راهنمای مبتدیان برای BitMart: بررسی کامل

بررسی Bitmart

بیت مارت یک پلتفرم تجاری جهانی است که توسط علاقه مندان به ارزهای رمزپایه ایجاد شده است. بنیاد BitMart دارای دفاتر در سراسر جهان است اما در جزایر کیمن ثبت شده است. این پلتفرم معاملات نقطه ای ، معاملات فرابورس ، معاملات قرارداد آتی و سایر خدمات را برای دارایی های دیجیتال ارائه می دهد. این تیم ارائه تجارت امن تر ، روان و سریع تر را به امید تبدیل شدن به یکی از برترین سیستم عامل های تجارت دارایی دیجیتال در کلاس جهانی اولویت می دهد..

بررسی Bitmart

نقشه راه BitMart در نوامبر 2017 هنگامی آغاز شد که تیمی بین المللی با دپارتمان های بازاریابی ، عملیات و فناوری ایجاد کرد. در ژانویه 2018 رمز سرمایه گذاری را دریافت کرد و در فوریه 2018 نمایشگاه جهانی را به پایان رساند ، جایی که از شهرهای جهان بازدید کرد. در مارس 2018 ، BitMart رسما معاملات spot خود را آغاز کرد. در ماه آوریل ، در تنظیم کننده های ایالات متحده و به عنوان MSB ثبت نام کرد.

از BitMart دیدن کنید

انواع معاملات از BitMart پشتیبانی می کند?

رایج ترین نوع معاملات در BitMart معاملات نقطه ای است ، جایی که این پلت فرم دارایی های دیجیتال بلاکچین برتر را انتخاب می کند. همچنین معاملات قرارداد آینده را از طریق انواع دارایی های منفرد فراهم می کند. همچنین یک بستر خدمات واسطه ای برای حالت های C2C و B2Btrading برای افراد و مشاغل ایجاد خواهد شد.

ویژگی های BitMart

پلتفرم BitMart همچنین به سیستم عامل های اصلی تجارت در سراسر جهان متصل خواهد شد و امکان انجام معاملات بدون مرز را فراهم می کند. این سیستم باید امکان انجام معاملات را با چندین کلیک در یک پلتفرم در اختیار کاربران قرار دهد.

سرانجام ، BitMart در حال توسعه و ایجاد یک تبادل غیرمتمرکز است. این تبادل به دلیل این که تیم کارایی ، ثبات و امنیت را تضمین می کند ، یک قسمت اصلی BitMart است.

برای اینکه BitMart برای همه در همه جا مفید باشد ، این پلتفرم در همه دستگاه ها در دسترس است. می توانید از طریق مرورگر وب ، مرورگر تلفن همراه H5 ، Android ، iOS ، Mac OS یا رایانه شخصی به آن دسترسی پیدا کنید.

ثبت نام BitMart

ثبت نام در BitMart ساده است ، شما باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید و سپس قبل از ادامه کار با دریافت کد آن ایمیل را تأیید کنید. در صورت داشتن رمز ورود و رمز دعوت ، کافیست به صرافی دسترسی داشته باشید و می توانید تجارت خود را آغاز کنید.

ثبت نام BitMart

محدودیت های حساب BitMart

همه حساب های جدید می توانند معادل 2BTC در روز بدون نیاز به تأیید حساب خود برداشت کنند. اگر به بیش از این نیاز دارید ، می توانید با بارگذاری کپی اسناد خود مانند شناسنامه ، گذرنامه یا مجوز رانندگی ، روند تأیید حساب را شروع کنید. پس از اتمام این کار روزانه به 100BTC برداشت خواهید داشت.

تایید

سپرده های BitMart

BitMart پرداخت فیات یا Cryptocurrency را می پذیرد بنابراین برای شروع استفاده از سیستم عامل باید مقداری ارز رمزنگاری شده را از طریق صفحه سپرده های خود به صرافی ارسال کنید یا با استفاده از گزینه های فیات موجود خرید انجام دهید.

