مدیر VanEck درمورد آنچه هفته گذشته بیت کوین را به زیر 8000 دلار رساند ، می داند

Red Crash Price Crypto

Bitcoin (BTC) تا اواخر خیلی داغ نشده است. اگر Blockonomi را خوانده اید ، احتمالاً این را می دانید. هفته گذشته ، ما کاهش قیمت را پوشش دادیم ، که ارز رمزنگاری پیشرو را از 8000 دلار به حداقل 6،600 دلار در روز یکشنبه رساند.

با این حال ، آنچه ما پوشش ندادیم ، کاتالیزورهای بالقوه پشت فروش شدید بود. مسئله این است که ، تعداد کمی می دانستند که چه چیزی باعث کاهش بیت کوین در هفته گذشته شد ، به ویژه با توجه به اینکه چشم انداز این بازار پس از تایید رئیس بلاک چین توسط رئیس جمهور چین ، صعودی به نظر می رسد.

Red Crash Price Crypto

اگرچه ، Gabor Gurbacs ، مدیر VanEck با تمرکز بر روی بیت کوین و دارایی های دیجیتال ، اخیراً در کاهش قیمت تأثیر گذاشت. وی چهار دلیل بالقوه در مورد چرایی سقوط بیش از 15 درصدی بیت کوین در هفت روز گذشته ارائه داد. آنها به شرح زیر است.

نشانه های زیر ممکن است در آخرین کاهش قیمت بیت کوین نقش داشته باشند:

> سرکوب چین / PBOC باعث ترس سرمایه گذاران برای ورود مجدد با قیمت های پایین تر شده است

> آربیتراژ خسارت مالیاتی پایان سال 2019

> بسیاری از محصولات اخیر توسعه یافته و M&بودجه A با رمزنگاری تأمین می شود

> به طور کلی نقدینگی پایین تر است

– گابور گورباچ (gaborgurbacs) 25 نوامبر 2019

Crypto Crackdown

در حالی که چین از بلاکچین پشتیبانی کرده است ، از زمان تایید رهبر خود ادعا کرده است که حمایت از بلاکچین مساوی با پشتیبانی ارزهای رمزپایه ، به ویژه بیت کوین نیست.

در واقع ، بانک مردم چین ، شعبه شانگهای, اخیراً ادعا شده است که ICO “اساساً تأمین مالی عمومی غیرقانونی غیرمجاز ، مظنون به فروش غیرقانونی توکن ، انتشار غیرقانونی اوراق بهادار و جمع آوری پول غیرقانونی” است.

به همین ترتیب ، مقام پولی گفت که “به فعالیتهای تجاری ارزهای مجازی در حوزه قضایی” نظارت خواهد کرد ، که در صورت کشف “بلافاصله دفع خواهد شد”. همچنین گزارش هایی مبنی بر دستگیری اعضای اصلی صنعت ارزهای رمزپایه و حمله به مکان های محکم توسط پلیس (این گزارش ها برای بحث و گفتگو وجود دارد ، هرچند “FUD” وجود دارد).

Gurbacs اظهار داشت که این سرکوب جدید (یا حداقل سرکوب ادعایی) احتمالاً باعث ترس سرمایه گذاران شده است تا با قیمت پایین تر وارد بازار بیت کوین شوند..

فروش مالیات

Gurbacs همچنین پیشنهاد کرد که سرمایه گذاران بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده برای جلب رضایت “آربیتراژ از دست دادن مالیات پایان سال” ممکن است در فروپاشی بازار نقش داشته باشند..

برای کسانی که نمی دانند او به چه چیزی اشاره می کند ، مدیر VanEck به این واقعیت اشاره می کند که ممکن است سرمایه گذاران در تلاش باشند سکه های خود را با قیمت پایین تر بفروشند تا گزارش دهند که سودهای بزرگ برای سال مالی 2019 نیست ، مثلاً بیت کوین هنوز با قیمت 14000 دلار معامله می شد.

استارت آپ های فروش Crypto

در حالی که ICO مدی دیرینه است ، شرکت های ارز رمزنگاری شده و صنعت بلاکچین همچنان فعالیت خود را در فروش دارایی های دیجیتال پیش بینی می کنند. گورباكس اظهار داشت كه با توسعه محصولات فراوان و ادغام و ادغام های فراوان در این صنعت اخیراً ، منصفانه است كه پیشنهاد كنیم شركت ها بیت کوین ، اتریوم و اینگونه انبوه را تصفیه كرده اند..

این یک تئوری نیست. Ripple مبتنی بر بلاکچین fintech دارای ترازنامه زیادی به دلیل فروش انبوه صدها میلیون دلار altcoin XRP است و از ترازنامه مذکور برای انجام معاملات تجاری چند میلیون دلاری استفاده کرده است..

با این کاتالیزور بالقوه گره خورده است که دیگر کاتالیزور پیشنهادی Gurbacs مبنی بر اینکه نقدینگی به طور کلی در بازارهای ارز رمزنگاری کمتری وجود دارد ، این بدان معنی است که فشار فروش موثرتر از دوره قبل از ماه ژوئن است.

کاپیتولاسیون معدنچی

یکی از کاتالیزورهایی که گورباچ از آن نام نبرد ، “کپیتولاسیون معدنچی” است که اخیراً آغاز شده است. طبق گزارشات قبلی Blocklocki ، کپیتولاسیون معدنچیان زمانی است که با کاهش قیمت بیت کوین و منسوخ شدن فناوری آنها در بیت کوین ، عملیات استخراج کوچک و غیر صنعتی “به گوشه ای بازگردند”.

این معدنچیان را مجبور به فروش BTC که از طریق استخراج به دست آورده اند ، اغلب به یکباره ، برای روشن نگه داشتن چراغ ها ، خاموش شدن پول یا به روزرسانی سیستم های خود برای آینده می کنند..

این چیزی فراتر از یک نظریه است. ByteTree ، یک شرکت تجزیه و تحلیل ارز رمزنگاری شده ، این نمودار را هفته گذشته در زیر ارسال کرده است. این فروش فروش 17 میلیون دلاری بیت کوین است که از یک کیف پول استخراج کننده بدست می آید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me