاهش خطر حتی در صورت کلون یا سرقت شماره کارتها اعمال می شود. بین تأیید شده توسط Visa (3D Secured) و گواهی PCI DSS ، Wirex قادر است خطر تقلب را تقریباً به صفر برساند.

آیا Wirex بی خطر است؟

برای مدیریت کارت ، غیرفعال کردن و فعال کردن مجدد کارت Wirex خود از طریق برنامه تلفن همراه در عرض چند ثانیه امکان پذیر است. این مناسب برای مواقعی است که کارت خود را به طور موقت گم می کنید. Wirex هنگام انجام معاملات بزرگ ، از تأییدهای هوشمند برای یک لایه محافظت اضافی استفاده می کند.

برای محافظت از تمام داده های مربوطه ، Wirex از رمزگذاری SSL با استفاده از 256 بیتی AES برای کلیه داده ها و اسناد شخصی ، هم در حین انتقال و هم در حالت استراحت ، بهره می برد. Wirex همچنین از رمزگذاری نامتقارن کلید برای اطمینان از غیرممکن بودن دسترسی شرکت (یا هر شخص دیگر) به داده های شما بدون اجازه از شما استفاده می کند.

برای امنیت بیشتر حساب شما ، Wirex از احراز هویت چند عاملی پشتیبانی می کند ، که به محافظت در برابر فعالیت های غیرقانونی و تقلب کمک می کند. همچنین تأیید دستگاه و همچنین تأیید بیومتریک وجود دارد ، اطمینان حاصل شود که تنها دستگاههایی که می توانند به حساب شما دسترسی پیدا کنند دستگاههایی هستند که شما فعال کرده اید.

در هر زمان می توانید دستگاه های فعال شده برای حساب Wirex خود را مشاهده و مدیریت کنید. با این کار می توانید هر دستگاهی را که دیگر استفاده نمی کنید یا آن را تشخیص نمی دهید فقط با یک کلیک حذف کنید.

این برنامه همچنین اجازه می دهد تا اطلاعیه های فشار. اگر با هشدارها و اعلان های متنی و ایمیل همراه شوید ، بلافاصله از هرگونه استفاده از حساب مطلع خواهید شد ، بنابراین می توانید فوراً کلاهبرداری کنید.

زیرساخت های مالی Wirex قابلیت بلاکچین را دارد. Wirex به طور مداوم این زیرساخت را کنترل می کند تا هر روز حداکثر بررسی های امنیتی را انجام دهد.

Wirex برای جمع بندی همه موارد ، بهترین روشهای صنعت را دنبال می کند. تیم مدیریت ریسک و انطباق آن اطمینان حاصل می کند که همیشه از بهترین شیوه های توصیف شده توسط شرکای فناوری و تنظیم کننده ها پیروی می کند.

پشتیبانی مشتری Wirex

Wirex شماره تلفن را لیست نمی کند یا به نظر می رسد وقتی در رایانه هستید گزینه چت زنده دارد. از طریق برنامه گزینه چت زنده وجود دارد. در عوض ، گزینه های تماس محدود به ایمیل یا فرم تماس در مرکز راهنما هستند.

در مرکز راهنمایی ، می توانید “در تماس باشید” را در بالای صفحه انتخاب کنید. با این کار به یک فرم تماس برای پر کردن یک درخواست می روید. شما فقط باید ایمیل ، موضوع ، توضیحات و نوع درخواست خود را با قابلیت پیوست فایل ها وارد کنید. یک صفحه انجمن نیز وجود دارد که Wirex کاربران را به بازدید تشویق می کند.

این شامل یک موضوع زنده پشتیبانی و موضوعات مختلف دیگر ، هم با Wirex و هم سایر کاربران است. این مکان همچنین جایی است که می توانید در مورد ویژگی های جدید اطلاعات کسب کنید.

پشتیبانی مشتری

صفحه تماس Wirex دارای آدرس های ایمیل ویژه برای سوالات مربوط به سوالات مطبوعاتی ، سوالات مشارکت ، سوالات بازاریابی ، سوالات عمومی کسب و کار ، پشتیبانی مشتری و سوالات وابسته است.

Wirex مرکز راهنمایی

مرکز راهنمایی Wirex از طریق مرکز پشتیبانی خود پشتیبانی مشتری 24/7 را در اختیار شما قرار می دهد. مرکز راهنما شامل عملکرد جستجوی مناسبی است تا بتوانید به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنید. این صفحه رایج ترین سeriesالات را در بالای صفحه نمایش می دهد و سپس بقیه را به شش دسته تقسیم می کند: شروع ، کارت ، مدیریت وجوه ، هزینه ها و محدودیت ها ، برنامه Wirex Mobile و درباره Wirex. هر دسته موضوعات خاص خود را دارد.

این بدان معناست که بیشتر اطلاعات موردنیاز شما را می توان در مرکز راهنما یافت. اگر پاسخی برای س yourال خود پیدا نکردید ، می توانید روی “تماس با ما” در بالای صفحه کلیک کنید و فرم تماس را پر کنید. Wirex به موقع به شما پاسخ می دهد.

نتیجه

Wirex یک حساب و برنامه است که به شما امکان می دهد ارز فیات و رمز ارز را در همان حساب ذخیره کرده و از طریق یک برنامه کاربردی به آن دسترسی پیدا کنید. بسته به ارز موردنظر برای ذخیره ، چندین کیف پول مختلف Wirex در دسترس است.

