بررسی Globitex: بستر تبادل درجه نهادی

بررسی Globitex

گلوبیتکس – یک بازار ارز رمزنگاری شده با هدف تأمین مشتری نهادی و خرده فروشی ، ادعا می کند که بر سه رکن اساسی موفقیت کار می کند. قابل توجه ، این شامل شفافیت ، امنیت و اتکا است.

پلت فرم Globitex در تلاش است تا به مشتریان خود راهی بی نقص در تجارت جفت دارایی های رمزنگاری به فیات ارائه دهد. در هنگام نوشتن مقاله ، صرافی یک یورو کیف پول کاملاً کامل ارائه می دهد که روشنایی سپرده های سریع و برداشت را تسهیل می کند. این پلتفرم همچنین امیدوار است که ارزهای اضافی دیگری را به بازار اضافه کند.

اگر قصد افتتاح حساب با Globitex را دارید یا می خواهید به سادگی در مورد نحوه کارکرد این پلتفرم اطلاعات کسب کنید ، حتماً بررسی جامع ما را بخوانید. ما تمام نکات خوب ، مانند نحوه کار صرافی ، تجارت شما ، هزینه های لازم برای در نظر گرفتن ، امنیت حساب و موارد دیگر را شرح داده ایم..

بررسی Globitex

بیایید شروع کنیم و بفهمیم Globitex در واقع چیست.

گلوبیتکس چیست?

Globitex در سال 2015 تاسیس شد ، یک ارز رمزنگاری شخص ثالث است که توسط فناوری درجه نهادی پشتیبانی می شود. در حالی که این پلت فرم کاملاً برای مشتریان خرده فروشی روزمره مناسب است ، بازار هدف اصلی بازرگانان حرفه ای هستند که باید کارها را به سطح بالاتری برسانند..

از نظر آنچه می توانید تجارت کنید ، پلت فرم Globitex تعدادی جفت رمزنگاری به فیات را ارائه می دهد. این شامل Bitcoin ، Ethereum ، Bitcoin Cash و Stasis است – همه اینها را می توان در برابر یورو داد و ستد کرد. علاوه بر این ، این پلت فرم همچنین جفت های Bitcoin و Ethereum را در برابر نشانه اصلی خود – Globitex Token (GBX) ارائه می دهد..

تیم Globitex اخیراً نسخه ارتقا یافته اصلی تجارت خود را راه اندازی کرده است که اکنون به شما امکان می دهد 24/7 به بازار دسترسی داشته باشید. این شامل تجارت از طریق دسک تاپ و دستگاه موبایل است.

تبادل Globitex

علاوه بر این ، پلت فرم معاملاتی شامل تعدادی از ابزارهای تجزیه و تحلیل نمودار برای معامله گر پیشرفته تر است و نمودارها از پلتفرم بسیار محبوب Tradingview ادغام شده اند.

یورو کیف پول

یکی از ویژگی های بارز پلت فرم تبادل Globitex ، کیف پول یورو است. به طور خلاصه ، کیف پول یورو به کاربران امکان می دهد یورو را به روشی فوق العاده راحت واریز و برداشت کنند.

به هر کاربر واجد شرایط یک حساب IBAN شخصی داده می شود ، که این اطمینان را می دهد که هنگام انجام نقل و انتقالات می توان به طور شفاف ردیابی سپرده ها و برداشت ها را انجام داد.

از نظر دریافت وجوه به حساب تجارت Globitex از طریق کیف پول ، هر دو ودیعه و برداشت می توانند بلافاصله انجام شوند. این فن آوری توسط Nexpay UAB – شرکت تابعه Globitex پشتیبانی و اداره می شود – که یک مورد است کاملاً مجاز نهاد مالی اتحادیه اروپا.

از دید معامله گران خرده فروشی روزمره ، Globitex Euro Wallet برخی از مبارزات مداوم برای پیوند دادن حساب اولیه چک / جاری با یک تجارت مربوط به ارزهای رمزپایه را کاهش می دهد..

یورو کیف پول

به طور معمول ، هنگامی که موسسه مالی مورد نظر پرداختی را به استفاده از ارز رمزنگاری شده متصل می کند ، کاربران با خطر فزاینده ای برای مسدود کردن حساب بانکی مواجه هستند ، یا به سادگی ، بانک وظایف نظارتی لازم را برای پذیرش پرداخت های مربوط به رمزنگاری ندارد.

همچنین لازم به ذکر است که کیف پول یورو به تجار اجازه می دهد تا از کیف پول یورو به عنوان وسیله ای برای انتقال وجوه از صرافی خارجی استفاده کنند. در حالی که این معمولاً 1-2 روز کاری طول می کشد ، کیف پول یورو تقریباً انتقال فوری را مجاز می کند.

