Winklevoss Twins دستور پرداخت هزینه های حقوقی چارلی شرم را در نبرد دربار دادگاه داد

دادخواهی

پیچ و خم دیگری در پرونده در حال جریان بین دوقلوهای وینکلوس و چارلی شریم رخ داده است. در اوایل این هفته ، قاضی جد S. Rakoff از ایالات متحده دادگاه منطقه در ناحیه جنوبی نیویورک به کامرون و تایلر وینکلووس دستور داد 45000 دلار هزینه حقوقی متهم به چارلی شرم ، به عنوان بخشی از دادخواست در حال انجام ، پس دهند..

در این حکم که به نفع شرم صادر شد ، دادگاه حکم داد که متهم باید برای حکم قبلی که به Winklevoss توانایی توقیف دارایی های Shrem را داده است ، بازپرداخت شود..

دادخواهی

شرم برای جبران هزینه های حقوقی متقبل شده در دستور اولیه ، که مجدداً برگردانده شد ، همراه با هزینه های مربوطه.

شاکی از دادگاه خواسته بود که با این استدلال که حداقل مبلغی کمتر از 5 دلار برای او بازپرداخت شود ، درخواست بازپرداخت شرم را رد نکند. دادگاه این ادعاها را رد کرد و اظهار داشت که دوقلوها “در قبال کلیه هزینه ها و خسارات” در هنگام توقیف دارایی های وی متحمل مسئولیت شدند.

در این حکم آمده است:

“” شاکی مسئول “تمام هزینه ها و خسارت ها ، از جمله هزینه های وکلای معقول” است که به شاکی پیوست اعطا می شود و بعداً بدون عنوان آن پیوست شناخته می شود. “

شرم درخواست کرده بود 76156 دلار هزینه حقوقی و 1053 دلار هزینه های مربوطه بپردازد ، اما دادگاه رقم مربوط به سالخوردگی را براساس تعداد ساعاتی که وكیل و نرخ ساعتی معقول را محاسبه كرد محاسبه كرد..

جدول زمانی پرونده طولانی

شرم ، که به جرم پولشویی بیش از 1 میلیون دلار بیت کوین از طریق بازار سیاه جاده ابریشم که اکنون از بین رفته است ، زندانی شد ، شکایت شده توسط دوقلوهای Winklevoss ، که او را به سرقت 5000 نشان Bitcoin (BTC) از آنها در سال 2012 متهم کرد. در لباس آنها ، این دوقلوها ادعا کردند که او نشانه هایی را خرج کرده است که ارزش آن امروز حدود 17 میلیون دلار است ، برای ثبت یک شیوه زندگی فاخر.

این دوقلوها شرم را برای خرید بیت کوین در روزهای ابتدایی خود استخدام کرده بودند و این اولین مشاور آنها در صنعت بود. آنها به شرم 750،000 دلار پول داده بودند تا مقدار قابل توجهی از دارایی های دیجیتال را جمع آوری کند ، به عنوان اولین اقدام آنها در بخش رمزنگاری.

این دوقلوها چند ماه پس از مشارکت متوجه شده بودند که شرم ارزهای رمزپایه ای را که وعده داده بود تحویل نداده است. در سپتامبر 250 هزار دلار به او اعطا شد و 189 هزار دلار بیت کوین با 12.50 دلار تحویل داد. تنش بین دو طرف افزایش یافت ، زیرا دوقلوها ادعا کردند 5000 بیت کوین اضافی از دست رفته است.

این دوقلوها در تلاش برای بازپرداخت وجوه از دست رفته از شرم ، دفن هچت و حتی سرمایه گذاری در یکی از ارزهای رمزنگاری شرم Bitinstant ، هدایت یک بذر 1.5 میلیون دلار ، ناکام ماندند. منابع مالی دور در سال 2013.

چند ماه بعد ، Bitinstant از هم پاشید ، Shrem برای یک سال به زندان رفت ، دوقلوها خود را از شریک تجاری معروف خود جدا کردند و همه فراموش شد. وقتی شرم از آنجا خارج شد همه چیز ورق زد و دوقلوها متوجه شدند که او بسیار ثروتمندتر است.

Winklevii به جنگ می روند

دوقلوهای Winklevoss مراحل قانونی را آغاز کردند تا شرم بازپرداخت بدهی های خود را بازپرداخت کند و جنگ تا امروز ادامه داشته است. در دادخواست آنها ، عنوان شد كه “یا شرم از زمان خروج از زندان فوق العاده خوش شانس و موفق بوده است ، یا – به احتمال زیاد – او شش املاك ، دو مازراتی ، دو قایق قدرت و سایر دارایی های خود را با ارزش قابل قبول 5000 بیت کوین” به دست آورد او در سال 2012 از دوقلوهای وینکلوس سرقت کرد. “

شرم ادعاهایی را که وینکلوس علیه او مطرح کرده بود ، انکار کرده بود. هنگامی که از او خواسته شد منبع ثروت خود را توضیح دهد ، ادعا کرد که پولی که توانسته است طی این سالها از زمان آزادی از زندان بسازد نتیجه چیزی جز سخت کوشی نبود.

انجماد دارایی های Shrem

به عنوان بخشی از دادخواست در حال انجام ، دوقلوها اصرار کردند که دادگاه باید شروع به مسدود کردن 30 میلیون دلار از دارایی های Shrem کند.

قاضی ناظر بر این شکایت “موافقت کرد” برخی از دارایی های شرم را مسدود کند ، در حالی که ادعای دیگری را نیز مبنی بر بدهی 950،000 دلار به عنوان استرداد از پرونده قبلی در نظر گرفت.

با این حال ، قاضی جد راکوف در نهایت به نتیجه رسید ابطال یخ زدگی دارایی در نوامبر 2018. متعاقباً ، شرم درخواست جبران حق الزحمه وكیل و سایر هزینه های مربوطه را كه در تلاش وی برای دفاع از خود متحمل شده است ، مطرح كرد..

اکنون ، به این دوقلوها دستور داده شده است که مبلغ 45000 دلار برای پرداخت هزینه های حقوقی شریک تجاری سابق خود پرداخت کنند. پرونده (Winklevoss Capital Fund LLC v Shrem) برای دادگاه 17 ژوئن تشکیل شده است.