Wirex همچنین با کارت Wirex Visa خود برجسته است ، که به عنوان کارت بدهی یا اعتباری عمل می کند و به شما امکان می دهد در هر مکانی که ویزا را بپذیرد خرید کنید. این بدان معنی است که شما می توانید از رمزنگاری موجود در حساب Wirex خود برای خرید مواد غذایی ، خرید ، صرف غذا یا صرف وقت آنلاین استفاده کنید..

Wirex اقدامات امنیتی متعددی را انجام می دهد و توسط اداره رفتار مالی انگلستان مجاز است و به مشتریان اطمینان بیشتری در مورد امنیت خود می دهد.

لازم به ذکر است که به نظر می رسد در حال حاضر مشکلی در سیستم بازیابی رمز عبور آنها وجود دارد. در طول دوره آزمایش ما ایمیلی دریافت کردیم مبنی بر این که رمز ورود من توسط سیستم آنها بازنشانی شده است ، این احتمالاً به دلیل نقض داده های اخیر است بنابراین این نکته خوبی است که آنها در مورد محافظت از مشتریان فعال هستند.

متأسفانه اکنون شکایاتی در مورد این آنلاین وجود دارد ، زیرا مشتریان می گویند در دسترسی مجدد به حساب های خود مشکلی دارند این برای ما نیز صادق بود ، ما مجبور شدیم چندین بار رمز جدید درخواست کنیم تا اینکه ایمیل پس از تأخیر واقعاً از راه برسد. این ممکن است بر مشتریان جدید تأثیر نگذارد ، می تواند تجربه ناامیدکننده ای برای مشتریان فعلی باشد که دسترسی خود را به طور موقت به حساب خود از دست داده اند.

Wirex در حال حاضر در دسترس ساکنان ایالات متحده نیست اما به طور مداوم در حال گسترش پوشش خود در سراسر جهان است. می توانید لیستی از کشورهای پشتیبانی شده را در وب سایت آنها مشاهده کنید اینجا.

در نهایت Wirex به نظر می رسد یک پیشنهاد عالی باشد ، با پر کردن شکاف بین فیات و رمزنگاری و به شما امکان می دهد ارز رمزنگاری شده خود را در مغازه ها و رستوران ها صرف کنید ، این یک گام به جلو برای پذیرش صنعت است..

متأسفانه ، به دلیل مقررات رمزنگاری در سراسر جهان ، شما باید از هرگونه تعهدات مالیاتی آگاه باشید – زیرا خریدها در حال حاضر به عنوان رویدادهای مشمول مالیات در بیشتر حوزه های قضایی محسوب می شوند.

از Wirex دیدن کنید

Wirex

src = “~ images \ wirex-review-wallet-app-visa-Payment-card-for-cryptocurrency-fiat.gif”

alt = “Wirex”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.2

راحتی در استفاده

9.0 / 10

شهرت، آبرو

7.0 / 10

هزینه ها

9.0 / 10

پشتیبانی مشتری

7.0 / 10

روش های پرداخت

9.0 / 10

طرفداران

 • جوایز Crypto Cashback
 • رمزنگاری خود را در فروشگاه ها خرج کنید
 • کارت فیزیکی
 • کیف پول های چندگانه
 • گزینه های فیات

منفی ها

 • شارژ خودپرداز
 • هزینه ماهانه کارت فیزیکی
 • مشکلات رمز ورود / ورود به سیستم
 • در ایالات متحده آمریکا موجود نیست

