سخنگوی بدنام Bitconnect کارلوس ماتوس دوباره ظاهر شده و باعث کاهش وزن می شود

کارلوس ماتوس

سخنگوی مشهور سابق BitConnect کارلوس ماتوس دوباره در اینترنت ظاهر شد. آخرین بار او فقط چند روز پیش در حال انجام پخش مستقیم YouTube در مورد تلاش های خود برای به دست آوردن “سلامتی و ثروت” از طریق روند روزه داری متناوب آب دیده شد.

رسوایی اصلی BitConnect

کارلوس ماتوس زمانی مشهور شد که در یک ویدیوی تبلیغاتی برای BitConnect اکنون از کار افتاده ظاهر شد. البته BitConnect یک کلاهبرداری فوق العاده محبوب بود که هزاران دلار یا بیشتر و حتی برخی از پس انداز زندگی آنها برای بسیاری از مردم هزینه کرد.

طرح Ponzi BitConnect

به طور خلاصه ، این سیستم با قول دادن به مردم کار می کرد که می توانند Bitcoin را سپرده گذاری کنند و از طریق نوعی فرآیند خودکار به آن وام دهند. نتیجه نهایی بازدهی ثابت ، قابل اعتماد و تضمین شده با پرداخت روزانه خواهد بود. این ، البته ، همه از هم پاشید که این طرح از بین رفت. این سیستم به ارز رمزنگاری شده خود BitConnectCoin یا BCC متکی بود که ادعا کرده است آخرین مبادله خود را از دست داد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد BitConnect ، حتما مقاله ما را در مورد آن اینجا بخوانید.

در ویدئوی اصلی ، که بعداً مورد تمسخر قرار گرفت HBO’s Last Week Tonight, کارلوس ماتوس با عبارت خود “hey hey hey” و “what’s a what’s a what’s up، BitConnect!” شروع می کند.

کیگان-مایکل کی ، کمدین ، ​​در حال کار کردن از کارلوس ماتوس است

این شکل ظاهری باعث ایجاد تعدادی از میم ها و رمیکس ها شد ، به طور کلی مشهورترین آنها زمانی است که ماتوس چندین بار فریاد “BitConnect” را فریاد زد. این اغلب “BITCONEEEEE” یا برخی تغییرات دیگر در همان موضوع ارائه می شود.

از بسیاری جهات ، ماتوس چهره فروپاشی شد حتی اگر درگیری وی هنوز کاملاً شناخته نشده باشد.

یک تلگرام محبوب بسته برچسب با حضور ماتوس

اگر گفته شود که ارائه اولیه باید باور شود ، ماتوس قرار بود سرمایه گذار هر فردی باشد که به BitConnect پیوسته و فقط در عرض چند ماه 25000 دلار خود را به 5 برابر این مبلغ تبدیل کرده است. در این ویدئو ، ماتوس همچنین ادعا کرد همسرش او را باور نکرد و فکر کرد BitConnect کلاهبرداری است. البته همه اینها می توانست ساختگی باشد.

در حالی که تعدادی از افراد به BitConnect متصل شده اند مانند Trevon James و Crypto Nick توجه مقامات را به خود جلب کرده اند ، به نظر می رسد ماتوس تا کنون بدون آسیب فرار کرده است.

Matos Resurfaces

ردیتور چشم تیز گرفتار کارلوس ماتوس پس از شروع کار ارسال جریان ها و فیلم های جدید به YouTube یک ماه پیش این ویدئوها بیشتر با اجرای ماتوس “هی هی هی” و “چه خبر” معمول او شروع می شود ، روال که او اکنون برای آنها مشهور است.

اکثر ویدیوهای پخش زنده همگی از الگوی مشابهی پیروی می کنند. آنها با عبارت واضح شروع می کنند ، و به کارلوس می گویند که او احساس بسیار شگفت انگیزی دارد و بسیار هیجان زده است ، و فیلم ها پر از وحشیانه ترین لرزش کمتری است که تاکنون دیده ایم. تضمین شده است که باعث می شود افراد حساس به آن در عرض چند ثانیه حالت تهوع پیدا کنند.

بنابراین سوال اصلی این است که او این بار چه چیزی را می فروشد؟ آیا این یک طرح رمزنگاری دیگر Ponzi است?

در ماه گذشته Matos چند ساعت مطالب بارگذاری کرد. ما چند ویدیوی وی را به طور کامل گوش می دهیم اما نتوانستیم هیچ اشاره ای به محصولات خاص ، برنامه ها ، شرکت ها یا موارد تایید کنیم. در عوض ، ماتوس به تلاش های شخصی خود برای کاهش وزن ادامه می دهد. به طور خاص ، ماتوس در حال برنامه ریزی برای روزه داری متناوب بوده است. در یک ویدیو ماتوس می گوید که به مدت سه روز در هفته 20 ساعت از روز چیزی نمی خورد و فقط در طی چهار ساعت غذا می خورد.

ما در اینجا در بلاکونومی از نظر متخصصان بهداشت نداریم ، اما برای یک ناظر معمولی ، این به نظر می رسد یک ایده بسیار بدی است.

پس هدف او از این کار چیست؟ بهترین حدس ما این است که او در تلاش است تا بعنوان مربی کاهش وزن اعتبار خود را ایجاد کند ، یا می خواهد پس از ایجاد حضور در شبکه های اجتماعی اسپانسر را جذب کند.

انجمن (بیشتر) اهمیتی نمی دهد

با توجه به گستردگی الگوهای رفتاری مبتنی بر ماتوس ، و تا به امروز نیز وجود دارد ، دیدن اینکه فیلم های وی تاکنون فقط توجه اندکی را به خود جلب کرده است جای تعجب داشت. کارلوس قبلاً به چند سوال به مفسران پاسخ داده بود. یکی از مفسران درباره لهجه کارلوس و محل تولد او س askedال کرد. به او پاسخ داد:

“خانواده من اصالتاً از جمهوری دومنیکن هستند و زبان اول من اسپانیایی است. 🙂 ”

دیگران با هزینه ماتوس شوخی کرده اند ، مانند I.K Art که گفت:

“آنها می گویند nonono hmmhmm

من عاشق تناسب اندام هستم و می توانم آن را ببینم “

بنابراین ، گرچه ممکن است کارلوس به طور دائمی به عنوان “پسر BitConnect” شناخته شود ، اما به نظر می رسد که او تمام تلاش خود را برای ادامه کار و پیگیری کارهای دیگر دارد. امیدوارم او از کلاهبرداری های ارز رمزنگاری دور بماند.