BiKi.com: مدیرعامل SEA Ethan Ng در مورد زنجیره تامین و مبادلات به عنوان م .سسات مالی آینده صحبت می کند

ارائه یک سخنرانی اصلی با عنوان “چه خبر بعدی” در تأثیر Blockchain ، چشم انداز 2020 “زنجیره تأمین” به مشارکت در خانه, اتان نانگ, مدیرعامل آسیای جنوب شرقی مبادلات ارزی رمزنگاری جهانی BiKi.com, روند اصلی تأثیرگذار در زنجیره بلوک را در سال 2020 شناسایی کرد ، به ویژه در نقش زنجیره های تأمین.

پنل محترم سخنرانان شامل کارشناسان زنجیره تأمین مانند مدیر تجارت در مرجع توسعه رسانه Infocomm (IMDA) از سنگاپور و مدیر عامل Karuschain ، بستر فناوری blockchain برای صنعت استخراج فلزات گرانبها ، در میان دیگران.

لطفا توجه داشته باشید: این یک اطلاعیه مطبوعاتی است

تغییر به پذیرش جریان اصلی

در 6 ماه گذشته مشاهده شده است که چگونه Libra و SEC توجه اقتصاد غیر متمرکز را جلب کرده اند. با این حال حتی قبل از این ، در سال 2017 که بازارهای ICO بسیار داغ بودند ، صندوق بین المللی پول قبلاً پیشنهاد داده بود کار بر روی CBDC ها (ارزهای دیجیتال بانک مرکزی) به بانک های مرکزی.

نانگ اصرار داشت: “BiKi در حال انجام این کار است.” “به همین دلیل است که ما معتقدیم تصویب جریان اصلی اتفاق خواهد افتاد. وقتی یکی از CBDC های مهم آماده باشد ، که پیش بینی می کنیم امسال در Q1 یا Q2 اتفاق بیفتد ، آنها در نهایت بر MNC هایی که احتمالاً CBDC ها را اتخاذ می کنند تأثیر می گذارد. شرکت های متوسط ​​و متوسط ​​تحت تأثیر شبکه ، کانال های بیشتری را برای بازاریابی در اختیار شما قرار می دهند تا استفاده از ارزهای دیجیتال را به مردم منتقل کنند. ما می خواهیم از طریق یک مسابقه صعود کنیم ، بفهمیم چه چیزی کار می کند و چه چیزی مفید نیست و مدلی را پیدا کنیم که کار می کند. “

جدا کردن راه حل های بلاکچین در زنجیره تامین نگ به عنوان نقش بزرگی در شرکت ها ، اشاره کرد که ، “با افزایش عرضه کارآمد ، تقاضا افزایش خواهد یافت. “

 فیل در اتاق

مدیر عامل BiKi ، اتان نگ اشاره کرد که در سال 2017 و 2018 ، همه درگیر هیاهوی امکانات فناوری بلاکچین و مشکلاتی هستند که می تواند حل کند. با این وجود ، با نوآوری های عظیم در فضا ، میزان فرزندخواندگی بسیار کمتر از حد انتظار بود. یک عامل بسیار مهم نادیده گرفته شده بود – فیل عظیم موجود در اتاق.

Ethan Ng با اشاره به اینکه در بازارهای سنتی ، هر یک از بازیگران در فضای زنجیره تأمین به یک سرمایه گذار – یک بازیکن مرکزی ، یک بانک – برای کارکرد فضا احتیاج دارند ، پیشنهاد کرد که در زنجیره تأمین تازه به هم ریخته ، نوع جدیدی از دسته مالی لازم باشد.

این نقش جدید توسط م institutionsسسات مالی جدید ایجاد می شود که می توانند بسیاری از خدمات م institutionsسسات مالی سنتی را ارائه دهند اما با اقتصاد غیرمتمرکز جدید سازگار باشند. شناسایی امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) به عنوان یکی از مهمترین روندهای مهم در سال 2020, Ethan Ng شاهد صرافی هایی بود که محصولات DeFi را به عنوان م institutionsسسات مالی جدید اخلالگر در آینده ارائه می کردند.

