100 دلار ارزش بیت کوین ده سال پیش اکنون 9.2 میلیون دلار است: تحلیل

بیت کوین

از زمان تولد خود در سال 2009 ، بیت کوین روند قابل توجهی داشته است.

ارز رمزنگاری شده در ابتدا وسیله مبادله و پول دیجیتالی برای حاشیه بود – که توسط کسانی استفاده می شد که می خواستند از خطرات راه حل های پرداخت سنتی عبور کنند ، می خواستند در مورد آینده fintech شرط بندی کنند یا می خواستند بیانیه ای علیه فیات ارائه دهند سیستم ، که پس از آن درگیر پس از رکود بزرگ 2008 شد.

بیت کوین

اکنون ، بیت کوین وارد جریان اصلی جریان اصلی شده است ، و به سرفصل های رسانه های اصلی جریان می یابد ، و به بخشی از زبان بومی جهان تبدیل می شود و بسیاری از شرکت ها به آن اشاره می کنند. در حقیقت ، ارز رمزنگاری شده به طور خلاصه در گزارشی توسط دویچه بانک به عنوان یک نوع جایگزین پول برای آینده پس از سقوط احتمالی ارزهای فیات ذکر شد.

به طور خلاصه ، بیت کوین در طول یک دهه زندگی خود به خوبی عمل کرده است.

با توجه به الف گزارش اخیر از وبلاگ آمار و تجزیه و تحلیل تجارت آنلاین Howmuch.net ، بیت کوین بسیار خوب عمل کرده است که “سرمایه گذاری دهه” است ، زیرا از زمان راه اندازی آن در سال 2009 با یک درصد فک افزایش یافته است.

چگونه می توان 100 دلار را به 9.2 میلیون دلار تبدیل کرد؟ بیت کوین ، اینگونه است

طبق آخرین تحلیل Howmuch.net ، بیت کوین به راحتی هر سرمایه گذاری اصلی دیگری را که وجود دارد ، پشت سر می گذارد. آنها متذکر شدند که سرمایه گذاری 100 دلار در ارز رمزنگاری شده ده سال پیش ، امروز به ارزش 9.2 میلیون دلار سکه در اختیار شما قرار می داد ، اگر آنها را به عنوان.

برای برخی دیدگاه ها ، 100 دلار در آمازون ده سال پیش به شما 3300 دلار ، اپل 2400 دلار ، ویزا 1700 دلار و غیره و غیره خالص می دهد:

حتی با آخرین قیمت بیت کوین ، ارز رمزپایه هنوز بازدهی حیرت انگیز 9،150،088٪ ایجاد کرده است. شرکتهای دیگری مانند آمازون (3،156٪) و اپل (+ 2،345٪) هنوز هم چشمگیر هستند ، اما هیچ چیز با پادشاه جهان رمزنگاری مقایسه نمی شود. “

این آمار توسط رویدادهای تاریخی تأیید شده است. ده سال پیش در اوایل سال جاری ، شخصی در اولین معامله بازار BTC 5،050 بیت کوین به قیمت 5.02 دلار خریداری کرد که کاملاً مستند بود.

امروز ، همین مبلغ سکه معادل 37.5 میلیون دلار ارزش دارد. این بدان معناست که ارز رمزپایه بیش از 500،000،000٪ از اولین قیمت فروش خود سود کسب کرده است.

ده سال پیش امروز ، در اولین معامله بازار بیت کوین 5،050 btc به قیمت 5.02 دلار فروخته شد.

امروز ارزش آنها 42،171،792.50 دلار خواهد بود.

افزایش 838،078،685٪. https://t.co/yCvJ9TrrSn

– Saifedean Ammous (Saifedean) 12 اکتبر 2019

قیمت جای اجرا دارد

گرچه صدها هزار یا میلیون ها درصد به خودی خود یک بازگشت مضحک است ، به ویژه با توجه به اینکه این قدردانی در یک بازه زمانی ده ساله اتفاق افتاده است (یک چشم انداز کلی در مقیاس کیهانی) ، برخی می گویند بیت کوین هنوز جا دارد دویدن. فضای خیلی بیشتر.

در یک توییت بسیار مهم, رائول پال ، مدیر سابق تجارت صندوق پرچین اروپا Goldman Sachs ، که حداقل پنج سال است مدافع ارز رمزپایه پیشرو است ، اظهار داشت که “بیت کوین هنوز هم بسیار ارزان است … در افق زمانی طولانی تر.” در مورد اینکه چرا او معتقد است این مسئله وجود دارد ، مدیر عامل فعلی استارت آپ رسانه های مالی Real Vision چند پایان نامه دارد.

فقط یک اطلاعات مالی در یکشنبه صبح$ BTC # بیت کوین بیت کوین 15 میلیون درصد از زمان راه اندازی افزایش یافته است (از 25 میلیون درصد در اوج).

این دارایی با بهترین عملکرد در تمام تاریخ ثبت شده.

و در افق زمانی طولانی تر ، از نظر من هنوز بسیار ارزان است.

– رائول پال (RaoulGMI @) 22 سپتامبر 2019

در وهله اول ، او فکر می کند که ارز رمزنگاری شده می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری برای جلوگیری از سقوط مالی باشد. او در اوایل سال جاری به پیروان خود گفت که خریدن اوراق قرضه ، دلار ، الماس و البته بیت کوین ممکن است عاقلانه باشد. ایده در اینجا این است که دارایی های فوق الذکر ارزش خود را ذخیره می کنند ، حتی در دوره های طولانی مدت و رکود.

پال همچنین در پادکست با پادکست بیت کوین استفان لیورا اظهار داشت که BTC تنها دارایی است که برای هزاره ها و جمعیت های جوان منطقی تر است ، زیرا دارایی های دیگر (حتی املاک و مستغلات) بسیار ارزش زیادی دارند.

و در آخر ، او ادعا کرده است که ایجاد سیستم های پول دیجیتال ، حتی چیزی مانند Libra’s Facebook ، فقط سرمایه را به سمت بیت کوین و طلا سوق می دهد “. در یک زیر توییت ، پال بیشتر در مورد افکار خود توضیح داد ، “دقیقاً” به یک نظر پاسخ داد که ادعا می کند Libra یا چیزی مشابه آن به عنوان یک رمپ برای بازار ارزهای رمزنگاری شده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me