یورو کیف پول همچنین برای کسانی که در یک کار تجاری مرتبط با رمزنگاری مشارکت دارند مفید است. به عنوان مثال ، افرادی مانند Crypto startups یا miners – که غالباً با مقادیر قابل توجهی ارز رمزنگاری شده در هر زمان معامله می کنند ، معمولاً انتقال ذخایر عملیاتی به پولهای سخت را مشکل می کنند. با استفاده از کیف پول یورو ، بسیاری از این موانع نظارتی کاهش می یابد.

هزینه ها: هزینه استفاده از Globitex چقدر است?

وقتی صحبت از هزینه های تجارت در Globitex, این تیم ساختار قیمت گذاری بازار ساز / بازارگر را پیاده سازی کرده است.

اگر شما یک معامله گر روزمره هستید که از نقدینگی موجود در سیستم عامل استفاده می کنید ، بنابراین شما به عنوان یک بازارگر طبقه بندی می شوید. بدین ترتیب ، شما برای هر معامله 0.2٪ هزینه معامله پرداخت خواهید کرد.

متناوباً ، اگر بورس Globitex را با نقدینگی تأمین کنید و به همین ترتیب ، شما یک سازنده بازار هستید ، در این صورت هیچ هزینه معامله ای پرداخت نخواهید کرد.

طرح کمیسیون هزینه تاکر هزینه سازنده
حساب شخصی / شرکتی 0.2٪

در حالی که این هزینه ها نسبت به برخی از همتایان صنعت Globitex کمی بیشتر است ، باید توجه داشت که معامله گران در صورت استفاده از رمز Globitex بومی پلتفرم ، گزینه کاهش هزینه ها را حداقل 20٪ دارند..

کاری که ما در مورد ساختار هزینه تجارت دوست داشتیم این است که به کاربران در هنگام ثبت نام 14 روز یک دوره بدون حق کمیسیون فرصت داده می شود. این به بازرگانان فرصت کافی می دهد تا تشخیص دهند آیا ساختار کمیسیون برای نیازهای فردی آنها مناسب است یا خیر.

هزینه های واریز و برداشت

در صورت تأمین اعتبار حساب خود با یورو از طریق درگاه SEPA ، ودیعه رایگان است. همچنین هنگام واریز توسط ارز رمزنگاری شده ، به غیر از هزینه ماینر ، رایگان هستند. فقط در صورت انتقال وجوه از طریق انتقال غیر SEPA که مبلغ 10 یورو است ، هزینه واریز از شما دریافت می شود.

از نظر هزینه های برداشت ، هنگام استفاده از SEPA مبلغ 0.30 یورو و برای انتقال غیر SEPA 30 یورو وجود دارد.

هزینه های واریز هزینه های برداشت
SEPA (یورو) 0 یورو SEPA (یورو) 0.30 یورو
بین المللی (یورو) 10 یورو بین المللی (یورو) 30 یورو
رمز GBX هزینه ماینر ** رمز GBX هزینه ماینر **
ارز رمزنگاری شده رایگان*** ارز رمزنگاری شده حق الزحمه

هزینه های استفاده از کیف پول یورو

اگر تصمیم دارید از قابلیت واریز و برداشت فوری ارائه شده توسط یورو کیف پول کاملاً استفاده کنید ، برخی از هزینه های اضافی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

اگر یک تاجر شخصی هستید ، برای هر پرداخت ورودی و خروجی که پردازش می کنید ، به ترتیب 0.01 و 0.02 درصد پرداخت خواهید کرد ، برای مانده شبانه بیش از 5000 یورو ، شما سالانه 0.5 درصد هزینه پرداخت خواهید کرد.

اگر حساب شرکتی دارید ، هزینه ها بیشتر است. شما باید 500 یورو هزینه افتتاح حساب به اضافه 100 یورو هزینه نگهداری ماهانه پرداخت کنید. برای پرداخت های ورودی و خروجی ، هزینه ها به ترتیب 0.02 و 0.05 درصد است.

سرانجام ، حسابهای شرکتها نیز برای مانده موجودی شبانه که بیش از 250،000 یورو است ، 0.5٪ کارمزد سالانه متحمل می شوند.

رمز Globitex (GBX)

برای معامله گران حرفه ای که به دنبال به حداقل رساندن هزینه های معاملاتی خود هستند ، رمز Globitex با حداقل کاهش تا 20٪ به کاربران ارائه می دهد. رمز GBX همچنین در دریافت تخفیف بیشتر برای هزینه های کیف پول یورو نیز مفید است. علاوه بر کاهش کارمزد ، معامله گران همچنین با افزایش استفاده از مزایای وفاداری عادت دارند.