بازار رو به رشد راه حل های زنجیره تأمین Blockchain

به اشتراک گذاشتن اقتصادهایی که توسط شرکت هایی مانند اوبر و گراب آغاز شده ، صنعت تاکسی را مختل کرد. از آنجا که آنها یک راه حل مفید و مناسب ارائه دادند ، توانستند سهم و مقیاس بازار را بدست آورند.

راه حل های خاص صنعت با استفاده از بلاکچین ، به عنوان مثال در داروسازی و غذا در میان بسیاری از صنایع دیگر ، که در آن تدارکات و زنجیره های تامین نقاط دردناکی را تجربه می کنند ، به شرکت ها ریخته شده است.. نگ معتقد بود که این بازار رو به رشد راه حل های زنجیره تأمین این صنایع تازه به هم ریخته را قادر می سازد تا به همین ترتیب بتوانند سهم و مقیاس بازار را بدست آورند.

بلوغ فناوری در استفاده از جریان اصلی شرکت ، در برابر چشم انداز قریب الوقوع محصولات CBDC و DeFi ، برای تقویت نقش تمرکززدایی در اقتصادهایی که ارزهای دیجیتال مانند BTC و ETH قیام خواهد کرد.

BiKi.com: برنامه های 2020 در اقتصاد DeFi

 همراه با شریک زندگی سرمایه گره, صرافی BiKi برای آماده شدن برای این سناریو برنامه های عظیمی دارد.

در مرحله اول ، راه اندازی یک محصول وام در صرافی BiKi نه با استفاده از BTC بلکه USDT, که برای بسیاری از بازیکنان پایدارتر خواهد بود.

دوم ، راه اندازی یک زنجیره مالی عمومی در Q3 2020 که Ng به شدت احساس می کند یکی از جنبه های اصلی در موسسات مالی آینده در فضای بلاکچین است..

مثل همیشه ، پلتفرم متمرکز بر کاربر ، تأمین نیازهای کاربران خود را در اولویت قرار می دهد. صرافی BiKi با ارائه مجموعه ای فزاینده از خدمات مالی و محصولات برای اقتصاد deFi ، از جمله روش های جدید و نوآورانه تجارت در سیستم عامل ، اطمینان حاصل خواهد کرد که بیشترین سود را برای کاربران خود فراهم می کند..

BiKi Exchange همچنین بر اساس قانون خدمات پرداخت توسط اداره پول سنگاپور (MAS) در حال اخذ مجوز خود است. سنگاپور یکی از مراکز برجسته مالی جهان است و تبدیل شدن به یک مبادله تنظیم شده در اینجا ، ارز ارز رمزپایه را به رسمیت می شناسد و اعتماد کاربر را به عنوان یک مارک جهانی تقویت می کند ، موقعیت BiKi در خط مقدم صنعت بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده.

درباره BiKi.com

دفتر مرکزی آن در سنگاپور است, BiKi.com یک مبادله جهانی ارز رمزنگاری شده است رتبه 20 برتر CoinMarketCap. BiKi.com یک بستر دارایی دیجیتال برای تجارت بیش از 150 ارز رمزپایه و 280 جفت معاملاتی فراهم می کند.

BiKi.com متمرکز بر تهیه امن ترین ، پایدارترین و موثرترین پلت فرم معاملات ارزهای رمزپایه است. 100٪ از هزینه های معامله در بازخرید و سوزاندن رمز سیستم عامل ، BIKI استفاده می شود. از زمان افتتاح رسمی آن در آگوست 2018,

BiKi.com یکی از سریعترین رشد مبادلات ارز رمزنگاری شده در جهان است که دارای 2 میلیون کاربر ثبت شده ، 150،000 کاربر فعال روزانه ، بیش از 2،000 شریک جامعه و 200،000 عضو جامعه است..

BiKi.com سرمایه گذاری هایی را از بنیانگذاران Huobi Du Jun ، Genesis Capital Zhu Huai Yang ، FBG Capital ، ChainUP و دیگران با مبلغ تقریبی 10 میلیون دلار دریافت کرده است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me