بازدید {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"Wirex","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / آپلودها / / 2019 \ / 01 \ /wirex-review.gif","شرح":"Wirex یک برنامه و حساب است که به شما امکان می دهد هم دارایی های مالی سنتی و هم ارزهای رمزپایه را کنترل کنید. این شرکت زندگی خود را به صورت E-Coin در قالب ارائه دهنده کارت های مجازی آغاز کرد. گسترش خدمات آن منجر به تغییر نام به Wirex شد ، که در فوریه 2016 اتفاق افتاد. این شرکت…","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"8.20"},"نام":"Wirex","بررسی بدن":"Wirex یک برنامه و حساب است که به شما امکان می دهد هم دارایی های مالی سنتی و هم ارزهای رمزنگاری شده را کنترل کنید. \ r \ n \ r \ n این شرکت زندگی خود را به صورت E-Coin در قالب ارائه دهنده کارت های مجازی آغاز کرد. گسترش خدمات آن منجر به تغییر نام به Wirex شد که در فوریه 2016 اتفاق افتاد. \ r \ n \ r \ n این شرکت یک راه حل بانکی شخصی ارائه می دهد که ترکیبی بین بانکداری سنتی و ارزهای رمزپایه است. Wirex ادعا می کند اولین شرکتی است که پذیرش ارز فیات را با انعطاف پذیری و سرعت بلاکچین ترکیب می کند. \ r \ n \ r \ n کیف پول های امن برای Litecoin و Bitcoin با پشتیبانی از برنامه های تلفن همراه و آنلاین وجود دارد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWirex با موفقیت فناوری های پرداخت جهانی و انتقال از طریق peer to peer را ادغام کرده است و به شما امکان سرویس دهی را می دهد که می توانید فقط با چند کلیک استفاده کنید. این شرکت همچنین از حریم خصوصی محافظت می کند ، امنیت را افزایش می دهد و تجربه مشتری را بهبود می بخشد. Wirex تلاش می کند تا خدمات و محصولات خود را به طور مداوم بهبود بخشد تا بتواند بهتر نیازهای مشتریان را تأمین کند. \ r \ n از Wirex بازدید کنید \ r \ n \ r \ n درباره Wirex \ r \ n \ r \ n از نظر اندازه ، Wirex معامله 2.0 دلار دارد میلیارد و 1.8 میلیون کاربر دارد. دفتر مرکزی Wirex در لندن است و دفاتر دیگری نیز در کیف ، اوکراین و توکیو ، ژاپن وجود دارد. این از حدود 130 کشور مختلف پشتیبانی می کند ، اما از ایالات متحده پشتیبانی نمی کند. \ r \ n \ r \ nWirex احساس می کند که همه باید بتوانند در انقلاب مالی نقش داشته باشند. این شرکت می خواهد امکان استفاده از ارزهای سنتی و ارزهای رمزنگاری شده در امور مالی روزانه را به جای انتخاب یکی یا دیگری فراهم کند. \ r \ n \ r \ n علاوه بر این ، Wirex احساس می کند که همه افراد در سراسر جهان باید بتوانند به خدمات بانکی دسترسی داشته باشند . برای دستیابی به این هدف ، Wirex برای استفاده از آن فقط به اینترنت نیاز دارد. هیچ کاغذی برای پر کردن وجود ندارد و شرکت آخر هفته ها کار نمی کند یا ساعات پایانی ندارد. \ r \ n \ r \ n سرانجام ، Wirex می خواهد محدودیت های جغرافیایی را در حوزه مالی از بین ببرد. اساساً ، این بدان معناست که به اعتقاد شما این امکان وجود دارد که در عرض چند ثانیه بتوانید برای هر کسی پول ارسال کنید. \ r \ n ویژگی های وایرکس \ r \ n \ r \ n با استفاده از Wirex ، می توانید کارت های اعتباری و نقدی خود را به هم متصل کنید. این برنامه به شما امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین را ذخیره کنید. همچنین امکان خرید بیت کوین و سایر آلت کوین ها با نرخ ارز عالی و محدودیت بالا وجود دارد. یا می توانید ارزهای رمزپایه را با ارز فیات مبادله کنید. \ r \ n \ r \ nWirex همچنین از انتقال ارزهای دیجیتالی بین کاربران در هر نقطه از جهان و بدون هزینه پشتیبانی می کند. یا می توانید برای ارسال پول با هزینه بسیار کمی نسبت به سرویس های سنتی پول را به شخصی انتقال دهید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n کارت پرداخت ویزا Wirex \ r \ n این کارت ویزا است که بدون تماس است و به شما امکان پرداخت می دهد از حساب Wirex خود استفاده کنید. به لطف استفاده از این کارت ، شما اساساً می توانید ارز رمزنگاری شده خود را مانند سایر ارزهای فیات از جمله در رستوران ها ، فروشگاه ها یا وسایل حمل و نقل عمومی خرج کنید. \ r \ n \ r \ nWirex این را به عنوان تنها ویزا در جهان به بازار عرضه می کند که به شما امکان می دهد رمزنگاری را به پول سنتی تبدیل کنید و سپس آن را به همین ترتیب هزینه کنید. \ r \ n \ r \ n \ t کارت خود را به کیف پول های Bitcoin، Litecoin، Ethereum، WAVES یا XRP متصل کنید و در زندگی روزمره در آنها هزینه کنید \ r \ n \ t فوراً بیت کوین ، Litecoin ، Ethereum ، WAVES و XRP را با نرخ زنده به GBP ، EUR و USD تبدیل کنید \ r \ n \ t Cryptoback \ u2122 هر بار که به پین ​​خود ضربه بزنید ، ضربه تند وشدید بزنید یا بدون تماس با آن استفاده کنید ، به شما 0.5٪ بیت کوین پاداش می دهد کارت Wirex