راهنمای مبتدیان برای Coinmama: بررسی کامل

بررسی Coinmama

کویناما یک ارز مبادله ای رمزنگاری شده است که در سال 2013 تشکیل شده است. Coinmama در اسلواکی ثبت شده است اما متعلق به New Bit Ventures Limited است که دفتر مرکزی آن در اسرائیل است. این در 188 کشور جهان فعالیت می کند و در 24 ایالت ایالات متحده در دسترس است.

این پلتفرم را برای خرید بیت کوین و Ethereum با استفاده از کارت های اعتباری و نقدی در اختیار کاربران قرار می دهد. با این حال ، Coinmama بستری برای تجارت ارزهای رمزپایه فراهم نمی کند و همچنین به کاربران اجازه نمی دهد ارز رمزنگاری شده را بفروشند..

در عوض ، تمام خرید ارزهای رمزنگاری شده توسط مشتریان مستقیماً از دارایی های خود شرکت منتقل می شود ، و این باعث می شود که معاملات از برخی رقبای آن ایمن تر باشد.

Coinmama به عنوان یکی از سریع ترین و آسان ترین روش های خرید بیت کوین یا Ethereum با کارت اعتباری یا بدهی شناخته می شود و اکنون گسترش یافته است تا Litecoin ، Cardano ، QTUM ، Ethereum Classic ، Bitcoin Cash و Ripple XRP را پوشش دهد..

بررسی به روز شده: ژوئیه 2018

چیزی که همه مبادلات ارائه نمی دهند. برای اطلاعات بیشتر در مورد بررسی کامل Coinmama به ادامه مطلب بروید.

بررسی Coinmama

نحوه ثبت نام و تأیید حساب ها

در حال حاضر ، Coinmama فقط در حال حاضر به عنوان یک وب سایت در دسترس است و هیچ برنامه موبایلی در دسترس نیست. علاوه بر این ، Coinmama یک API منتشر نکرده است تا کاربران بتوانند برنامه های سفارشی سازگار با سیستم عامل ایجاد کنند. Coinmama اکنون به دلیل مقررات جدید KYC برای همه خریدها نیاز به تأیید دارد.

ثبت Coinmama

با این حال ، برای خرید مبالغ بیشتر ، کاربران باید هویت خود را با استفاده از شناسنامه رسمی دولتی برای اهداف KYC و AML (به عنوان گذرنامه ، کارت ملی شناسایی یا گواهینامه رانندگی) و همچنین فرم تأیید شامل نام کامل آنها ، تاریخ تولد ، تأیید کنند. ، جنسیت ، آدرس و شماره کارت اعتباری یا بدهی. برای تأیید حساب ها ، هر دو طرف اسناد باید ارسال شوند و Coinmama توصیه می کند که اسناد ارائه شده عبارتند از:

 • به طور کامل قابل مشاهده است
 • تصاویر با کیفیت بالا (تصاویر رنگی 300dpi یا بالاتر) ؛
 • اسناد معتبر ، با تاریخ انقضا به وضوح قابل مشاهده است.
 • حداکثر اندازه پرونده 8 مگابایت.

اسنادی که برای تأیید در Coinmama بارگذاری شده اند معمولاً طی ساعات کاری در ساعات کاری پردازش می شوند و انتظار می رود زمان پردازش طولانی تر در عصرها و آخر هفته ها انجام شود. با این حال ، تیم خدمات مشتری Coinmama سعی خواهد کرد به کاربرانی که نیاز به تأیید سریعتر دارند ، کمک کند.

تأیید اولیه معمولاً کمتر از 10 دقیقه طول می کشد. پس از تأیید اولیه ، کاربران می توانند بلافاصله ارز رمزنگاری شده را خریداری کنند ، تحویل سفارشات ظرف چند دقیقه پس از سفارش انجام می شود.

این به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند از حرکات سودمند قیمت استفاده کنند. پس از ثبت سفارشات ، نرخ ارز در زمان خرید قفل می شود ، بدین معنی که کاربران دقیقاً مقدار ارز رمزنگاری شده را که سفارش داده اند دریافت می کنند ، صرف نظر از نوساناتی که ممکن است بین زمان یا سفارش و زمان دریافت ارز رمزنگاری شده وجود داشته باشد..

به گفته توسعه دهندگان ، دلیل این امر این است که هنگام قفل شدن سفارشات به نرخ بازار ، سردرگمی و سو mis تفاهم زیادی ایجاد شده است ، به ویژه هنگامی که مشتریان ارز کمتری از آنچه پیش بینی شده دریافت می کنند. اگر سفارشی سقط شود ، سیستم Coinmama به طور خودکار ظرف 48 ساعت پرداخت را خنثی می کند و پول را به حساب بانکی کاربر بازپرداخت می کند.