شما می توانید هر یک از سکه ها یا نشانه هایی را که برای تجارت در بورس در دسترس هستند ارسال کنید ، به سادگی ارز خود را انتخاب کنید و بر روی دکمه “سپرده” کلیک کنید تا یک آدرس برای تولید ایجاد کنید.

سپرده های BitMart

تجارت در Bitmart

اگر به صفحه Exchange در BitMart بروید ، اطلاعات لازم برای تصمیم گیری در هنگام معامله ارز رمزنگاری شده و همچنین مکانی برای انجام آن را خواهید دید. در سمت چپ صفحه تجارت ، همه جفت ارزهای رمزپایه وجود دارد که بر اساس اینکه شامل BTC ، ETH یا USDT هستند ، به دسته هایی تقسیم می شوند. می توانید روی هر جفت معاملاتی که می خواهید کلیک کنید و صفحه به صورت خودکار به روز می شود تا اطلاعات مربوط به قیمت آن جفت را نمایش دهد. قیمت جفت را در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد ، همراه با تغییر اخیر در درصد و ارقام 24 ساعته برای کم ، زیاد و حجم.

جفت های تجاری

وسط صفحه جایی است که می توانید اطلاعات مربوط به قیمت و تغییرات را پیدا کنید. شما اطلاعات دقیق ، از جمله قیمت های افتتاحیه ، بالا ، پایین و بسته را مشاهده خواهید کرد. همچنین یک نمودار قیمت شمعدان به همراه یک نمودار حجم وجود دارد که توسط TradingView طراحی شده است. می توانید روی هر نقطه از نمودارها حرکت کنید تا زمان و داده های خاص آن نقطه را ببینید. همچنین گزینه ای برای تنظیم فواصل در نمودار وجود دارد ، با انتخاب یک ، 5 ، 15 یا 30 دقیقه. یک ، دو یا چهار ساعت یک روز یا یک هفته همچنین امکان افزودن شاخص ها به نمودار وجود دارد. از آنجا که BitMart هنوز نسبتاً جدید است ، نمودارها در حالت ایده آل ارائه نمی شوند ، نمودارها گاهی اوقات با اعداد همپوشانی دارند ، بنابراین احتمالاً می خواهید آنها را در حالت تمام صفحه مشاهده کنید. با این حال ، شما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را به دست می آورید و این مسئله باید در برخی موارد حل شود.

نمودارهای معاملاتی

در سمت راست نمودارها ، کتاب سفارش این جفت را مشاهده می کنید ، در آن قیمت ، مبلغ و کل را نشان می دهد ، که به سفارشات فروش و خرید تقسیم شده است..

سفارش کتاب

در زیر نمودار فرم قرار دادن سفارش محدود وجود دارد. می توانید مقدار مشخصی از ارز رمزنگاری شده را که می خواهید بفروشید پر کنید یا درصدی از دارایی رمزنگاری خود را برای فروش (25 ، 50 ، 75 یا 100 درصد) انتخاب کنید. در زیر آن ، می توانید سفارشات فعال خود را مشاهده کنید. بلافاصله در سمت چپ فرم سفارش ، جدیدترین معاملات بازار را مشاهده خواهید کرد.

خرید & amp؛ فروش

نشانه BMX

BMX رمز پشت BitMart است. حجم کلی 1 میلیارد نشانه وجود دارد و این یک رمز ERC20 است. 30 درصد از توکن ها به عرضه عمومی و 30 درصد دیگر به تیم موسس اختصاص یافتند ، با این توکن ها طی سه سال منتشر شد. پذیرندگان اولیه 10 درصد از نشانه ها را دریافت می کنند در حالی که 20 درصد به هزینه های جامعه و 10 درصد به سرمایه گذاران در لیست های سفید اختصاص می یابد..

هنگامی که BMX را در دست دارید ، صرف نظر از اینکه BMX یکی از ارزهای معامله شما است ، حق تخفیف در هزینه های معاملاتی را دارید. همچنین مکانیزم خرید مجدد برای BMX وجود دارد که در آن تیم BitMart به طور متناوب از 20 درصد هزینه تجارت پلت فرم برای خرید BMX استفاده می کند. BMX خریداری شده کاملاً از بین خواهد رفت. این روند تا زمانی که تیم 500 میلیون BMX را از بین نبرد ادامه خواهد یافت.

ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده

همانطور که گفته شد ، جفت های معاملاتی در BitMart به دسته هایی تقسیم می شوند که شامل BTC ، ETH و USDT هستند. در زمان نگارش این مقاله ، 13 جفت معاملاتی با BTC ، 12 جفت با ETH (بدون بازشماری ETH / BTC) و چهار با USDT در مجموع 29 جفت معاملاتی وجود داشت. BitMart قصد دارد سکه های بیشتری را در آینده لیست کند و برای کسانی که می خواهند سکه های خود را در این سیستم عامل لیست تشویق کنند گسترش می دهد..

هزینه های BitMart

BitMart برای معاملات 0.05٪ کارمزد ، برای سپرده ها کارمزد صفر و هزینه های برداشت توکن و همچنین حداقل مقدار برداشت هزینه دارد ، اما اینها براساس ارز رمزپایه متفاوت است. جزئیات را می توانید در صفحه “هزینه ها” مشاهده کنید. حداقل مقدار برداشت 0.005 BTC با کارمزد 0.0005 دارای BTC است. ETH حداقل برداشت 0.015 ETH با هزینه 0.01 را دارد. سرانجام ، BMX حداقل 30 بار با 10 BMX حق برداشت دارد.

هزینه های برداشت

نتیجه

BitMart یکی از جدیدترین صرافی های ارز رمزنگاری است که به بازار آمده است ، اما استفاده از این پلتفرم بصری است و به خوبی تعریف شده است. در حال حاضر طیف عظیمی از نشانه و سکه برای تجارت ارائه نمی دهد اما باید با گذشت زمان گسترش یابد. استفاده از رمز BMX یک مورد خوب است و آنها از مدل بسیار موفقی استفاده می کنند که در Binance استفاده شده است که در آن شما می توانید برای نگه داشتن رمز پول از هزینه های خود درآمد کسب کنید و آنها همچنین از مدل خرید استفاده کرده اند که در آن ارزش توکن ها باید بیش از حد باشد زمان ، ایجاد انگیزه ای برای نگهداری آنها.

BitMart پتانسیل بالقوه ای دارد اما برای ایجاد قاطعیت بیشتر در برابر مبادله های Binance ، Kucoin و سایر مبادلات و همچنین ظهور صرافی های غیرمتمرکز که به محبوبیت و پایگاه کاربر افزایش می یابند ، نبرد سختی را پشت سر می گذارد. این تیم در سایت ذکر نکرده است که مبادله غیرمتمرکز برنامه ریزی شده است و در تاریخ بعدی آغاز خواهد شد.

شرکتی که پشت BitMart قرار دارد ثبت رسمی شده به عنوان یک تجارت خدمات پول (MSB) با رگولاتورهای ایالات متحده ، اداره شده توسط شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) که به اثبات مشروعیت تجارت پشت بورس کمک می کند.

مثل همیشه در صرافی های متمرکز ، کلیدهای خصوصی کیف پول خود را در اختیار ندارید ، با تکیه بر صرافی امنیت شما را در برابر هک و کلاهبرداری تأمین می کند ، بنابراین توصیه می کنیم تعادل زیادی در صرافی نداشته باشید و فقط از آن برای تجارت ، بازپرداخت هرگونه وجهی برای نگهداری طولانی مدت به کیف پول خود.

از BitMart دیدن کنید

بیت مارت

src = “~ images \ beginners-guide-to-bitmart-complete-review.gif”

alt = “بررسی Bitmart”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

راحتی در استفاده

9.0 / 10

شهرت، آبرو

8.0 / 10

هزینه ها

8.0 / 10

پشتیبانی مشتری

8.0 / 10

روش های پرداخت

9.0 / 10

طرفداران

  • مجوز MSB
  • رابط طراحی شده
  • تبادل غیر متمرکز در راه
  • مزایای نشانه BMX
  • هزینه های معقول