Visa خود را در فروشگاه \ r \ n \ r \ n تبدیل فوری به فیات تبدیل کنید \ r \ n کارت به شما امکان تبدیل فوری ارزهای رمزپایه را می دهد تا بتوانید آنها را مانند ارزهای فیات در زمان واقعی خرج کنید. این برای Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin و Ripple کار می کند. \ r \ n \ r \ n کارت در هرجایی کار می کند ، از جمله فروشگاه ها ، رستوران ها ، آنلاین و دستگاه های خودپرداز. می توانید یک کارت با GBP ، EUR یا USD به عنوان ارز پایه دریافت کنید. حتی می توان از هر سه گزینه استفاده کرد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n با Wirex Visa ، نرخ های ارز دریافت می کنید که نرخ پیشنهادی بانک ها را کاهش می دهد ، بدون هیچ گونه پورسانت یا هزینه مخفی. این برنامه پشتیبانی از مدیریت بودجه و ردیابی هزینه های شما ، از جمله هشدارهای فوری را فراهم می کند. \ r \ n پاداش Cryptoback \ r \ n هنگام استفاده از کارت Wirex Visa ، همچنین می توانید جوایز منحصر به فرد Cryptoback را بدست آورید. هر زمان که در فروشگاه ها خرج می کنید به طور خودکار به آنها تعلق می گیرد. این برنامه به شما امکان می دهد هر زمان که از کارت خود برای پرداخت هزینه حمل و نقل ، بارها ، رستوران ها و مغازه ها استفاده می کنید ، 0.5 درصد سود بیت کوین دریافت کنید. تمام بیت کوینی که از این طریق کسب می کنید بلافاصله قابل استفاده است ، از جمله توانایی هزینه کردن و / یا تبدیل آن. \ r \ n افزودن وجوه \ r \ n برای افزودن وجه به کارت Wirex Visa خود ، فقط پول به حساب Wirex خود اضافه می کنید. این کار با هر یک از گزینه های تأمین مالی ، مانند کارت های اعتباری یا نقدی ، واریز ارز رمزنگاری شده یا انتقال بانکی ، در میان سایر موارد انجام می شود. \ r \ n \ r \ n اگر کارت GBP را انتخاب کنید ، این یک بدهی ویزا است کارتی که دارای شماره حساب بانکی و همچنین کد مرتب سازی است. اگر کارت USD یا EUR را انتخاب کنید ، این یک کارت پیش پرداخت است. در هر صورت ، موجودی کارت به حساب ارزی Wirex مرتبط است. \ r \ n پاداش وایرکس پرداخت شده در بیت کوین \ r \ n \ r \ n همانطور که ذکر شد ، Wirex جوایز Cryptoback را ارائه می دهد. اینها به شما امکان می دهد در تمام خریدهایی که با کارت Wirex Visa در فروشگاه ها انجام داده اید ، 0.5 درصد در BTC بازپرداخت کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWirex همچنین یک برنامه Refer-a-Friend را ارائه می دهد. با این کار می توانید با دعوت از خانواده و دوستان برای پیوستن به Wirex ، بیت کوین رایگان نیز کسب کنید. با استفاده از این برنامه ، شما و دوستانتان هرکدام به اندازه 10 دلار در قالب بیت کوین درآمد کسب می کنید. \ r \ n \ r \ n برای شرکت در برنامه ، با به اشتراک گذاشتن پیوند ارجاع منحصر به فرد ، که می توانید در برنامه پیدا کنید ، شروع کنید بخش پاداش. دوستان شما ثبت نام کرده و تأیید می شوند که این کار حدوداً دو دقیقه و دو مرحله طول می کشد. \ r \ n \ r \ n وقتی دوست شما با استفاده از کارت بدهی یا کارت اعتباری خود ارز رمزنگاری شده به ارزش 100 دلار خریداری می کند ، هر دوی شما 5 دلار در BTC دریافت می کنید. وقتی دوست شما بدون در نظر گرفتن خرید ، کارت Wirex Visa خود را سفارش می دهد و اولین خرید خود را از فروشگاه انجام می دهد ، هرکدام 5 دلار دیگر BTC دریافت می کنید. \ r \ n \ r \ n برای برجسته کردن این برنامه های پاداش ، هیچ محدودیتی در مورد چقدر می توانید از هر دو برنامه درآمد کسب کنید. \ r \ n \ r \ n هر دو این پاداش ها ، Cryptoback و Refer-a-Friend در Satoshis ، زیر واحد بیت کوین اعطا می شوند. می توانید این Satoshis را در هر مکان و هر زمان ، بصورت آنلاین یا از طریق برنامه ، استفاده کنید. آنها را در کیف پول Wirex Bitcoin خود استفاده کنید و ذخیره کنید ، خرج کنید یا هر طور که دوست دارید آنها را مبادله کنید. \ r \ n کیف پول Cryptocurrency Wirex \ r \ n \ r \ nWirex به کاربران امکان می دهد یکی از شش کیف پول مختلف را انتخاب کنند. همه امن هستند و از ویژگی هایی مانند سردخانه برای ارز رمزنگاری شده ، ارزهای سنتی و عملکرد چند سیگنال برخوردارند. این شامل انتخاب چهار کیف پول رمزنگاری شده است که استفاده از هرکدام از آن ها آسان است. \ r \ n \ r \ n کیف پول ها به شما امکان خرید ، ذخیره یا مدیریت هم رمز و هم فیات را می دهند. ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده شامل BTC ، LTC ، ETH ، XRP و WAVES است در حالی که ارزهای فیات پشتیبانی شده شامل GBP ، EUR و USD است. همچنین می توان بلافاصله با استفاده از نرخ های زنده بین این فیات ها و ارزهای رمزپایه مبادله کرد تا هیچ شگفتی پیش نیاید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n روش های زیادی برای افزودن پول به کیف پول ها وجود دارد ، از جمله از طریق انتقال بانکی ، کارت نقدی یا کارت اعتباری. همچنین می توانید کارت پرداخت Wirex Visa را به کیف پول خود متصل کنید ، که به شما امکان تبدیل می دهد ، سپس ارز رمزنگاری شده را بصورت آنلاین و فروشگاهی خرج کنید. \ r \ n تفاوت بین کیف پول های رمزنگاری و فیات \ r \ n هنگام انتخاب کیف پول ارز رمزنگاری شده از Wirex ، شما به توانایی تبادل فوری ارزهای رمزپایه با ارزهای سنتی با استفاده از نرخ های زنده دسترسی پیدا می کنید. می توانید پول کیف پول خود را با انتقال بانکی یا کارت اعتباری یا نقدی تأمین کنید. برای صرف ارز رمزنگاری شده ، کیف پول های خود را به کارت Wirex Visa متصل کنید. \ r \ n \ r \ n اگر کیف پول ارزی سنتی را انتخاب می کنید ، می توانید کارت را به GBP ، EUR یا USD سفارش دهید. این برای مسافرت بسیار مناسب است زیرا به کاهش هزینه های بازرگان و نرخ بالای ارز کمک می کند. در صورت انتخاب کیف پول فیات ، نرخ ارز بین USD ، GBP و EUR نیز بهتر از نرخ ارائه شده توسط بانک ها خواهید بود. بر خلاف رقابت ، Wirex حق کمیسیون یا هزینه ای دریافت نمی کند. \ r \ n نحوه استفاده از Wirex \ r \ n \ r \ n به سادگی در وب سایت Wirex ثبت نام کنید و حساب شما در عرض چند دقیقه کار می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n همچنین می توانید با بارگیری برنامه Wirex بر روی تلفن هوشمند خود از فروشگاه App Apple یا فروشگاه Google Play شروع کنید. از آنجا ، فقط حساب خود را ثبت کنید و تأیید کنید. \ r \ n \ r \ n آیا حساب USD ، EUR یا GBP را می خواهید انتخاب کنید و از دسترسی فوری لذت ببرید. اکنون ، می توانید وجوه خود را در هر کجا که هستید و در هر زمان از روز مدیریت کنید. \ r \ n مبادله ارز در Wirex \ r \ n یکی از بسیاری از ویژگی های عالی Wirex ، توانایی تبادل ارز با نرخ ارز بسیار رقابتی و بدون کارمزد است. یا هزینه ها فقط در دو مرحله می توانید ارز سنتی یا ارز رمزنگاری شده را خریداری کنید ، و این روند را بسیار ساده انجام دهید. \ r \ n \ r \ n با بارگیری وجوه در حساب Wirex خود با استفاده از انتقال بانکی ، کارت بدهی یا کارت اعتباری ، شروع کنید. از آنجا به وب سایت وارد شوید یا برنامه Wirex را باز کنید و مراحل روی صفحه را برای تبدیل وجه به BTC ، LTC ، ETH ، WAVES یا XRP یا به GBP ، USD یا EUR فقط با چند کلیک دنبال کنید. برای خرید ارز رمزپایه یا بالعکس می توانید از ارز فیات استفاده کنید. \ r \ n انتقال پول وایرکس \ r \ n \ r \ n یکی دیگر از ویژگی های خوب Wirex این است که می توانید پول را بدون دردسر و با هزینه های بسیار کم در سراسر جهان انتقال دهید. اکثر راه حل های فعلی شما را ملزم به پرداخت نرخ ارز ، کمیسیون ، هزینه های پنهان و هزینه های غیرمنتظره می کنند. \ r \ n \ r \ n با Wirex ، هنگام ارسال دلار ، یورو یا GBP به هر مقصد در جهان ، نرخ های بسیار رقابتی دریافت می کنید. در صورت انتقال رمزنگاری ، می توانید ارز رمزنگاری شده مورد نظر را به ارز سنتی و بدون کارمزد تبدیل کنید. شما فقط نرخ تبدیل را پرداخت می کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n برای انجام انتقال پول ، با بارگیری پول در کیف پول Wirex خود از طریق انتقال بانکی ، کارت بدهی یا کارت اعتباری شروع کنید. اگر ارز رمزنگاری شده را بارگیری کنید ، به طور خودکار به یکی از سه ارز فیات پشتیبانی شده برای انتقال تبدیل می شود که واحد پول فیات انتخاب شده منعکس کننده تنظیمات شماست. \ r \ n \ r \ n سپس می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید انتقال را با استفاده از ارز رمزپایه انجام دهید یا ارز فیات ارز را انتخاب کرده و مبلغ ارسال را وارد کنید. از آنجا از شما خواسته می شود که آدرس کیف پول گیرنده را وارد کنید. \ r \ n \ r \ n اگر شخصی که می خواهید برای او وجه ارسال کنید کیف پول ندارد ، می تواند از برنامه Wirex یک کیف پول رایگان دریافت کند. در این مرحله ، فقط تأیید را کلیک کنید. انتقال معمولاً حدود ده دقیقه طول می کشد ، اما ممکن است یک ساعت طول بکشد. \ r \ n هزینه های وایرکس \ r \ n وایرکس با شفافیت و هزینه های نسبتاً کم از رقابت جدا می شود. در واقع ، هیچ کمیسیون یا هزینه معامله ای وجود ندارد. در عوض ، شما فقط قیمتی را که برای هر نوع مبادله می بینید پرداخت می کنید. \ r \ n \ r \ n هیچ هزینه ای در ارتباط با برنامه تلفن همراه ، کیف پول چند سیگنال ، حساب پول الکترونیکی ، ویژگی های امنیتی مانند احراز هویت دو عاملی وجود ندارد. صدور کارت ، تحویل کارت یا ارز رمزنگاری شده AML. تنها هزینه مربوط به این خدمات برای مدیریت کارت است. حتی در این صورت ، این هزینه در مقایسه با سایر گزینه های مشابه بسیار ناچیز است ، فقط \ u00a31.00 \ / \ u20ac1.20 \ / 1.50 دلار در هر ماه. \ r \ n \ r \ n کمبود هزینه ها در مورد شارژ مجدد همچنان