نحوه خرید

برای خرید بیت کوین با استفاده از کارت های اعتباری یا نقدی ، Coinmama برای خرید ارز رمزپایه در صرافی نیازی به ثبت کارت اعتباری یا نقدی خود از کاربران ندارد. در عوض ، روش کار این است که پس از ثبت نام کاربران (و صرف نظر از اینکه هویت خود را تأیید کرده اند یا نه).

آنها با انتخاب مبلغی که می خواهند خریداری کنند ، آدرس کیف پول خود را وارد کرده و سپس اطلاعات کارت خود را در صفحه صندوق پر می کنند ، سفارش خود را ایجاد می کنند. Coinmama جزئیات کارت اعتباری یا بدهی مشتری را در سرورهای خود ذخیره نمی کند.

پس از اتمام پرداخت ، پردازشگر کارت اعتباری پردازش معامله را انجام می دهد که فقط چند ثانیه طول می کشد تا به کیف پول انتخابی مشتری منتقل شود. پس از تأیید پرداخت و آدرس کیف پول ، ارز رمزنگاری شده بلافاصله برای کاربر ارسال می شود. حداقل مبلغ خرید در Coinmama در حال حاضر 60 دلار است (یا معادل آن به EUR) ، اگرچه این بر اساس قیمت بیت کوین است.

خرید بیت کوین

برخلاف بسیاری از رقبای خود ، Coinmama کیف پول آنلاین در اختیار کاربران قرار نمی دهد تا ارز رمزنگاری شده خود را در صرافی ذخیره کنند. بنابراین ، پس از خرید ، کاربران باید کیف پول مناسبی ایجاد کنند که صرافی پس از خرید بتواند ارز رمزنگاری شده خود را به آن ارسال کند.

به منظور تأیید آدرس کیف پول ، کاربران یک پیوند ایمیل از Coinmana دریافت می کنند تا به آنها اجازه دهد اعتبار آدرس را تأیید کنند. به دلیل این روش اعتبار سنجی ، مشتریان قادر به خرید ارز رمزنگاری شده برای دیگران یا از طرف آنها نیستند.

کاربرانی که مایل به انتقال ارز به کیف پول شخص دیگری هستند باید روش انجام این کار را از طریق ارائه دهنده کیف پول خود بررسی کنند.

هزینه های Coinmama

در مقایسه با رقبای خود ، هزینه های معامله Coinmama کاملاً زیاد است ، با هزینه ای معادل 5.50٪ به Coinmama برای هر معامله. این هزینه در نرخ Bitcoin یا Ethereum موجود است که در وب سایت Coinmama نشان داده شده است.

علاوه بر این ، Coinmama برای هر معامله کارت اعتباری و بدهی 5٪ هزینه اضافی می گیرد. این هزینه پس از انتخاب روش پرداخت توسط مشتریان ، اضافه می شود. علاوه بر این ، بسته به اینکه موسسه مالی معامله را به عنوان یک معامله “نقدی” ببیند ، ممکن است مشتری از طریق صادر کننده کارت یا کارت خود ، هزینه Cash Advance را دریافت کند..

مطالعات موردی توسط مفسران نشان داده است که کاربران باید هنگام معامله از طریق Coinmama 10٪ هزینه اضافی اضافه کنند.

محدودیت های خرید

Coinmama محدودیت بالایی برای خرید به ویژه در مورد معاملات کارت اعتباری ارائه می دهد. کاربران تأیید شده می توانند حداکثر 5000 دلار در روز و حداکثر سقف 30،000 دلار در ماه خریداری کنند. محدودیت های روزانه از لحظه رسیدن به محدودیت 24 ساعت طول می کشد ، در حالی که محدودیت های ماهانه یک جمع متحرک از 30 روز گذشته است.

در حال حاضر قیمت آن را به دلار و یورو با ارزهای اضافی که به زودی اضافه می شوند ، نشان می دهد. با این حال ، این سفارشات را در همه ارزها قبول می کند ، در حالی که توجه دارد که هزینه های مبادله ای ممکن است برای مشتریانی که به ارزهای فیات دیگری غیر از USD یا EUR خریداری می کنند ، اعمال شود.