منفی ها

  • تبادل جدید
  • به اندازه رقبا ارز ندارد

بازدید از {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"بیت مارت","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / آپلودها \ / 2018 \ / 06 \ /bitmart-review.gif","شرح":"BitMart یک پلتفرم تجاری جهانی است که توسط علاقه مندان به ارزهای رمزپایه ایجاد شده است. بنیاد BitMart دارای دفاتر در سراسر جهان است اما در جزایر کیمن ثبت شده است. این پلتفرم معاملات نقطه ای ، معاملات فرابورس ، معاملات قرارداد آتی و سایر خدمات را برای دارایی های دیجیتال ارائه می دهد. این تیم ارائه خدمات امن تر ، نرم تر و سریعتر را به امید داشتن در اولویت قرار می دهد…","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"8.40"},"نام":"بیت مارت","بررسی بدن":"BitMart یک پلتفرم تجاری جهانی است که توسط علاقه مندان به ارزهای رمزپایه ایجاد شده است. بنیاد BitMart دارای دفاتر در سراسر جهان است اما در جزایر کیمن ثبت شده است. این پلتفرم معاملات نقطه ای ، معاملات فرابورس ، معاملات قرارداد آتی و سایر خدمات را برای دارایی های دیجیتال ارائه می دهد. این تیم ارائه معاملات امن تر ، روان و سریع تر را به امید تبدیل شدن به یکی از برترین سیستم عامل های معاملات دارایی دیجیتال در کلاس جهانی اولویت می داند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBitMart \ u003e نقشه راه در نوامبر 2017 هنگامی که یک تیم بین المللی با بخش هایی برای بازاریابی ، عملیات و فناوری ساخت ، آغاز شد. در ژانویه 2018 رمز سرمایه گذاری را دریافت کرد و در فوریه 2018 نمایشگاه جهانی را به پایان رساند ، جایی که از شهرهای جهان بازدید کرد. در مارس 2018 ، BitMart رسما معاملات spot خود را آغاز کرد. در ماه آوریل ، آن را در رگولاتورهای ایالات متحده و به عنوان MSB ثبت نام کرد. پلت فرم دارایی های دیجیتالی بلاکچین برتر را انتخاب می کند. همچنین معاملات قرارداد آینده را از طریق انواع دارایی های منفرد فراهم می کند. همچنین یک بستر خدمات واسطه ای برای حالت های C2C و B2Btrading برای افراد و مشاغل ایجاد خواهد شد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n پلت فرم BitMart همچنین سیستم عامل های عمده تجارت را در سراسر جهان متصل می کند و امکان انجام معاملات بدون مرز را فراهم می کند. . این سیستم باید امکان انجام معاملات چندین پلتفرم را با یک کلیک برای کاربران فراهم کند. \ r \ n \ r \ n سرانجام ، BitMart در حال توسعه و ساخت یک تبادل غیرمتمرکز است. این تبادل به دلیل اینکه تیم باید کارآیی ، ثبات و امنیت را تضمین کند ، یک قسمت اصلی BitMart است. \ r \ n \ r \ n برای اینکه BitMart برای همه در همه جا مفید باشد ، این بستر در همه دستگاه ها در دسترس است. می توانید از طریق مرورگر وب ، مرورگر تلفن همراه H5 ، Android ، iOS ، Mac OS یا رایانه شخصی به آن دسترسی پیدا کنید. \ r \ n ثبت BitMart \ r \ n ثبت نام در BitMart ساده است ، باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید و سپس تأیید کنید قبل از ادامه با دریافت کد ، آن ایمیل را ارسال کنید. در صورت داشتن رمز ورود و کد دعوت ، کافیست به صرافی دسترسی داشته باشید و می توانید تجارت خود را آغاز کنید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n محدودیت های حساب BitMart \ r \ n همه حساب های جدید می توانند معادل 2BTC در روز بدون نیاز به تأیید