Crypto Community Cloud Storage را برای کلیدهای خصوصی محکوم می کند

Coinbase Cloud Backup

Coinbase از شما می خواهد منابع رمزنگاری شده خود را ایمن نگه دارید ، اما آنها همچنین از شما می خواهند که به بودجه دسترسی داشته باشید ، حتی اگر دستگاه تلفن همراه خود را گم کنید. طبق آخرین اعلامیه ، کاربران Coinbase اکنون می توانند از کلیدهای خصوصی کیف پول خود در حساب های ذخیره سازی ابری خود ، از جمله Google Drive یا iCloud ، پشتیبان تهیه کنند. این ابتکار جدید برای کاربران یک حفاظت ایجاد می کند ، جایی که در نهایت آنها سرمایه خود را از دست می دهند زیرا کلیدهای شخصی خود را بی جا می کنند.

Coinbase Cloud Backup

در پست تبادل آمده است:

کلیدهای خصوصی تولید شده و ذخیره شده در دستگاه همراه شما تنها راه دسترسی به وجوه شما در بلاکچین است. دارندگان کیف پول های “کنترل شده توسط کاربر” مانند Coinbase Wallet گاهی اوقات دستگاه های خود را از دست می دهند یا قادر به تهیه نسخه پشتیبان از عبارت 12 کلمه ای خود در یک مکان امن نیستند ، بنابراین بودجه خود را برای همیشه از دست می دهند.

&# 128272 ؛ roduc معرفی Cloud Backup برای کلیدهای خصوصی خود در Coinbase Wallet!

در iCloud یا Google Drive شخصی خود پشتیبان بگیرید و با آرامش خاطر سیستم مالی باز را کاوش کنید. https://t.co/6uaHT8AZky

– کیف پول Coinbase (CoinbaseWallet @) 12 فوریه 2019

ویژگی پشتیبان گیری ابر

تا کنون ، کاربران Coinbase مجبور بودند کلیدهای خصوصی خود را در دستگاه تلفن همراه خود ذخیره کنند ، این تنها راه دسترسی به ارزهای رمزپایه آنها بود. این مسئله مشکلی را ایجاد کرد زیرا از دست دادن “کیف پول های کنترل شده توسط کاربر” Coinbase یا عدم پشتیبان گیری از عبارت بازیابی به معنای از دست دادن سرمایه برای همیشه بود.

با استفاده از ویژگی جدید پشتیبان گیری ابری ، نسخه رمزگذاری شده کلیدهای خصوصی در دسترس همه کاربران قرار می گیرد که به آنها امکان می دهد بدون توجه به آنچه برای دستگاهشان اتفاق می افتد ، وجوه خود را ایمن نگه دارند. از طریق پست وبلاگ ، کلیدهای خصوصی با “رمزگذاری AES-256-GCM” رمزگذاری می شوند و در حساب cloud ذخیره می شوند ، اما تنها با برنامه تلفن همراه Coinbase Wallet می توان به آن دسترسی داشت ، در حالی که کلیدهای خصوصی فقط با استفاده از رمزگشایی می شوند رمز ورود کاربر.

اگر دستگاه خود را گم کنید یا از برنامه خارج شوید ، به راحتی می توانید با ترکیبی از حساب ابری شخصی (iCloud یا Google Drive) و گذرواژه خود به بودجه خود دسترسی پیدا کنید.

در مواردی که کاربر دسترسی به دستگاه خود را از دست بدهد ، می تواند سریعاً وجوه خود را با استفاده از ترکیبی از گذرواژه ، که تصمیم می گیرد و حساب های iCloud یا Google Drive خود ، بازیابی کند.

ویژگی Cloud اضافه شده به ویژگی های امنیتی کنونی در Coinbase Wallet است. کاربران بورس همچنان می توانند عبارت بازیابی 12 کلمه ای خود را مشاهده و ذخیره کرده و به صورت دستی پشتیبان تهیه کنند.

واکنش شدید از انجمن Crypto

اعلامیه Coinbase با واکنش جامعه رمزنگاری روبرو شده است که همیشه نسبت به خطرات مربوط به ذخیره سازی داده های حساس بر روی ابر هشدار داده اند ، که با مدیریت داده ضعیف و بسیاری از هک های Swapping سیم کارت ، که در حال افزایش است ، پر شده است. از اواخر.

من نمی فهمم ، چطور مخاطب هدف خود را خیلی بد درک می کنید?

– سگ رمزنگاری&# 128200؛ (TheCryptoDog) 12 فوریه 2019

مدیر عامل صرافی ایالات متحده ، کراکن جسی پاول ، به سرعت از تصمیم Coinbase برای ارائه ویژگی ذخیره سازی ابری برای کلیدهای خصوصی کاربر انتقاد کرد و گفت که این مشکلات بیش از حل مشکلات موجود است.

او در توییتر اعلام کرد:

“من طرفدار آموزش کاربران در زمینه امنیت بد نیستم. فضای ذخیره سازی ابری اگرچه راحت است ، بخصوص با تمام قابلیت های انتقال سیم کارت مرتباً در معرض خطر است. 99٪ احتمال دارد افرادی که ناخواسته از این موارد استفاده می کنند به اندازه کافی رمز عبور ندارند که بتوانند در برابر شکستگی حرفه ای مقاومت کنند. #SFYL “

من طرفدار آموزش کاربران در زمینه امنیت بد نیستم. فضای ذخیره سازی ابری اگرچه راحت است ، بخصوص با تمام قابلیت های انتقال سیم کارت مرتباً در معرض خطر است. 99٪ احتمال دارد افرادی که ناخواسته از این موارد استفاده می کنند به اندازه کافی رمز عبور ندارند که بتوانند در برابر شکستگی حرفه ای مقاومت کنند. #SFYL https://t.co/2cITbVQW0U

– جسی پاول (jespow) 13 فوریه 2019

در اوایل ماه جاری ، یک سارق رمزنگاری 20 ساله SIM-Swap به دلیل سرقت ارزهای رمزنگاری شده از بیش از 50 قربانی در ایالات متحده متهم شد..

با توجه به دفتر از دفتر دادستانی منطقه منهتن, داوسون باکیس ، ساکن اوهایو ، با استفاده از حمله SIM-Swapping با تقلب در ارتباط شماره تلفن های تلفن همراه قربانی خود با چندین آیفون تحت کنترل وی ، هویت و سرمایه های رمزنگاری شده قربانیان خود را به سرقت برد.