از نظر اصول اساسی ، مقدار توکن چیزی بیش از 171.3 میلیون نفر است که 65 درصد از این رقم در اختیار جامعه Globitex است. علاوه بر این ، نشانه های GBX به صورت دوره ای سوزانده می شوند و بنابراین از گردش خارج می شوند.

رمز GBX

آیا بودجه من در Globitex ایمن است?

از نظر وضعیت نظارتی سیستم عامل ، NexPay UAB – که یکی از شرکت های تابعه Globitex است ، در حال دریافت کامل مجوز مitutionسسه مجاز پول الکترونیکی (EMI) است, صادر شده توسط بانک مرکزی لیتوانی.

به همین ترتیب ، این امر به صرافی ها اجازه می دهد تا خدمات fiat-to-crypto خود را در اتحادیه اروپا ارائه دهند. این نظارت نظارتی تضمین می کند که Globitex باید کاملاً با کلیه مقررات مربوط به مبارزه با پولشویی (AML) مطابقت داشته باشد.

معنی این برای شما به عنوان مشتری صرافی این است که شما باید قبل از استفاده از سیستم عامل در یک فرآیند KYC شرکت کنید. این کار ممکن است از چند ساعت ، تا دو روز کاری طول بکشد.

این پلتفرم همچنین تعدادی محافظ برای کمک به ایمن نگه داشتن سرمایه شما نصب کرده است. این شامل گزینه تنظیم احراز هویت دو عاملی (2FA) است که شما را ملزم می کند هر بار که وارد حساب خود می شوید یک کد منحصر به فرد از تلفن همراه خود وارد کنید.

علاوه بر این ، این پلتفرم همچنین لیست سفید آدرس IP ، و اعلان های ایمیل مرتبط با امنیت را نیز ارائه می دهد. به عنوان مثال ، اگر یک درخواست برداشت در حساب شما پردازش شده باشد ، شما ایمیلی دریافت می کنید که این موضوع را به شما اطلاع می دهد.

آینده چه چیزی برای Globitex در نظر دارد?

Globitex به عنوان یک پلت فرم مبادله ای نسبتاً جدید ، تعدادی برنامه برای سال 2019 و بعد از آن در نظر گرفته است. همانطور که در سیستم عامل است نقشه راه, Globitex با هدف افزودن جفت های معاملاتی جدید به سبد سهام خود ادامه دارد.

به منظور گسترش دامنه معاملات خود ، این پلتفرم همچنین قصد دارد تا معاملات حاشیه ای و همچنین معاملات آتی کالای مبتنی بر بیت کوین و سایر معاملات آتی ارزهای رمزنگاری شده را ادامه دهد. Globitex همچنین به دنبال نصب گزینه های ارز رمزپایه است و در بلند مدت ، شاخص کالای Globitex (GCOM) با قیمت بیت کوین

چگونه می توانم با پشتیبانی مشتری تماس بگیرم?

تیم در Globitex ادعا می کنند که “پشتیبانی مشتری دوستانه و پاسخگو” را ارائه می دهند. برای اینکه با یک نماینده پشتیبانی صحبت کنید ، دو گزینه دارید. شما می توانید بلیط پشتیبانی آنلاین را از طریق حساب خود پر کنید یا مستقیماً به آدرس [email protected] ایمیل ارسال کنید

متناوباً ، این پلتفرم همچنین حضور پررنگی در شبکه های اجتماعی دارد که همیشه نشانه خوبی است. این شامل فیس بوک ، توییتر ، تلگرام و ردیت است.

Globitex Review: حکم?

به طور خلاصه ، اگرچه پلت فرم Globitex هنوز هم نسبتاً جدید است و بنابراین ، بسیاری از ویژگی هایی که امیدوار است نصب کند هنوز هم در حال انجام است ، و در مورد تبادل نظر بسیاری وجود دارد. این امر خصوصاً در مورد معامله گران حرفه ای که به دنبال قرار گرفتن در معرض بازار رمزنگاری به فیات هستند ، بیشتر دیده می شود.

در حالی که در زمان نوشتن این معامله ، معامله گران امکان معامله چهار ارز رمزپایه در برابر یورو و همچنین تعدادی سکه در برابر رمز اختصاصی GBX خود را دارند ، این پلتفرم قصد دارد پیشنهادات خود را در آینده نزدیک افزایش دهد.

علاوه بر داشتن مجوز لازم برای سرویس دهی به بازارهای اروپا ، فکر می کنیم ویژگی برجسته پلت فرم Globitex یورو کیف پول آن است. قبلاً هرگز سپرده گذاری و برداشت ارز فیات به داخل و خارج از بورس ارزهای رمزپایه به این راحتی و مقرون به صرفه نبوده است.