Meet Maple: پیشنهاد جدید در “Smart Bonds” در Ethereum DeFi

افرا

پروژه های جدید در حالی که در اکوسیستم مالی غیرمتمرکز Ethereum یا DeFi هستند ، بوجود می آیند. تازه واردترین بازیکن عرصه می خواهد آنچه را که به عنوان “اوراق قرضه هوشمند” خوانده می شود ، در محبوب ترین پلت فرم قراردادهای هوشمند به زندگی ببخشد.

در تاریخ 29 اکتبر ، پروژه Maple مستقر در استرالیا اعلام کرد تحقق آن در یک پست مقدماتی که حداقل محصول مناسب (MVP) را که پروتکل Maple بود ترسیم می کند.

از نشانه های Maple به اصطلاح SmartBonds می توان برای ایجاد پیوندهای رمزنگاری مبتنی بر Ethereum با پروفایل های مختلف خطر استفاده کرد ، که به نوبه خود می تواند منجر به ارتباط بیشتر – و توکن سازی – محصولات سبد شود.

افرا

همانطور که سازندگان Maple در روز سه شنبه توضیح دادند:

“Maple SmartBonds نشانه های ERC20 است که با Dai پرداخت می شود ، که 100٪ توسط دارایی های رمزنگاری سودآور وثیقه گرفته می شود. هر صدور اوراق قرضه هوشمند توسط یک سبد وثیقه منحصر به فرد که توسط ناشر (وام گیرنده) انباشته شده وثیقه دارد. ناشر سهام خود را در وثیقه حفظ می کند ، بنابراین در بازی پوستی دارند (به طور معمول 10-20٪) در حالی که سرمایه گذاران SmartBond را خریداری می کنند. “

با بازی در میم “لگوهای پول” که در ماه های اخیر به طور فزاینده ای در Ethereum DeFi محبوب می شود ، MVP Maple’s به طور خاص به Compound Finance اعتماد خواهد کرد cDai نشانه ها.

تیم Maple گفت: “MVP ما با کامپاند یکپارچه است ، بنابراین دارایی وثیقه cDai است که یک دارایی دیجیتال است که برای دارنده سود کسب می کند.”

“افرا جایگزین وام های وثیقه دار شده توسط وجه نقد با وام های وثیقه دارایی می شود. DeFi به این نیاز دارد! برای مشاغل کارآمد نیست که وقتی وام برای رشد می خواهند ، پول نقد کنار بگذارند. Maple به مشاغل اجازه می دهد در مقابل دارایی های درآمدزا وام بگیرند تا بتوانند بدهی را دوباره سرمایه گذاری کرده و رشد کنند. ما با وام دیجیتال به عنوان دارایی های درآمدزا شروع می کنیم اما این بستر و فناوری می تواند به اشتراک ها ، علائم تقسیم سود و موارد دیگر گسترش یابد. “

این پروژه همچنین خاطرنشان کرد که از این سیستم می توان برای ایجاد بانک های رمزنگاری ، حدس و گمان در مورد نرخ بهره اوراق قرضه رمزنگاری و ایجاد ETF اوراق قرضه رمزنگاری استفاده کرد ، تا فقط چند مورد را نام برد.

معرفی افرا ، جدیدترین افزودنی DeFi!

SmartBonds توسط دارایی های رمزنگاری پشتیبانی می شود!https://t.co/yXgCapMXWC

-maplefinance (maplefinance) 29 اکتبر 2019

افزایش دسیسه اوراق قرضه در اطراف Ethereum در سال 2019

به طور کلی ، اوراق قرضه امسال یکی از موضوعات در حال رشد در Ethereum بوده است.

این پویایی اولین بار در ماه آوریل آغاز شد ، هنگامی که بانک بزرگ فرانسوی Societe Generale (SocGen) 100 میلیون یورو اوراق قرضه را که موسسه “تعهدات اقتصادی” را به عنوان رمزهای امنیتی در Ethereum نامید ، روانه بازار کرد..

SocGen در آن زمان گفت: “بسیاری از مناطق با ارزش افزوده پیش بینی شده است ، از جمله ، مقیاس پذیری محصول و کاهش زمان ورود به بازار ، ساختار اتوماسیون کد کامپیوتر ، بنابراین شفافیت بهتر ، انتقال سریعتر و تسویه حساب”.

در اخبار مرتبط ، ناظر مالی برتر آلمان BaFin رسما پیشنهاد 250 میلیون یورویی Fundament اوراق قرضه املاک و مستغلات Fundament را که در ژوئیه در Ethereum توکن شده است ، تصویب کرد.

BaFin خاطرنشان کرد: “این اولین بار است که ما در مورد اوراق قرضه املاک و مستغلات مبتنی بر بلاکچین خبرنامه تصویب می کنیم.”.

سپس در ماه سپتامبر ، غول بانکی اسپانیا ، بانکو سانتاندر ، از Ethereum به عنوان زیرساخت عمومی در “اولین اوراق قرضه بلاکچین از پایان به پایان” با استفاده از بستر قرارداد هوشمند استفاده کرد.

بانکو سانتاندر در مورد اخبار گفت: “بانک اوراق قرضه را مستقیماً روی بلاکچین صادر کرد و این اوراق فقط در بلاکچین وجود دارد: اولین قدم به سمت بازار ثانویه بالقوه رمزهای امنیتی اصلی در آینده”.

DeFi Vogue: Synthetix، on the Rise، Entices VC

به نظر می رسد DeFi از هر جهت در حال گسترش است و به نظر می رسد برخی از سرمایه گذاران توجه خود را به این امر جلب می کنند.

به عنوان مثال ، در تاریخ 29 اکتبر ، پروژه Synthetix ، که از اواخر زمان عملکرد خوبی در رتبه بندی DeFi Pulse داشته است ، نشان داد که شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Framework Ventures با خرید 5،000،000 از نشانه های SNX پلت فرم “از Synthetix” از پروژه حمایت کرده است ” خزانه داری بنیاد. “

ما بسیار هیجان زده هستیم که اعلام می کنیم Framework Ventures برای پشتیبانی Synthetix وارد کار شده است! https://t.co/ObB0JpeNk4 hiFramework SNX دلار

– Synthetix (synthetix_io) 29 اکتبر 2019

تیم Synthetix گفت: “تیم چارچوب همچنین به چشم انداز بلند مدت پروژه ، حل مشکلات کوتاه مدت و اتصال Synthetix با افراد و تیم های با نفوذ کمک خواهد کرد.”.

به طور مشابه ، شرکت سرمایه گذاری دره سیلیکون Andreessen Horowitz در اوایل این ماه بیش از 200،000 دلار SNX خریداری کرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me