Alliance Enterprise Ethereum Big Backup and Eyes Big Business است

EEA

اتحاد سازمانی Ethereum, این سازمان غیرانتفاعی با ده ها نفر از اعضای برجسته متمرکز بر کمک به مشاغل استفاده از Ethereum ، در حال آغاز یک ابتکار جدید است تا بلاکچین عمومی نام خود را “برای همه کار کند”.

برای انجام این کار و کمک به بیشتر نقشه راه EEA به طور کلی ، این سازمان در تاریخ 6 اوت اعلام کرد که دارای آن است آیا میاگوچی را منصوب کرد, مدیر اجرایی بنیاد Ethereum از اوایل سال 2018 ، به عنوان آخرین عضو هیئت مدیره اتحاد.

EEA

در اخبار ، میاگوچی انتصاب را به عنوان یکی دیگر از دومینوهای افتاده در تلاش بنیاد Ethereum برای از بین بردن شکاف بین Ethereum و اینکه چگونه شرکت ها می توانند از زیرساخت های پلت فرم قرارداد هوشمند استفاده کنند ، استقبال کرد..

این فقط در موارد زیر است: EEA انتصاب می کند ethereum بنیاد mi_ayako به هیئت مدیره و راه اندازی می شود # شبکه اصلی ابتکار عمل. در اینجا بیشتر بیاموزید: https://t.co/GROk71i3hB # اتریوم pic.twitter.com/WHroyVgrKi

– Enterprise Ethereum Alliance (EntEthAlliance) 6 آگوست 2019

وی گفت: “همانطور که پذیرش بلاکچین تسریع می شود ، مهم است که بنیاد Ethereum برای اتصال مشاغل با جدیدترین تحقیق و توسعه از جامعه جهانی ما کار کند و ما ضمن درک بهتر از صنایع تأثیرگذار ، چالش ها و تجربیات خود را منتقل کنیم.”.

میاگوشی به عنوان راه اندازی ابتکار Mainnet روی آن می آید

در مورد کمپین جدید فوق الذکر ، EEA آن را Mainnet Initiative لقب داده است. این تلاش ها منجر به تشکیل یک کارگروه خواهد شد که به عنوان مرکزی برای اعضای اتحاد همکاری می کند در زنجیره عمومی فناوری Ethereum.

ایده این است که تلاش خواهد شد Ethereum را “مانند اینترنت” با تلاش برای “اجزای شبکه عمومی [مطابق] با نیازهای بازار تجاری مورد نیاز برای اتصال جهان به Ethereum”.

جوزف لوبین ، یکی از بنیانگذاران Ethereum و عضو هیئت مدیره در EEA ، کمپین هماهنگی را به موقع مشخص کرد ، تا آنجا که شرکت های بزرگ به طور فزاینده ای در حال ساخت و ساز از طریق بستر قرارداد هوشمند بوده اند:

“در سال گذشته ، ما شاهد شتاب بسیار زیاد علاقه و استفاده از فناوری Ethereum توسط شرکت بوده ایم. به طور قابل توجهی ، تلاش های ملموس و متعهدی برای استفاده از شبکه اصلی Ethereum توسط شرکت و ایجاد زیرساخت هایی برای شبکه اصلی صورت گرفته است که همچنین به موارد طولانی مدت استفاده تجاری نیز خدمت می کند. سازمان های اصلی از چهار فناوری بزرگ و بزرگ گرفته تا دارو ، شرکت های خدمات مالی بزرگ ، بانک های مرکزی و شرکت های بزرگ انرژی همه توجه قابل توجهی را به Ethereum معطوف کرده اند. “

برخی از این سازمانهای بزرگ شامل Microsoft، EY، JP Morgan و Google Cloud هستند.

فقط در این سال ، مایکروسافت یک ابزار تأیید برای Solidid ایجاد کرده است ، EY و JP Morgan به ترتیب بر روی ابزارهای حفظ حریم خصوصی Ethereum کار کرده اند ، و تیم Google Cloud نحوه ایجاد برنامه های ترکیبی “ابر بلاکچین” را با استفاده از BigQuery ، Ethereum و Google ارائه داده است. فناوری میان افزار غیرمتمرکز اوراکل Chainlink.

مرحله بعدی: Devcon

در اطلاعیه روز سه شنبه خود ، EEA گفت که اطلاعات بیشتری در مورد Mainnet Initative در کنفرانس آتی Devcon 5 که از 8 تا 11 اکتبر در اوزاکا ژاپن برگزار می شود ، فاش خواهد شد..

قابل ذکر است ، دور دوم بلیط کنفرانس توسعه Ethereum از روز سه شنبه به فروش رسید و به صورت کوتاه به فروش رسید.

Wave 2 بعد از چند ثانیه فروخته شد ، اما در آنجا آویزان شوید. حداقل دو راه دیگر برای اطمینان از پاس شما وجود دارد # دکون که در # اوساکا

به همه کسانی که در روند خروج از سیستم حرکت می کنند و به کسانی که این موج را پشت سر گذاشته اند تبریک می گویم.

– �������� ������ ������������ �������������� (EFDevcon) 6 آگوست 2019

بلیط ها در اتر (ETH) قابل خرید بودند ، که منجر به آخرین شور و هیجان نور در بحث الگوی رفتاری جامعه Ethereum در مورد اینکه آیا اتر در واقع پول است.

از یک طرف کسانی مانند ولاد زامفیر هستند که گفته اند ETH پول نیست زیرا “هیچ سیاست پولی” پشتیبانی نمی کند. از طرف مقابل ، دیگران مانند اریک کانر ، خالق EthHub ، ادعا کرده اند که آیا می توان از ETH مانند پول استفاده کرد ، این پول است.

امروز توییتر Ethereum pic.twitter.com/Qv0OV2V3Dd

– eric.eth (econoar) 6 آگوست 2019

با بزرگنمایی ، Devcon امسال باید کاری شلوغ ایجاد کند ، به خصوص اگر قرارداد سپرده Ethereum 2.0 در آنجا راه اندازی شود. اوایل تابستان امسال ، جاستین دریک ، محقق بنیاد Ethereum ، اظهار داشت که این احتمال وجود دارد.

وی گفت: “یکی از دلایل برگزاری این مراسم بسیار عمومی این است که همه ما می توانیم در مورد آدرس دقیق قرارداد سپرده به توافق برسیم و از قرارداد سپرده کلاهبرداری اجتناب کنیم.”.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me