ادامه دارد از آنجا که از طریق ارز رمزنگاری شده ، کارت اعتباری یا بدهی یا نقل و انتقالات بانکی شارژ دریافت می کنید هیچ هزینه ای وجود ندارد. اکثر معاملات نیز کاملا رایگان هستند. برای مبادلات ارزهای رمزنگاری شده ، صرافی های فیات ، انتقال رمزگذاری یا فیات Wirex ، خرید کارت آنلاین ، خرید کارت داخل فروشگاه یا بازپرداخت پول در فروشگاه ها هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. \ r \ n \ r \ n هزینه کمی برای استفاده از دستگاه های خودپرداز وجود دارد ، که برای خدمات مشابه معمول است و کمتر از رقبا است. در داخل اروپا ، این هزینه \ u00a31.75 \ / \ u20ac2.25 \ / 2.50 دلار است یا در خارج از اروپا \ u00a32.25 \ / \ u20ac2.75 \ / 3.50 دلار است. \ r \ n \ r \ n اینجا کامل است تقسیم کلیه هزینه های قابل اجرا: \ r \ n هزینه های حساب و کارت Wirex \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n برنامه تلفن همراه \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n کیف پول چند سیگنال \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n حساب E-Money \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n ویژگی های امنیتی (2FA) \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n n \ r \ n صدور کارت \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n تحویل کارت \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n ارز رمزنگاری شده AML \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n مدیریت کارت \ r \ n \ u00a31.00 \ / \ u20ac1.20 \ / 1.50 $ \ r \ n در ماه \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n شارژهای بالا \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n انتقال بانك \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n اعتبار \ / کارت بدهی \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n n ارز رمزنگاری شده \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n هزینه های معامله \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n مبادله ارز رمزنگاری شده \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n مبادله FIAT \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n انتقال ارز رمزنگاری شده Wirex \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n انتقال Wirex FIAT \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n خرید آنلاین کارت (ePOS) \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n خرید کارت فروشگاهی (POS) \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n دستگاه خودپرداز (به یورو) pe) \ r \ n \ u00a31.75 \ / \ u20ac2.25 \ / $ 2.50 \ r \ n \ r \ n \ r \ n ATM (خارج از اروپا) \ r \ n \ u00a32.25 \ / \ u20ac2.75 \ / 3.50 دلار \ r \ n \ r \ n \ r \ n برگشت در فروشگاه \ r \ n رایگان \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n محدودیت های Wirex \ r \ nWirex می خواهد برای همه مشتریان جذاب باشد ، که به همین دلیل است که برای ارائه حداقل محدودیت ها نیز کار می کند. برای مبادلات ، سپرده ها ، خرید کارت آنلاین یا خرید کارت های فروشگاهی محدودیتی وجود ندارد. \ r \ n \ r \ n محدودیت هایی که Wirex اعمال می کند بسیار منطقی و رقابتی است. در اکثر موارد ، بعید است مشتری متوسط ​​از این محدودیت ها ناامید شود. حداکثر بازپرداخت در فروشگاه \ u00a350 در روز است. محدودیت انتقال 10 BTC در روز وجود دارد. \ r \ n \ r \ n برداشت های ATM محدود به \ u00a3250 \ / \ u20ac250 \ / 250 $ در روز است. شارژ کارت اعتباری و بدهی محدود به \ u00a37،500 \ / \ u20ac8،000 \ / 10،000 دلار در روز است. همچنین حداکثر موجودی کارت \ u00a315k \ / \ u20ac16k \ / 20k $ وجود دارد. \ r \ n محدودیت ها \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n تبادل \ r \ n نامحدود \ r \ n \ r \ n \ r \ n سپرده \ r \ n نامحدود \ r \ n \ r \ n \ r \ n انتقال \ r \ n10 BTC در روز \ r \ n \ r \ n \ r \ n خرید کارت آنلاین (ePOS) \ r \ n \ u00a37500 \ / \ u20ac8000 \ / 10000 $ \ r \ n \ r \ n \ r \ n خرید کارت فروشگاهی (POS) \ r \ n \ u00a37500 \ / \ u20ac8000 \ / 10000 $ \ r \ n \ r \ n \ r \ n ATM \ r \ n \ u00a3250 \ / \ u20ac250 \ / 250 $ \ r \ n در روز \ r \ n \ r \ n \ r \ n بازپرداخت در فروشگاه \ r \ n \ u00a350 در روز \ r \ n \ r \ n \ r \ n بالا بردن با کارت اعتباری \ / کارت نقدی \ r \ n \ u00a35000 \ / \ u20ac5000 \ / 5000 دلار در روز \ r \ n \ r \ n \ r \ n حداکثر موجودی کارت \ r \ n \ u00a315000 \ / \ u20ac16000 \ / 20000 $ \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nWirex Business Payments