گزارش: تسلط بیت کوین در بازار رمزنگاری کاملاً کمرنگ است

پادشاه بیت کوین

طی چند ماه گذشته ، بیت کوین بر صحنه سرمایه گذاری تسلط داشته است. تاکنون ، ارز رمزنگاری شده حدود 200٪ سود کسب کرده است ، این در حالی است که دارایی های سنتی در انتظار رکود و به دلیل افزایش ریسک اقتصاد کلان ، خونریزی کرده اند.

اما یک واقعیت که در مورد آن صحبت نشده این است که نه تنها Bitcoin از دارایی های سنتی بلکه از altcoins نیز عملکرد بهتری دارد.

پادشاه بیت کوین

داده های CoinMarketCap نشان می دهد که تسلط بیت کوین – درصد سرمایه بازار ارزهای رمزنگاری شده BTC – به 70٪ رسیده است ، سطحی که طی بیش از دو سال دیده نشده است. با این حال ، حتی این 70 درصد خواندن نیز ممکن است دست کم گرفته شود.

Bitcoin Really The Crypto King است

اخیراً شرکت تحلیلی بلاکچین Arcane Crypto ساخته شده است گزارشی منتشر کرد, با تأکید بر اینکه آمار سنتی سلطه بیت کوین تا حدی نامعتبر است. آنها نوشتند:

“استفاده از قیمت و ارزیابی بازار به عنوان سیگنال قدرت البته یک پروکسی ضعیف است. قیمت از همه چیز دور است و ممکن است بسیاری از پروژه ها بدون تصاحب سرمایه بزرگ در بازار بسیار موفقیت آمیز باشند. “

بنابراین آنها استدلال کردند که روش بهتر برای اندازه گیری تسلط ارز رمزنگاری شده این است که سرمایه بازار همه ارزهای رمزنگاری شده را در مقابل حجم معاملات خود ارزیابی کنید ، که آنها ادعا می کنند معیار نقدینگی بازار است.

با انجام این کار ، تحقیقات آنها دریافت که “تسلط بر بازار بیت کوین بسیار بالاتر از 90٪ است. این واقعیت درست است اگر ما از حجم ثبت شده در CoinMarketCap استفاده کنیم ، به استثنای سکه های پایدار ، که نمایانگر دارایی های دیگر هستند نه ارزهای رمزپایه “واقعی” ، [یا صرافی های “Real Ten” Bitwise].

تحقیقات آنها به طور غیر مستقیم با نظر یک مدیر برجسته صندوق رمزنگاری تأیید شده است.

اخیراً مراد محمودوف ، بانکدار سابق گلدمن ساکس ، در پادکست «Citizen Bitcoin» صحبت کرد و توضیح داد که بیت کوین ، با بسیاری از معیارها ، تنها ارز رمزنگاری شده مایع در بازار است. وی حتی توضیح داد که اگر بخواهید از هر 15 رمز ارز برتر صرفه جویی برای بیت کوین ، یک سفارش فروش 1 میلیون دلاری تهیه کنید ، می توانید بازار را خراب کنید.

چرا بیت کوین عملکرد بهتری دارد?

همانطور که قبلا توسط Blockonomi گزارش شده بود ، بخش تحقیقاتی Binance معتقد است که بیشتر این عملکرد نامناسب ناشی از “پرواز به کیفیت” از altcoins کم کیفیت به رهبر بازار است..

می بینید که تعداد بیشماری از altcoin هایی که در سال 2017 و اوایل 2018 جمع آوری شدند موفق به ارائه نشده اند. حتی اسامی بزرگتر در فضای ارزهای رمزپایه نیز نتوانسته اند انتظارات سرمایه گذاران را کاهش دهند.

این همش نیست. سرمایه گذاران علاقه مند به این صنعت ، چشم انداز خود را بر روی بیت کوین متمرکز می کنند. کافی است به پوشش رسانه ای فضای ارزهای رمزپایه نگاه کنید. توجه کنید که چگونه آنها از Ethereum ، Litecoin یا Bitcoin Cash ، بلکه فقط از Bitcoin نام نمی برند.

این “حداکثر گرایی” ضمنی در جلب نظر سرمایه گذاران نهادی در این فضا منعکس شده است. دلیلی وجود دارد که Bakkt ، شرکت راه اندازی رمزنگاری مورد حمایت بورس سهام نیویورک ، با معاملات آتی بیت کوین شروع می شود ، نه معاملات آتی Ethereum یا سبد altcoin ETF.

علاوه بر این همه چیز ، تنظیم کنندگان موضع سنگینی در برابر آلت کوین ها اتخاذ کرده اند ، به ویژه آنهایی که از طریق فروش توکن یا رویداد تولید صادر می شوند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اخیراً شروع به جنگ علیه ICOs کرده است ، به عنوان مثال پرونده های قضایی علیه Veritaseum و Kik’s KIN را تشکیل می دهد.

این موارد منجر به فروش گسترده این نشانه ها شده است و احتمالاً فقط به احساس ضد آلت کوین در حال حاضر در بازار افزایش یافته است..

با Bitcoin و Ethereum تنها دو دارایی دیجیتال که توسط SEC امضا شده است ، معامله گران احتمالاً سرمایه گذاری خود را در این مناطق متمرکز می کنند تا از خطرات احتمالی نظارتی جلوگیری کنند.

آیا آلت کوین ها امید دارند?

این ممکن است این سوال را برای شما ایجاد کند که آیا بیت کوین به سلطه خود ادامه می دهد یا خیر.

به گفته تعدادی از سرمایه گذاران و سرمایه گذاران رمزنگاری شده ، قدرت بیت کوین در برابر altcoins – حداقل حداقل Ethereum – ممکن است به زودی پایان یابد. Chris Burniske از Placeholder اخیراً نوشت که Ethereum در حال حاضر مانند بیت کوین در سال 2014 در سال 2015 است ، زمانی که ارز رمزنگاری شده “بهترین دوره ریسک / پاداش برای سرمایه گذاران” را به نمایش می گذارد.

توییت وی حاکی از آن بود که حرکت و قیمت اساسی Ethereum در حال انشعاب است ، اما اگر این تاریخ تکرار شود ، ارزش ETH به زودی افزایش می یابد.

1 / $ ETH بازار خرس 1 جریان اصلی خود را تحمل می کند ، به همان اندازه $ BTC در سال 2014/15 انجام داد.

با نگاهی به گذشته ، 2014/15 بهترین دوره ریسک / پاداش برای سرمایه گذاران برای مواجهه با BTC بود.

– کریس برنیسک (cburniske) 20 آگوست 2019

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me