مقدار ارز رمزنگاری شده ای که کاربر ممکن است خریداری کند ، به سطح تأییدی که با سیستم عامل بدست آورده است بستگی دارد. هرچه کاربر اسناد بیشتری ارائه دهد ، ارز بیشتری برای خرید آنها مجاز است.

با این حال ، لازم به ذکر است که محدودیت های روزانه و ماهانه بدون توجه به سطح کاربران از نظر تأیید ، قابل استفاده است. تجزیه محدودیت ها و الزامات به شرح زیر است:

 • سطح 1: این سطح به کاربران امکان می دهد تا 15000 دلار از طریق این سرویس خریداری کنند. این سطح فقط به کاربران نیاز دارد که شناسه معتبر صادر شده توسط دولت را ارائه دهند (همانطور که در بالا مشخص شد).
 • سطح 2: این سطح به کاربران امکان می دهد تا ارز رمزنگاری شده به ارزش 50،000 USD خریداری کنند. برای دسترسی به این سطح ، کاربران باید دو شناسه معتبر صادر شده توسط دولت و همچنین یک قبض ابزار یا یک عکس سلفی از کاربر دارای شناسه خود ارائه دهند..
 • سطح 3: این بالاترین سطح مجوز برای Coinmama است و به کاربران اجازه می دهد تا 1 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده خریداری کنند. برای دریافت این سطح از مجوز ، کاربران لازم است فرم کوتاهی را پر کرده و به Coinmama برگردانند.

کشورها / کشورهای پشتیبانی شده

همانطور که در بالا گفته شد ، Coinmama طیف گسترده ای از کشورها را پشتیبانی می کند ، احتمالاً گسترده ترین در میان مبادلات ارزهای رمزنگاری شده و به طور قابل توجهی بیشتر از بیشتر رقبای خود ، از جمله Coinbase و BitStamp.

تنها کشورهایی که Coinmama در آنها فعالیت نمی کند ، به وضوح کشورهای تحریم شده هستند. برای خرید از Coinmama ، کاربران در کشورهای غیرتحریم شده به VISA یا MasterCard صادر شده در این کشورها نیاز دارند.

علاوه بر این ، Coinmama در ایالات زیر ایالات متحده در دسترس است: آریزونا ، کالیفرنیا ، کلرادو ، فلوریدا ، ایلینوی ، ایندیانا ، کانزاس ، کنتاکی ، لوئیزیانا ، ماساچوست ، مریلند ، میشیگان ، میسوری ، مونتانا ، نوادا ، نیوجرسی ، کارولینای شمالی ، پنسیلوانیا ، کارولینای جنوبی ، تنسی ، تگزاس ، ویرجینیا و ویسکانسین.

آیا Coinmama بی خطر است?

اگرچه Coinmama یک مبادله نسبتاً کوچک در اکوسیستم ارز رمزنگاری شده است ، آنها هنوز هیچ نقض امنیتی شناخته شده ای را تجربه نکرده اند و به آرامی اما با ثبات سهم خود را در بازار افزایش می دهند.

با این حال ، آنها تا حدودی با رقم خود با متوسط ​​600000 بازدید کننده در ماه عقب مانده اند (در مقایسه ، Coinbase ماهانه 34 میلیون بازدید را ثبت می کند در حالی که Poloniex در همان بازه زمانی 44 میلیون بازدید کننده دارد).

Coinmama به عنوان یک تجارت خدمات پولی در FINCEN در ایالات متحده ثبت شده است. اگرچه این واقعیت که Coinmama هیچ ارز رمزنگاری شده ای از طرف کاربران ندارد ، باعث می شود نسبت به سایر صرافی ها کمتر در معرض حمله قرار گیرد ، اما هنوز سوابق اطلاعات کارت اعتباری کاربران را در خود نگه می دارد ، اگرچه Coinmama در وب سایت خود اعلام کرده است که اطلاعات کارت اعتباری و بدهی اینگونه نیست در سرور تبادل ذخیره شده است.

پشتیبانی مشتری Coinmama

پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل و همچنین لیست گسترده ای از سQالات متداول در دسترس است. همانند اکثر صرافی های ارز رمزنگاری شده ، بررسی آنلاین پاسخ خدمات مشتری آنها متفاوت بوده است.

با این حال ، به نظر نمی رسد که مشکلات عمده ای در مورد زمان پاسخ وجود داشته باشد ، با اکثر سeriesالات به طور مداوم ظرف 24 ساعت پاسخ داده می شود (انتظار بیشتر برای انتظار در آخر هفته یا تعطیلات رسمی است). ساعات کاری اعلام شده آن یکشنبه تا پنجشنبه ، از ساعت 11 شب تا 7 صبح به وقت اقیانوس آرام است.

