CNN “Crypto Crazy” می رود: میزبان اولین طرفدار بیت کوین در مجموعه های یک هفته ای است

CNN

همانطور که مردم به رسانه های اصلی بی اعتماد شده اند ، با بازگشت قیمت بیت کوین با انتقام ، این رسانه ها شروع به افزایش فرکانس پوشش ارز رمزنگاری شده خود می کنند..

در واقع ، در اوایل سال جاری – در حدود آخرین موضوعات محلی بازار رمزنگاری – CNBC Bitcoin را طی سه بخش تلویزیونی در یک روز تحت پوشش قرار داد ، نشان داد که ارز رمزنگاری شده مجدداً به یک موضوع مورد علاقه سرمایه گذاران تبدیل شده است.

به نظر می رسد CNN در حال حرکت روی قطار کریپتو است. طبق گفته جولیا چاترلی ، مجری CNN ، “اولین حرکت” در حال حاضر میزبان مجموعه ای یک هفته ای در این صنعت است که به درستی “Crypto Crazy” لقب گرفته است. روز دوشنبه ، چترلی ، تحلیلگر و سخنران برجسته Luke “Venture Coinist” Martin را به گفتگو در مورد بیت کوین دعوت کرد.

CNN

CNN منجر به پیشرو معامله گر بیت کوین به سری رمزنگاری Kickstart می شود

به گفته چترلی ، ارزهای رمزپایه ، درست همانطور که از ریشه “رمزآلود” نام آنها پیداست ، درک و درک آنها برای اکثر افرادی که در فن آوری یا امور مالی مشارکت ندارند دشوار است. به همین ترتیب ، در طی این بخش ، میزبان مارتین را به “تفکیک واقعیت رمزنگاری از داستان” برای تخریب باورهای غلط رایج در مورد صنعت هدایت کرد..

این تحلیلگر بسیاری از سو برداشت ها را ذکر کرد که احتمالاً با ذکر این کلاس دارایی توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ ایجاد شده است & از جمله این ایده که مقررات ارز ارزهای رمزپایه را از بین می برد و این تئوری که این طبقه دارایی ، نه پول ناخوشایند ، برای استفاده مجرمان مناسب است. مارتین همچنین به برتری عملکرد بیت کوین ، امنیت بلاکچین ها و این واقعیت که هزینه های معامله بیت کوین “در واقع بسیار پایین تر از پروژه های رقابتی” است ، اشاره کرد.

اگرچه این بخش احتمالاً زیر نظر بسیاری از بینندگان قرار گرفته است – با توجه به این بخش ، اکثر مخاطبان CNN متشکل از نوزادان است. مطالعه تحقیقاتی PEW – ظاهر مارتین و بخش های “Crypto Crazy” که در آینده قرار دارد باید به اعتبار بیشتر این صنعت کمک کند.

روز 1 از # کریپتو دیوانه هفته به بعد firstmove – محضر عالی با لوک مارتین VentureCoinist کمک به جدا کردن واقعیت رمزنگاری از داستان & برخی از محبوب ترین باورهای غلط را برطرف می کند! pic.twitter.com/wiIQSbJVRR

– جولیا چاترلی (jchatterleyCNN) 9 سپتامبر 2019

هنوز یک بازار نهادی است

در حالی که بخش مارتین به احتمال زیاد از طریق تلویزیون های زنده و جریان های رسانه های اجتماعی برای ده ها هزار بیننده مصرف کننده پخش می شد ، داده ها نشان می دهد که هنوز وجود سرمایه گذاران خرده فروشی در حال حاضر درگیر بیت کوین وجود دارد.

همانطور که قبلا توسط Blockonomi گزارش شده بود ، TokenAnalyst تأیید کرده است که تعداد آدرسهای منحصر به فرد ارسال کننده بیت کوین به سیستم عامل های شناخته شده مانند Binance و BitMEX در حال کاهش است. در واقع ، تعداد آدرس هایی که از Bitfinex استفاده می کنند به کمترین حد در دو سال گذشته رسیده است. Binance معاملات ورودی بیت کوین را به سطح اوایل سال 2018 کاهش داده است. Sid Shekhar ، بنیانگذار TokenAnalyst ، در مورد آمار زیر گفت:

“[تعداد کم معاملات ورودی حاکی از عدم علاقه خرده فروشی به طور کلی در حال حاضر در رمزنگاری است. اگر از روایت “بیت کوین به عنوان پناهگاه امن در زمان رکود” استفاده کنیم ، در واقع تعداد کاربران / خریداران جدید در حال افزایش است. “

پلت فرم داده های رمزنگاری چند وجهی TIE این موضوع را تأیید می کند. این شرکت تحلیلی برای توییتر توضیح داد که نسبت NVTweet (ارزش شبکه به توییت) – که با معادله زیر تعریف می شود ، مقدار شبکه تقسیم بر یک میلیون تقسیم بر حجم متوسط ​​30 روزه توییت های “بیت کوین” – به کل اوج زمان 6.84 در اواخر ژوئن ، زمانی که BTC به 14000 دلار نزدیک می شد.

TIE نوشت که این آمار همراه با این روند که تعداد توییت های مربوط به BTC نسبتاً ثابت باقی مانده است ، نشانه این است که سرمایه گذاران خرده فروشی به اندازه سال 2017 بر بازار بیت کوین تأثیر ندارند..

با این حال ، باید روشن شود که ارزهای رمزپایه در نهایت شروع به نفوذ در جریان اصلی جریان اصلی می کنند ، البته با سرعت بسیار پایین. در این مورد ، دیدی تههوتو ، پدر خانواده ای که تمام وسایل دنیوی خود را با بیت کوین فروخته است ، اخیراً در توییتر خود ارسال کرده است که نشانه ای در یک میدان عمومی در استانبول نشان دهنده قیمت بیت کوین در کنار ارزش دلار و یورو است. گرچه این موضوع بی ربط به نظر می رسد ، اما مارتی بنت در پاسخ به ویدئو نوشت که این نشانه “بیت کوین به روان توده ها ریخته است.”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me