فدرال رزرو در حرکتی که گاو های بیت کوین دوست دارند ، نرخ ها را کاهش می دهد

فدرال رزرو

روز چهارشنبه ، کمیته بازار آزاد فدرال فدرال رزرو (FOMC) ، نهادی که تصمیم می گیرد نرخ بهره سیاست ها را در کدام جهت هدایت کند ، آخرین تصمیم خود را صادر کرد.

همانطور که بازار انتظار داشت ، بانک مرکزی آمریکا تصمیم گرفت نرخ بهره را 25 واحد پایه (0.25٪) کاهش دهد ، که این دومین کاهش در سال جاری است.

در حالی که این حرکت ناچیز به نظر می رسد – به هر حال 0.25٪ چقدر است؟ – گاو نر بیت کوین با دیدن این تصمیم سیاست پولی به عنوان نشانه واضحی که نیاز اساسی به یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز و کمیاب را نشان می دهد ، فقط با گذشت زمان افزایش می یابد.

فدرال رزرو

بیت کوین گاوها عاشق نرخ برش

بنابراین چرا کاهش نرخ بهره Fed به Bitcoin کمک می کند?

خوب ، این امر ارتباط زیادی با تورم و عرضه پول دارد. تراویس کلینگ ، مدیر سابق نمونه کارها در یک صندوق پیشرو وال استریت که “خرگوش بیت کوین” را فرو ریخت ، در توییتی در مورد اقدام مشابهی از مقام پولی اتحادیه اروپا نوشت که کاهش نرخ ها در واقع پیشنهاد “بین بانکداران مرکزی برای کاهش ارزش است” ارزهای آنها ASAP “.

او می نویسد که با “مسابقه کل جهان” برای دیدن اینکه چه کسی می تواند ارز فیات خود را سریعتر کاهش دهد ، دارایی های “SCARCITY قابل اثبات” باید شروع به درخشش کنند. با این کار ، او به وضوح به چیزی مانند بیت کوین اشاره دارد. همانطور که کلینگ در یک رویداد اخیر در لس آنجلس گفت:

“بیت کوین در حال حاضر یک دارایی خطرناک است. اما این یک دارایی خطرناک با مجموعه مشخصی از ویژگی های سرمایه گذاری است که هرچه سیاست غیرمستقیم پولی و مالی بیشتر شود جذابیت بیشتری خواهد یافت. “

سوخت موشک بیت کوین (n): ترکیبی از مواد تشکیل دهنده ، معمولاً کاهش نرخ بهره & چاپ پول ، که منجر به افزایش قیمت بیت کوین می شود.

در یک جمله به کار رفته است: بانک فدرال دائماً Bitcoin Rocket Fuel را به بازار می ریخت تا ببیند ارز جدید تا چه حد بالا می رود.

&# 128640؛

– پمپ &# 127786؛ (APompliano) 18 سپتامبر 2019

بهتر می شود…

در حالی که کاهش نرخ بهره سیاست از قبل خون بیت کوین گاوها را به دنبال دارد ، برخی معتقدند که فدرال رزرو برای جلوگیری از رکود اقتصادی در کاهش نرخ متوقف نمی شود. در حقیقت ، تحلیل گرانی در سراسر وال استریت و معادل های جهانی آن انتظار دارند که مقام پولی سیاستی را فعال کند که فقط ممکن است تیراندازی بیت کوین را بالاتر ببرد. این سیاست تسهیل کمی (QE) است ، که Investopedia به شرح زیر تعریف می کند:

“تخفیف کمی سیاست پولی غیر متعارفی است که در آن بانک مرکزی برای افزایش عرضه پول و تشویق وام و سرمایه گذاری ، اوراق بهادار دولت یا سایر اوراق بهادار را از بازار خریداری می کند.”

به عبارت دیگر ، این عمل یک بانک مرکزی است که پول را چاپ می کند و آن را مجبور به اقتصاد می کند تا رشد را تحریک کرده و از رکود جلوگیری کند ، این حرکتی است که عرضه پول را افزایش می دهد و بنابراین نیاز به پول کمیاب مانند بیت کوین را بسیار بیشتر می کند.

در حالی که Investopedia QE را “غیر متعارف” می نامد ، اما پس از رکود بزرگ 2008 به یک روند تبدیل شده است. از آن زمان تاکنون ، بانک های مرکزی در سراسر هیئت مدیره – یعنی بانک فدرال ، بانک مردم چین ، بانک مرکزی اروپا و بانک ژاپن – برای تداوم یکی از بزرگترین چرخه های مالی تاریخ ، دارایی های موجود در بازار آزاد را خریداری کرده اند.

فدرال رزرو در حال حاضر عملیات QE خود را متوقف کرده و در واقع مخالفت خود را اعمال می کند – محکم سازی کمی با نام مناسب (QT) – برای احتمالاً “صرفه جویی در مهمات” هنگامی که نیاز به تحریک رشد بیشتر دارد.

اما ، QE از فدرال رزرو ممکن است به زودی ادامه یابد. روز چهارشنبه در گفتگو با CNN, تونی كمپیون ، مشاور سرمایه گذاری در جولیوس بائر ، گفت كه فدرال رزرو نیاز به فعال سازی مجدد QE دارد ، زیرا وی می گوید بازارهای دارایی “مطمئن” هستند..

جف گوندلاچ ، مدیر عامل DoubleLine ، با تکرار این تجزیه و تحلیل ، گفته است که بانک فدرال ممکن است به زودی “QE lite” را فعال کند ، “به این معنی که آنها به ترازنامه خود در راستای افزایش ارز برمی گردند تا ذخایر رایگان در سیستم بالاتر بروند.”

آنچه دیوانه است این است که (نوع) آن قبلاً شروع شده است. روزهای سه شنبه و چهارشنبه ، تزریق شعبه نیویورک در فدرال رزرو تزریق تقریباً 130 میلیارد دلار به بخش خرده فروشی – منطقی است که یک بازار اوراق قرضه است که در آن بانک ها و سرمایه گذاران می توانند یک شبه پول نقد را با خزانه داری وام بگیرند. این اولین باری است که بانک مرکزی آمریکا پس از رکود بزرگ 2008 مجبور به انجام چنین اقدامی شده است. آخ.

آنچه دیوانه است این است که این روش تزریق سرمایه تا روز پنجشنبه پیش بینی می شود. شعبه منطقه ای بانک فدرال اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد 75 میلیارد دلار دیگر به همین بازار پمپ می کند.

امروز ذخایر فدرال صدها میلیارد فیات را به بانک های ذخیره بخشی فاسد تزریق می کند.

وقتی همه اینها شکست بخورد ، تزریق آن را شروع می کند # بیت کوین بجای. کسانی که فیات دارند ، خداحافظ قدرت خرید دارند! &# 128075؛

– A v B (ArminVanBitcoin) 18 سپتامبر 2019

تحلیلگران ، مانند مایکل مکنزی ، کارگزار سابق مشتقات بین المللی ، می گویند که این عمل پیش درآمد فعال سازی مجدد یک استراتژی QE کاملاً منفجر شده توسط فدرال رزرو است که ممکن است ترازنامه بانک مرکزی را صدها میلیارد متورم کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me