نتیجه

با اينكه کویناما تعدادی از مزایا را از جمله دسترسی جهانی ، خرید کارت اعتباری و نقدی برای دسترسی فوری به Ethereum و بیت کوین و محدودیت بالای خرید روزانه به کاربران ارائه می دهد ، همچنین دارای یک تعداد معایب است. مثلا:

 • این پلت فرم فقط به خرید سفارشات محدود می شود. بیشتر مبادلات به کاربران امکان تجارت سکه را می دهد و بنابراین ابزار Coinmama کاملاً اساسی است. علاوه بر این ، Coinmana ارز شما را پس نخواهد گرفت. بنابراین ، اگر در هر زمان بخواهید رمزنگاری خود را بفروشید ، برای انجام این کار باید در صرافی دیگری ثبت نام کنید.
 • اگرچه Coinmama پرداخت های کارت اعتباری و بدهی را تقریباً از هر کشوری در جهان می پذیرد ، اما گزینه های زیادی را ارائه نمی دهد ، با عدم توانایی در پرداخت های سیم یا SEPA ، آنها را از بسیاری از رقبای خود متمایز می کند.
 • تاکنون Coinmama فقط از بیت کوین و اتر پشتیبانی می کند و اگرچه سازندگان اعلام کرده اند که مایلند ارزهای رمزپایه دیگری را در آینده اضافه کنند ، اما چندان نمی توان پیشنهاد کرد که برنامه های فوری Coinmama برای حمایت از ارزهای دیگر وجود داشته باشد. این از نظر دارایی های ارائه شده از کوچکترین ها است. به عنوان مثال Poloniex از بیش از 70 ارز رمزپایه مختلف پشتیبانی می کند.
 • فقدان برنامه تلفن همراه برای کاربرانی که مایل به خرید ارز رمزنگاری شده در حین سفر یا حتی بررسی تعادل خود هستند ، منفی است..

یکی دیگر از مزایای Coinmama این است که کاربران را به طور موثر مجبور می کند یک کیف پول دیجیتال امن راه اندازی کنند. این وب سایت به دلیل اینکه این مبادلات از اهداف برجسته هکرها است ، طرفداران جدی تبلیغ این موضوع است که افراد ارز رمزنگاری شده خود را در صرافی رها نمی کنند. با در اختیار نداشتن ارز رمزنگاری شده از طرف کاربر ، Coinmama در واقع به کاربران امکان راه اندازی کیف پول دیجیتال خود را می دهد (یا حتی بهتر از این ، خرید کیف پول سخت افزاری).

در نهایت ، Coinmama به عنوان یک کارگزار امن ، صادق و قابل اعتماد از اعتبار بالایی در جامعه ارزهای رمزپایه برخوردار است. ممکن است برخی از ویژگی های اضافی برخی از رقبای آن را نداشته باشد و ارزان ترین هم نباشد ، اما کاری را که انجام می دهد بسیار کارآمد و ایمن انجام می دهد.

کویناما

src = “~ images \ beginners-guide-to-coinmama-complete-review.gif”

alt = “Coinmama”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 9.2

راحتی در استفاده

9.0 / 10

شهرت، آبرو

10.0 / 10

هزینه ها

8.0 / 10

پشتیبانی مشتری

9.0 / 10

روش های پرداخت

10.0 / 10

طرفداران

 • پشتیبانی خوب
 • آسان برای استفاده
 • کارت های اعتباری / بدهی را می پذیرد
 • خوب برای مبتدیان

