گزارش مالی Square’s Q3: سود خرده فروشی برای بیت کوین هنوز هم زیاد است

بیت کوین

در اوایل سال جاری ، Blockonomi گزارش داد که مجموعه ای از داده ها نشان می دهد که حرکت بیت کوین از 3،150 دلار به 14،000 $ حرکتی است که توسط موسسات کاتالیز شده است.

به طور مثال ، شرکت تجزیه و تحلیل ارز رمزنگاری TokenAnalyst دریافت که تعداد آدرسهای منحصر به فرد ارسال کننده بیت کوین به Bitfinex به پایین ترین حد خود در دو سال گذشته رسیده است و این به معنای “عدم علاقه خرده فروشی به طور کلی در رمزنگاری” است.

یکی دیگر از تجزیه و تحلیل های پیشرفته ، TIE ، از این احساس حمایت کرد و نوشت که در رسانه های اجتماعی ذکر شده نسبتاً کم از ارز رمزنگاری شده ، آنها را وادار می کند که موسساتی هستند که بیت کوین را در نیمه اول 2019 بالاتر بردند..

بیت کوین

با این حال ، آخرین گزارش درآمد Fintech giant Square نشان داده است که سرمایه گذاران خرده فروشی – مانند شما یا من – با وجود آنچه که آمار فوق نشان می دهد ، همچنان مجذوب فضای ارز رمزپایه هستند..

خرده فروشی هنوز بیت کوین می خواهد

روز چهارشنبه ، Square آماری مربوط به صنعت ارزهای رمزنگاری شده را فاش کرد: محصول شاخص این شرکت ، Cash App ، در Q3 مالی سال 2019 148 میلیون دلار BTC فروخت.

کوین روک ، تحلیلگر رمزنگاری با اشاره به که این ششمین فصل متوالی رشد برای این جنبه از تجارت Square است. روک همچنین اشاره کرد که درآمد بیت کوین در Square در حال حاضر با افت فک 244٪ نسبت به سال گذشته روبرو است ، علیرغم این واقعیت که BTC بیش از 50٪ کمتر از بالاترین رقم قبلی خود یعنی 20،000 دلار است..

مشتریان Square 148 میلیون دلار بیت کوین در سه ماهه گذشته از Cash App خریداری کردند!

این یک شش ماهه متوالی رشد و رشد 244 درصدی است.

به ماه &# 128640؛ pic.twitter.com/dplqYCwM3b

– کوین روک (kerooke) 6 نوامبر 2019

در حالی که حجم خرید بیت کوین به ارزش 150 میلیون دلار به خودی خود زیاد نیست ، به ویژه با در نظر گرفتن روند مبادله بونافید در حدود 1 میلیارد دلار در کل حجم روزانه ، گزارش Square نشان داد که خریداران بیت کوین برای اولین بار در حال افزایش هستند ، که خود بسیار صعودی است علامت.

آنیل لولا ، بنیانگذار Delphi Digital نوشت درباره اهمیت این آمار: “همیشه برای بدست آوردن ضربان سود خرده فروشی برای BTC از طریق درآمد Square بسیار عالی است. غذای مورد علاقه من در این سه ماه: خریداران اولین بیت کوین از سپتامبر تقریباً دو برابر شده اند. “

البته ، مشتریان Square در دنیای غرب مستقر هستند ، اما تقاضای فزاینده بیت کوین در مکانی مانند ایالات متحده ممکن است نشان دهد که جهان یکبار دیگر خواستار ارزهای رمزپایه است ، که به طور گسترده آخرین سقوط را متزلزل کرده است.

گزارش Square’s تصور آنلاین را تایید می کند که بیت کوین به یک سرمایه گذاری دلهره آور تبدیل می شود. نماینده سابق کنگره تکسان ، ران پل – یکی از صریح ترین سیاستمداران آزادیخواه – اخیراً نظرسنجی زیر را انجام داده است ، و نشان می دهد که 59٪ از حدود 77،350 پاسخ دهندگان HODLing ارزش 10،000 دلار بیت کوین را به ارزش 10000 دلار طلا ، یادداشت های ذخیره فدرال یا خزانه داری 10 ساله ترجیح می دهند اوراق قرضه.

فرد ثروتمند 10 هزار دلار به شما هدیه می دهد. باید انتخاب کنید که هدیه را به چه شکلی بپذیرید.

اما یک صید وجود دارد: شما باید هدیه را به شکلی که انتخاب کرده اید به مدت 10 سال و بدون لمس آن نگه دارید.

هدیه را به کدام شکل می پذیرید?

– رون پل (رون پال) 4 نوامبر 2019

شوک تقاضای صعودی

باز هم ممکن است 150 میلیون دلار BTC به نظر خیلی زیادی بیت کوین نرسد ، اما تحلیلگران دریافتند که فروش ارز رمزنگاری شده توسط Square باید شوک تقاضای صعودی نسبتاً قابل توجهی در بازار بیت کوین داشته باشد..

پس از اجرای اعداد – با توجه به متوسط ​​هزینه BTC در Q3 ، تعداد سکه های استخراج شده و ارزش سکه های تولید شده در Q3 – Friar Hass دریافت که کاربران برنامه Cash 8.7٪ از کل تولید استخراج شده در فک را جذب می کنند Q3.

در مورد این آمار ، الکس کروگر ، تحلیلگر کلان اظهار داشت که این “یک خبر عالی” است. در واقع ، از آنجا که بیت کوین در حال حاضر یک دارایی تورمی است و تقریباً 4 درصد نرخ تورم سالانه دارد ، خریدارانی که تورم را به عنوان سرمایه گذاری جذب می کنند باید با افزایش زمان به افزایش قیمت کمک کنند..

این خبر بسیار خوبی است &# 128071؛ https://t.co/QN46cRaTbt

– الکس کروگر (krugermacro) 6 نوامبر 2019

سخنان کروگر اندکی پس از آن بیان شد که وی در موضوعی گسترده درباره روایت های بیت کوین اظهار داشت که فکر می کند BTC یک دارایی تقاضا محور است و افزود شوک های تقاضا – مواردی مانند راه اندازی وجوه قابل معامله در بورس ، مقررات و کنترل های سرمایه – برای این موارد مهم است. بازرگانان که باید آنها را تحت نظر داشته باشند.

با موفقیت زیادی که تاکنون در فضای ارزهای رمزنگاری شده وجود دارد ، تعجب آور نیست که Square در حال ساخت تیم خود برای صنعت ، Square Crypto است که اخیراً تعدادی از توسعه دهندگان بلاکچین را استخدام کرده است تا بیت کوین را به عنوان نوعی پرداخت قابل استفاده کند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me