حساب آنها. اگر به بیش از این نیاز دارید ، می توانید با بارگذاری کپی اسناد خود مانند شناسنامه ، گذرنامه یا مجوز رانندگی ، روند تأیید حساب را شروع کنید. پس از اتمام این کار ، شما به 100BTC برداشت در روز دسترسی خواهید داشت. از طریق صفحه سپرده های آنها به صرافی بروید یا با استفاده از گزینه های فیات خریدی انجام دهید. \ r \ n \ r \ n شما می توانید هر یک از سکه ها یا نشانه هایی را که برای تجارت در بورس در دسترس هستند ارسال کنید ، به راحتی ارز خود را انتخاب کنید و روی \ کلیک کنید"سپرده\" دکمه تولید آدرس برای ارسال به. \ r \ n \ r \ n \ r \ n تجارت در Bitmart \ r \ n اگر به صفحه Exchange در BitMart بروید ، اطلاعاتی را که برای تصمیم گیری در هنگام معامله ارز رمزنگاری شده نیز باید ببینید به عنوان یک نقطه برای انجام این کار. در سمت چپ صفحه تجارت ، همه جفت ارزهای رمزپایه وجود دارد که بر اساس اینکه شامل BTC ، ETH یا USDT هستند ، به دسته هایی تقسیم می شوند. می توانید روی هر جفت معاملاتی که می خواهید کلیک کنید و صفحه به طور خودکار به روز می شود تا اطلاعات مربوط به قیمت آن جفت را نمایش دهد. قیمت این جفت را در کنار تغییر اخیر در درصد و ارقام 24 ساعته برای کم ، زیاد و حجم ، در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n وسط صفحه جایی است که می توانید اطلاعات مربوط به قیمت و تغییرات را پیدا کنید. شما اطلاعات دقیق ، از جمله قیمت های افتتاحیه ، بالا ، پایین و بسته را مشاهده خواهید کرد. همچنین یک نمودار قیمت شمعدان به همراه یک نمودار حجم وجود دارد که توسط TradingView طراحی شده است. می توانید روی هر نقطه از نمودارها حرکت کنید تا زمان و داده های خاص آن نقطه را ببینید. همچنین گزینه ای برای تنظیم فواصل در نمودار وجود دارد ، با انتخاب یک ، 5 ، 15 یا 30 دقیقه. یک ، دو یا چهار ساعت یک روز یا یک هفته همچنین امکان افزودن شاخص ها به نمودار وجود دارد. از آنجا که BitMart هنوز نسبتاً جدید است ، نمودارها در حالت ایده آل ارائه نمی شوند ، نمودارها گاهی اوقات با اعداد همپوشانی دارند ، بنابراین احتمالاً می خواهید آنها را در حالت تمام صفحه مشاهده کنید. با این حال ، شما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را به دست می آورید ، و این مسئله باید در برخی موارد حل شود. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n در سمت راست نمودارها ، کتاب سفارش را برای این جفت ، قیمت ، مقدار و کل را در لیست سفارشات خرید و فروش از هم جدا می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n در زیر نمودار فرم ثبت سفارش محدود است. می توانید مقدار مشخصی از ارز رمزنگاری شده را که می خواهید بفروشید پر کنید یا درصدی از دارایی رمزنگاری خود را برای فروش (25 ، 50 ، 75 یا 100 درصد) انتخاب کنید. در زیر آن ، می توانید سفارشات فعال خود را مشاهده کنید. بلافاصله در سمت چپ فرم سفارش ، جدیدترین معاملات بازار را مشاهده خواهید کرد. \ r \ n \ r \ n \ r \ nBMX Token \ r \ nBMX رمز پشت BitMart است. حجم کلی 1 میلیارد نشانه وجود دارد و این یک رمز ERC20 است. 30 درصد از توکن ها به عرضه عمومی و 30 درصد دیگر به تیم موسس اختصاص یافتند ، با این توکن ها طی سه سال منتشر شد. پذیرندگان اولیه 10 درصد از نشانه ها را دریافت می کنند در حالی که 20 درصد به هزینه های جامعه و 10 درصد به سرمایه گذاران در لیست های سفید اختصاص می