منفی ها

 • فقط BTC می فروشد & ETH
 • فروش امکان پذیر نیست
 • برنامه موبایلی وجود ندارد

بازدید از {"@متن نوشته":"http: \ / \ / schema.org \ /","نوع":"تولید – محصول","نام":"کویناما","تصویر":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / بارگذاری \ / 2017 \ / 11 \ /coinmama.gif","شرح":"Coinmama یک مبادله ارز رمزنگاری شده است که در سال 2013 تشکیل شده است. Coinmama در اسلواکی ثبت شده است اما متعلق به New Bit Ventures Limited است که دفتر مرکزی آن در اسرائیل است. این در 188 کشور جهان فعالیت می کند و در 24 ایالت ایالات متحده در دسترس است. این یک بستر برای خرید Bitcoin و Ethereum با استفاده از اعتبار و. فراهم می کند…","ارائه می دهد": {"نوع":"پیشنهاد","قیمت":"0.00","قیمت ارز":"$","فروشنده": {"نوع":"شخص","نام":"اندرو نوری"}},"مرور": {"نوع":"مرور","بررسی رتبه بندی": {"نوع":"رتبه بندی","بهترین رتبه بندی":"10","بدترین رتبه بندی":"0","ارزش گذاری":"9.20"},"نام":"کویناما","بررسی بدن":"Coinmama یک مبادله ارز رمزنگاری شده است که در سال 2013 تشکیل شده است. Coinmama در اسلواکی ثبت شده است اما متعلق به New Bit Ventures Limited است که دفتر مرکزی آن در اسرائیل است. این نرم افزار در 188 کشور جهان فعالیت می کند و در 24 ایالت ایالات متحده آمریکا در دسترس است. \ r \ n \ r \ n این بستر را برای خرید بیت کوین و اتریوم با استفاده از کارت های اعتباری و نقدی در اختیار کاربران قرار می دهد. با این حال ، Coinmama بستری برای تجارت ارزهای رمزپایه فراهم نمی کند و همچنین به کاربران اجازه نمی دهد ارز رمزنگاری شده را بفروشند. \ r \ n \ r \ n در عوض ، تمام خرید ارزهای رمزپایه توسط مشتریان مستقیماً از دارایی های خود شرکت منتقل می شود و باعث معاملات بیشتر می شود Coinmama به عنوان یکی از سریع ترین و ساده ترین راه های خرید بیت کوین یا Ethereum با کارت اعتباری یا بدهی از امنیت برخوردار است و اکنون گسترش یافته است و Litecoin ، Cardano ، QTUM ، Ethereum را پوشش می دهد. Classic ، Bitcoin Cash و Ripple XRP. \ r \ n \ r \ n مرور به روز شده: جولای 2018 \ r \ n \ r \ n چیزی که همه صرافی ها ارائه نمی دهند. برای بررسی کامل Coinmama به ادامه مطلب مراجعه کنید تا \ u00a0 موارد دیگر را بیابید. \ r \ n \ r \ n \ r \ n نحوه ثبت نام و تأیید حساب ها \ r \ n در حال حاضر ، Coinmama فقط در حال حاضر به عنوان یک وب سایت و بدون تلفن همراه در دسترس است برنامه موجود است علاوه بر این ، Coinmama یک API منتشر نکرده است تا کاربران بتوانند برنامه های سفارشی سازگار با سیستم عامل ایجاد کنند. Coinmama اکنون به دلیل مقررات جدید KYC نیاز به تأیید تمام خریدها دارد. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n با این حال ، برای خرید مقادیر بیشتر ، کاربران باید هویت خود را با استفاده از شناسه رسمی دولتی برای KYC تأیید کنند. و اهداف AML (یعنی گذرنامه ، کارت ملی شناسایی یا گواهینامه رانندگی) و همچنین فرم تأیید شامل نام کامل ، تاریخ تولد ، جنسیت ، آدرس و شماره کارت اعتباری یا بدهی آنها. برای تأیید حساب ها ، هر دو طرف اسناد باید ارسال شوند و Coinmama توصیه می کند که اسناد ارسالی عبارتند از: \ r \ n \ r \ n \ به طور کامل قابل مشاهده است. \ r \ n \ تصاویر با کیفیت ران (تصاویر رنگی 300dpi) یا بالاتر) ؛ \ r \ n \ اسناد معتبر ، با تاریخ انقضا به وضوح قابل مشاهده است. \ r \ n \ t حداکثر اندازه پرونده 8 مگابایت. \ r \ n \ r \ n اسنادی که برای تأیید در Coinmama بارگذاری شده اند ، معمولاً طی چند مورد پردازش می شوند ساعتها در ساعات کاری ، با زمان پردازش طولانی تر