Solution \ r \ n \ r \ n علاوه بر راه حل های شخصی ، Wirex همچنین Wirex Business ، یک راه حل پرداخت تجاری را ارائه می دهد که رمزنگاری شده و بین المللی. این سیستم امکان پرداخت در هر مکان و هر زمان را با ارز دیجیتال یا ارزهای سنتی فراهم می کند. \ r \ n \ r \ nWirex Business با ارائه سرعت معامله عالی و انعطاف پذیری بی نظیر به خود می بالد. این امر به لطف پذیرش جهانی ارز فیات با کارایی ارز رمزنگاری شده امکان پذیر است. \ r \ n \ r \ n شرکت ها می توانند حساب های چند ارزی به نام خود ایجاد کنند. برای EUR ، GBP و 25 ارز دیگر پشتیبانی وجود دارد ، بنابراین گزینه های کمبودی وجود ندارد. مشاغل همچنین می توانند از کیف پول برای تأمین مقادیر نامحدود Litecoin ، Bitcoin ، XRP و \ / یا اتر استفاده کنند. \ r \ n \ r \ n از نظر پرداخت ها ، Wirex Business به شما امکان می دهد پرداخت های بین المللی با ارزهای رمزپایه یا فیات را به صورت یکپارچه بپذیرید. این توانایی توسط زنجیره بلوک ، SWIFT و SEPA تأمین می شود. \ r \ n \ r \ nWirex Business همچنین دارای ویژگی های مهمی است ، مانند توانایی ذخیره جزئیات مربوط به طرفین ، تعیین مجوزها برای هر کیف پول یا تعیین نقش ها. البته ، می توانید فعالیت حساب را با اطلاعات بی درنگ مشاهده کنید. \ r \ n \ r \ nWirex Business استاندارد شده است زیرا به شما امکان می دهد یک حساب رمزنگاری دوستانه با نام شخص حقوقی خود باز کنید. این همچنین ساده است زیرا می توانید در یک سیستم عامل فیات یا رمزنگاری صرفه جویی ، مبادله و دریافت کنید. این نیز به لطف امکان ردیابی فعالیت های مالی در یک مکان ساده و استفاده از نامگذاری و تنظیم مجوزهای حساب ساده شده است. \ r \ n آیا Wirex Safe است؟ \ r \ nWirex در یک گروه بسیار انتخاب شده قرار دارد زیرا فقط رمزنگاری سوم است تجارت دوستانه ای که از FCA مجوز پول الکترونیکی دریافت کرده است. این مجوز و مجوز از FCA به مشتریان آرامش خاطر می بخشد زیرا نشان می دهد Wirex باید از مقررات امنیتی پیروی کند. \ r \ n \ r \ n این شرکت برای ارائه بالاترین سطح امنیت از قوی ترین گواهی PCI DSS سطح 1 استفاده می کند. این امر با معاملات ایمن ، جلوگیری از تقلب ، محافظت از داده های کارت ، سیستم ها و شبکه ایمن ، انطباق امنیت اطلاعات و کیف پول های امن همراه است. \ r \ n \ r \ n برای ایمن نگه داشتن وجوه مشتری ، Wirex 99 درصد از وجوه کاربر را در سرما ذخیره می کند کیف پول های ذخیره سازی که دارای چند امضا و تفکیک شده هستند. این اطمینان می دهد که به جز شما هیچ کس نمی تواند به پول شما دسترسی پیدا کند. \ r \ n \ r \ nWirex همچنین دارای 3-D Secure by Visa protection است که خطر پرداخت غیرمجاز را کاهش می دهد. این کاهش خطر حتی در صورت کلون یا سرقت شماره کارتها اعمال می شود. بین تأیید شده توسط Visa (3D Secured) و مجوز PCI DSS ، Wirex می تواند خطر تقلب را تقریباً به صفر برساند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n برای مدیریت کارت ، این امکان وجود دارد در عرض چند ثانیه کارت Wirex خود را از طریق برنامه تلفن همراه غیرفعال و دوباره فعال کنید. این مناسب برای مواقعی است که کارت خود را به طور موقت گم می کنید. Wirex هنگام انجام معاملات بزرگ ، از تأییدهای هوشمند برای یک لایه اضافی محافظت استفاده می کند. \ r \ n \ r \ n برای محافظت از همه داده های مربوطه ، Wirex از رمزگذاری SSL با استفاده از 256 بیتی AES برای همه داده ها و اسناد شخصی ، هر دو در حال انتقال استفاده می کند و در حالت استراحت Wirex همچنین از رمزگذاری نامتقارن کلید برای اطمینان از غیرممکن بودن دسترسی شرکت (یا هر شخص دیگر) به داده های شما بدون اجازه از شما استفاده می کند. \ r \ n \ r \ n برای امنیت بیشتر حساب خود ، Wirex از احراز هویت چند عاملی پشتیبانی می کند ، که به محافظت در برابر فعالیت غیرقانونی و کلاهبرداری کمک می کند. همچنین تأیید دستگاه و همچنین تأیید بیومتریک وجود دارد ، اطمینان حاصل شود که تنها دستگاههایی که می توانند به حساب شما دسترسی پیدا کنند دستگاههایی هستند که شما فعال کرده اید. \ r \ n \ r \ n در هر زمان می توانید دستگاههایی را که برای آنها فعال شده مشاهده و مدیریت کنید حساب Wirex شما با این کار می توانید هر دستگاهی را که دیگر استفاده نمی کنید یا فقط با یک کلیک تشخیص نمی دهید حذف کنید. \ r \ n \ r \ n این برنامه امکان اعلان های فشاری را نیز فراهم می کند. اگر با هشدارها و اعلان های متنی و e-mail همراه باشید ، بلافاصله از هرگونه استفاده از حساب مطلع خواهید شد ، بنابراین می توانید بلافاصله کلاهبرداری کنید. \ r \ n \ r \ n زیرساخت های مالی Wirex بلاکچین فعال است. Wirex به طور مداوم این زیرساخت را کنترل می کند تا هر روز حداکثر بررسی های امنیتی را انجام دهد. \ r \ n \ r \ n برای جمع آوری همه