یابد. \ r \ n \ r \ n هنگام داشتن BMX ، مستقل از اینکه BMX باشد ، حق تخفیف در هزینه های تجارت را دارید. یکی از ارزهای معامله شما همچنین مکانیزم خرید مجدد برای BMX وجود دارد که در آن تیم BitMart به طور متناوب از 20 درصد هزینه تجارت پلت فرم برای خرید BMX استفاده خواهد کرد. BMX خریداری شده کاملاً از بین خواهد رفت. این روند تا زمانی که تیم 500 میلیون BMX را از بین نبرد ادامه خواهد یافت. \ r \ n ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده \ r \ n همانطور که گفته شد ، جفت های معاملاتی در BitMart به مواردی تقسیم می شوند که شامل BTC ، ETH و USDT هستند. در زمان نگارش این مقاله ، 13 جفت معاملاتی با BTC ، 12 جفت با ETH (بدون بازشماری ETH \ / BTC) و چهار با USDT در مجموع 29 جفت معاملاتی وجود داشت. BitMart قصد دارد در آینده سکه های بیشتری را لیست کند و برای کسانی که می خواهند سکه های خود را در سیستم عامل به عنوان تشویق گسترش آن لیست کنند ، فرم ارائه می دهد. \ r \ nBitMart Fees \ r \ nBitMart اتهامات \ u00a00.05٪ هزینه های تجارت ، کارمزد برای سپرده ها صفر است و هزینه هایی برای برداشت توکن و همچنین حداقل مقدار برداشت وجود دارد ، اما این مبلغ براساس ارز رمزنگاری شده متفاوت است. جزئیات را می توانید در صفحه \ u003eFees \ “مشاهده کنید. حداقل مقدار برداشت 0.005 BTC با کارمزد 0.0005 دارای BTC است. ETH حداقل برداشت 0.015 ETH با هزینه 0.01 را دارد. سرانجام ، BMX حداقل 30 بار با هزینه 10 BMX برداشت می کند. \ r \ n \ r \ n \ r \ n نتیجه گیری \ r \ n BitMart از جدیدترین مبادلات ارزهای رمزپایه است که برای ورود به سیستم وارد می شود ، اما این پلتفرم برای استفاده بصری بسیار مناسب است. بیرون در حال حاضر طیف وسیعی از رمز و سکه برای تجارت ارائه نمی دهد اما باید با گذشت زمان گسترش یابد. استفاده از رمز BMX یک مورد خوب است و آنها از مدل بسیار موفقی استفاده می کنند که در Binance استفاده شده است که در آن شما می توانید برای نگه داشتن رمز پول از هزینه های خود درآمد کسب کنید و آنها همچنین از مدل خرید استفاده کرده اند که در آن ارزش توکن ها باید بیش از حد باشد زمان ، ایجاد انگیزه ای برای نگهداری آنها. \ r \ n \ r \ n BitMart بالقوه است اما برای ایجاد ثبات بیشتر در برابر افرادی مانند Binance ، Kucoin و سایر صرافی ها و همچنین افزایش صرافی های غیرمتمرکز که در حال رشد هستند ، با یک نبرد سخت مواجه است. در محبوبیت و پایگاه کاربر. این تیم در سایت ذکر نکردند که مبادله غیرمتمرکز برنامه ریزی شده است و در تاریخ دیگری آغاز خواهد شد. \ r \ n \ r \ n شرکت پشت BitMart به طور رسمی به عنوان یک تجارت خدمات پول (MSB) با تنظیم کننده های ایالات متحده ثبت شده است ، که توسط شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) که به اثبات حقانیت تجارت پشت بورس کمک می کند. \ r \ n \ r \ n مانند همیشه صرافی های متمرکز ، با اعتماد به صرافی کلید خصوصی کیف پول خود را در اختیار ندارید برای تأمین امنیت در برابر هک و کلاهبرداری ، بنابراین توصیه می کنیم تعادل زیادی در صرافی نداشته باشید و فقط از آن برای تجارت استفاده کنید و هرگونه وجهی را برای نگهداری طولانی مدت به کیف پول خود بازگردانید. \ r \ n \ r \ n از BitMart بازدید کنید","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"الیور دیل"},"تاریخ منتشر شده":"2018-06-21"}}