که عصرها و آخر هفته ها انتظار می رود. با این حال ، تیم خدمات مشتری Coinmama سعی خواهد کرد به کاربرانی که نیاز به تأیید سریعتر دارند ، کمک کند. \ r \ n \ r \ n تأیید اولیه معمولاً کمتر از 10 دقیقه طول می کشد. پس از تأیید اولیه ، کاربران قادر خواهند بود بلافاصله ارز رمزنگاری شده را خریداری کنند ، در حالی که سفارشات ظرف چند دقیقه پس از ثبت سفارش انجام می شود. \ r \ n \ r \ n این به کاربران امکان می دهد تا از مزایای قیمت های مناسب استفاده کنند. پس از ثبت سفارشات ، نرخ ارز در زمان خرید قفل می شود ، بدین معنی که کاربران دقیقاً مقدار ارز رمزنگاری شده را که سفارش داده اند دریافت می کنند ، صرف نظر از نوساناتی که ممکن است بین زمان یا سفارش و زمان دریافت ارز رمزنگاری شده وجود داشته باشد. . \ r \ n \ r \ n به گفته توسعه دهندگان ، دلیل این امر این است که هنگام قفل شدن سفارشات با نرخ بازار ، آشفتگی و سو mis تفاهم زیادی ایجاد شده است ، به ویژه هنگامی که مشتریان ارز کمتری از آنچه پیش بینی شده دریافت می کنند. اگر سفارشی سقط شود ، سیستم Coinmama به طور خودکار ظرف 48 ساعت پرداخت را خنثی می کند و پول را به حساب بانکی کاربر بازپرداخت می کند. \ r \ n نحوه خرید \ r \ n برای خرید بیت کوین با استفاده از کارت های اعتباری یا بدهی ، Coinmama انجام نمی دهد برای خرید ارز رمزنگاری شده در صرافی ، کاربران را مجبور به ثبت کارت اعتباری یا نقدی خود می کنند. در عوض ، روش کار بدین صورت است که پس از ثبت نام کاربران (و صرف نظر از اینکه هویت خود را تأیید کرده اند یا خیر). \ r \ n \ r \ n آنها با انتخاب اینکه چه مقدار می خواهند بخرند ، با وارد کردن آدرس کیف پول خود ، اقدام به ایجاد سفارش می کنند. و سپس اطلاعات کارت آنها را در صفحه پرداخت پر کنید. Coinmama جزئیات کارت اعتباری یا بدهی مشتری را در سرورهای خود ذخیره نمی کند. \ r \ n \ r \ n پس از اتمام پرداخت ، پردازش کارت اعتباری پردازش می شود که فقط چند ثانیه طول می کشد تا قابل انتقال به کیف پول انتخابی مشتری. پس از تأیید پرداخت و آدرس کیف پول ، ارز رمزنگاری شده بلافاصله برای کاربر ارسال می شود. حداقل مقدار خرید Coinmama در حال حاضر 60 دلار است (یا معادل آن به یورو) در حال حاضر ، اگرچه این قیمت بیت کوین است. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n برخلاف بسیاری از رقبای آن ، Coinmama کیف پول آنلاین در اختیار کاربران قرار نمی دهد تا ارز رمزنگاری شده خود را در صرافی ذخیره کنند. بنابراین ، پس از خرید ، کاربران باید کیف پول مناسبی ایجاد کنند که صرافی پس از خرید بتواند ارز رمزنگاری شده خود را برای آن ارسال کند. \ r \ n \ r \ n برای تأیید آدرس کیف پول ، کاربران از طریق Coinmana یک پیوند ایمیل دریافت می کنند تا به آنها اجازه دهد تأیید کنید که آدرس معتبر است. به دلیل این روش تأیید ، مشتریان قادر به خرید ارز رمزنگاری شده یا از طرف دیگران نیستند. \ r \ n \ r \ n کاربرانی که مایل به انتقال ارز به کیف پول شخص دیگری هستند باید روش انجام این کار را از طریق خود بررسی کنند. ارائه دهنده کیف پول. \ r \ n هزینه های Coinmama \ r \ n در مقایسه با رقبای خود ، هزینه های معامله Coinmama بسیار زیاد است ، با هزینه 5.50٪ به Coinmama در هر معامله. این هزینه در نرخ بیت کوین یا Ethereum موجود است که در وب سایت Coinmama نشان داده شده است. \ r \ n \ r \ n علاوه بر این ، Coinmama بابت هر معامله کارت اعتباری و بدهی 5٪ هزینه اضافی می گیرد. این هزینه پس از انتخاب روش پرداخت توسط مشتریان ، اضافه می شود. علاوه بر این ، بسته به اینکه موسسه مالی معامله را به عنوان معامله نقدی \ u2019 ببیند ، ممکن است از