موارد ، Wirex بهترین روش های صنعت را دنبال می کند. تیم مدیریت ریسک و انطباق آن اطمینان حاصل می کند که همیشه از بهترین روش های توصیف شده توسط شرکای فناوری و تنظیم کننده ها پیروی می کند. \ r \ n پشتیبانی مشتری وایرکس \ r \ n \ r \ n وایرکس شماره تلفنی را لیست نمی کند یا به نظر می رسد گفتگوی زنده دارد گزینه وقتی در رایانه هستید. از طریق برنامه گزینه چت زنده وجود دارد. درعوض ، گزینه های مخاطب محدود به نامه های الکترونیکی یا فرم تماس با ما در مرکز راهنمایی است. \ r \ n \ r \ n در مرکز راهنما ، می توانید انتخاب کنید “در صفحه لمسی” در بالای صفحه قرار بگیرید. با این کار به یک فرم تماس برای پر کردن یک درخواست می روید. شما فقط باید ایمیل ، موضوع ، توضیحات و نوع درخواست خود را با قابلیت پیوست فایل ها وارد کنید. یک صفحه انجمن نیز وجود دارد که Wirex کاربران را به بازدید تشویق می کند. \ r \ n \ r \ n این شامل یک موضوع پشتیبانی مستقیم و موضوعات مختلف دیگر ، هم با Wirex و هم سایر کاربران است. اینجا همچنین جایی است که می توانید در مورد ویژگی های جدید اطلاعات کسب کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n صفحه تماس Wirex دارای آدرس های ایمیل خاص برای سوالات مربوط به سوالات مطبوعاتی ، سوالات مشارکت ، سوالات بازاریابی ، تجارت عمومی است. سوالات ، پشتیبانی مشتری و سوالات وابسته. \ r \ n مرکز راهنمایی وایرکس \ r \ n \ r \ n مرکز راهنمایی Wirex شامل پشتیبانی 24/7 مشتری از طریق مرکز پشتیبانی خود است. مرکز راهنما شامل عملکرد جستجوی مناسبی است تا بتوانید به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنید. این صفحه رایج ترین سeriesالات را در بالای صفحه نمایش می دهد و سپس بقیه را به شش دسته تقسیم می کند: شروع ، کارت ، مدیریت وجوه ، هزینه ها و محدودیت ها ، برنامه Wirex Mobile و درباره Wirex. هر دسته موضوعات خاص خود را دارد. \ r \ n \ r \ n این بدان معناست که بیشتر اطلاعات مورد نیاز را می توانید در مرکز راهنما پیدا کنید. اگر پاسخی برای س yourال خود پیدا نکردید ، می توانید در بالای صفحه صفحه “لمس” را لمس کنید کلیک کنید و فرم تماس را پر کنید. Wirex به موقع به شما پاسخ خواهد داد. \ r \ n نتیجه گیری \ r \ nWirex یک حساب و برنامه است که به شما امکان می دهد ارزهای فیات و رمزنگاری را در همان حساب ذخیره کرده و از طریق یک برنامه واحد به آن دسترسی پیدا کنید. بسته به ارز موردنظر برای ذخیره ، چندین کیف پول مختلف Wirex در دسترس است. \ r \ n \ r \ nWirex همچنین با کارت Wirex Visa خود ، که به عنوان کارت بدهی یا پیش پرداخت عمل می کند ، برجسته است و به شما امکان می دهد هرجایی که ویزا را بپذیرد خرید کنید. . این بدان معناست که شما می توانید از رمزنگاری حساب Wirex خود برای خرید مواد غذایی ، خرید ، صرف غذا یا صرف آنلاین خرید استفاده کنید. \ r \ n \ r \ nWirex اقدامات امنیتی متعددی را انجام می دهد و توسط اداره رفتار مالی انگلیس مجاز است و به مشتریان خود اجازه می دهد اطمینان بیشتری نسبت به امنیت آن وجود دارد. \ r \ n \ r \ n لازم به ذکر است که به نظر می رسد در حال حاضر در سیستم بازیابی رمز ورود آنها مشکلی وجود دارد. در طول دوره آزمایش ما ایمیلی دریافت کردیم مبنی بر اینکه رمز ورود من توسط سیستم آنها بازنشانی شده است ، این احتمالاً به دلیل نقض داده های اخیر است بنابراین این نکته خوبی است که آنها در مورد محافظت از مشتریان فعال هستند. \ r \ n \ r \ n متأسفانه وجود دارد اکنون شکایت در مورد این آنلاین وجود دارد ، در حالی که مشتریان می گویند در دسترسی مجدد به حساب های خود مشکلی دارند. این برای ما نیز صادق بود ، ما مجبور شدیم چندین بار رمز جدید درخواست کنیم تا اینکه ایمیل پس از تأخیر واقعاً از راه برسد. این مسئله تاثیری بر مشتریان جدید نخواهد داشت ، می تواند برای مشتریان موجود که به طور موقت دسترسی به حساب خود را از دست داده اند ، یک تجربه ناامیدکننده باشد. \ r \ n \ r \ nWirex در حال حاضر برای ساکنان ایالات متحده در دسترس نیست اما به طور مداوم در حال گسترش است پوشش در سراسر جهان. می توانید لیستی از کشورهای پشتیبانی شده را در وب سایت آنها در اینجا مشاهده کنید. \ r \ n \ r \ n در نهایت به نظر می رسد Wirex با ایجاد شکاف بین فیات و رمزنگاری ، پیشنهاد عالی است و به شما امکان می دهد ارز رمزنگاری شده خود را در مغازه ها و رستوران ها خرج کنید. یک گام به جلو برای پذیرش صنعت. \ r \ n \ r \ n متأسفانه ، به دلیل مقررات رمزنگاری در سراسر جهان ، شما باید از هرگونه تعهدات مالیاتی آگاه باشید – زیرا خریدها در حال حاضر به عنوان رویدادهای مشمول مالیات در بیشتر حوزه های قضایی به حساب می آیند. \ r \ n از Wirex بازدید کنید","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"},"تاریخ منتشر شده":"2019-12-08"}}