مشتری مبلغ Cash Advance (هزینه پیش پرداخت) کسر شود. \ r \ n \ r \ n مطالعات موردی توسط مفسران انجام شده است این کاربران باید هنگام معامله از طریق Coinmama 10٪ هزینه اضافی اضافه کنند. \ r \ n محدودیت خرید \ r \ n Coinmama محدودیت خرید بالایی را ارائه می دهد ، به ویژه در مورد معاملات کارت اعتباری. کاربران تأیید شده می توانند حداکثر 5000 دلار در روز و حداکثر سقف 30،000 دلار در ماه خریداری کنند. محدودیت های روزانه از لحظه رسیدن محدودیت 24 ساعت طول می کشد ، در حالی که محدودیت های ماهانه 30 روز قبل است. \ r \ n \ r \ n در حال حاضر قیمت ها را با دلار و یورو با ارزهای اضافی که به زودی اضافه می شوند ، نشان می دهد . با این حال ، این سفارشات را در همه ارزها می پذیرد ، در حالی که خاطر نشان می کند هزینه های مبادله ای ممکن است برای مشتریانی که به غیر از دلار یا یورو با ارزهای فیات دیگری خرید می کنند ، قابل اعمال باشد. سطح تأیید که با سیستم عامل به آن رسیده اند. هرچه کاربر اسناد بیشتری ارائه دهد ، ارز بیشتری برای خرید آنها مجاز است. \ r \ n \ r \ n با این حال ، لازم به ذکر است که محدودیت های روزانه و ماهانه بدون توجه به سطح کاربر از نظر تأیید ، قابل استفاده هستند . تجزیه و تحلیل محدودیت ها و الزامات به شرح زیر است: \ r \ n \ r \ n \ t سطح 1: این سطح به کاربران امکان می دهد تا حداکثر 15000 دلار از طریق سرویس خریداری کنند. این سطح فقط به کاربران نیاز دارد تا شناسه معتبر صادره از دولت را ارائه دهند (همانطور که در بالا تنظیم شده است) ؛ \ r \ n \ t سطح 2: این سطح به کاربران امکان می دهد تا ارز رمزنگاری شده به ارزش حداکثر 50000 دلار خریداری کنند. برای دسترسی به این سطح ، کاربران باید دو شناسه معتبر صادر شده توسط دولت و همچنین یک قبض ابزار یا یک عکس سلفی از کاربر در دست داشتن شناسه خود ارائه دهند. \ r \ n \ t سطح 3: این بالاترین سطح مجاز در Coinmama و به کاربران اجازه می دهد تا حداکثر 1 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده خریداری کنند. برای دریافت این سطح از مجوز ، کاربران باید فرم کوتاهی را پر کرده و آن را به Coinmama برگردانند. \ r \ n \ r \ n کشورهای پشتیبانی شده / ایالت ها \ r \ n همانطور که در بالا گفته شد ، Coinmama طیف گسترده ای از کشورها را پشتیبانی می کند ، احتمالاً گسترده ترین در میان مبادلات ارزهای رمزنگاری شده و به طور قابل توجهی بیشتر از بسیاری از رقبای آن ، از جمله Coinbase و BitStamp. \ r \ n \ r \ n تنها کشورهایی که Coinmama در آنها فعالیت نمی کند ، به وضوح کشورهای تحریم شده هستند. برای خرید از Coinmama ، کاربران در کشورهای غیر مجاز مجاز به VISA یا MasterCard صادر شده در این کشورها هستند. \ r \ n \ r \ n علاوه بر این ، Coinmama در ایالات زیر ایالات متحده در دسترس است: آریزونا ، کالیفرنیا ، کلرادو ، فلوریدا ، ایلینوی ، ایندیانا ، کانزاس ، کنتاکی ، لوئیزیانا ، ماساچوست ، مریلند ، میشیگان ، میسوری ، مونتانا ، نوادا ، نیوجرسی ، کارولینای شمالی ، پنسیلوانیا ، کارولینای جنوبی ، تنسی ، تگزاس ، ویرجینیا و ویسکانسین. \ r \ n آیا کوئیناما امن است؟ \ r \ n اگرچه Coinmama یک مبادله نسبتاً کوچک در اکوسیستم ارز رمزنگاری شده است ، آنها هنوز هیچ نقض امنیتی شناخته شده ای را تجربه نکرده اند و به آرامی اما به طور پیوسته سهم خود را در بازار افزایش می دهند. \ r \ n \ r \ n با این حال ، آنها تا حدودی پشت رقبای خود باقی می مانند ، به طور متوسط ​​600،000 بازدید کننده در هر ماه (در مقایسه ، Coinbase 34 میلیون بازدید در ماه ثبت می کند در حالی که Poloniex در همان بازه زمانی 44 میلیون بازدید کننده دارد). \ r \ n \ r \ n Coinmama در FINCEN در ایالات متحده به عنوان ثبت شده است تجارت خدمات پول . اگرچه این واقعیت که Coinmama هیچ ارز رمزنگاری شده ای از طرف کاربران ندارد ، نسبت به سایر صرافی ها آن را در معرض حملات قرار می دهد ، اما هنوز سوابق اطلاعات کارت اعتباری کاربران را در خود نگه می دارد ، اگرچه Coinmama در وب سایت خود اعلام کرده است که اطلاعات کارت اعتباری و بدهی در سرور مبادله ذخیره نشده است. \ r \ n پشتیبانی مشتری Coinmama \ r \ n پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل و همچنین لیست گسترده ای از س FAالات متداول در دسترس است. همانند اکثر مبادلات ارزهای رمزنگاری شده ، بازبینی های آنلاین درباره پاسخ خدمات مشتری آنها متفاوت بوده است. \ r \ n \ r \ n با این حال ، به نظر نمی رسد که مشکلات عمده ای در مورد زمان پاسخ وجود داشته باشد ، با اکثر س quالات در طی 24 ساعت پاسخ داده می شود ( با انتظار طولانی تر در آخر هفته یا تعطیلات رسمی انتظار می رود). ساعات کاری اعلام شده آن یکشنبه تا پنجشنبه ، از ساعت 11 شب تا 7 صبح به وقت اقیانوس آرام است. \ r \ n نتیجه گیری \ r \ n اگرچه Coinmama مزایای زیادی از جمله دسترسی جهانی ، خرید کارت اعتباری و بدهی برای دسترسی فوری به Ethereum و سایر موارد را به کاربران ارائه می دهد. بیت کوین و محدودیت بالای خرید روزانه ، همچنین دارای یک تعداد معایب است. به عنوان مثال: \ r \ n \ r \ n \ t پلت فرم فقط به خرید سفارشات محدود می شود. اکثر مبادلات به کاربران امکان تجارت سکه را می دهند و بنابراین ابزار Coinmama کاملاً اساسی است. علاوه بر این ، Coinmana ارز شما را پس نخواهد گرفت. بنابراین ، اگر در هر زمان بخواهید رمزنگاری خود را بفروشید ، برای این کار باید در صرافی دیگری ثبت نام کنید. \ r \ n \ t اگرچه Coinmama پرداخت کارت اعتباری و بدهی را از تقریباً هر کشور جهان قبول می کند ، اما بسیاری از گزینه های دیگر را ارائه نمی دهد ، با عدم توانایی در پرداخت های سیم یا SEPA ، آنها را از بسیاری از رقبای خود متمایز می کند. \ r \ n \ t تا کنون ، Coinmama فقط از Bitcoin و Ether پشتیبانی می کند ، و اگرچه توسعه دهندگان اظهار داشته اند که مایل به اضافه کردن هستند ارزهای رمزنگاری شده بیشتر در آینده ، چندان قابل تأمل نیست که برنامه های فوری Coinmama برای پشتیبانی از ارزهای دیگر وجود داشته باشد. این از نظر دارایی های ارائه شده از کوچکترین ها است. به عنوان مثال Poloniex از بیش از 70 ارز رمزنگاری شده مختلف پشتیبانی می کند. \ r \ n \ t کمبود یک برنامه تلفن همراه برای کاربرانی که مایل به خرید ارز رمزپایه در حین حرکت یا حتی برای بررسی تعادل خود هستند ، منفی است. \ r \ n \ r \ n یکی دیگر از مزایای Coinmama این است که کاربران را به طور م forcesثر مجبور به راه اندازی کیف پول دیجیتال امن می کند. این وب سایت به دلیل اینکه این مبادلات از اهداف برجسته هکرها است ، طرفداران جدی تبلیغ این موضوع است که افراد ارز رمزنگاری شده خود را در صرافی رها نمی کنند. با نداشتن ارز رمزنگاری شده از طرف کاربر ، به Coinmama در واقع یک راه حل اضافی برای راه اندازی کیف پول دیجیتال خود (یا حتی بهتر ، خرید کیف پول سخت افزاری) به کاربران می دهد. \ r \ n \ r \ n در نهایت ، Coinmama از شهرت بالایی برخوردار است. در جامعه ارزهای رمزنگاری شده به عنوان یک کارگزار امن ، صادق و قابل اعتماد. ممکن است برخی از ویژگی های اضافی برخی از رقبای آن را نداشته باشد و ارزان ترین هم نباشد ، اما کاری را که انجام می دهد بسیار کارآمد و ایمن انجام می دهد.","نویسنده": {"نوع":"شخص","نام":"اندرو نوری"},"تاریخ منتشر شده":"2019-12-08"}}